Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 12. 8. 2014 10:45

sunshine...
♥♥♥♥♥--

Neplacené volno

Potřebovala bych radu kapitulation smile

mám málo dovolené a většina mi padla(ne) na celozávodní a Vánoce. Napadlo mě, vzít si neplacené volno, ale nevím, co to obnáší? Nemáte představu, kolik se platí na sociálku? Daně neplatím, pokud nic nevydělávám, jestli se nemýlím dumbom  děkuji za rady, jaksi se v tomto oboru neorientuji lol

Není tady

#2 14. 8. 2014 10:46

Cirilla
♥♥♥♥---

Re: Neplacené volno

O neplacené volno písemně ! požádáš zaměstnavatele. Za dobu neplac. volna se pouze odvádí poměrná část zdravotního pojištění. To by ti měl strhnout zaměstnavatel ze mzdy. Pokud bys měla volno delší - celý měsíc, tak se dohodneš se zaměstnavatelem jak to chce od tebe uhradit. Buďto doplatíš hotově v pokladně nebo ti může srazit ze mzdy až budeš mít výdělek. Podle toho jak jsou zvyklí u vás to dělat. Nepl. volno se nepočítá do odprac dnů na důchod. Počítej s částkou asi 38 Kč za den ( nevím to přesně z hlavy co zvedli minimální mzdu na 8500,-, ale z 8000,- to bylo 36 Kč.)

Není tady

#3 14. 8. 2014 11:40

sunshine...
♥♥♥♥♥--

Re: Neplacené volno

Děkuju Cirillo za vysvětlení smile  jednalo by se maximálně o týden, takže by to nebyla taková hrůza - měla jsem strach, že to půjde do tisíců dumbom  a důchod stejně nikdy mít nebudu, takže to je de facto fuk big_smile  ještě uvidím, jak se rozhodneme. Každopádně děkuju za info smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí