Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 23. 7. 2014 11:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

mně už ten pojem "začít vztah" dělá zle. Buď by to vyplynulo, nebo ne
Řekla bych, že ti "dělá zle" představa jakýhokoli kontaktu s chlapem, kterej by přesáhnul vzdálenost třiceti centimetrů a hovoru o počasí či umění... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Těžko můžeš očekávat od druhýho, aby přijal že "by to vyplynulo"... nejlíp v momentě, kdy by pán začal zkoušet intimnosti (jistěže ne hned první večer) a tys mu cukla. Zvl᚝ tehdy, kdyby se taky "opravdu zamiloval".
Nechu k sexu (nejen ta tvoje - u každýho) je dost vážná záležitost na to, aby se druhýmu zatajila. Jde o tom nakonec mluvit i opisem, naznačením a podobně...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#127 23. 7. 2014 11:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

nechápu co může kdo chtít více než to porozumění a přitažlivost... bez toho se ani žádný vztah konat nemůže
Mluvíme pořád o partnerským vztahu, předpokládám... u jinejch to až tak podstatný není.
Jenomže člověk má a "může chtít více" - protože tohle je dost málo... představ si, že je ti nějakým způsobem blbě a tvůj přítel na tebe s "porozuměním" hledí, možná ti bude povídat, jak tě chápe... bude u toho působit "přitažlivě"... a jinak nehne prstem...
Co vadí mně , to tedy neříkám...  tam mám prostě strach , abych nějak netlačila a nezkazila to
Do zblbnutí je ti tu opakováno, že málokterej chlap chce pasivní bytost, která mu všechno vodkejvá, se vším souhlasí, neřekne co jí nedělá dobře... aby se pána nedejbóže nedotkla.
Jenže oni jednak nejsou jasnovidný, aby ti odečítali přání z očí, druhak potřebujou "jasnější instrukce" než my... a do třetice je ta nepohoda na tobě poznat, jen není jasný co a proč ti vadí - čímž pána dokonale znejistíš.
Skoro bych řekla, že patříš mezi ty, který na otázku "Je ti něco?" zásadně odpovídají "ĄAááále nic..."
nesmím v tom být prostě citově zainteresovaná... do situací jako já, kdy se do někoho úplně zblázníš
Možná by to (v rámci oněch zmiňovanejch změn) chtělo pokusit se o "zlatej střed" - on stav "kdy se do někoho úplně zblázníš" je dobrej trénink pro mláďata, který si ještě můžou dovolit nepoužívat rozum... ale ty už bys to trochu ukočírovat měla umět.
Ono je to trochu jako se čtením - nejdřív se musíš naučit poznávat písmenka, abys je později uměla používat pro skládání smysluplnejch slov a vět. Někdy teda i nesmyslnejch... ale to už je hra nebo ouřední výnoss...

Mluvíme pořád o partnerským vztahu, předpokládám... u jinejch to až tak podstatný není.










Jenomže člověk má a "může chtít více" - protože tohle je dost málo... představ si, že je ti nějakým způsobem blbě a tvůj přítel na tebe s "porozuměním" hledí, možná ti bude povídat, jak tě chápe... bude u toho působit "přitažlivě"... a jinak nehne prstem..


tady bude možná ten problém ... já k tomu nepřistupuju jako k vážnému , partnerskému vztahu .. rozhodně ne na začátku ... to až časem zjistím, že s tímhle bych do toho šla ... a od té chvíle přesně začnou problémy

Do zblbnutí je ti tu opakováno, že málokterej chlap chce pasivní bytost, která mu všechno vodkejvá, se vším souhlasí, neřekne co jí nedělá dobře... aby se pána nedejbóže nedotkla.

to je špatně pochopeno ... chovám se normálně , ale vlastně nebyl žádný důvod , nevzpomínám si na situaci , kdy by bylo potřeba se nějak prosazovat ... prostě bylo všechno v klidu ... že mám problém, že se to nikam neposouvá , že mi málo píše .. nepovažuji za vhodné nějak diskutovat ... protože to je můj problém a dostala bych se tím na tu závislejší stranu ... prostě potřebuju aby on tlačil na mně ne opačně ... ted ve finále už jsem to udělala , ale výsledek se nedostavil , takže to k ničemu nebylo

pokusit se o "zlatej střed"

zkusila jsem několikrát , ale není to prostě ono ... dosáhnu pravého opaku , že to začne přerůstat na druhé straně a já je pak musím odpinknout , protože lhát nikomu neumím


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#128 23. 7. 2014 11:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

olasik napsal(a):

To asi neplyne přirozeně, když najednou odejde a nevysvětlí nikdy proč......něco tam je , co ty necítíš........něco mezi váma , co vyvolávᚠtěma strachama a nepřirozeným chováním......
Stačí třeba, když dělᚠvšechno, co on chce ze strachu , že ho ztratíš a  nikdy neřekneš co ti va......a jeho to znudí.......

to já vím, že je problém někde u mně ... nesmím v tom být prostě citově zainteresovaná ... v opačných případech mi to jde jako po másle
ještě neodešel ... ale je to v pr ....

Ten problém není v tom, že seš citově zainteresovaná , ale že se chovᚠdivně a jeho tím znejišuješ.
To je neverbální komunikace , on cítí že se "něco " děje a neví co a když to trvá dlouho, tak vycouvá , protože tu situaci nechápe a není mu v ní dobře .
Tys tu vyjmenovala asi padesát :tohle nemůžu , tamto nemůžu, no to prostě nepřichází v úvahu , to si neumím představit atd........jestli tohle všechno pouštíš na něj i když udušený v tobě , tak musí bejt zmatenej a prchá.

To víš , že nepouštím smile v tomhle konkrétním případě , byl on tak zahlcen jeho problémy , že na to pak už ani nebyl prostor řešit něco mezi námi


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#129 23. 7. 2014 11:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

Selima napsal(a):

Asi tak nejako... Mala som menších, rovnako vežkých, vyšších - dnes mám problém spomenú si, kto z nich bol ako vysoký smile . Skôr si pamätám pocit, aký som pri tom-ktorom mala (a ten u mňa nesúvisí s výškou).

maleho bych nedala ani omylem ... jsem mala a tezko zkousnu jen mirne vyssiho .. cim vyssi tim lepsi .
Ohledne veku uz to nebudu zkouset, jednou stacilo

No tak veža šastia... Inak, potvrdzuje sa mi, že ženy často hžadajú u partnera to, čo im samým chýba (výška napr. wink ).

to nevím, spíš mám nejlepší zkušenost s dvěma vysokými pány ... smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#130 23. 7. 2014 11:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):


Jestli tam nebude ten šum.............já na to teď nemám energii, náladu, ani chu, ale KDYBYCH si teď představovala chlapa, který by mi měl přijít do cesty, tak takovýho, se kterým mi bude dobře po všech stránkách. Tečka - žádné další podmínky.

ok ... u mne hraje dost velkou roli to fyzicka stranka a tohle k ni patri , ale co ja vim ... treba mne nejaky prcek prekvapi smile

Ja som mala nejako zafixované, že výzor nie je prvoradý, ale preboha nie tučný... No a môj milovaný mi pribral tak nejako v priebehu vzahu asi 25 kg... nižší ako ja... tzv. "radšej preskoči ako obís" - ale mala som ho tak rada, že mi to nijakovsky nevadilo.

není to vzhledu , ale o přitažlivosti ... ten první, který mně dostal byl sice vysoký , ale ty kila tam taky byla a vůbec mi to nevadilo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#131 23. 7. 2014 11:55

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Selima napsal(a):

Ivana napsal(a):

Mě třeba většina chlapů nepřitahuje vůbec. Teda někteří se mi líbí, většinou tak třicátníci, vysocí, tmavovlasí, oholení, voňaví, v oblecích, ale vím, že bych je za partnery nechtěla. Já abych se zamilovala, musí toho člověka dobře poznat, musíme mít hodně společného, společný pohled na svět, smysl pro humor, musí to být hodný a laskavý člověk a teprve po hodně dlouhé době zjistím, že mě ten člověk neskutečně přitahuje, i když na první pohled to tak vůbec nebylo. A pak to nemusí být žádný krasavec. (No, a pak se můžu divit, že jsem se nemohla seznámit přes seznamku, kde je právě ten první dojem rozhodující, chjo...)

No tak sa zoznámiš v nejakej partii, kolektíve wink - kde by ste sa mohli spozna... Aj aj som to tak mávala, hlavne zamladi. Je fakt, že teraz už si to neviem predstavi.

To je ale pro mě zásadní problém. Já jako introvertní samotářka nemám žádnou partiu, kromě práce, samozřejmě, kde jsou jen 4 chlapi, všichni ženatí. Ale neboj, já ani o nikoho nestojím, jen jsem to napsala jako protiklad ke grainne, která hned na první pohled pozná, jestli ano nebo ne. U mě je to tak, že ze začátku vždycky "ne" a po důkladném seznámení je z toho někdy "ano". Ale až po důkladném a zcela nezávazném seznámení. U známostí z internetu to nejde, protože tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah, to já nedávám. U mě na první pohled je vždycky "ne".

to je blbost ne ? na schůzku jdeš , aby ste se okoukli a ne že z toho bude vztah ... taky z toho většinou není nic


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#132 23. 7. 2014 11:57

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah
Po netu se neseznamuju, takže mi chybí zkušenost... ale snad je možný předem deklarovat nezávazný setkání, ne?

to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#133 23. 7. 2014 11:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

já k tomu nepřistupuju jako k vážnému , partnerskému vztahu .. rozhodně ne na začátku ... to až časem zjistím, že s tímhle bych do toho šla ... a od té chvíle přesně začnou problémy
Zdá se, že slepý kuře právě našlo zrnko...
Tak copak se v tom momentě začne dít jinak?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#134 23. 7. 2014 11:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

olasik napsal(a):

Ivana napsal(a):

Selima napsal(a):


No tak sa zoznámiš v nejakej partii, kolektíve wink - kde by ste sa mohli spozna... Aj aj som to tak mávala, hlavne zamladi. Je fakt, že teraz už si to neviem predstavi.

To je ale pro mě zásadní problém. Já jako introvertní samotářka nemám žádnou partiu, kromě práce, samozřejmě, kde jsou jen 4 chlapi, všichni ženatí. Ale neboj, já ani o nikoho nestojím, jen jsem to napsala jako protiklad ke grainne, která hned na první pohled pozná, jestli ano nebo ne. U mě je to tak, že ze začátku vždycky "ne" a po důkladném seznámení je z toho někdy "ano". Ale až po důkladném a zcela nezávazném seznámení. U známostí z internetu to nejde, protože tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah, to já nedávám. U mě na první pohled je vždycky "ne".

Tak pokud tě nebaví sex , tak stejně nemá cenu teoaretizovat o tom,  jestli ano nebo ne .
To by rychle bylo po vztahu, když by nefungoval sex.

jj, tak to je ... obvykle to tk končí s těmi zlatými středy smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#135 23. 7. 2014 12:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):

Ivana napsal(a):


To je ale pro mě zásadní problém. Já jako introvertní samotářka nemám žádnou partiu, kromě práce, samozřejmě, kde jsou jen 4 chlapi, všichni ženatí. Ale neboj, já ani o nikoho nestojím, jen jsem to napsala jako protiklad ke grainne, která hned na první pohled pozná, jestli ano nebo ne. U mě je to tak, že ze začátku vždycky "ne" a po důkladném seznámení je z toho někdy "ano". Ale až po důkladném a zcela nezávazném seznámení. U známostí z internetu to nejde, protože tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah, to já nedávám. U mě na první pohled je vždycky "ne".

Tak pokud tě nebaví sex , tak stejně nemá cenu teoaretizovat o tom,  jestli ano nebo ne .
To by rychle bylo po vztahu, když by nefungoval sex.

To je pravda, ale v době, kdy jsem se chtěla seznámit, jsem si myslela, že kdybych se do někoho opravdu zamilovala, že by to třeba aspoň občas šlo. To nevím. Vždy je plno lidí, kteří berou AD a sex provozují.

A ty je ještě pořád bereš ? Myslela jsem , že už jsi v tomhle směru v pohodě .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#136 23. 7. 2014 12:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

já k tomu nepřistupuju jako k vážnému , partnerskému vztahu .. rozhodně ne na začátku ... to až časem zjistím, že s tímhle bych do toho šla ... a od té chvíle přesně začnou problémy
Zdá se, že slepý kuře právě našlo zrnko...
Tak copak se v tom momentě začne dít jinak?

no co asi ? To snad už jsem tu napsala tisickrát smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#137 23. 7. 2014 12:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

no co asi ? To snad už jsem tu napsala tisickrát
Moment... nemyslím to, že pán zvedne krovky...
CO začneš dělat jinak TY? JAK se změní TVOJE chování, TVŮJ přístup, jednání a tak dál?
Nemusíš to psát - ale zkus si to probrat sama se sebou, protože přesně tady někde bude ten bod zlomu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#138 23. 7. 2014 12:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Podle mě jakmile Grainne zjistí, že má o pána zájem, začne z ní vyzařovat moc velké chtění. A začne se chovat nepřirozeně, hlídat se, ... A pán to dříve nebo později vycítí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#139 23. 7. 2014 12:22

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah
Po netu se neseznamuju, takže mi chybí zkušenost... ale snad je možný předem deklarovat nezávazný setkání, ne?

to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

Není tady

 

#140 23. 7. 2014 12:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Eva. napsal(a):

Podle mě jakmile Grainne zjistí, že má o pána zájem, začne z ní vyzařovat moc velké chtění. A začne se chovat nepřirozeně, hlídat se, ... A pán to dříve nebo později vycítí.

tak nějak to bude smile už i proto , že mám více než dostatečné důkazy , že když to tak u mně není , zvyšuje se zájem druhé strany ... jak říkáte je to marné .. nezbývá než to tak vzít a smířit se s tím


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#141 23. 7. 2014 12:26

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah
Po netu se neseznamuju, takže mi chybí zkušenost... ale snad je možný předem deklarovat nezávazný setkání, ne?

to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

to bude rozdíl mezi námi... já si ráda pokecám ... citím s muži dobře a nemám ty problémy co ty ... pokud mi o nic nejde , tak jsem v pohodě


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#142 23. 7. 2014 12:27

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):


Tak pokud tě nebaví sex , tak stejně nemá cenu teoaretizovat o tom,  jestli ano nebo ne .
To by rychle bylo po vztahu, když by nefungoval sex.

To je pravda, ale v době, kdy jsem se chtěla seznámit, jsem si myslela, že kdybych se do někoho opravdu zamilovala, že by to třeba aspoň občas šlo. To nevím. Vždy je plno lidí, kteří berou AD a sex provozují.

A ty je ještě pořád bereš ? Myslela jsem , že už jsi v tomhle směru v pohodě .

Podle paní doktorky je budu brát až do smrti. Kdybych je vysadila, s největší pravděpodobností by se mi deprese znovu vrátila, a to nechci za žádných okolností. Něco jiného je, když má deprese nějakou konkrétní příčinu a ta se během terapie odstraní nebo se s ní člověk nějak vypořádá. Ale u mě nebylo nikdy jasné, z čeho jsem tu depresi měla, já si myslím, že jsem k ní měla sklony vždycky, už jako malá čtyxřletá holčička jsem měla tyto problémy. Asi to vygradovalo, když jsem x let žila v hrozném stresu z věčně nemocných dětí a jakmile to pominulo, tak nemoc propukla v plné síle, ale pravděpodobně mám nedostatek serotoninu vrozený, takže ho musím dodávat formou AD.

Není tady

 

#143 23. 7. 2014 12:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):


To je pravda, ale v době, kdy jsem se chtěla seznámit, jsem si myslela, že kdybych se do někoho opravdu zamilovala, že by to třeba aspoň občas šlo. To nevím. Vždy je plno lidí, kteří berou AD a sex provozují.

A ty je ještě pořád bereš ? Myslela jsem , že už jsi v tomhle směru v pohodě .

Podle paní doktorky je budu brát až do smrti. Kdybych je vysadila, s největší pravděpodobností by se mi deprese znovu vrátila, a to nechci za žádných okolností. Něco jiného je, když má deprese nějakou konkrétní příčinu a ta se během terapie odstraní nebo se s ní člověk nějak vypořádá. Ale u mě nebylo nikdy jasné, z čeho jsem tu depresi měla, já si myslím, že jsem k ní měla sklony vždycky, už jako malá čtyxřletá holčička jsem měla tyto problémy. Asi to vygradovalo, když jsem x let žila v hrozném stresu z věčně nemocných dětí a jakmile to pominulo, tak nemoc propukla v plné síle, ale pravděpodobně mám nedostatek serotoninu vrozený, takže ho musím dodávat formou AD.

aha , dík za vysvětlení


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#144 23. 7. 2014 12:30

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):


to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

to bude rozdíl mezi námi... já si ráda pokecám ... citím s muži dobře a nemám ty problémy co ty ... pokud mi o nic nejde , tak jsem v pohodě

Já se neumím bavit s cizími lidmi, ani s ženami, ani s muži. Pro mě to je strašný stres a je to hrozně nepříjemné. Ráda půokecám jen s lidmi, které znám a mám je ráda.

Není tady

 

#145 23. 7. 2014 12:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):


Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

to bude rozdíl mezi námi... já si ráda pokecám ... citím s muži dobře a nemám ty problémy co ty ... pokud mi o nic nejde , tak jsem v pohodě

Já se neumím bavit s cizími lidmi, ani s ženami, ani s muži. Pro mě to je strašný stres a je to hrozně nepříjemné. Ráda půokecám jen s lidmi, které znám a mám je ráda.

no já všeobecně taky ne, neumím se moc vklínit do společnosti a vést tzv. hovory o ničem ... ale s chlapama mi to problém neděla .. to je docela zajímavé


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#146 23. 7. 2014 12:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme
Špatně... to nemůžeš nikdy vědět napřed... od toho je právě ta schůzka.
Ale zas tam nemůžeš jít rovnou s očekáváním, že splní všechna tvá očekávání a představy hned napoprvé, protože jinak budeš šeredně zklamaná. I když netvrdím, že stát se to nemůže - výjimečně...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#147 23. 7. 2014 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

helena napsal(a):

jsem si myslela, že kdybych se do někoho opravdu zamilovala, že by to třeba aspoň občas šlo
Nojo, Ivano - ale začít vztah na základě nějakýho "myšlení si" je docela nezodpovědný vůči tomu druhýmu... ledaže bys ho na to připravila předem, což asi není tak úplně tvůj styl, o něčem podobným mluvit.

No právě, mně už ten pojem "začít vztah" dělá zle. Buď by to vyplynulo, nebo ne ( i s tím sexem).

Dá sa zača aj kamarátstvom, aj keď - ty si natožko proti mužom, že u teba by podža mňa nefungovalo ani to... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#148 23. 7. 2014 14:39

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah
Po netu se neseznamuju, takže mi chybí zkušenost... ale snad je možný předem deklarovat nezávazný setkání, ne?

to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

Já tě docela chápu, já už mám málo hormonů a představa , že musím dělat sex každý víkend , což by se asi ve vztahu vyžadovalo, je mi nepříjemná........přitom jen kámoš by mi asi taky uplně nevyhovoval, určité doteky , sdílení bych potřebovala.
Takže to je takový pad, ani ryba ani rak, ani sex , ani bez sexu .........neřešitelná situace.
A na pána, kterej nechce sex vůbec, stojí dlouhá fronta až k Prašný bráně.......


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#149 23. 7. 2014 14:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

tam už člověk jde na schůzku s tím, že z toho bude vztah
Po netu se neseznamuju, takže mi chybí zkušenost... ale snad je možný předem deklarovat nezávazný setkání, ne?

to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

Tak sa fakt netráp... To nemá cenu, aby si bola s niekým proti svojej vôli, stresovala sa a vystresovala aj jeho. źudia sa dávajú dokopy preto, aby im spolu bolo lepšie ako každému samému, nie horšie. winkstolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#150 23. 7. 2014 15:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):


to je samozřejmé ... já jdu kolikrát na schůzku , kde je jasné , že z toho nic nebude , že jdeme fakt jen na kafe a pokecat

Aha, tak to už vůbec nechápu, proč bych se měla scházet s cizím chlapem a kecat s ním, když bych věděla už předem, že se víckrát neuvidíme. Pro mě byla každá schůzka strašně zatěžující a nepříjemná, byla jsem pár dní předtím a pár dní potom úplně rozhozená.

Tak sa fakt netráp... To nemá cenu, aby si bola s niekým proti svojej vôli, stresovala sa a vystresovala aj jeho. źudia sa dávajú dokopy preto, aby im spolu bolo lepšie ako každému samému, nie horšie. winkstolt

Právě k tomuto závěru jsem dospěla někdy před cca 5 lety a rozhodla jsem se, že se na nějaké seznamování můžu vykašlat. Pokud by se někdy vyskytl někdo milý, příjemný, koho bych zaujala a kdo by zaujal mě, tak se případnému vztahu bránit nebudu, ale jaksi není příležitost k něčemu takovému. Takže bych mohla buď fňukat, že jsem chudinka sama samotinká a všichni chlapi stojí, jak vy Slováci krásně říkate, za figu borovú, nebo se s tím smířit a žít si pěkně spokojeně sama. A rozhodla jsem se pro to druhé. Takže jsem sama a je mi fajn.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů