Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 15. 7. 2014 9:48

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Dobrodružná hra v přírodě

Někteří jste možná četli mé vlákno, kde zvažuji, zda se naplno věnovat podnikání nebo zůstat v práci. Rozhodla jsem se, že si půjdu za svým snem, a to je pořádání zábavných a dobrodružných akcí pro děti a jejich rodiče.

Moc ráda bych Vám tedy se svolením moderátorky Andrei představila hru, při které jsem se inspirovala trochu geocachingem (hledáním kešek) a trochu příspěvkem od jedné zdejší autorky - hra na dovolenou smile

Jedná se o hru v přírodě. Jedna hra na 5 dní už probíhá v Českém ráji a další 1denní v Divoké Šárce. Děti s rodiči hledají krabičky s příběhem, úkoly, pohádkou nebo obrázky ukryté v přírodě. Třeba pod kořenem, pod pařezem, pod kamenem, v díře ve stromě.... a v té krabičce je vždy uložen část příběhu nebo nějaký úkol či část pohádky. V další krabičce je další část příběhu, další úkol či další část pohádky a když najdete všechny krabičky, dozvíte se konec příběhu, osvobodíte zakletou princeznu, vyluštíte hádanku nebo si dočtete pohádku.

Nemusíte mít strach. Krabičky určitě najdete. A kdyby ne, tak úkoly a příběh dostanete také v příloze tak, aby Vám žádná část nechyběla smile. Abyste všechny krabičky našli, poslouží k tomu GPS souřadnice místa ukrytí krabiček, zákresy míst v mapě a také jsme pro Vás místa úkrytu krabiček vyfotili.

Hru posílám na e-mail a ve hře najdete mapičku trasy, zákresy míst uložení ukrytých krabiček, GPS souřadnice, fotky míst ukrytí, tipy na restaurace, další tipy na výlety a na koupání.

Na hru mám moc pozitivní ohlasy, dětem se moc líbí, když něco hledají a nacházejí smile

Více informací na www.kouzelny-svet-skritku.cz. Teď si hru můžete navíc koupit na slevomatu, kde nabízím 50% slevu. Kdo by chtěl, můžu poslat ukázku hry zdarma.

V případě dotazů mě kontaktujte na tel. čísle 776/221248

Upravil(a) Tulipánka (15. 7. 2014 9:50)

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#2 19. 7. 2014 19:33

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Re: Dobrodružná hra v přírodě

Nenajdu tady nějakého podobného nadšence, který by rád podnikal s dětmi výlety, testoval byl hry a za to by dostal hry zadarmo? Zítra jedu připravovat hru na Ještěd a do 27.7. nabízím hru zdarma pro ty, kdo mi po projití trasy napíší krátkou zprávu, jaké krabičky nemohli najít, zda nenašli ve hře nějakou nesrovnalost nebo co není pochopitelné....

Děkuji smile

Není tady

#3 19. 7. 2014 19:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tuli, podobná nadšenec nejsem, ale moc ti fandím. Mít teď čas, okamžitě to s tebou testnu.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#4 19. 7. 2014 19:58

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pan,
děkuji par

Není tady

#5 19. 7. 2014 20:16

kostka
♥♥♥♥---

Na Ještěd je to pro nás moravany poněkud z ruky. Ale kdybys chystala něco tady, určitě rádi příjdeme. pro své kluky a synovce neustále vymýšlím nějaké hledání krabiček, pokladů a dobrodružné stezky a už mi dochází nápady.

Není tady

#6 19. 7. 2014 20:50

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Kostko, Morava už je od Liberce opravdu moc daleko... ale třeba příští rok smile

Není tady

#7 19. 7. 2014 21:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Tuli, moc držím palce, fandím Ti a také se přimlouvám za Moravu smile Hned bych se s dětma do něčeho takového pustila.

Není tady

#8 19. 7. 2014 22:22

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

A kde na Moravě by to měl být?

Není tady

#9 20. 7. 2014 6:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Tulipánka napsal(a):

A kde na Moravě by to měl být?

za sebe bych to viděla na Beskydy a poblíž OV.

Není tady

#10 20. 7. 2014 8:58

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Aprill, moc ráda bych se podívala do Beskyd, dlouho jsem tam už nebyla. Je to ale od nás pekelně daleko. Budu to tom přemýšlet, díky za tip smile
Možná prostě zajet na Moravu a udělat tam během několika dní několik tras. A to by na jaře šlo, nejspíš v dubnu....

Není tady

#11 20. 7. 2014 12:55

kostka
♥♥♥♥---

Taky se přikláním k Beskydům

Není tady

#12 30. 7. 2014 8:28

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Kdo by si chtěl udělat výlet lanovkou na Ještěd v Liberci a pak pěšky dolů, tak máme pro Vás novou dobrodružnou hru Za draky na Ještěd. Už žádné bolení nožiček, budete překvapení, jak Vaše děti či vnoučata umějí šlapat big_smile

Není tady

#13 20. 8. 2014 20:53

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Hezké počasí bude jistě ještě i v září, a proto jsem pro děti připravila novou hru v krásné lokalitě - v Babiččině údolí. Hra je určená pro trošku větší děti (cca. od 6 let) a po trase děti plní bobříky a za splnění si můžou dát razítko do své hrací karty. A kdo nasbírá všechna razítka, toho čeká zasloužená odměna - truhla se zlatými čokoládovými mincemi smile Pro to, kdo by chtěli hru otestovat, je hra ZDARMA.
A na konci léta mám pro všechny skvělou akci - sledujte stránky www.kouzelny-svet-skritku.cz

Není tady

#14 27. 8. 2014 19:35

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Mám dobrou zprávu pro Královéhradečáky smile Připravili jsme pro Vás novou dobrodružnou hru v přírodě - Za Bobříky do Babiččina údolí. Děti musí splnit 10 úkolů a za ně si dají do hrací karty razítka, která jsou schovaná přímo v krabičkách. Když všechny úkoly splní, čeká je odměna - truhla plná sladkých čokoládových mincí. Více na www.kouzelny-svet-skritku.cz

PS: pokud byste chtěli hru udělat i ve Vaší blízkosti, tak stačí sehnat někoho, kdo bude hru pravidelně kontrolovat (odměna 150 Kč za projití trasy a zkontrolování, zda je hra v pořádku) a vymyslet místo a já příští rok přijedu hru připravit.

Není tady

#15 27. 11. 2014 19:59

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pro ty, co rádi tráví předvánoční čas společnými zážitky, jsem připravila novou hru - Vánoční hra kolem zámku Sychrov http://www.kouzelny-svet-skritku.cz/dob … -sychrove/
Hra je podle mě dosud nejlepší, co jsem připravila: je krásně vánočně ozdobené, po trase budou umístěné různé vánoční ozdoby (pokud je někdo neukradne wink ) a nově je rozdělená na část pro školkové děti a pak větší děti a rodiče, takže si hru užije opravdu celá rodina.
Hru je ideální spojit s návštěvou zámku Sychrov, který má jako jeden z mála otevřeno celoročně. Navíc po vánocích si můžete prohlédnot vánočně nazdobené interiéry zámku.
Objednejte si hru do 30. listopadu a jako malý dárek k vánocům Vám pošlu ještě další hru Za pirátským pokladem, kterou si můžete zahrát kdekoliv, třeba za Vaším domem nebo v parku.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí