Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#626 14. 8. 2014 10:15

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nevztah přítele k mým dětem

olasik napsal(a):

Ale tím neříkám, že můj způsob je jedinej nejlepší na světě (jak píšeš)........klidně můžeš žít dobře i jiným způsobem Erem a Grainne a spol.......ale nevidím žádný závratný výsledky

... o výsledky snad ani nejde, si myslim. Stačí, že je dobře smile


Zpomal.

Není tady

 

#627 14. 8. 2014 10:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Nevztah přítele k mým dětem

olasik napsal(a):

... kdyby v ložnici vytáh svojí vrtačku ......

... a přivrtal mi konečně garnýže, a můžu konečně pověsit nový záclony ... a pár poliček na knížky ... a pak by s ní mohl plynule přejít do kuchyně a přivrtat kořenky ... a pak ještě poličku v koupelně ... to bych aj ocenila smile

Upravil(a) Míša Kulička (14. 8. 2014 10:18)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#628 14. 8. 2014 10:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevztah přítele k mým dětem

klidně můžeš žít dobře i jiným způsobem
Taky bych řekla... tak proč jim pořád vykládáš, jak to - na rozdíl od jinejch - dělají blbě a těm jinejm závídí?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#629 14. 8. 2014 10:22

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nevztah přítele k mým dětem

helena napsal(a):

klidně můžeš žít dobře i jiným způsobem
Taky bych řekla... tak proč jim pořád vykládáš, jak to - na rozdíl od jinejch - dělají blbě a těm jinejm závídí?

Protože jakmile někdo napíše něco radostnýho ze svýho života , jdou nas.aně po něm.......to vypadá jako frustrace a závist .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#630 14. 8. 2014 10:23

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):

... kdyby v ložnici vytáh svojí vrtačku ......

... a přivrtal mi konečně garnýže, a můžu konečně pověsit nový záclony ... a pár poliček na knížky ... a pak by s ní mohl plynule přejít do kuchyně a přivrtat kořenky ... a pak ještě poličku v koupelně ... to bych aj ocenila smile

big_smile  big_smile


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#631 14. 8. 2014 10:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevztah přítele k mým dětem

jdou nas.aně po něm.......to vypadá jako frustrace a závist
Jo ták... no, někdo ani "něco radostnýho" napsat nemusí, aby po něm bylo obratem vyjeto, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Ale vsadím boty, že v tom případě to nepůsobí "frustrace a závist", ale pohnutky veskrze "lidumilný" (abych teda rovnou nenapsala "svatouškovský" http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#632 14. 8. 2014 10:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Nevztah přítele k mým dětem

helena napsal(a):

jdou nas.aně po něm.......to vypadá jako frustrace a závist
Jo ták... no, někdo ani "něco radostnýho" napsat nemusí, aby po něm bylo obratem vyjeto, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Ale vsadím boty, že v tom případě to nepůsobí "frustrace a závist", ale pohnutky veskrze "lidumilný" (abych teda rovnou nenapsala "svatouškovský" http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png)

Pravdu díš.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#633 14. 8. 2014 11:35

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):

... kdyby v ložnici vytáh svojí vrtačku ......

... a přivrtal mi konečně garnýže, a můžu konečně pověsit nový záclony ... a pár poliček na knížky ... a pak by s ní mohl plynule přejít do kuchyně a přivrtat kořenky ... a pak ještě poličku v koupelně ... to bych aj ocenila smile

lollollollollollollollollollolgodlike


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#634 14. 8. 2014 12:56

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Zrovna teď by se ten s vrtackou hodil-spadla mi policka  v kuchyni.
TROCHU jsem nadávala...fakt skoro to nebylo ani slyšet přes zavřené okno na ulici...a taky jsem byla rada,ze konečně vím, co s volným časem....big_smile

Není tady

 

#635 14. 8. 2014 13:08

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nevztah přítele k mým dětem

mokory napsal(a):

Zrovna teď by se ten s vrtackou hodil-spadla mi policka  v kuchyni.
TROCHU jsem nadávala...fakt skoro to nebylo ani slyšet přes zavřené okno na ulici...a taky jsem byla rada,ze konečně vím, co s volným časem....big_smile

A jak sezenes chlapa s vrtackou? smile


Zpomal.

Není tady

 

#636 14. 8. 2014 15:35

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Není tady

 

#637 14. 8. 2014 16:57

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nevztah přítele k mým dětem

mokory napsal(a):

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Šikovná! smile


Zpomal.

Není tady

 

#638 14. 8. 2014 17:10

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevztah přítele k mým dětem

gymnasión napsal(a):

mokory napsal(a):

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Šikovná! smile

No nevím. Obávám se, že až si to přečte ta, která jediná ví vše, dozví se mokory, že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče. big_smile

Jinak chválím též. Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit. tummenupp


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#639 14. 8. 2014 17:11

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):

... kdyby v ložnici vytáh svojí vrtačku ......

... a přivrtal mi konečně garnýže, a můžu konečně pověsit nový záclony ... a pár poliček na knížky ... a pak by s ní mohl plynule přejít do kuchyně a přivrtat kořenky ... a pak ještě poličku v koupelně ... to bych aj ocenila smile

Vzhledem k plánovanému přesunu do nového domova bych uvítala totéž. Hlavně kdyby se po provedení výše uvedeného odebral hezky domů. big_smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#640 14. 8. 2014 17:27

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nevztah přítele k mým dětem

modrovous napsal(a):

gymnasión napsal(a):

mokory napsal(a):

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Šikovná! smile

No nevím. Obávám se, že až si to přečte ta, která jediná ví vše, dozví se mokory, že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče. big_smile
Jinak chválím též. Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit. tummenupp

Jasně! V řemesle i v životě smile. Přitluču, vyvrtám, zašroubuju, rozeberu a složím, vyměním... Pak hodím vidle do kompostu, opráším si ruce a dám si kafčo... JO! Není nad ně..

Upravil(a) gymnasión (14. 8. 2014 17:28)


Zpomal.

Není tady

 

#641 14. 8. 2014 17:51

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Gymnastko a ModrejVousku, dík za pochvalu.
No, znáte to, co nouze naučila Dalibora:)
Ale jo, šlo by počkat na "toho s vrtačkou", ale radši, než aby se pihňal celej večer s policí, tak to radši půjdem někam ven, za létem, dokud tu je. smile

Není tady

 

#642 14. 8. 2014 17:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Nikde nebyl... všude jen samý ženský... no, už zase visí
Proboha KDO visí?L http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
(Ale jo... já vím... jseš šikovná baba big_smile)

že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče
No bodej by neutekl, když na něj ani ta blbá police nezbyde... copak by dělal doma... s manželkou? lol vissla

Upravil(a) helena (14. 8. 2014 17:57)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#643 14. 8. 2014 17:58

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nevztah přítele k mým dětem

modrovous napsal(a):

gymnasión napsal(a):

mokory napsal(a):

Nikde nebyl(když jsem koukla z okna, všude jen samý ženskýsad, no, už zase visí( taky jsem se sama pochválila).
Až přijde domů ten, co to umí s vrtačkou, nebude mít co dělat.

Šikovná! smile

No nevím. Obávám se, že až si to přečte ta, která jediná ví vše, dozví se mokory, že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče. big_smile

Jinak chválím též. Není nad to, když si člověk, tedy ženská, umí poradit. tummenupp

Přesně !
Už se vůbec nedivím , že muži chtějí přijít do mýho bytu , vysprchnout se , navečeřet - když už tam jsou .smile, vyvenčit vrtačku a jít.
Předpokádaj automaticky, že i ty garnýže umím přidělat, takže bude dostatečně útulno při zábavě .......záclonky yikes


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#644 14. 8. 2014 19:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Judyna napsal(a):

Pro Graine

Nechápu, proč Ti vadí mladší muži. Nevím, kolik Ti je let, ale myslím tak něco přes 40? Jestli ano, tak pak přece mladší parner nevadí - spíš naopak. Toto se snad řeší někdy kolem 20 let, ale čím jsi starší, tím méně záleží na věku partnera. Jde přece o jiné věci.
Já žiju na malém městě, ale ve svém okolí mám dva páry (obojí znám), kde je muž o hodně mladší než žena. Obě ženy jsou 45-48 let. Jedna má partnera o 19 let mladšího a jsou spolu už 6 let. Ona má dvě děti, společné mít nebudou. Druhá má nového manžela o 13 mladšího a s ním má 4 letou holčičku. I když je ten rozdíl tak velký, zatím to klape.
Držím palce.

Diky ... to potesi smile  ale to jsou vyjimky .. vetsinou to tak nedopadne .. ale to je celkem fuk, bud do toho clovek nesmi jit nebo s tim pocitat


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#645 14. 8. 2014 19:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevztah přítele k mým dětem

ale to jsou vyjimky .. vetsinou to tak nedopadne
Jak jinak... Grainne - bytostná optimistka http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#646 14. 8. 2014 19:13

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevztah přítele k mým dětem

gymnasión napsal(a):

a tož: taky přihodím:
zajíček nezajíček, je to fakt jedno, o věk opravdu nejde.
Náhodou se mi zadřel za nehet zajíček o 25 let mladší. Bylo to milé koátko. Skončilo to kvůli žárlivosti. Dodnes nechápu, jak takový skotačivý mládě v rozpuku sil mohlo žárlit na osobu s notně prorezivělou a věkem poškrábanou a všelijak pokroucenou karoserií a s mnohejma jinejma neduhama
Jak praví básník: Bylo to krásné a bylo toho dost...gloria

tak takovy vekovy rozdil bych nedala ani omylem roll to mi absolutne nic nerika ... max. jako sranda ..jednorazovka smile  zkusit se ma vse nebo skoro smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#647 14. 8. 2014 19:20

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevztah přítele k mým dětem

olasik napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Judyna napsal(a):

Nebuď tak povrchní - já bych šla do hloubky.... vissla
big_smile

U neceho takoveho se mi ekluje jit pod povrch ....
No ja byla vzdycky na starsi a pokrocile ... u mladat a “vecnych kluku“ mi naskakuji matersky pudy ... smile

Mateřský pudy by tě rychle přešly kdyby v ložnici vytáh svojí vrtačku .......smile
To bys viděla jak jsou silný a agresivní , žádný miminko.
Je vidět , že nevíš o čem mluvíš.

to bych byla fakt prekvapena smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#648 14. 8. 2014 19:26

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevztah přítele k mým dětem

gymnasión napsal(a):

mokory napsal(a):

Zrovna teď by se ten s vrtackou hodil-spadla mi policka  v kuchyni.
TROCHU jsem nadávala...fakt skoro to nebylo ani slyšet přes zavřené okno na ulici...a taky jsem byla rada,ze konečně vím, co s volným časem....big_smile

A jak sezenes chlapa s vrtackou? smile

tech je smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#649 14. 8. 2014 19:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevztah přítele k mým dětem

helena napsal(a):

Nikde nebyl... všude jen samý ženský... no, už zase visí
Proboha KDO visí?L http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
(Ale jo... já vím... jseš šikovná baba big_smile)

že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče
No bodej by neutekl, když na něj ani ta blbá police nezbyde... copak by dělal doma... s manželkou? lol vissla

že se chová nežensky, a s takovou od ní chlap brzy uteče


kdyby toto platilo , tak by se mne vsichni drzeli jak kliste smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#650 14. 8. 2014 20:07

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nevztah přítele k mým dětem

Grainne napsal(a):

Judyna napsal(a):

Pro Graine

Nechápu, proč Ti vadí mladší muži. Nevím, kolik Ti je let, ale myslím tak něco přes 40? Jestli ano, tak pak přece mladší parner nevadí - spíš naopak. Toto se snad řeší někdy kolem 20 let, ale čím jsi starší, tím méně záleží na věku partnera. Jde přece o jiné věci.
Já žiju na malém městě, ale ve svém okolí mám dva páry (obojí znám), kde je muž o hodně mladší než žena. Obě ženy jsou 45-48 let. Jedna má partnera o 19 let mladšího a jsou spolu už 6 let. Ona má dvě děti, společné mít nebudou. Druhá má nového manžela o 13 mladšího a s ním má 4 letou holčičku. I když je ten rozdíl tak velký, zatím to klape.
Držím palce.

Diky ... to potesi smile  ale to jsou vyjimky .. vetsinou to tak nedopadne .. ale to je celkem fuk, bud do toho clovek nesmi jit nebo s tim pocitat

Většinou to tak dopadne........posledních 20 let jsem žila se zajíčky a byly to vztahy na několik let.........a moje kolegyně z netu taky ......rodinné fotky: maminka a zajíček, zajíček a mí synové, zajíček a západ slunce v Chorvatsku atd......zajíček a moje nejlepší kamarádka ......stolt


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů