Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 7. 2014 16:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

A pro trochu tý srandy - zkus si třeba představovat každýho chlápka, co tě zaujme, jak je bez ženy nemožnej cool

To mi nepřijde moudré pro posilování zdravého sebevědomí. Vždy to je to samý, jak píše Justify. Že se někdy cítí jako přívěšek chlapa. Co když si nějaký chlap bude představovat, jak je žena bez chlapa nemožná?
Tomu nerozumím, lupino, co by na té tvé radě mělo být pozitivního, co by člověku pomohlo.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#52 20. 7. 2014 16:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jenže to by právě nemělo, když se pán ukáže jako k tobě nesourodej. Proč by to mělo mít souvislost s tvým sebevědomím? va Chápu, že tě to mrzí - ale copak ty mᚠcenu jen jako přívažek nějakýho chlapa?

Někdy si tak připadámsad

To jí přece radíš pravý opak, než jsi psala tady, lupino. va

Upravil(a) Eva. (20. 7. 2014 17:00)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 20. 7. 2014 17:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Něco je se mnou hodně blbě.
Budu se opakovat, ale nakonec opakování matka... a tak dál big_smile
"Dělej co funguje a nedělej co nefunguje. Když to nefunguje dělej raději něco jiného." Steve de Shazer
a za sebe doplňuju - nediv se, když hned první "něco jinýho" nebude zázračně fungovat a plnit přání... ono se to totiž musí hledat.

Upravil(a) helena (20. 7. 2014 17:18)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#54 20. 7. 2014 18:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Eva. napsal(a):

Justify napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jenže to by právě nemělo, když se pán ukáže jako k tobě nesourodej. Proč by to mělo mít souvislost s tvým sebevědomím? va Chápu, že tě to mrzí - ale copak ty mᚠcenu jen jako přívažek nějakýho chlapa?

Někdy si tak připadámsad

To jí přece radíš pravý opak, než jsi psala tady, lupino. va

Neřeš to, Majko pussa


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#55 20. 7. 2014 18:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

No právě, žádné vztahy nemám moc bez problémů.

Aj...................http://www.depo2012.cz/images/smilies/eusa/doh.gif No na to tu asi budeme krátký, Justy. To by chtělo psycholožku.........a ne hned tu první, ale co ti sedne. To bude někde hluboko.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#56 20. 7. 2014 19:09

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify, on nemá auto, aby pro tebe na tu vesnici přijel?

Není tady

 

#57 20. 7. 2014 19:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justi, mas nejaký koníček, který ti děla radost? Upřímně - plánovat si aktivity s tím, ze tam chci hned někoho potkat, mi přijde trochu tlaceni na pilu. Proč nedělat věci jen pro svoji radost bez ocekavani? Co se tyče toho pana - po 2 měsících bych očekávala vášeň a chu se vidět častěji než 1x tydne. Nicméně pokud ty do vztahu davas málo, tak se nediv, ze on taky dává málo. Třeba ma strach jako ty. Nicméně, dokud si s nim nepromluvis, nic nezjistis hmm

Není tady

 

#58 20. 7. 2014 20:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):


Ale proč, Co mají ty ostatní navíc, že mají chlapa a já prostě nic? Žádná ošklivka nejsem ani kráska, jsem obyčejná holka, co chce slušného a hodného kluka. Nemám přehnané nároky, a i tak mě chlapi opouštějí pro jiné.

to já nevím... asi jsou zajímavější , přitažlivější , chytřejší, lépe to s nimi umí  .. co já vím, co chlapy bere

Asi jo no:-( Taková já nikdy nebudu, já si spíš připadám jako chlap, i se mnou chlapi tak jednají - jako s chlapem:-(

To se mnou ne , spíš naopak ... ale výsledek je stejný


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#59 20. 7. 2014 20:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

Něco je se mnou hodně blbě.
Budu se opakovat, ale nakonec opakování matka... a tak dál big_smile
"Dělej co funguje a nedělej co nefunguje. Když to nefunguje dělej raději něco jiného." Steve de Shazer
a za sebe doplňuju - nediv se, když hned první "něco jinýho" nebude zázračně fungovat a plnit přání... ono se to totiž musí hledat.

až na to, že co funguje s jedním tak nefunguje z druhým ... takže tím se moc řídit nedá


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#60 20. 7. 2014 20:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

takže tím se moc řídit nedá
Jestliže si myslíš, "že co funguje s jedním" bude stejně tak fungovat se všema ostatníma, pak ano - "nedá" - až na zanedbatelný maličkosti...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#61 20. 7. 2014 20:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

takže tím se moc řídit nedá
Jestliže si myslíš, "že co funguje s jedním" bude stejně tak fungovat se všema ostatníma, pak ano - "nedá" - až na zanedbatelný maličkosti...

a to ? No já už celkem vím, co funguje mně .. takže se můžu jít rovnou odstřelit .

Upravil(a) Grainne (20. 7. 2014 20:41)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#62 20. 7. 2014 20:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

já už celkem vím, co funguje mně .. takže se můžu jít rovnou odstřelit
V tom případku ti to zjevně nefunguje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#63 20. 7. 2014 20:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

já už celkem vím, co funguje mně .. takže se můžu jít rovnou odstřelit
V tom případku ti to zjevně nefunguje...

Funguje mi to výborně ... ověřeno .. ale, tak jak nechci smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#64 20. 7. 2014 20:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

ale, tak jak nechci
Funguje-li něco jinak, než chci/potřebuju, pak to z mýho pohledu nefunguje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 20. 7. 2014 20:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

ale, tak jak nechci
Funguje-li něco jinak, než chci/potřebuju, pak to z mýho pohledu nefunguje...

ok ... já si tím jen ověřila, že to funguje akorát to neumím použít, tam kde bych potřebovala , aby to fungovalo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#66 20. 7. 2014 22:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

Fotenie.... grafické úpravy na PC.... párové tancovanie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 21. 7. 2014 6:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

já si tím jen ověřila, že to funguje akorát to neumím použít, tam kde bych potřebovala
Jinej důvod, stejnej výsledek = je ti to na píp...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#68 21. 7. 2014 6:57

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

já si tím jen ověřila, že to funguje akorát to neumím použít, tam kde bych potřebovala
Jinej důvod, stejnej výsledek = je ti to na píp...

no tak jo smile pro mně je to určitým způsobem důležitý,ale když myslíšsmile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#69 21. 7. 2014 7:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

pro mně je to určitým způsobem důležitý
Co? To, že ti to funguje "ale, tak jak nechci"?
V tom případě sorry, ale tomu odmítám porozumět...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#70 21. 7. 2014 7:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

helena napsal(a):

pro mně je to určitým způsobem důležitý
Co? To, že ti to funguje "ale, tak jak nechci"?
V tom případě sorry, ale tomu odmítám porozumět...

v pohodě, je to celkem jedno


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#71 22. 7. 2014 13:13

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Zdravím, před devíti měsíci se se mnou rozešel přítel, našel si jinou slečnu. Byli jsme spolu 5 let a já se s tím hodně špatně vyrovnávala.Nakonec jsem to nějak ustála, ale bylo to dost hrozný. Slečna mého ex nakonec jen vodila za nos a po dvou týdnech ho odkopla. Já jsem si teď našla novou známost, jen si nejsem jistá na čem jsem a bojím se do toho investovat citově abych se zase nezranila, podruhé už takovou bolest zažít nechci, asi už bych to neustála:( takže s novým objevem (zatím to není partner) se vídáme jednou týdně, někdy i méně. Známe se 2 měsíce. Mě je 25 jemu je 34. Bydlí od rodičů 50 km. Je fajn, je sice o hlavu menší, ale mě přitahuje. Jen nevím, jestli já přitahuju jeho. Bojím se zeptat. Píše mi jak je mu se mnou hezky, že se na mě těší. Jenže na schůzce mi vypráví o tom jak mu bývalka přivezla dárek k narozkám, měl jen pár dnů dovolené. Když jsem navrhovala, že bychom si mohli udělat jednodenní výlet, řek, že neví, jestli to půjde že už má jen 5 dnů dovči. Připadalo mi to jako kdyby mu bylo líto jednoho dne pro mě:-( Teď přišel s tím, že si všechny dny vybral na dovolenou s rodiči. Já chápu že je chce vidět, ale jako mrzí mě to, že mu je líto  Nevím na čem jsem a ani nevím jestli po 2 měsících od seznámení je vhodné se na to ptát, ale seznámili jsme se přes jednu organizaci, já si tam dala na nástěnku inzerát že hledám partnera a on se mi ozval. Bohužel jinou možnost jak se seznámit nemám:-( Já vím, že je vše teprve v začátku, ale já se nechci zase jako malá zamilovat a potom dopadnout tvrdě na čumák. Už se mi to jednou stalo a podruhé bych takovou bolest neunesla. Na druhou stranu nemůžu čekat několik let než se rozhodne jak to se mnou myslí. Ach jo, to chci opravdu tak moc? Proč ostatní spolužačky a vrstevnice mají chlapi rodinu a já jsem pořád sama?

O hlavu menší???! Rozumem ti to nevadí,ale stejně ve vztahu je to překážka a chlap to může cítit mnohem silněji.

Není tady

 

#72 22. 7. 2014 13:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Vladena napsal(a):

Justify napsal(a):

Zdravím, před devíti měsíci se se mnou rozešel přítel, našel si jinou slečnu. Byli jsme spolu 5 let a já se s tím hodně špatně vyrovnávala.Nakonec jsem to nějak ustála, ale bylo to dost hrozný. Slečna mého ex nakonec jen vodila za nos a po dvou týdnech ho odkopla. Já jsem si teď našla novou známost, jen si nejsem jistá na čem jsem a bojím se do toho investovat citově abych se zase nezranila, podruhé už takovou bolest zažít nechci, asi už bych to neustála:( takže s novým objevem (zatím to není partner) se vídáme jednou týdně, někdy i méně. Známe se 2 měsíce. Mě je 25 jemu je 34. Bydlí od rodičů 50 km. Je fajn, je sice o hlavu menší, ale mě přitahuje. Jen nevím, jestli já přitahuju jeho. Bojím se zeptat. Píše mi jak je mu se mnou hezky, že se na mě těší. Jenže na schůzce mi vypráví o tom jak mu bývalka přivezla dárek k narozkám, měl jen pár dnů dovolené. Když jsem navrhovala, že bychom si mohli udělat jednodenní výlet, řek, že neví, jestli to půjde že už má jen 5 dnů dovči. Připadalo mi to jako kdyby mu bylo líto jednoho dne pro mě:-( Teď přišel s tím, že si všechny dny vybral na dovolenou s rodiči. Já chápu že je chce vidět, ale jako mrzí mě to, že mu je líto  Nevím na čem jsem a ani nevím jestli po 2 měsících od seznámení je vhodné se na to ptát, ale seznámili jsme se přes jednu organizaci, já si tam dala na nástěnku inzerát že hledám partnera a on se mi ozval. Bohužel jinou možnost jak se seznámit nemám:-( Já vím, že je vše teprve v začátku, ale já se nechci zase jako malá zamilovat a potom dopadnout tvrdě na čumák. Už se mi to jednou stalo a podruhé bych takovou bolest neunesla. Na druhou stranu nemůžu čekat několik let než se rozhodne jak to se mnou myslí. Ach jo, to chci opravdu tak moc? Proč ostatní spolužačky a vrstevnice mají chlapi rodinu a já jsem pořád sama?

O hlavu menší???! Rozumem ti to nevadí,ale stejně ve vztahu je to překážka a chlap to může cítit mnohem silněji.

a co vekovy rozdil ? Taky tak  ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#73 22. 7. 2014 13:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

VŽDY je to pouze o těch dvou, jak to mají oni.
Žádné pravidlo typu "o hlavu menší partner" nebo JAKÝKOLIV věkový rozdíl neexistuje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#74 22. 7. 2014 15:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Asi tak nejako... Mala som menších, rovnako vežkých, vyšších - dnes mám problém spomenú si, kto z nich bol ako vysoký smile . Skôr si pamätám pocit, aký som pri tom-ktorom mala (a ten u mňa nesúvisí s výškou).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 22. 7. 2014 15:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Asi tak nejako... Mala som menších, rovnako vežkých, vyšších - dnes mám problém spomenú si, kto z nich bol ako vysoký smile . Skôr si pamätám pocit, aký som pri tom-ktorom mala (a ten u mňa nesúvisí s výškou).

maleho bych nedala ani omylem ... jsem mala a tezko zkousnu jen mirne vyssiho .. cim vyssi tim lepsi .
Ohledne veku uz to nebudu zkouset, jednou stacilo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů