|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Filoménka napsal(a):
Grainne napsal(a):
Filoménka napsal(a):
Máš pravdu, čím ho víc poznávám, dochází mi, že on se nikdy nepřestěhuje nikam jinam, musela bych já, ale to zase nejde kvůli práci a dalším věcem. Je to neperspektivní vztah, to už jsem pochopila, ale rozejít se bude pro mě i tak těžké, to už je mi jasné.dej vědět, jak to dopadlo ... opravdu mně to zajímá vzhledem k částečné podobnosti situace
Tak písni, jak to máš ty
je to viceméně popsáno v mém tématu ... netlačit na pilu ... situace je stejná ...ale počítám, že příští týden se to vyhrotí 
Není tady
Alenaaa43 napsal(a):
AHoj. Taky jsem jednou měla vztah na dálku,bohužel to nevyšlo
Teď jsem se na odkaz kamarádky zaregistrovala na novou seznamku JenVážně a snažím se hledat dál..
a proč vám to krachlo? My se vídáme asi tak na dva dny jednou týdně. Vždycky mi to připadá, jako kdybychom spolu stále začínali, vždy si na něj za dva dny zvyknu, pak odjedu a po týdnu, moc se na něj těším a pak cítím jakoby zklamání a potřebuji čas než si na něj zase zvyknu. Byla jsem zvyklá mít svýho chlapa u sebe a teď je to jinak, nebyla jsem na to připravená, když jsme seznamovali nenapadlo mě, že to může být tak složitý. Teď se nebudeme vidět 10 dní a mě už z toho hrabe:(
Není tady

Filoménka napsal(a):
Alenaaa43 napsal(a):
AHoj. Taky jsem jednou měla vztah na dálku,bohužel to nevyšlo
Teď jsem se na odkaz kamarádky zaregistrovala na novou seznamku JenVážně a snažím se hledat dál..
a proč vám to krachlo? My se vídáme asi tak na dva dny jednou týdně. Vždycky mi to připadá, jako kdybychom spolu stále začínali, vždy si na něj za dva dny zvyknu, pak odjedu a po týdnu, moc se na něj těším a pak cítím jakoby zklamání a potřebuji čas než si na něj zase zvyknu. Byla jsem zvyklá mít svýho chlapa u sebe a teď je to jinak, nebyla jsem na to připravená, když jsme seznamovali nenapadlo mě, že to může být tak složitý. Teď se nebudeme vidět 10 dní a mě už z toho hrabe:(
napíšu tam současný stav
Není tady
Grainne napsal(a):
Filoménka napsal(a):
Alenaaa43 napsal(a):
AHoj. Taky jsem jednou měla vztah na dálku,bohužel to nevyšlo
Teď jsem se na odkaz kamarádky zaregistrovala na novou seznamku JenVážně a snažím se hledat dál..
a proč vám to krachlo? My se vídáme asi tak na dva dny jednou týdně. Vždycky mi to připadá, jako kdybychom spolu stále začínali, vždy si na něj za dva dny zvyknu, pak odjedu a po týdnu, moc se na něj těším a pak cítím jakoby zklamání a potřebuji čas než si na něj zase zvyknu. Byla jsem zvyklá mít svýho chlapa u sebe a teď je to jinak, nebyla jsem na to připravená, když jsme seznamovali nenapadlo mě, že to může být tak složitý. Teď se nebudeme vidět 10 dní a mě už z toho hrabe:(
napíšu tam současný stav
Pročtu si to. U nás je problém, když jsme každý u sebe doma v komunikaci. Zpočátku jsem ho přesvědčila na smsky (řekl mi,že na psaní moc není) a chvíli to docela dobře fungovalo, pak mi začal telefonovat a já prostě někdy nemám tak úplně náladu na telefonování a on mi pak vyčítá, že jsem mu nevzala telefon, sama mu hned nezavolala, jindy se mi zase on neozývá a já jsem naštvaná..
Upravil(a) Filoménka (23. 8. 2014 18:45)
Není tady

Filoménka napsal(a):
Grainne napsal(a):
Filoménka napsal(a):
a proč vám to krachlo? My se vídáme asi tak na dva dny jednou týdně. Vždycky mi to připadá, jako kdybychom spolu stále začínali, vždy si na něj za dva dny zvyknu, pak odjedu a po týdnu, moc se na něj těším a pak cítím jakoby zklamání a potřebuji čas než si na něj zase zvyknu. Byla jsem zvyklá mít svýho chlapa u sebe a teď je to jinak, nebyla jsem na to připravená, když jsme seznamovali nenapadlo mě, že to může být tak složitý. Teď se nebudeme vidět 10 dní a mě už z toho hrabe:(napíšu tam současný stav
Pročtu si to. U nás je problém, když jsme každý u sebe doma v komunikaci. Zpočátku jsem ho přesvědčila na smsky (řekl mi,že na psaní moc není) a chvíli to docela dobře fungovalo, pak mi začal telefonovat a já prostě někdy nemám tak úplně náladu na telefonování a on mi pak vyčítá, že jsem mu nevzala telefon, sama mu hned nezavolala, jindy se mi zase on neozývá a já jsem naštvaná..
S komunikací je u nás asi ten největší problém ... je velmi omezená
Není tady