Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#101 16. 7. 2014 17:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice nezapomeň - když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají. takže já osobně bych byla na tvém místě  velmi opatrná, kdybych narazila na někoho kdo všechny podmínky splňuje...

Není tady

 

#102 16. 7. 2014 18:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):


nejsem naježená, neboj - téma a pobavení o tom, jak mě chtěli chlapi lovit - takoví ti gambleři, chlapi s 3 děckama a alimentama na krku.... fakt zábava počíst :-)

tak piš wink

Jak nemůžu najít muže pro život

Na začátek mohu říct, že jsem samostatná 29letá žena, bydlící ve vlastním bytě, s dobrou prací, mám sice VŠ titul, ale pouze z důvodu – abych byla jediná z rodiny, která ten titul bude mít (hold dědovo přání). 
K tomu jsem ta, která nikdy neměla půjčku, hypotéku, dluhy, exekuce.  Co jsem chtěla, nato jsem si vždy našetřila a počkala si na vysněnou věc.

Abych popsala sama sebe, nejsem fiflena, nemám plastové nehty, umělé řasy, nejsem jako prkno bez prsou a zadečku a už vůbec nenosím velikost 38. Jsem kus ženské, prsa mám pořádné, nato, že mi je 29, se nějak extra nemaluju, nemám vrásky (né jako některé mé kolegyně, kterým je 25 a nosí tunu – ano opravdu tunu makeupu). Jsem jednoduše taková ta, za kterou se chlapi na ulici neotočí. Věnuju se cestovnímu ruchu, cizím jazykům, pracuji na sobě – vzdělávám se, ráda zajdu do společnosti, s přáteli posedět, do divadla, do kina na výlet na hory, na grilovačku…. Nejsem nějaký domácí povaleč.
Po posledním 7letém vztahu, kde mne přítel vyměnil kus za kus za svou kamarádku z práce jsem se přestěhovala do vlastního, a začala hledat nový protějšek.
Tady ale začíná moje hledání ale pořád to velké ALE.
Zde uvádím seznam mužů, kteří se na mě nalepili, kteří se na mě lepí a kterých se nějak nemůžu zbavit.  Sami mi uveďte, kterého byste si vybrali. Protože já ani jednoho.

Muž č.1 – 34 let, ženatý, 2 malé děti – na pivě mi říká, jak se má doma špatně, že ten vztah je naprd, že nemá žádné vzrůšo, a že hledá kamarádku na pobavení. Tak mu říkám – vážený, vem to pětikilo, kterým chceš platit ty dva piva a kamarádku najdeš určitě v každém bordelu.

Muž č.2 – dvakrát rozvedený, z prvního manželství 2 děti, z dalšího manželství adoptované dítě. Na výplatu 16 tisíc, bydlící u maminky, protože na alimentech posílá 9 tisíc celkem, ze zbytku nemá ani nato, aby si našel vlastní bydlení. Když zjistil, že mám svůj vlastní byt, říká mi. Cituji: Jé, ty bys byla fajná maminka, co kdybych ti všechny 3 děti v pátek přivezl a v neděli bych je rozvezl bývalkám? Aspoň si zkusíš, jaké to je hlídat a starat se o děti? (zřejmě z toho důvodu, že si je babička každý druhý víkend brát nechce – fakt nevím) A já nato:  mám snad napsáno na čele, že jsem školka, nebo dotační fond evropské unie?
Co nato říct? Nedovedu si představit takového muže po mém boku, nedejbože si s ním dělat čtvrté dítě! Neuvažuju já moc logicky?

Muž č.3 – policajt, pan Radim, 37 let, rozveden, bydlící na baráku se sestrou. Tak se bavíme, pán opět, když se dozvěděl, že mám nato, abych jela na dovolenou tak mi říká: Cituji: „sháním půl miliónu, chci s kámošem objet azurové pobřeží“. A já nato: Jsem snad banka? Nebo půjčovna? A on, víš, mě nikdo nepůjčí, jsem si všude možně napůjčoval milión a půl a náházel jsem je do automatů. Takže mi můj mozek říká, nevyléčený gambler, který dalších 5 let bude žít z životního minima – myslím, že říkal něco  o tom, že mu z výplaty zůstává 7 tisíc na živobytí: Tak si říkám – opravdu chci s takovým mužem začít nový život, žít z minima celkem 5 let, živit jej nedejbože si s ním udělat v horizontu 2-3 let dítě, které neuživí???? Která z Vás by do toho šla?

Muž č.4, muž 37 let, bydlící u maminky, dítě, které je v péči matky, hledal ženu, která se s ním přestěhuje do Poruby, aby to měl blíže ke své dceři. Povídal, jak shání ženu, která zařídí byt, vybavení bytu a on přelétne z mamčina hnízda do nového hnízdečka a do něj si bude vodit dceru. – Opravdu by jste takového mamánka – absolutně neschopného chlapa najít si bydlení, chtěly????

Muž č.5 – ten mne kontaktoval na jiném fóru, dokonce si založil profil, protože četl nějaké moje diskuze a strašně jsem se mu líbila. Prvně psal, že se mu narodily čerstvě dvojčata a že bydlí na baráku nad centrem Ostravy. Údajně říkal, jak má sexu dostatek, s manželkou zkoušejí i jiné praktiky ale chce i něco jiného. Doslova cituji, já jsem smířen s tím, že jí budu podvádět, protože chci.  Chápete to?

A takhle je to pořád. To opravdu nenaleznu muže, který nemá ALE????
Měla jsem i dalších 7 schůzek ale je to pořád jedno a to samé, děti na krku, alimenty, dluhy, chlapi jsou chudáčci, protože si splodily děti a nechtějí se o ně starat. Nedá se s nimi na schůzkách o ničem jiném bavit a nahodíte téma cestování, - dovolená, tak to jen odprsknou, jako kde by na ni vzali :-(

Kde jste Vy sehnaly chlapa pro život? Toho, který si s Vámi udělá dítě, zařídí zázemí (to už sice mám), pomůže dítě vychovat?? Nebo takoví už vymřeli?

Ty jo hmm tak na tebe nemám ani já ..a to je co říct


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#103 16. 7. 2014 18:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

sunshine... napsal(a):

Karfice, věřím, že je to docela těžký najít si rozumnýho chlapa. Mám jednu známou, které je již přes 30 a pořád všechno končí stejně - krachem maximálně do 1 roku. Ovšem, musím přiznat, že já být chlap, tak bych s ní nevydržela ani měsíc :lol:   a co nějaké tvé známé? Neznají někoho nezadaného? wink

To bude asi ono...
Obyčejně skutečný muž si hledá skutečnou ženu.
Chlap baba se většinou věší na babu chlapa...
Řešení bývá tedy prosté i když nelehké stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#104 16. 7. 2014 18:52

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

helena napsal(a):

protože na LEPŠÍHO NEMÁŠ
Hm... říká se, že maminka má vždycky pravdu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Připomínᚠmi jednu zdejí kantorku, která si taky furt stěžuje, že "ostatní mají" a ona ne.
Jestlipak ses někdy zamyslela nad tím proč "kamarádky, které mám kolem sebe a jsou zadané, pro ně chlapi dělají" tohle a tamhleto a tobě se to ne a ne povést?
Mimochodem - co nabízíš ty?

Co nabízím?
- mám své vlastní zázemí, vybavený byt - ale by mi do hnízdečka přelétl mamánek ve 35 letech, co se neumí osamostatnit a stále bydlí u maminky.......
- nejsem ta, která bude po chlapovi vyžadovat, aby vařil, pral uklízel každý týden - ale občas by měl pomoct
- nabízím seznámení s mými přáteli - nabízím výlety, zábavu, žádnou nudu - ikdyž neříkám, že občasné lenošení u tv při sklence vína není k zahození
- nabízím kvalitní sex
- jsou tu i další věci, tak nevím, jestli to mám rozepisovat

lollollol Axi, ty to vidíš lollollol roll


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#105 16. 7. 2014 18:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

divadla, festivaly a hudba mne nějak extra nebere... jezdívám na kole... výlety s lidma, které už dávno znám... tam chodí jedni a ti samí
Takže kultura tě v podstatě "nebere" žádná... na kole se seznámíš těžko, leda bys někomu spadla do cesty...  jinak se držíš "starejch známejch"...
To je pak těžký, pokud se sama nerozhodneš pro nějakou změnu - začít chodit jinam, než doteď nebo s někým jiným.

To bych vůbec neřešila, pravděpodobnost takového seznamení je tak malá , že už se spíš seznámí na ulici


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#106 16. 7. 2014 18:55

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Mendy napsal(a):

Eva. napsal(a):

Po dvacetiletém manželství a s dospělými dětmi jsem nehledala pro vztah muže, se kterým založíme rodinu a vychováme spolu děti. Přítel si mě našel na chatu, psali jsme si a po půl roce se sešli a bylo to. Známe se 6 let a jsme spolu 5 a půl roku. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla a znovu se vrátila, protože je tam jedno ale, že je ženatý. Je mi s ním hezky a jsem s ním šastná. Milujeme se. Rozumíme si. Trávíme spolu hodně času. Patříme k sobě fyzicky i psychicky. To je nejvíc, co člověka může v životě potkat. Jsem za to moc ráda, že mě to potkalo.

Fakt? Ježiši...

Ježíš nejsem, ale fakt to je. V partnerském vztahu podle mého názoru určitě.

Taky jsem táhla se ženáčem. Dva roky. A mluvila jsem přesně ty nesmysly co tady píšeš ty. Jak ho miluju, jak jsem s ním šastná, jak k sobě patříme, blablabla... Bylo mi sedmnáct big_smile

Není tady

 

#107 16. 7. 2014 18:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

Ale kde hledat nové chlapy?
Zřejmě jinde, než mezi těma, co "chtějí jenom šukat a užívat si života"...
Dobře - "Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou." - sice netuším, co tě "bere" a kam chodíš krom těch hospod... ale jen tak na první nástřel mě napadají jako možnosti sport, divadlo, muzika, zájmový sdružení...

ty ses fakt už někdy seznámila v knihovně nebo na výstavě ? Mně to přijde nemožné .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#108 16. 7. 2014 19:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

pravděpodobnost takového seznamení je tak malá , že už se spíš seznámí na ulici
Grainne, speciálně pro tebe opakuju - když něco nefunguje, je nutný to změnit a ne čekat, že se to vylepší samo od sebe.
y ses fakt už někdy seznámila v knihovně nebo na výstavě ?
Tak já už se dost dlouho neseznamuju... aspoň ne tak, že bych někoho toužila urvat za každou cenu... ale v časech her a malin nezralejch jsme se seznamovali leckde - v kině (iděálně letním), na pouti, na různejch sportovních akcích... a dokonce i v tý knihovně, na výstavě (zvláště ty lehce "protistátní" byly fajn) - protože speciálně tyhle místa málokdy přitahovaly ložený grázly... a nebo tam byli snadno rozpoznatelní...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#109 16. 7. 2014 19:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

Eva. napsal(a):

Byla jsem teď v zahraničí na poznávačce s cestovkou a byly tam dvě holčiny, každá odjinud a každá sama, ve věku karfice. S jednou z nich jsem byla v hotelu na pokoji. Má VŠ, mluvila o stejných problémech, jako karfice a další, jak je těžké se s někým solidním v tomto věku seznámit.

Těm holkám rozumím, a přitom nejsem nějak extra náročná - jen chci chlapa bez dětí, pokud možno nemamánka, nekuřáka (což je skoro nemožné v dnešní době najít), kutila - co umí občas něco doma spravit, s kterým vyjedu na kola.
Kolem mě je spousta nezodpovědných chlapů - zadlužených až po uši, mají plno exekucí, nemají vlastní zázemí. Co pak s takovým?

tohle je fakt zvláštní .. já zase jako kuřák narážím na samé nekuřáky sad


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#110 16. 7. 2014 19:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

pravděpodobnost takového seznamení je tak malá , že už se spíš seznámí na ulici
Grainne, speciálně pro tebe opakuju - když něco nefunguje, je nutný to změnit a ne čekat, že se to vylepší samo od sebe.
y ses fakt už někdy seznámila v knihovně nebo na výstavě ?
Tak já už se dost dlouho neseznamuju... aspoň ne tak, že bych někoho toužila urvat za každou cenu... ale v časech her a malin nezralejch jsme se seznamovali leckde - v kině (iděálně letním), na pouti, na různejch sportovních akcích... a dokonce i v tý knihovně, na výstavě (zvláště ty lehce "protistátní" byly fajn) - protože speciálně tyhle místa málokdy přitahovaly ložený grázly... a nebo tam byli snadno rozpoznatelní...

já se seznamováním problém nemám... zatím ... všeho do času smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#111 16. 7. 2014 21:44

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

Ale kde hledat nové chlapy?
Zřejmě jinde, než mezi těma, co "chtějí jenom šukat a užívat si života"...
Dobře - "Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou." - sice netuším, co tě "bere" a kam chodíš krom těch hospod... ale jen tak na první nástřel mě napadají jako možnosti sport, divadlo, muzika, zájmový sdružení...

ty ses fakt už někdy seznámila v knihovně nebo na výstavě ? Mně to přijde nemožné .

Když mi bylo 18, tak mě balil v knihovně jeden týpek. Jenže se mi nelíbil, takže jsem ho odmítla. Ale možné to je. (Je fakt, že do knihovny chodím asi 47 let a tohle se mi za tu dobu stalo jednou jedinkrát).

Není tady

 

#112 16. 7. 2014 21:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

helena napsal(a):

Ale kde hledat nové chlapy?
Zřejmě jinde, než mezi těma, co "chtějí jenom šukat a užívat si života"...
Dobře - "Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou." - sice netuším, co tě "bere" a kam chodíš krom těch hospod... ale jen tak na první nástřel mě napadají jako možnosti sport, divadlo, muzika, zájmový sdružení...

ty ses fakt už někdy seznámila v knihovně nebo na výstavě ? Mně to přijde nemožné .

Když mi bylo 18, tak mě balil v knihovně jeden týpek. Jenže se mi nelíbil, takže jsem ho odmítla. Ale možné to je. (Je fakt, že do knihovny chodím asi 47 let a tohle se mi za tu dobu stalo jednou jedinkrát).

To si právě myslím ... taky jsem chodila do knihovny jednu dobu dost často ... někdy dokonce i se psy ... u nás to bylo povoleno ... takže eventuální seznamovací pomůcka k tomu .. a nikdy mně také nikdo nebalil


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#113 16. 7. 2014 22:35

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Chodim 10 let do dvou knihoven a nikdy me tam nikdo nebalil. Ani v kine. Na koncerte me jednou balil pekny kluk, ale kdyz jsme se pak domluvili na schuzce, porad ji odkladal, az z nej vylezlo, ze je zenaty, ma deti. A jednou na festivalu me balil osmnactilety kluk, byla  jsem o 8 let starsi a slo mu jen o sex.

Není tady

 

#114 17. 7. 2014 0:00

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Já nechápu, proč čekat, až začne "balit" ten chlap ... tolik naučných filmů už k tomuto problému vyprodukovali v holých vodách a pořád někdo tápe ... smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#115 17. 7. 2014 5:22

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Jinak hustý to tady poslední dobou není, spíš se nic neřeší, teda,už ne tak,jako dřív,protože kdokoli cokoli začne řešit, vesměs je zadupán,popliván,pourážen a nakonec se dozví, že on sám respektive ona sama je ta špatná.

A k balení, balit se dá prakticky kdekoli, mně balil chlap v tramvaji, na ulici, v obchodě. Ale je otázka kdo balí, jestli to stojí za to. Já třeba nejsem balivej typ, takže jsem se takhle nikdy sbalit nenechala. Protože kdoví,co by se z toho baliče pak skutečně vybalilo.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#116 17. 7. 2014 6:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12351

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Mendy napsal(a):

Eva. napsal(a):

Mendy napsal(a):


Fakt? Ježiši...

Ježíš nejsem, ale fakt to je. V partnerském vztahu podle mého názoru určitě.

Taky jsem táhla se ženáčem. Dva roky. A mluvila jsem přesně ty nesmysly co tady píšeš ty. Jak ho miluju, jak jsem s ním šastná, jak k sobě patříme, blablabla... Bylo mi sedmnáct big_smile

Me 35 let,kdyz jsem tohle mlela taky


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#117 17. 7. 2014 6:28

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

jaspinn napsal(a):

A jak říkávala moje babička - "Strč všechny chlapy do jednoho pytle, zatřepej...a vždycky vytáhneš toho pravého"gloria

Tak to není.  Lásku potká člověk v životě jen výjimečně.

Nějak jsem si nevšimla, že bych psala něco o lásce yikes - jinak polopaticky - TO BYL VTIP!


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#118 17. 7. 2014 7:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Strč všechny chlapy do jednoho pytle...
Nebo taky "některý chlapi jsou všichni stejný"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#119 17. 7. 2014 7:29

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Poslední dobou je to tady hustý

U balení v knihovně je možná ve hře ještě to , co nám za mlada opakovali v březnu - měsíci knihy: Řekni mi, co čteš, já ti řeknu, kdo jsi.
Takže o mě by si v knihovně nikdo ani kolo neopřel, natož aby se seznamoval.   
Díky tomu mají knihovnoví lidé první síto z sebou a nemusí zbytečně plýtvat energií na nějaké zoufalce s jinými literárními prioritami.
A jinak, předevčírem jsem se seznámila na koncertě. S výkonným umělcem! Bohužel bych dala přednost tomu vedle hrajícímu. Asi jsem ten oklusor na očičku měla v dětství nosit déle.

Není tady

 

#120 17. 7. 2014 7:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11769

Re: Poslední dobou je to tady hustý

jaspinn napsal(a):

Eva. napsal(a):

jaspinn napsal(a):

A jak říkávala moje babička - "Strč všechny chlapy do jednoho pytle, zatřepej...a vždycky vytáhneš toho pravého"gloria

Tak to není.  Lásku potká člověk v životě jen výjimečně.

Nějak jsem si nevšimla, že bych psala něco o lásce yikes - jinak polopaticky - TO BYL VTIP!

Vím, že to byl vtip.
Nu a já jsem k tomu zase napsala to, co jsem chtěla napsat. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#121 17. 7. 2014 7:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11769

Re: Poslední dobou je to tady hustý

eremuruss napsal(a):

Mendy napsal(a):

Taky jsem táhla se ženáčem. Dva roky. A mluvila jsem přesně ty nesmysly co tady píšeš ty. Jak ho miluju, jak jsem s ním šastná, jak k sobě patříme, blablabla... Bylo mi sedmnáct big_smile

Me 35 let,kdyz jsem tohle mlela taky

Kdo chce, pochopil. Podstata nebyla, že je ženatý, ale že jsem potkala muže mých snů.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#122 17. 7. 2014 7:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Podstata nebyla, že je ženatý, ale že jsem potkala muže mých snů.
Jasně... když je to "muž snů", tak na nějakejch maličkostech typu manželky, dětí i širší rodiny přece vůůůbec nezáleží...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#123 17. 7. 2014 8:15

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Po dvacetiletém manželství a s dospělými dětmi jsem nehledala pro vztah muže, se kterým založíme rodinu a vychováme spolu děti. Přítel si mě našel na chatu, psali jsme si a po půl roce se sešli a bylo to. Známe se 6 let a jsme spolu 5 a půl roku. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla a znovu se vrátila, protože je tam jedno ale, že je ženatý. Je mi s ním hezky a jsem s ním šastná. Milujeme se. Rozumíme si. Trávíme spolu hodně času. Patříme k sobě fyzicky i psychicky. To je nejvíc, co člověka může v životě potkat. Jsem za to moc ráda, že mě to potkalo.

V tom vytučněném s Evou souhlasím.
Že je její partner ženatý je věc jiná. Je to jen mezi ní a jejím partnerem.
Ruku na srdce, která z nás by muže svých snů od sebe odháněla jen proto, že je ženatý??

Není tady

 

#124 17. 7. 2014 9:07

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Míša Kulička napsal(a):

Já nechápu, proč čekat, až začne "balit" ten chlap ... tolik naučných filmů už k tomuto problému vyprodukovali v holých vodách a pořád někdo tápe ... smile

tohle funguje pořád stejně a ještě dlouho bude


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#125 17. 7. 2014 9:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

tohle funguje pořád stejně a ještě dlouho bude
Někdy i tak, že je chlap sbalenej dřív, než se vzpamatuje... a ještě je na sebe pyšnej, jak tu slečnu či paní šikovně sbalil... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů