Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#776 23. 7. 2014 19:19

olasik
Zablokovaný

Re: Poslední dobou je to tady hustý

mia napsal(a):

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

Víš, já si myslím, že prostitutky se setkávají jen s určitou sortou chlapů, s tou nejhorší. A podle toho soudí všechny muže. Je hodně mužů, kteří by se prostitutky nedotkli ani klackem a s takovými nemůže mít žádnou zkušenost.
Já také pořád věřím, že jsou i slušní normální muži, hodní a laskaví, kteří nejsou jen sobecká poživačna hovádka.

přesně tak

Ha ha holky vy ste dvě naivky........skoro všichni muži jsou schopní jít s prostitutkou.
Vy nemáte vůbec, ale vůbec žádný zkušenosti s muži , jen teoretizujete .
Každá prostitutka má samozřejmě i vztah, nebo několik vážných vztahů , pokud děláš tuhle práci, neustále ti muži nabízejí vztah, ne sex.
Protože oni nemyslí úplně hlavou a myslí si, že žena, která s nimi půjde, je ta vyvolená, která je má ráda , tak se jí drží .
Taky je dost mužů, pro které je sex s pros. jediná šance jak mít sex, proto s ní chtěj žít.

I já,  když jsem hledala vztah ve vyšším  věku (nemyslím ve 20 letech ) jsem vždycky musela učinit sex s několika muži a pak poslední pár let  zůstal.....nikdo by nechodil s paní 42 let 2 měsíce za ručičku , zvlášt, když je o 20 let mladší .......

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#777 23. 7. 2014 19:23

olasik
Zablokovaný

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

Víš, já si myslím, že prostitutky se setkávají jen s určitou sortou chlapů, s tou nejhorší. A podle toho soudí všechny muže. Je hodně mužů, kteří by se prostitutky nedotkli ani klackem a s takovými nemůže mít žádnou zkušenost.
Já také pořád věřím, že jsou i slušní normální muži, hodní a laskaví, kteří nejsou jen sobecká poživačna hovádka.

Takže ty si myslíš, že najdeš muže, který nebude chtít sex , bude se jen celý den usmívat a chodit s tebou na výstavy a na výlety ? A když bude chtít sex, je poživačné hovádko jo?smile

Není tady

#778 23. 7. 2014 19:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Ale přeci ve vztahu chce "sex" i ženská. Nejenom chlap. Vždyt milovat se je krásný. Tedy krom některých prostitutek, který si to zprotiví a zhnusí.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#779 23. 7. 2014 19:50

olasik
Zablokovaný

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

Já nemám žadný vysněný typ , ale poznám jestli mezi námi může něco fungovat nebo jestli je to jen příjemně přátelsky  stravený čas , ale nedovedu si představit , že by došlo k nějakému většímu fyzickému kontaktu . je to tak zvláštní a nepochopitelné ?

Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích

není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter

Když já pořád nechápu, proč řešíš tu fyzickou přitažlivost?
To je přece jasný , že si každá vybereme a nepůjdeme s někým , kdo je pro nás hnusnej a nepříjemnej , tak proč to zdůrazňovat ?
Já mám taky kamarády , s kterýma bych nemohla dělat sex, ale ty to pořád rozebíráš a zdůrazňuješ........s tímhle fakt nemůžu , s tímhle mužu ,ale ten zas nechce mně ........jakoby jen sex byl to nejhlavnější .

Upravil(a) olasik (23. 7. 2014 19:55)

Není tady

#780 23. 7. 2014 19:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích

není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter

Když já pořád nechápu, proč řešíš tu fyzickou přitažlivost?
To je přece jasný , že si každá vybereme a nepůjdeme s někým , kdo je pro nás hnusnej a nepříjemnej , tak proč to zdůrazňovat ?
Já mám taky kamarády , s kterýma bych nemohla dělat sex, ale ty to pořád rozebíráš a zdůrazňuješ........

zdůraznila jsem to asi proto, že tu někdo psal , že to není důležité .. tuším Helena

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#781 23. 7. 2014 20:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥

někdo psal , že to není důležité .. tuším Helena
Máš-li na mysli tu vedlejší diskuzi, pak jsem napsala akorát to, že tebou preferovaný "porozumění a přitažlivost" je pro vztah dost málo...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#782 23. 7. 2014 20:20

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

dusička napsal(a):

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

Je, to docela čučím, že to takhle Ivano vidíš. Na pláži ošklivý lidi, v časopisech a v tv modelky. Osobně se tedy ráda kouknu na pěknou babu, i na chlapa. A navíc, co je krásné a co ne. Kdo to určuje. vissla Spíš bych řekla, že do tv vybíraj lidi, co maj "nějaké kouzlo" osobnosti, kteří zaujmou. Když třeba Šebrle je v kvádru usedlej pán, a přitom při sportu je sexy.
A že by byl všude sex tedy fakt nevnímám. řekla bych Ivano,že i když si to nepřipouštíš, tak ho máš nedostatek, když ho vidíš všude.
Graine - Hela je v pohodě, určitě je fajn i v reálu. A nedivím se, že to tu od ní "schytává " Majka. To je totiž to zrcadlo. majka pořád o ní píše - chudák Heli manžel a bla bla bla....
Jo co se týče té manželky Majko - hele, kdybych měla manžela, který má vysoké postavení a peníze, tak bych taky byla doma a nechala se živit. smile Má to holka dobře zařízené.
Graine - četla jsem , jak si vybíráš chlapy - na mě to působí, že pokud nesplnujou tu fyzickou stránku, tak ani nezkoumáš dál. Tím ten obzor máš hodně moc omezenej.

No, nevím, třeba taková Borhyová podle mě žádné kouzlo osobnosti nemá. O dalších nováckých moderátorách se radši ani nebudu více rozepisovat, snad jen to, že spousta z nich neumí pořádně mluvit.

Mně se Borhyová líbí. smile

Co se ti na ní konkrétně líbí? Na mě působí až lehce vulgárně - výstřihy až kamsi, je zmalovaná...  A, to je nejdůležitější, nemá příjemný hlas, zdá se mi, že i špatně artikuluje. Ale na Novu to stačí, posledních pár let se na jejich zprávy nedá dívat, jaká je to žumpa. Ne že by to dřív za něco stálo, rozhodně ale byla ale úroveň o něco lepší. (poznámka: Na novácké zprávy se dívám minimálně, průměrně vidím tak 5 min. měsíčně.)

Není tady

#783 23. 7. 2014 20:27

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

někdo psal , že to není důležité .. tuším Helena
Máš-li na mysli tu vedlejší diskuzi, pak jsem napsala akorát to, že tebou preferovaný "porozumění a přitažlivost" je pro vztah dost málo...

jo , pochopila jsem to, jakože pro tebe jsou ve vztahu důležité jiné věci

a ještě

Ale jo, vždyt to píšu, podle mě máš přehnané nároky a vidíš fyzickou přitažlivost jen na muži s perfektní postavou. Ale těch je na světě třeba jen deset procent. Tak vždycky jsou dvě možnosti. Bud se s tím smířit a nervovat se, že do padesátky ho neseženu... nebo ...

nevím co tím Dušička chtěla říci , že mám snížit latku a mít vztah s někým , kdo mně nebere ?

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#784 23. 7. 2014 20:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥

pochopila jsem to, jakože pro tebe jsou ve vztahu důležité jiné věci
Tos ovšem pochopila blbě... ne "pro mě", ale "objektivně".

Není tady

#785 23. 7. 2014 20:36

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Vilemíno - našla jsem si v ní to hezký. Třeba hezký úsměv. Má pozitivní energii. smile

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#786 23. 7. 2014 20:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

pochopila jsem to, jakože pro tebe jsou ve vztahu důležité jiné věci
Tos ovšem pochopila blbě... ne "pro mě", ale "objektivně".

ale nenapsala si jaké

Není tady

#787 23. 7. 2014 20:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥

ale nenapsala si jaké
Protože jsem se vyjadřovala aakorát k tvýmu "porozumění a přitažlivosti" - konkrétně takhle:
"protože tohle je dost málo... představ si, že je ti nějakým způsobem blbě a tvůj přítel na tebe s "porozuměním" hledí, možná ti bude povídat, jak tě chápe... bude u toho působit "přitažlivě"... a jinak nehne prstem..."
O ničem jiným nebyla řeč.
Jinak to, co je pro vztah podstatný, si můžeš najít na netu nebo v knihovně. Já ti rešerše dělat nehodlám.

Není tady

#788 23. 7. 2014 21:10

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

dusička napsal(a):

Vilemíno - našla jsem si v ní to hezký. Třeba hezký úsměv. Má pozitivní energii. smile

Na mě působí uměle, ten úsměv jí nevěřím.

Není tady

#789 23. 7. 2014 21:19

olasik
Zablokovaný

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

Já jí taky ráda nemám, je příšerná, nic neumí, ani mluvit. Mluví podobně jako Čejková .
A jednou moderovala nějaký pořad a byla to hrozná ostuda, vůbec to neumí, jediný, co umí je číst čtečku .
Myslím, že tam byla původně nějaká pomocná redaktorka s gymnásiem , ale někomu se líbila.

Není tady

#790 23. 7. 2014 21:40

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

Já jí taky ráda nemám, je příšerná, nic neumí, ani mluvit. Mluví podobně jako Čejková .
A jednou moderovala nějaký pořad a byla to hrozná ostuda, vůbec to neumí, jediný, co umí je číst čtečku .
Myslím, že tam byla původně nějaká pomocná redaktorka s gymnásiem , ale někomu se líbila.

No, líbila se evidentně někomu v posteli (můj názor).

Není tady

#791 23. 7. 2014 21:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

Vilemína napsal(a):

No, nevím, třeba taková Borhyová podle mě žádné kouzlo osobnosti nemá. O dalších nováckých moderátorách se radši ani nebudu více rozepisovat, snad jen to, že spousta z nich neumí pořádně mluvit.

Mně se Borhyová líbí. smile

Co se ti na ní konkrétně líbí? Na mě působí až lehce vulgárně - výstřihy až kamsi, je zmalovaná...  A, to je nejdůležitější, nemá příjemný hlas, zdá se mi, že i špatně artikuluje. Ale na Novu to stačí, posledních pár let se na jejich zprávy nedá dívat, jaká je to žumpa. Ne že by to dřív za něco stálo, rozhodně ale byla ale úroveň o něco lepší. (poznámka: Na novácké zprávy se dívám minimálně, průměrně vidím tak 5 min. měsíčně.)

Mně se Borhyová také moc líbí, výstřihy jí sluší, zmalovaná mi nepřijde - krásná a upravená ženská. Tady jde vidět, jak má každý jiný vkus. Což je holky vlastně i dobře tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#792 24. 7. 2014 16:38

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Vilemína napsal(a):

olasik napsal(a):

Vilemína napsal(a):

No, já myslím, že se líbí spoustě lidí, hlavně opačného pohlaví. A aby taky ne, vždyť je to dobře tvarovaná symetrická blondýna. Myslím, že na mluvící hlavu není nutné být mozkový magnát. A v dýchání se dosti zlepšila.

Není tady

#793 24. 7. 2014 17:48

kostka
♥♥♥♥---

Barča napsal(a):

Vilemína napsal(a):

olasik napsal(a):

No, já myslím, že se líbí spoustě lidí, hlavně opačného pohlaví. A aby taky ne, vždyť je to dobře tvarovaná symetrická blondýna. Myslím, že na mluvící hlavu není nutné být mozkový magnát. A v dýchání se dosti zlepšila.

Souhlasím. Mužům se líbí hodně. Mně osobně se nelíbí, ale to je můj problém.

Upravil(a) kostka (24. 7. 2014 17:49)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí