Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#751 23. 7. 2014 14:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

dusička napsal(a):

Jo Olasik - jak si tu psala o tom mase.
Si představuju libovoučkou panenku, pěkně na pánvi osmahlou, křehoučkou. smile žádné červy.
Sním ráda. Před usnutím každý den, třeba v zimě si představuju pláž. Jednou při meditaci jsem objevila svůj palouček, kam si můžu pozvat koho chci, nebo tam taky můžu být sama. Lehnout si , koukat na nebe, zavřít oči a poslouchat šumění listů. I to je snění.

No dyt ty si taky měla manžela a dva milence , chybí ti zkušenost.
Ale pst , nesmíme o tom psát, nebo CarpeJudita dostane záchvat žárlivosti , nesnáší ženy, které jsou muži obdivované , jako třeba Majka.
Je to nějaká opuštěná žena, který se život nepoved.

Roz - ty to mᚠnějak divoce spočítané. big_smile A jak víš, že mi chybí zkušenost? A čím se ta zkušenost měří?
Ale to je jedno. Mám práci jinou než zkoumat zkušenost.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#752 23. 7. 2014 14:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Vilemína napsal(a):

dusička napsal(a):

Je, to docela čučím, že to takhle Ivano vidíš. Na pláži ošklivý lidi, v časopisech a v tv modelky. Osobně se tedy ráda kouknu na pěknou babu, i na chlapa. A navíc, co je krásné a co ne. Kdo to určuje. vissla Spíš bych řekla, že do tv vybíraj lidi, co maj "nějaké kouzlo" osobnosti, kteří zaujmou. Když třeba Šebrle je v kvádru usedlej pán, a přitom při sportu je sexy.
A že by byl všude sex tedy fakt nevnímám. řekla bych Ivano,že i když si to nepřipouštíš, tak ho mᚠnedostatek, když ho vidíš všude.
Graine - Hela je v pohodě, určitě je fajn i v reálu. A nedivím se, že to tu od ní "schytává " Majka. To je totiž to zrcadlo. majka pořád o ní píše - chudák Heli manžel a bla bla bla....
Jo co se týče té manželky Majko - hele, kdybych měla manžela, který má vysoké postavení a peníze, tak bych taky byla doma a nechala se živit. smile Má to holka dobře zařízené.
Graine - četla jsem , jak si vybírᚠchlapy - na mě to působí, že pokud nesplnujou tu fyzickou stránku, tak ani nezkoumᚠdál. Tím ten obzor mᚠhodně moc omezenej.

No, nevím, třeba taková Borhyová podle mě žádné kouzlo osobnosti nemá. O dalších nováckých moderátorách se radši ani nebudu více rozepisovat, snad jen to, že spousta z nich neumí pořádně mluvit.

Mně se Borhyová líbí. smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#753 23. 7. 2014 14:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak já Graine nemyslíš jakoby že by se Ti nelíbil a randila si s ním. Ale někdy se prostě stane, že si s mužem povídᚠa nezkoumáš, jak vypadá fyzicky. Prostě je sympatickej. Ono v tomhle platí - nekoukat jen na fyzickou stránku.
Hele já od mala měla vysněného 180 chlapa štíhlého s černýma vlasama a mám doma špinavýho blondáka.

Já nemám žadný vysněný typ , ale poznám jestli mezi námi může něco fungovat nebo jestli je to jen příjemně přátelsky  stravený čas , ale nedovedu si představit , že by došlo k nějakému většímu fyzickému kontaktu . je to tak zvláštní a nepochopitelné ?

Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#754 23. 7. 2014 14:42

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#755 23. 7. 2014 14:42

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak já Graine nemyslíš jakoby že by se Ti nelíbil a randila si s ním. Ale někdy se prostě stane, že si s mužem povídᚠa nezkoumáš, jak vypadá fyzicky. Prostě je sympatickej. Ono v tomhle platí - nekoukat jen na fyzickou stránku.
Hele já od mala měla vysněného 180 chlapa štíhlého s černýma vlasama a mám doma špinavýho blondáka.

Já nemám žadný vysněný typ , ale poznám jestli mezi námi může něco fungovat nebo jestli je to jen příjemně přátelsky  stravený čas , ale nedovedu si představit , že by došlo k nějakému většímu fyzickému kontaktu . je to tak zvláštní a nepochopitelné ?

Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích

není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#756 23. 7. 2014 14:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

četla jsem to. Ale řekla bych,že každé chlap, i když jsou svým způsobem stejný,že je každý jiný.
I přece prostitutka může mít muže kamaráda, s kterým si dobře pokecá.
Ale může to mít každý jinak, já jsem taková naivka a optimistka a věřím.

Upravil(a) dusička (23. 7. 2014 14:46)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#757 23. 7. 2014 14:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):


Já nemám žadný vysněný typ , ale poznám jestli mezi námi může něco fungovat nebo jestli je to jen příjemně přátelsky  stravený čas , ale nedovedu si představit , že by došlo k nějakému většímu fyzickému kontaktu . je to tak zvláštní a nepochopitelné ?

Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích

není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter

Ale jo, vždyt to píšu, podle mě mᚠpřehnané nároky a vidíš fyzickou přitažlivost jen na muži s perfektní postavou. Ale těch je na světě třeba jen deset procent. Tak vždycky jsou dvě možnosti. Bud se s tím smířit a nervovat se, že do padesátky ho neseženu... nebo ...


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#758 23. 7. 2014 14:46

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Poslední dobou je to tady hustý

dusička napsal(a):

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

četla jsem to. Ale řekla bych,že každé chlap, i když jsou svým způsobem stejný,že je každý jiný.
I přece prostitutka může mít muže kamaráda, s kterým si dobře pokecá.

To může , ale neidealizuje si ho, je při zemi , protože je zná .......neplápolá kvůli tomu že se na jí jeden z nich podívá významně v cukrárně.........


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#759 23. 7. 2014 14:48

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

No, já nevím, ale to, co vy tady popisujete jako flirt - výměna energií, něco nadpozemského, to teda vůbec neznám. Pro mě je flirt to, co denně vídám, že ženy a muži na sebe dělají oči, usmívají se, vysílají erotické signály, dvojsmyslně žertují. Vím, že to nechtějí dotáhnout až do konce, je to jen jakýsi náznak, příslib, ale může se z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí. Ale nemusí a většinou ani nevyvine. znám ženy, které flirtují se vším, co projde kolem a nosí kalhoty a ti muži se v 99,99% chytnou. Ty ženy vyzařují asi velký erotický náboj, nevím, nedokážu to posoudit. Jsou i muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu, ale zdá se mi, že je jich méně než podobných žen.

taky jsem myslela, že flirt je tohle

tohle okaté flirtování mě už nebaví.......za ta léta člověk jaksi vyzrál a kolikrát se nad tím spíš jen pousměju......stačí mi to mnohem méně "výrazně" a myslím, že to dovedu vyhodnotit docela dobře.......a taky těch vhodných objektů už člověk nepotká zas tolik, jak když s ním naplno cloumají hormony.

Není tady

 

#760 23. 7. 2014 14:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

dusička napsal(a):

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

četla jsem to. Ale řekla bych,že každé chlap, i když jsou svým způsobem stejný,že je každý jiný.
I přece prostitutka může mít muže kamaráda, s kterým si dobře pokecá.

To může , ale neidealizuje si ho, je při zemi , protože je zná .......neplápolá kvůli tomu že se na jí jeden z nich podívá významně v cukrárně.........

Jde o ten pocit.
Může to být děvkař, nebo třeba chlap, s kterým by si nežila. Ale jak píšeš o té prostitutce - to je deformace z povolání roll


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#761 23. 7. 2014 14:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


Nevím Graine - to je tvoje věc. Jen bych možná posunula ten žebříček, možná si už taky mediálně zblblá. big_smile o krasavcích

není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter

Ale jo, vždyt to píšu, podle mě mᚠpřehnané nároky a vidíš fyzickou přitažlivost jen na muži s perfektní postavou. Ale těch je na světě třeba jen deset procent. Tak vždycky jsou dvě možnosti. Bud se s tím smířit a nervovat se, že do padesátky ho neseženu... nebo ...

ježííš ... přitažlivost vidím v tom, když mně přitahuje ... polopaticky: když po něm toužím, stýská se mi , stále naněj myslím , chci s ním trávit čas , sex je vyjímečný .... ještě stále si nerozumíme ? Může být šeredný jako noc smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#762 23. 7. 2014 14:52

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

vystupují krásné mladé štíhlé ženy... bez vrásek, štíhlé jak proutek a táááák sexy! Jde mi to na nervy!
Asi jsem divná nebo nechápavá... ale co tě na tom rozčiluje?
Když budeš prodávat maso (a jsem stylová http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png), taky stčíš do výlohy svíčkovou a kejtičku místo kostí, chlupatejch kůží a kopyt...

No, já neříká, že v TV mají vystupovat oškliví lidé, to rozhodně ne. Ale kdyby byly modrátorky třeba pěkné pěstěné padesátnice, šedesátnice, totéž moderátoři, připadaly by mi i ty zprávy tak nějak věrohodnější.
Když jsem letěla no New Yorku s americkou společností, byly tam 2 letušky v mém věku - pěkně upravené, ale starší. Češi na ně zírali, jak na nějakou raritu.

Není tady

 

#763 23. 7. 2014 14:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

mia napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

No, já nevím, ale to, co vy tady popisujete jako flirt - výměna energií, něco nadpozemského, to teda vůbec neznám. Pro mě je flirt to, co denně vídám, že ženy a muži na sebe dělají oči, usmívají se, vysílají erotické signály, dvojsmyslně žertují. Vím, že to nechtějí dotáhnout až do konce, je to jen jakýsi náznak, příslib, ale může se z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí. Ale nemusí a většinou ani nevyvine. znám ženy, které flirtují se vším, co projde kolem a nosí kalhoty a ti muži se v 99,99% chytnou. Ty ženy vyzařují asi velký erotický náboj, nevím, nedokážu to posoudit. Jsou i muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu, ale zdá se mi, že je jich méně než podobných žen.

taky jsem myslela, že flirt je tohle

tohle okaté flirtování mě už nebaví.......za ta léta člověk jaksi vyzrál a kolikrát se nad tím spíš jen pousměju......stačí mi to mnohem méně "výrazně" a myslím, že to dovedu vyhodnotit docela dobře.......a taky těch vhodných objektů už člověk nepotká zas tolik, jak když s ním naplno cloumají hormony.

no mně jo ... protože já jsem asi byl v mládí předčasně vyzrálá .. a teprve ted si užívám věci , které bych v mém věku měl mít dávno za sebou smile nějak se mi to všechno nepovedlo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#764 23. 7. 2014 14:59

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

Jenže prostitutky znají jen samotný fyzický kontakt, chybí jim city, společný vývoj vztahu, jeho hloubka a všechno, co s tím souvisí......pak jsou z nich jen takové cynické "dělnice" big_smile........a není divu.

Není tady

 

#765 23. 7. 2014 15:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

Víš, já si myslím, že prostitutky se setkávají jen s určitou sortou chlapů, s tou nejhorší. A podle toho soudí všechny muže. Je hodně mužů, kteří by se prostitutky nedotkli ani klackem a s takovými nemůže mít žádnou zkušenost.
Já také pořád věřím, že jsou i slušní normální muži, hodní a laskaví, kteří nejsou jen sobecká poživačna hovádka.

Není tady

 

#766 23. 7. 2014 15:01

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

mia napsal(a):

Grainne napsal(a):


taky jsem myslela, že flirt je tohle

tohle okaté flirtování mě už nebaví.......za ta léta člověk jaksi vyzrál a kolikrát se nad tím spíš jen pousměju......stačí mi to mnohem méně "výrazně" a myslím, že to dovedu vyhodnotit docela dobře.......a taky těch vhodných objektů už člověk nepotká zas tolik, jak když s ním naplno cloumají hormony.

no mně jo ... protože já jsem asi byl v mládí předčasně vyzrálá .. a teprve ted si užívám věci , které bych v mém věku měl mít dávno za sebou smile nějak se mi to všechno nepovedlo

třeba to ještě doženeš..........každý to máme nějak

Není tady

 

#767 23. 7. 2014 15:02

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):

Tys to nečetla celý Dusičko.......píšeme že ženy , třeba prostitutky mají muže přečtené, že u určitýho čísla v pořadí se začnou ty reakce opakovat a každej má nějakýho kostlivce  v sobě.......kterej nás zkušené odrazuje od snění........o to šlo.

Víš, já si myslím, že prostitutky se setkávají jen s určitou sortou chlapů, s tou nejhorší. A podle toho soudí všechny muže. Je hodně mužů, kteří by se prostitutky nedotkli ani klackem a s takovými nemůže mít žádnou zkušenost.
Já také pořád věřím, že jsou i slušní normální muži, hodní a laskaví, kteří nejsou jen sobecká poživačna hovádka.

přesně tak

Není tady

 

#768 23. 7. 2014 15:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

no mně jo ... protože já jsem asi byl v mládí předčasně vyzrálá .. a teprve ted si užívám věci , které bych v mém věku měl mít dávno za sebou smile nějak se mi to všechno nepovedlo
Graine - nebud tak příšerně negativní. No co, tak mᚠted teprve pubertu a život před sebou. Kdo to z nás má. Tak si užívej. smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#769 23. 7. 2014 15:08

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):

Grainne napsal(a):


není to o krasavcích, ale fyzické přitažlivosti ... jestli nechápeš ten rozdíl tak sorry butter

Ale jo, vždyt to píšu, podle mě mᚠpřehnané nároky a vidíš fyzickou přitažlivost jen na muži s perfektní postavou. Ale těch je na světě třeba jen deset procent. Tak vždycky jsou dvě možnosti. Bud se s tím smířit a nervovat se, že do padesátky ho neseženu... nebo ...

ježííš ... přitažlivost vidím v tom, když mně přitahuje ... polopaticky: když po něm toužím, stýská se mi , stále naněj myslím , chci s ním trávit čas , sex je vyjímečný .... ještě stále si nerozumíme ? Může být šeredný jako noc smile

ty jo, tak takhle to mám s mým mužem........ale šeredný jak noc teda není, i když nijak vyjímečný. Ale jisté vlastnosti se u mě rozvinuly právě díky jemu......

Není tady

 

#770 23. 7. 2014 15:11

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

mia napsal(a):

Grainne napsal(a):

dusička napsal(a):


Ale jo, vždyt to píšu, podle mě mᚠpřehnané nároky a vidíš fyzickou přitažlivost jen na muži s perfektní postavou. Ale těch je na světě třeba jen deset procent. Tak vždycky jsou dvě možnosti. Bud se s tím smířit a nervovat se, že do padesátky ho neseženu... nebo ...

ježííš ... přitažlivost vidím v tom, když mně přitahuje ... polopaticky: když po něm toužím, stýská se mi , stále naněj myslím , chci s ním trávit čas , sex je vyjímečný .... ještě stále si nerozumíme ? Může být šeredný jako noc smile

ty jo, tak takhle to mám s mým mužem........ale šeredný jak noc teda není, i když nijak vyjímečný. Ale jisté vlastnosti se u mě rozvinuly právě díky jemu......

tak aspon někdo trochu chápe , co tím asi chci říct


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#771 23. 7. 2014 15:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

ja mam dost drsna pocatecni kriteria , takze by tezko prosel prvnim kolem smile

Graine - tohle si napsala a já na to reaguju. Jo a jak funguje přitažlivost mi vysvětlovat nemusíš. smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#772 23. 7. 2014 15:27

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

dusička napsal(a):

ja mam dost drsna pocatecni kriteria , takze by tezko prosel prvnim kolem smile

Graine - tohle si napsala a já na to reaguju. Jo a jak funguje přitažlivost mi vysvětlovat nemusíš. smile

A co je na tom nepochopitelného ? To spolu přece souvisí .. samozřejmě tím myslím i tzv.pragmatická kritéria, která by neumožnovala vznik něčeho vážnějšího


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#773 23. 7. 2014 15:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Graine - nic , měj si jaký chceš kriteria. Mně už to nebaví si s tebou psát o tvých problémech . Stejně se nesnažíš aspon pochopit, meleš si furt svou. offtopic kapitulation

Upravil(a) dusička (23. 7. 2014 15:35)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#774 23. 7. 2014 15:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

dusička napsal(a):

Graine - nic , měj si jaký chceš kriteria. Mně už to nebaví si s tebou psát o tvých problémech . Stejně se nesnažíš aspon pochopit, meleš si furt svou. offtopic kapitulation

to jsme na tom stejně ... mně zase připadá , že mi neustále přisuzuješ něco , co jsem vůbec nenapsala


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#775 23. 7. 2014 15:53

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

dusička napsal(a):

Jo Olasik - jak si tu psala o tom mase.
Si představuju libovoučkou panenku, pěkně na pánvi osmahlou, křehoučkou. smile žádné červy.
Sním ráda. Před usnutím každý den, třeba v zimě si představuju pláž. Jednou při meditaci jsem objevila svůj palouček, kam si můžu pozvat koho chci, nebo tam taky můžu být sama. Lehnout si , koukat na nebe, zavřít oči a poslouchat šumění listů. I to je snění.

No dyt ty si taky měla manžela a dva milence , chybí ti zkušenost.
Ale pst , nesmíme o tom psát, nebo CarpeJudita dostane záchvat žárlivosti , nesnáší ženy, které jsou muži obdivované , jako třeba Majka.
Je to nějaká opuštěná žena, který se život nepoved.

Kéž by tvé názory a postoje byly konzistentní.big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů