Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 8. 2014 9:52

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Jsem čarodejnice ?

Stává se vám, že něco řeknete a ono se to splní  ?

U nás v domě bydlí jeden soused, kterej se pořád stará o druhý lidi a žije jejich životy ........asi není schopen se sám zabavit .
A protože jsem si všimla, že i mě rád řeší a živě se zajímá o můj život , před  časem jsem napsala na jednom foru varování :  Nováku ,přestan se starat o druhý lidi ,nebo dopadneš jako vaše babička (místní drbna č.1,nebo jako Martinovská (č.2.).  Obě dotyčné dámy už jsou v hrobečku .
Tak jsem ho důrazně varovala a světe div se, za měsíc jsem ho potkala a on má berle ! Nemůže chodit , má bolesti a přitom pracuje manuálně a má nájemní byt, což činí skutečně nechutnou sumu !

Před měsícem jsem se pohádala s bráchou , protože jsem ho prosila o jednu službu a on mě odmítl a ještě si na mě docela otvíral pusu ........tak jsem při hádce pronesla : vono se ti to vrátí , tyhle věci se vrací........neboj.

A včéra jsem s hrůzou zjistila od dcery , že můj bratr má zničehonic těžkou paradentozu (kterou v rodině nikdo nemá) a sypou se mu zuby a lítá k doktoru na zákroky ! A zuby jsou přece vztahy!

Nikomu nic zlýho nepřeju ,ale děsí mě,  že něco řeknu a ono se to stane  a docela brzo.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#2 6. 8. 2014 10:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jsem čarodejnice ?

Já bych především takové výhrůžky nikomu nepřála ani neříkala či nepsala a hlavně nevysílala v myšlenkách.
Protože - co vysíláš, to se ti vrátí, platí pro nás pro všechny.
A od toho je tady bůh (a už je to kdokoliv/cokoliv), aby soudil a vracel, ne my.

K paradentoze, ta není z ničeho nic. Neobjeví se ze dne na den, je to dlouhodobý vývoj.

Upravil(a) Eva. (6. 8. 2014 10:47)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 6. 8. 2014 10:55

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Eva. napsal(a):

Já bych především takové výhrůžky nikomu nepřála ani neříkala či nepsala a hlavně nevysílala v myšlenkách.
Protože - co vysíláš, to se ti vrátí, platí pro nás pro všechny.
A od toho je tady bůh (a už je to kdokoliv/cokoliv), aby soudil a vracel, ne my.

Já vím, že se to vrací ........proto neříkám třeba:  brzo umřeš, spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije.

Pokud bráchu poprosím o pomoc a on mě zbaběle pošle někam .....v situaci ,kterou bych já hned aktivně řešila, kdyby šlo o něj .........tak si prostě myslím, že se mu to vrátí .
Takových příkladů mám kolem sebe sto...........a pořád se to opakuje.
Třeba můj BM  nám dřív docela ublížil ,mě i dětem a vrátilo se mu to vrchovatě .....na zdraví i v životě .
Vnoučata nezná, vůbec netuší , co to je , hrát si s nima .....a ještě bojuje s vážnou chorobou a podivnou manželkou.

Babča, co bydlela nahoře, sbírala drby o celým baráku a když nic nesehnala, tak si to prostě vymyslela a roznášela zlý pomluvy . A potom zemřela hlady a žízní ..........nenašel se nikdo,kdo by jí pomohl.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#4 6. 8. 2014 11:03

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Eva. napsal(a):

Já bych především takové výhrůžky nikomu nepřála ani neříkala či nepsala a hlavně nevysílala v myšlenkách.
Protože - co vysíláš, to se ti vrátí, platí pro nás pro všechny.
A od toho je tady bůh (a už je to kdokoliv/cokoliv), aby soudil a vracel, ne my.

K paradentoze, ta není z ničeho nic. Neobjeví se ze dne na den, je to dlouhodobý vývoj.

Kdyby jí měl ,věděla bych to,určitě by mi to řekla máma........protože ona pořád skuhrá nad těžkým životem a hlídá svoje dvě miminka (bráchu a ségru ) jako oko v hlavě .
Ale zmínila se mi o tom až včéra ........a pak mi to říkala i dcera.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#5 6. 8. 2014 12:51

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Tak koukámže místní spamerky se mnou nemluví............na jiných tématech toho naplácají až hrůza , pátý přes devátý ,sedí tu od rána od pěti..-...ale když člověk vznese inteligentní dotaz , tak žádná reakce .......

Jako malý děti ve školce .......big_smilebig_smile


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#6 6. 8. 2014 13:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem čarodejnice ?

Stává se vám, že něco řeknete a ono se to splní  ?
Často... a právě proto si dávám sakra bacha nejen na to, co řeknu, ale i na to, co si jen myslím...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 6. 8. 2014 13:34

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

Kdo s čím zachází, tím také schází. Dle lidové tradice čarodějnice záměrně škodily nebo se snažily škodit, činem či myšlenkou. Takže zodpovědět si sama otázku, jestli se snažím někomu škodit( i bez černé magie:)) a posléze si odpovědět  sama na původní otázku : Jsem čarodějnice? big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#8 6. 8. 2014 13:42

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

carpediem napsal(a):

Kdo s čím zachází, tím také schází. Dle lidové tradice čarodějnice záměrně škodily nebo se snažily škodit, činem či myšlenkou. Takže zodpovědět si sama otázku, jestli se snažím někomu škodit( i bez černé magie:)) a posléze si odpovědět  sama na původní otázku : Jsem čarodějnice? big_smile

No já rozhodně nikomu neškodím.......ty lidi si to dělají sami ,nemůžu za to,že nemají rozum a dělají chyby.......navíc jsem je varovala , co by mohlo přijít a neposlechli...........jen sklidili,co seli.......

A ty budeš další na řadě ,ale věřím tomu, že si taky myslíš, že ne.......to si myslel i brácha a dnes je bezzubej.......big_smilebig_smile
Ty zuby jsou první varování .......bacha brácho!


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#9 6. 8. 2014 13:47

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

olasik napsal(a):

carpediem napsal(a):

Kdo s čím zachází, tím také schází. Dle lidové tradice čarodějnice záměrně škodily nebo se snažily škodit, činem či myšlenkou. Takže zodpovědět si sama otázku, jestli se snažím někomu škodit( i bez černé magie:)) a posléze si odpovědět  sama na původní otázku : Jsem čarodějnice? big_smile

No já rozhodně nikomu neškodím.......ty lidi si to dělají sami ,nemůžu za to,že nemají rozum a dělají chyby.......navíc jsem je varovala , co by mohlo přijít a neposlechli...........jen sklidili,co seli.......

A ty budeš další na řadě ,ale věřím tomu, že si taky myslíš, že ne.......to si myslel i brácha a dnes je bezzubej.......big_smilebig_smile
Ty zuby jsou první varování .......bacha brácho!

Věřit je někdy lepší, než vědět. Tak věř.pussa


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#10 6. 8. 2014 13:48

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

No vidíš, a sama sis tak krásně odpověděla.pussa


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#11 6. 8. 2014 13:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem čarodejnice ?

A ty budeš další na řadě
Aha... a to je podle tvýho "spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije"?
Nebo jak jsi na to přišla, že bude další?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 6. 8. 2014 13:56

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

carpediem napsal(a):

olasik napsal(a):

carpediem napsal(a):

Kdo s čím zachází, tím také schází. Dle lidové tradice čarodějnice záměrně škodily nebo se snažily škodit, činem či myšlenkou. Takže zodpovědět si sama otázku, jestli se snažím někomu škodit( i bez černé magie:)) a posléze si odpovědět  sama na původní otázku : Jsem čarodějnice? big_smile

No já rozhodně nikomu neškodím.......ty lidi si to dělají sami ,nemůžu za to,že nemají rozum a dělají chyby.......navíc jsem je varovala , co by mohlo přijít a neposlechli...........jen sklidili,co seli.......

A ty budeš další na řadě ,ale věřím tomu, že si taky myslíš, že ne.......to si myslel i brácha a dnes je bezzubej.......big_smilebig_smile
Ty zuby jsou první varování .......bacha brácho!

Věřit je někdy lepší, než vědět. Tak věř.pussa

To jsem se špatně vyjádřila, ne že věřím, ale VÍM........a tisíce příkladů to potvrzuje .........ale to je nesdělitelný,to si musíš vychutnat sama .

Já jsem v pohodě,nikoho nešpehuju,cizí životy nežiju jako Novák ,ani nepodrážím vlastního bráchu ,naopak jen rozdávám lásku .

Akorát jsem dnes neuhlídala britskou kočku.......tak snad mě pámbu nepotrestá pouličníma koatama.........big_smilebig_smile


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#13 6. 8. 2014 14:03

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

Nějak mi uniká logika věci. Tisíce příkladů prokazují CO? big_smile

Jinak můj manžel  má s kolegy v práci oblíbený hit: Statistika prokázala ho :-).big_smilebig_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#14 6. 8. 2014 14:06

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jsem čarodejnice ?

olasik napsal(a):

...ale když člověk vznese inteligentní dotaz ...

Kde?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#15 6. 8. 2014 14:21

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):

...ale když člověk vznese inteligentní dotaz ...

Kde?

Hledej moudrá slova, určitě se dopídíš.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#16 6. 8. 2014 14:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem čarodejnice ?

Tisíce příkladů prokazují CO?
No že "to je nesdělitelný".
Kde?
Tady - "Jsem čarodejnice ?" (pomineme-li chybějící háček nad e).

Se vám divím dámy... vždy je to tak přehledný... křišálově jasný... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 6. 8. 2014 14:35

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

helena napsal(a):

Tisíce příkladů prokazují CO?
No že "to je nesdělitelný".
Kde?
Tady - "Jsem čarodejnice ?" (pomineme-li chybějící háček nad e).

Se vám divím dámy... vždy je to tak přehledný... křišálově jasný... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Mno, mám hlavně dojem, že a na "inteligentní" dotaz odpovíš nebo neodpovíš, minimálně ti vypadají zuby, těmi to začíná.dudlik


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#18 6. 8. 2014 14:46

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

helena napsal(a):

A ty budeš další na řadě
Aha... a to je podle tvýho "spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije"?
Nebo jak jsi na to přišla, že bude další?

protože toho člověka znám a vím jak žije............a nezastírám ,že cítím škodolibou radost , když je někdo takový trdlo a sám si zničí život.........a škodolibá radost není ani TČ , ani takovej hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy .........


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#19 6. 8. 2014 14:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jsem čarodejnice ?

protože toho člověka znám a vím jak žije
Moment - ty jsi napsala "A ty budeš další na řadě" jako reakci na carpediem - takže ty ji znᚠa víš, že páchá "hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 6. 8. 2014 15:01

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

helena napsal(a):

protože toho člověka znám a vím jak žije
Moment - ty jsi napsala "A ty budeš další na řadě" jako reakci na carpediem - takže ty ji znᚠa víš, že páchá "hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy"?

Jes maj frend.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#21 6. 8. 2014 15:09

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jsem čarodejnice ?

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

protože toho člověka znám a vím jak žije
Moment - ty jsi napsala "A ty budeš další na řadě" jako reakci na carpediem - takže ty ji znᚠa víš, že páchá "hřích ,jako žít cizí životy a vymýšlet si pomluvy"?

Jes maj frend.

Aha, tak v tom případě mám dotazy já:

1.  Kdo jsem

2.  Čí životy žiju a jak to lze provést

3.  Jaké konkrétní pomluvy a na koho si vymýšlím.

Děkuji za brzkou odpověď.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#22 6. 8. 2014 15:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jsem čarodejnice ?

Olasiku, lidem se během života stávají i ošklivé věci. Myslím, že toto všechno by se stalo i bez Tvého přispění. Kdybys to, cos jim "přála" myslela opravdu vážně a ve zlém, myslím, že  by to spíš potrefilo Tebe a Tvou rodinu


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 6. 8. 2014 17:35

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Jsem čarodejnice ?

Judyna napsal(a):

Olasiku, lidem se během života stávají i ošklivé věci. Myslím, že toto všechno by se stalo i bez Tvého přispění. Kdybys to, cos jim "přála" myslela opravdu vážně a ve zlém, myslím, že  by to spíš potrefilo Tebe a Tvou rodinu

Já  jsem jim to nepřála......já jim říkala: nesahejte na kamna , spálíte se .......ale málokdy si člověk dá říct .

Ale pravda je, že někdy stačí i myšlenka.
Kdysi jsem chodila na jeden astrologický web a byla tam mladá maminka a stěžovala si na dluhy, že je nezvládá platit. Tak jsem si v duchu říkala: socka jedna , nezvládá peníze , ta je trapná.

A za pár dní se ukázalo, že mám kvůli svý lenosti dluh u Český televize 7 500 kč a byla jsem v sedmým nebi, když mě "socce" povolili splátky 500 kč měsíčně ! big_smile


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#24 6. 8. 2014 19:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem čarodejnice ?

Si čarodejnica, ale takých je nás viac! cool A treba si dáva ku.ewský pozor ja jazyk, lebo ono sa to človeku (trebárs časom) všetko vráti, čo vyšle... Čin, slovo, ba aj myšlienka. stolt

Upravil(a) Selima (6. 8. 2014 19:35)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 6. 8. 2014 19:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem čarodejnice ?

olasik napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych především takové výhrůžky nikomu nepřála ani neříkala či nepsala a hlavně nevysílala v myšlenkách.
Protože - co vysíláš, to se ti vrátí, platí pro nás pro všechny.
A od toho je tady bůh (a už je to kdokoliv/cokoliv), aby soudil a vracel, ne my.

Já vím, že se to vrací ........proto neříkám třeba:  brzo umřeš, spíš varuju , když vidím někoho, kdo tak divně žije.

Pokud bráchu poprosím o pomoc a on mě zbaběle pošle někam .....v situaci ,kterou bych já hned aktivně řešila, kdyby šlo o něj .........tak si prostě myslím, že se mu to vrátí .
Takových příkladů mám kolem sebe sto...........a pořád se to
opakuje.
Třeba můj BM  nám dřív docela ublížil ,mě i dětem a vrátilo se mu to vrchovatě .....na zdraví i v životě .
Vnoučata nezná, vůbec netuší , co to je , hrát si s nima .....a ještě bojuje s vážnou chorobou a podivnou manželkou.

Babča, co bydlela nahoře, sbírala drby o celým baráku a když nic nesehnala, tak si to prostě vymyslela a roznášela zlý pomluvy . A potom zemřela hlady a žízní ..........nenašel se nikdo,kdo by jí pomohl.

Njn, myslie si to môžeš, ale jednak to nie je tvoja zodpovednos, a druhak - keď sa mu pletieš nezadržatežne do života, stáva sa z Teba niečo ako tvoj sused,  jeho babička a Martinovská v  jednom. wink A kolobeh života sa uzatvára a to, čo prorokuješ im, si sadne na teba... storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů