Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#651 14. 8. 2014 20:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nevztah přítele k mým dětem

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

Judyna napsal(a):

Pro Graine

Nechápu, proč Ti vadí mladší muži. Nevím, kolik Ti je let, ale myslím tak něco přes 40? Jestli ano, tak pak přece mladší parner nevadí - spíš naopak. Toto se snad řeší někdy kolem 20 let, ale čím jsi starší, tím méně záleží na věku partnera. Jde přece o jiné věci.
Já žiju na malém městě, ale ve svém okolí mám dva páry (obojí znám), kde je muž o hodně mladší než žena. Obě ženy jsou 45-48 let. Jedna má partnera o 19 let mladšího a jsou spolu už 6 let. Ona má dvě děti, společné mít nebudou. Druhá má nového manžela o 13 mladšího a s ním má 4 letou holčičku. I když je ten rozdíl tak velký, zatím to klape.
Držím palce.

Diky ... to potesi smile  ale to jsou vyjimky .. vetsinou to tak nedopadne .. ale to je celkem fuk, bud do toho clovek nesmi jit nebo s tim pocitat

Většinou to tak dopadne........posledních 20 let jsem žila se zajíčky a byly to vztahy na několik let.........a moje kolegyně z netu taky ......rodinné fotky: maminka a zajíček, zajíček a mí synové, zajíček a západ slunce v Chorvatsku atd......zajíček a moje nejlepší kamarádka ......stolt

zajicky neresim smile

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#652 15. 8. 2014 13:04

Alenaaa43
♥------

Ahoj holky,  s malým jsem sama už skoro rok a zatím jsem na žádného chlapa, který by stál za to a zasloužil by si být takou, nenarazila. Nevíte, jak je to se seznamkami, mám to vyzkoušet? Slyšela jsem teď o jedné, která je jen pro vážné seznámení, www.jenvazne.cz myslím, tak teď zvažuju, jestli se zaregistrovat a jít do toho.

Není tady

#653 15. 8. 2014 17:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

modrovous napsal(a):

gymnasión napsal(a):

mokory napsal(a):

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Šikovná! smile

No nevím. Obávám se, že až si to přečte ta, která jediná ví vše, dozví se mokory, že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče. big_smile

Jinak chválím též. Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit. tummenupp

Mokory je autonomni a hrda osoba a hlavne sikovna. 

Presne tohle me napadlo. Ja se podle "vsemoudre a vsevesouci" chovam jako chlap uz davno. lol

Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit . hjarta

Upravil(a) sahleb (15. 8. 2014 17:46)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#654 15. 8. 2014 17:50

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Alenaaa43 napsal(a):

Ahoj holky,  s malým jsem sama už skoro rok a zatím jsem na žádného chlapa, který by stál za to a zasloužil by si být takou, nenarazila. Nevíte, jak je to se seznamkami, mám to vyzkoušet? Slyšela jsem teď o jedné, která je jen pro vážné seznámení, www.jenvazne.cz myslím, tak teď zvažuju, jestli se zaregistrovat a jít do toho.

Hodne blba stranka, same pochybne existence, Ismael z Prahy , nebo nejaka nabizejici zena a hlavne vysokoskolak MarkuSS, ktery nevi, ze takove jmeno neexistuje....

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#655 15. 8. 2014 20:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit .
poradit si umím, ale přesto je pro mě  lepší, když to nechám na chlapovi, mám víc času pro svoje hobby. big_smile
A mám doma tři chlapy, takže paráda wink

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#656 17. 8. 2014 23:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

olasik napsal(a):

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

Říkám si od začátku, co se carpediem zaregistrovala, že na nově registrovanou je příliš v obraze. Nu a modrovous totéž. offtopic

Myslíš ako na rozdiel od Evy., ktorá je tu nováčikom? big_smile A čo je v tejto vytučnenej poznámke TVOJE, že ti to vôbec napadlo? Mne je to šumafuck fuckyou , či sú tu novicky, alebo recidivistky ako ty...

Tak Majka tu má druhý nick, zatímco Judita má 200 nicků na všech webech , kde jsem se pohybovala .......
Majka se ke svýmu hrdě hlásí , Judita hraje další a další postavy , aby mohla ventilovat svou frustraci ze zajíců.smile

To asi hovoríme o inej osobe... Tá, ktorú mám na mysli ja, zapierala a zapierala, kým to šlo. wink No ale nekopme do mŕtvol, poďme sa bavi o niečom živšom.... Jak ti dupou zajíčci?

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#657 18. 8. 2014 0:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ICH melde mich gehorsam
Abtreten! http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

protože o osudu vztahu je vlastně rozhodnuto hned na začátku
Proč?
Ty mᚠnějakej problém s tím, že jsou mladší?

no jasně smile ty bys neměla ?

Nie som Helena, ale - nie... Ja určite nie. Vek je len číslo v občianke, rozhoduje, aký ten človek je v skutočnosti... Mmch, aj "zajačik" je samo osebe smiešna kategória, do ktorej spadajú tak príažlivé, životaschopné a milé kusy, ako aj neshookatežní jedinci. stolt

Brita

Není tady

#658 18. 8. 2014 0:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ty bys neměla ?
Nerozumím otázce... o zajíčky se nejedná, tak v čem je problém?

Žádný mladší chlap nechce starší ženu jako partnerku ... musí se s tím počítat a to každá asi neustojí

Môj brat má cca už 17 rokov o hodne staršiu partnerku, manželku a matku svojho dieaa. wink Ale uznávam, že ich vekový rozdiel už je na hrane a nie pre každého... Len by som proste bola opatrná s výrazmi "žiadny", "nikdy" a "každá"... wink

Brita

Není tady

#659 18. 8. 2014 0:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ICH melde mich gehorsam
Abtreten! http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

protože o osudu vztahu je vlastně rozhodnuto hned na začátku
Proč?
Ty mᚠnějakej problém s tím, že jsou mladší?

Warum abtreten, meine Liebe?gloria

Kleines "L", bitte.

Brita

Není tady

#660 18. 8. 2014 0:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Míša Kulička napsal(a):

helena napsal(a):

eine alte Fregatte
Stará rašple... fuksie vodkvetlá... baba jak díže... vissla

Od pubošků jsem zaslechla aj termín "stará vražda" ...

Stará ježibaba.... príp. "Tá pamätá ešte Marišku Terezku ako pannu" gloria...

Brita

Není tady

#661 18. 8. 2014 0:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Fajn chlapov nemám kategorizovaných podža veku, výšky, vzdelania, platu, čísla topánok a plnochruposti.... kapitulation Proste mi s ním buď je dobre, alebo nie je. To je pre mňa jediný platný výsledok v partnerskom vzahu.

Brita

Není tady

#662 18. 8. 2014 5:55

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

ty bys neměla ?
Nerozumím otázce... o zajíčky se nejedná, tak v čem je problém?

Žádný mladší chlap nechce starší ženu jako partnerku ... musí se s tím počítat a to každá asi neustojí

Môj brat má cca už 17 rokov o hodne staršiu partnerku, manželku a matku svojho dieaa. wink Ale uznávam, že ich vekový rozdiel už je na hrane a nie pre každého... Len by som proste bola opatrná s výrazmi "žiadny", "nikdy" a "každá"... wink

No nejlepší je to nechat osudu ... nějak to vždy dopadne .. je potřeba se jen připravit ne všechny možnosti . Jsem ráda , že jsem dostala aspoň ten čas ..což je u mně dost posun vpřed .

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#663 18. 8. 2014 6:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

carpediem napsal(a):

Grainne napsal(a):

Kleines "L", bitte.

Ich bin mir hundertprozentig sicher, dass grosser Buchstabe da sein soll.big_smilekapitulation

CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

#664 18. 8. 2014 6:52

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Grainne napsal(a):

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

No nejlepší je to nechat osudu ... nějak to vždy dopadne .. je potřeba se jen připravit ne všechny možnosti . Jsem ráda , že jsem dostala aspoň ten čas ..což je u mně dost posun vpřed .

Někdy je třeba tomu osudu trochu pomoct.big_smile

Není tady

#665 18. 8. 2014 6:53

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Fajn chlapov nemám kategorizovaných podža veku, výšky, vzdelania, platu, čísla topánok a plnochruposti.... kapitulation Proste mi s ním buď je dobre, alebo nie je. To je pre mňa jediný platný výsledok v partnerskom vzahu.

Plnochrupost je nádherný výraz!!!big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

#666 18. 8. 2014 8:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Grainne napsal(a):

Selima napsal(a):

Někdy je třeba tomu osudu trochu pomoct.big_smile

radeji to necham na nem a jen tak prihlizim

Není tady

#667 18. 8. 2014 8:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

carpediem napsal(a):

Selima napsal(a):

carpediem napsal(a):

Kleines "L", bitte.

Ich bin mir hundertprozentig sicher, dass grosser Buchstabe da sein soll.big_smilekapitulation

Na ja, das hängt davon ab, was man damit sagen will, das stimmt.

Upravil(a) Selima (18. 8. 2014 8:40)

Brita

Není tady

#668 18. 8. 2014 8:29

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

carpediem napsal(a):

Selima napsal(a):

Kleines "L", bitte.

Na ja, das hängt davon ab, was mann damit sagen will, das stimmt.

Z.B. meine liebe Frau=moje milá paní, meine Liebe=moje zlatá( zpodstatnělé př.jm.)
A hezké ráno přeju!smile

Není tady

#669 18. 8. 2014 8:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Ja ja, ich dachte dass es ein Adjektiv ist... so wie "moja milá" - aber da ist es eigentlich schwer zu sagen, ob es Adjektiv oder Substantiv ist.

Upravil(a) Selima (18. 8. 2014 8:42)

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí