Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 8. 2014 19:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem čarodejnice ?

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

A ty budeš další na řadě
Aha... a to je podle tvýho "spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije"?
Nebo jak jsi na to přišla, že bude další?

protože toho člověka znám a vím jak žije............a nezastírám ,že cítím škodolibou radost , když je někdo takový trdlo a sám si zničí život.........a škodolibá radost není ani TČ , ani takovej hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy .........

Škodolibá radost je presne to, čo pôsobí, že sa isté veci vrátia aj tebe, a škodolibo radova sa budú druhí z teba. wink A to sú tiež všetko odžité a precítené veci, na vlastnej koži (Na Vlastní bulvy sa mi chcelo napísa).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 6. 8. 2014 20:28

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

A ty budeš další na řadě
Aha... a to je podle tvýho "spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije"?
Nebo jak jsi na to přišla, že bude další?

protože toho člověka znám a vím jak žije............a nezastírám ,že cítím škodolibou radost , když je někdo takový trdlo a sám si zničí život.........a škodolibá radost není ani TČ , ani takovej hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy .........

Škodolibá radost je presne to, čo pôsobí, že sa isté veci vrátia aj tebe, a škodolibo radova sa budú druhí z teba. wink A to sú tiež všetko odžité a precítené veci, na vlastnej koži (Na Vlastní bulvy sa mi chcelo napísa).

Já vím, tý škodolibosti se pořád nemůžu zbavit , musím na tom pracovat .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#28 6. 8. 2014 20:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem čarodejnice ?

Jj, aj na to mám na zozname "práca na sebe". cool Asi mi zostalo z detstva ono "vidíš, vidíš, mama (stará mama, babička, teta, možno aj otec) mala pravdu". stolt dumbom Alebo "došlo na moje slová".

Upravil(a) Selima (6. 8. 2014 20:55)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 6. 8. 2014 21:35

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Selima napsal(a):

Jj, aj na to mám na zozname "práca na sebe". cool Asi mi zostalo z detstva ono "vidíš, vidíš, mama (stará mama, babička, teta, možno aj otec) mala pravdu". stolt dumbom Alebo "došlo na moje slová".

Je to až děsivý , co všechno se nám dostane v dětství pod kůži a nemůžeme se toho do konce života zbavit .......je to tam!
Mně je 56 let a dodnes si myslím, že třeba dělník nebo popelář je něco míň než my  , protože mě tím táta neustále krmil a přitom řadu takových profesí  nejsem ani schopná dělat ....smile.....( třeba prodavačku )

Upravil(a) olasik (6. 8. 2014 21:49)


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#30 10. 10. 2014 10:10

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Jsem čarodejnice ?

to je úsměvné, ty problémy lidí smile))), že na to někdo má čas smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů