Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 7. 2014 7:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Mendy napsal(a):

karfice napsal(a):

helena napsal(a):

Jedna z výhod vyššího věku - těchhle hrátek jsem ušetřena http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

V 29 nepovažuji za hrátky shánění muže pro život, muže, s kterým založím rodinu, o kterou se bude chtít starat, vychovávat dítě (děti). Toto nejsou pro mne hrátky ale docela vážná věc.

V devětadvaceti bych vůbec neřešila kde najít toho pravýho. Přijde to samo, uvidíš wink jsi ještě hodně mladá.

To bych prave resila biologicke hodiny tikaji.......


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#27 16. 7. 2014 8:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

nasla jsem, jsem s nim skoro 6 let a vztah nic moc
Upřímně, erem - tys nehledala "vztah"... nebo aspoň jen "vztah". Pak se nediv...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 16. 7. 2014 8:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Po dvacetiletém manželství a s dospělými dětmi jsem nehledala pro vztah muže, se kterým založíme rodinu a vychováme spolu děti. Přítel si mě našel na chatu, psali jsme si a po půl roce se sešli a bylo to. Známe se 6 let a jsme spolu 5 a půl roku. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla a znovu se vrátila, protože je tam jedno ale, že je ženatý. Je mi s ním hezky a jsem s ním šastná. Milujeme se. Rozumíme si. Trávíme spolu hodně času. Patříme k sobě fyzicky i psychicky. To je nejvíc, co člověka může v životě potkat. Jsem za to moc ráda, že mě to potkalo.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#29 16. 7. 2014 8:55

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ono devětadvacítka je sice ještě mladá holka, jenže spousta mladých mužů v přiměřeném věku (30+), tedy zvl᚝ těch "prorodinně"  založených, už většinou ty rodiny založili a mají už i děti. A to i VŠ. Takže většinou už jsou k mání jen ti, co se do toho z různých důvodů zas tak nehrnou nebo ti, kterým vztahy nebo rodiny zkrachovaly a tam už je to holt i s těmi závazky a vším, co to obnáší, často i s různými charakterovými vadami.....

Prostě už je v tomto věku docela "přebráno".........ti rodinně založení už jsou většinou v chomoutech.

Není tady

 

#30 16. 7. 2014 8:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Vidím kolem sebe to, co popisuje mia. Žena ve 29 letech už má problém potkat vyhovujícího partnera bez závazků z předchozího vztahu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 16. 7. 2014 9:29

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Vladena napsal(a):

karfice píšeš co všechno podnikáš.... hory, divadlo, grilovačky, a přitom výběr potencionálních partnerů je jak z putyky 4.cenovky. Radím zkusit ještě výstavy a knihovny .:-)

Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou. Jenomže v tom okruhu lidí, s kterýma se setkávám je pořád jedno a to samé. Buď jsou zadaní anebo volní, ale ti nechcou nikoho - ti chtějí jenom šukat a užívat si života.

Není tady

 

#32 16. 7. 2014 9:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

v tom okruhu lidí, s kterýma se setkávám je pořád jedno a to samé
Proč se nemůžeš aspoň pokusit ten okruh změnit?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 16. 7. 2014 9:31

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

bloncka napsal(a):

No jesteze nemusim nikoho hledat... Karfice, to nemas nikoho ve svem okoli? Byvale spoluzaky, soucasne spolupracovniky, kamarady? A co brachove kamaradek? Znas to - pod svicnem byva tma smile

kamarádů mám dost, ale jak píšu, buď zadaní anebo chtějí jen jedno. Bráchové kamarádek? Po tom, co  o nich slyším big_smile

Není tady

 

#34 16. 7. 2014 9:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

eremuruss napsal(a):

Mendy napsal(a):

karfice napsal(a):


V 29 nepovažuji za hrátky shánění muže pro život, muže, s kterým založím rodinu, o kterou se bude chtít starat, vychovávat dítě (děti). Toto nejsou pro mne hrátky ale docela vážná věc.

V devětadvaceti bych vůbec neřešila kde najít toho pravýho. Přijde to samo, uvidíš wink jsi ještě hodně mladá.

To bych prave resila biologicke hodiny tikaji.......

Na biologické hodiny bych se mohla s prominutím vysrat. Dítě si můžu udělat v rozmezí 35-37. Co je natom? big_smile

Není tady

 

#35 16. 7. 2014 9:34

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Po dvacetiletém manželství a s dospělými dětmi jsem nehledala pro vztah muže, se kterým založíme rodinu a vychováme spolu děti. Přítel si mě našel na chatu, psali jsme si a po půl roce se sešli a bylo to. Známe se 6 let a jsme spolu 5 a půl roku. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla a znovu se vrátila, protože je tam jedno ale, že je ženatý. Je mi s ním hezky a jsem s ním šastná. Milujeme se. Rozumíme si. Trávíme spolu hodně času. Patříme k sobě fyzicky i psychicky. To je nejvíc, co člověka může v životě potkat. Jsem za to moc ráda, že mě to potkalo.

Takže chápu dobře, ty s ženáčem vychovávᚠděti??? To jako on jde k tobě na celý den a pak se vrací k manželce na noc?

Není tady

 

#36 16. 7. 2014 9:39

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

"Na biologické hodiny bych se mohla s prominutím vysrat. Dítě si můžu udělat v rozmezí 35-37. Co je natom?"

Pokud k tomu nepotřebuješ vhodný protějšek, tak samozřejmě ano.........

Není tady

 

#37 16. 7. 2014 9:44

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

v tom okruhu lidí, s kterýma se setkávám je pořád jedno a to samé
Proč se nemůžeš aspoň pokusit ten okruh změnit?

Ráda bych tento okruh změnila. Ale kde hledat nové chlapy? To je mám oslovovat na zastávce? Nebo jít na Stodolní big_smile tam to bude ale asi o jednom a tomtéž. Šukání na jednu noc nehledám.

Není tady

 

#38 16. 7. 2014 9:47

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

mia napsal(a):

"Na biologické hodiny bych se mohla s prominutím vysrat. Dítě si můžu udělat v rozmezí 35-37. Co je natom?"

Pokud k tomu nepotřebuješ vhodný protějšek, tak samozřejmě ano.........

Potřebuju protějšek, ale přeci neskočím na prvního nezodpovědného chlapa.

Není tady

 

#39 16. 7. 2014 9:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice, vzhledem k tvému slovníku se nedivím, že potkávᚠpouze muže 4. cenové skupiny.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#40 16. 7. 2014 10:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

Eva. napsal(a):

Po dvacetiletém manželství a s dospělými dětmi jsem nehledala pro vztah muže, se kterým založíme rodinu a vychováme spolu děti. Přítel si mě našel na chatu, psali jsme si a po půl roce se sešli a bylo to. Známe se 6 let a jsme spolu 5 a půl roku. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla a znovu se vrátila, protože je tam jedno ale, že je ženatý. Je mi s ním hezky a jsem s ním šastná. Milujeme se. Rozumíme si. Trávíme spolu hodně času. Patříme k sobě fyzicky i psychicky. To je nejvíc, co člověka může v životě potkat. Jsem za to moc ráda, že mě to potkalo.

Takže chápu dobře, ty s ženáčem vychovávᚠděti??? To jako on jde k tobě na celý den a pak se vrací k manželce na noc?

Ne, nechápeš dobře. Psala jsem, že jsem nehledala muže, se kterým budeme spolu vychovávat děti. Mé děti byly již dospělé.
Tudíž mám jinou výchozí pozici, než ty. Mám to jednodušší.

Upravil(a) Eva. (16. 7. 2014 10:19)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#41 16. 7. 2014 10:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ale kde hledat nové chlapy?
Zřejmě jinde, než mezi těma, co "chtějí jenom šukat a užívat si života"...
Dobře - "Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou." - sice netuším, co tě "bere" a kam chodíš krom těch hospod... ale jen tak na první nástřel mě napadají jako možnosti sport, divadlo, muzika, zájmový sdružení...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 16. 7. 2014 10:32

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

Ale kde hledat nové chlapy?
Zřejmě jinde, než mezi těma, co "chtějí jenom šukat a užívat si života"...
Dobře - "Do knihovny nechodím, výstavy mne neberou." - sice netuším, co tě "bere" a kam chodíš krom těch hospod... ale jen tak na první nástřel mě napadají jako možnosti sport, divadlo, muzika, zájmový sdružení...

Dobře, jen do hospod nechodím.
Chodím pravidelně do fitka, divadla, festivaly a hudba mne nějak extra nebere, často jezdívám na kole - snažím se pravidelně najít si nějaké nové trasy, kde jsem ještě nejela, ráda jezdím na výlety - Hukvaldy, Jeseníky, hory, Beskydy ale to s lidma, které už dávno znám. Občas nějaká ta grilovačka v létě na zahradě u kamarádky, tam chodí jedni a ti samí.

Není tady

 

#43 16. 7. 2014 10:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

divadla, festivaly a hudba mne nějak extra nebere... jezdívám na kole... výlety s lidma, které už dávno znám... tam chodí jedni a ti samí
Takže kultura tě v podstatě "nebere" žádná... na kole se seznámíš těžko, leda bys někomu spadla do cesty...  jinak se držíš "starejch známejch"...
To je pak těžký, pokud se sama nerozhodneš pro nějakou změnu - začít chodit jinam, než doteď nebo s někým jiným.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 16. 7. 2014 10:43

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Karfice, věřím, že je to docela těžký najít si rozumnýho chlapa. Mám jednu známou, které je již přes 30 a pořád všechno končí stejně - krachem maximálně do 1 roku. Ovšem, musím přiznat, že já být chlap, tak bych s ní nevydržela ani měsíc lol   a co nějaké tvé známé? Neznají někoho nezadaného? wink

Není tady

 

#45 16. 7. 2014 10:53

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

divadla, festivaly a hudba mne nějak extra nebere... jezdívám na kole... výlety s lidma, které už dávno znám... tam chodí jedni a ti samí
Takže kultura tě v podstatě "nebere" žádná... na kole se seznámíš těžko, leda bys někomu spadla do cesty...  jinak se držíš "starejch známejch"...
To je pak těžký, pokud se sama nerozhodneš pro nějakou změnu - začít chodit jinam, než doteď nebo s někým jiným.

špatně jsem to napsala, chodím do divadla, ale nebere mne hudba a festivaly. Takhle.

Není tady

 

#46 16. 7. 2014 11:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

špatně jsem to napsala
To je nakonec fuk - pořád si myslím, že pokud se něco nedaří, je nutná změna, ne čekání, že se to zlepší samo od sebe.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 16. 7. 2014 11:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Pár mých kamarádek má potomky (dcery i syny) ve věku přes 30 let, který bydlí sami, v minulosti měli vážné vztahy, teď nemají nikoho, ale nepůsobí nervózně (aspoň ne na první pohled). Přistoupili na "až to bude mít přijít, tak to přijde". (Možná trochu pasivní přístup, ale nervozita, pocit, že člověku ujíždí vlak, tady určitě neprospěje.) Všichni, o kterých se tu zmiňuju, jsou chytrý, vzdělaný, společenský, mají spoustu zájmů.
Myslím, že se lidi mají šanci seznámit hlavně při kolektivních sportech (míčové hry, jet na vodu...), jezdit a celoročně chodit na akce pořádané hnutím Brontosaurus (snad přežil), na tábory jako vedoucí (jsou i pobyty pro odrostlíky); z kultury na koncerty, akce v knihovnách (filmy, koncerty, lit. čtení, besedy...), taneční pro dospělé, seznamovací pobyty, jazykové kurzy (letní v přírodě)...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#48 16. 7. 2014 11:31

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Poslední dobou je to tady hustý

A co nejake forum pro muze? Nedavno jsem na jedno narazila, kecaji tam mezi sebou, clovek se tak da predem aspon trosku poznat z prispevku, co pise. I kdyz realita pak muze byt jina, uznavam.... Nebo nejake cykloforum, kdyz mas rada cyklistiku?

Není tady

 

#49 16. 7. 2014 11:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

bloncka napsal(a):

A co nejake forum pro muze? Nedavno jsem na jedno narazila, kecaji tam mezi sebou, clovek se tak da predem aspon trosku poznat z prispevku, co pise. I kdyz realita pak muze byt jina, uznavam.... Nebo nejake cykloforum, kdyz mas rada cyklistiku?

To mě vůbec nenapadlo! To je nápad!

Není tady

 

#50 16. 7. 2014 11:36

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Já osobně teda dnešním mladým vůbec nezávidím - vidím to kolem sebe, v práci, kde se seznámit? Kolegyni je 26, rozešla se vloni po 3 letech s přítelem -  chodí do společnosti, ale s okruhem kamarádů, kde jsou buď spárovaní, nebo samotné holky. Pořádají různé akce, kam sem tam někdo přivede singl protějšek, ale většinou jde o nezaměstnaného flákače, který pro sebe hledá už pár let "kvalitní práci", nebo "věčného studenta", nebo mamánka, který od maminky nepůjde, je mu tam dobře, nanejvýš je ochoten plynule přejít do láskyplné péče  a kvalitního servisu partnerky.
Zkouší seznamky, je celkem hodně aktivní, a když už narazí na někoho kdo je fajn, po krátké době vyjde najevo, že je tak trochu ženatý, má malé dítě apod.
Na Stodolní jsou loviči skalpů, ne potenciální partneři, na diskotékách zase většinou omladina, v hospodách taky nic moc.
Tak kde hledat?

Jsem ráda, že už to mám za sebou, přece jenom v době dávno minulé povinné akce SSM apod. byly k seznámení více než vhodné big_smilebig_smilegloria
Navíc dnes hodně lidí sedí doma u PC, dřív bylo lidí právě na různých akcích o hodně více.


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů