Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 7. 2014 7:26

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Poslední dobou je to tady hustý

Samá slovní kopaná, nebo idioti co sem cpou reklamy usch

Není tady

 

#2 15. 7. 2014 7:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Co se ti nelíbí, to nemusíš číst... jak prosté... stolt
Teoreticky bys mohla přijít s nějakým zajímavým tématem sama... což je ovšem skutečně pouhá teorie... vissla

Upravil(a) helena (15. 7. 2014 7:42)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 15. 7. 2014 8:17

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Nevím, jestli hustý, ale už se tady nic moc neděje. Asi už byla všechna zajímavá témata vyčerpána. Taky to tu vždycky jen přeletím - slovní kopanou a pod. nečtu, nebaví mě a jinak tu obvykle nic není. Škoda, ale holt všecko má svůj konec, i diskuse.

Není tady

 

#4 15. 7. 2014 15:28

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

Co se ti nelíbí, to nemusíš číst... jak prosté... stolt
Teoreticky bys mohla přijít s nějakým zajímavým tématem sama... což je ovšem skutečně pouhá teorie... vissla

Jak pohotová reakce. Opět si nezklamala.

Není tady

 

#5 15. 7. 2014 15:36

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Taky může zakladatelka přejít na jiné fórum - takových o obyčejných tlachání je plný internet.

Není tady

 

#6 15. 7. 2014 15:39

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Je pravdou, že nakukuju, co nového se tu děje a ono ...nic.
Slovní kopaná, skuhrací, ale jinak se moc nového neprobírá.
Jasně, jdu číst jinam. lol

Není tady

 

#7 15. 7. 2014 15:45

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

annie napsal(a):

Je pravdou, že nakukuju, co nového se tu děje a ono ...nic.
Slovní kopaná, skuhrací, ale jinak se moc nového neprobírá.
Jasně, jdu číst jinam. lol

Tak já založím nové téma, nad kterým se pobavíte.

Není tady

 

#8 15. 7. 2014 15:50

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Karffice - založ, když chceš, ale nějak cítím naježený podtón a nechápu proč.smile

Není tady

 

#9 15. 7. 2014 16:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

Nevím, jestli hustý, ale už se tady nic moc neděje. Asi už byla všechna zajímavá témata vyčerpána. Taky to tu vždycky jen přeletím - slovní kopanou a pod. nečtu, nebaví mě a jinak tu obvykle nic není. Škoda, ale holt všecko má svůj konec, i diskuse.

souhlasim , uz je to tu o nicem .... babinet is dead


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 15. 7. 2014 16:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Jak pohotová reakce.
To víš... my ranní ptáčata... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

uz je to tu o nicem
Nojo, děvče... svět tu není od toho, aby tě bavil...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 15. 7. 2014 17:16

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

annie napsal(a):

Karffice - založ, když chceš, ale nějak cítím naježený podtón a nechápu proč.smile

nejsem naježená, neboj - téma a pobavení o tom, jak mě chtěli chlapi lovit - takoví ti gambleři, chlapi s 3 děckama a alimentama na krku.... fakt zábava počíst :-)

Není tady

 

#12 15. 7. 2014 17:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

annie napsal(a):

Karffice - založ, když chceš, ale nějak cítím naježený podtón a nechápu proč.smile

nejsem naježená, neboj - téma a pobavení o tom, jak mě chtěli chlapi lovit - takoví ti gambleři, chlapi s 3 děckama a alimentama na krku.... fakt zábava počíst :-)

tak piš wink

Není tady

 

#13 15. 7. 2014 18:13

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

annie napsal(a):

Karffice - založ, když chceš, ale nějak cítím naježený podtón a nechápu proč.smile

nejsem naježená, neboj - téma a pobavení o tom, jak mě chtěli chlapi lovit - takoví ti gambleři, chlapi s 3 děckama a alimentama na krku.... fakt zábava počíst :-)

tak piš wink

Jak nemůžu najít muže pro život

Na začátek mohu říct, že jsem samostatná 29letá žena, bydlící ve vlastním bytě, s dobrou prací, mám sice VŠ titul, ale pouze z důvodu – abych byla jediná z rodiny, která ten titul bude mít (hold dědovo přání). 
K tomu jsem ta, která nikdy neměla půjčku, hypotéku, dluhy, exekuce.  Co jsem chtěla, nato jsem si vždy našetřila a počkala si na vysněnou věc.

Abych popsala sama sebe, nejsem fiflena, nemám plastové nehty, umělé řasy, nejsem jako prkno bez prsou a zadečku a už vůbec nenosím velikost 38. Jsem kus ženské, prsa mám pořádné, nato, že mi je 29, se nějak extra nemaluju, nemám vrásky (né jako některé mé kolegyně, kterým je 25 a nosí tunu – ano opravdu tunu makeupu). Jsem jednoduše taková ta, za kterou se chlapi na ulici neotočí. Věnuju se cestovnímu ruchu, cizím jazykům, pracuji na sobě – vzdělávám se, ráda zajdu do společnosti, s přáteli posedět, do divadla, do kina na výlet na hory, na grilovačku…. Nejsem nějaký domácí povaleč.
Po posledním 7letém vztahu, kde mne přítel vyměnil kus za kus za svou kamarádku z práce jsem se přestěhovala do vlastního, a začala hledat nový protějšek.
Tady ale začíná moje hledání ale pořád to velké ALE.
Zde uvádím seznam mužů, kteří se na mě nalepili, kteří se na mě lepí a kterých se nějak nemůžu zbavit.  Sami mi uveďte, kterého byste si vybrali. Protože já ani jednoho.

Muž č.1 – 34 let, ženatý, 2 malé děti – na pivě mi říká, jak se má doma špatně, že ten vztah je naprd, že nemá žádné vzrůšo, a že hledá kamarádku na pobavení. Tak mu říkám – vážený, vem to pětikilo, kterým chceš platit ty dva piva a kamarádku najdeš určitě v každém bordelu.

Muž č.2 – dvakrát rozvedený, z prvního manželství 2 děti, z dalšího manželství adoptované dítě. Na výplatu 16 tisíc, bydlící u maminky, protože na alimentech posílá 9 tisíc celkem, ze zbytku nemá ani nato, aby si našel vlastní bydlení. Když zjistil, že mám svůj vlastní byt, říká mi. Cituji: Jé, ty bys byla fajná maminka, co kdybych ti všechny 3 děti v pátek přivezl a v neděli bych je rozvezl bývalkám? Aspoň si zkusíš, jaké to je hlídat a starat se o děti? (zřejmě z toho důvodu, že si je babička každý druhý víkend brát nechce – fakt nevím) A já nato:  mám snad napsáno na čele, že jsem školka, nebo dotační fond evropské unie?
Co nato říct? Nedovedu si představit takového muže po mém boku, nedejbože si s ním dělat čtvrté dítě! Neuvažuju já moc logicky?

Muž č.3 – policajt, pan Radim, 37 let, rozveden, bydlící na baráku se sestrou. Tak se bavíme, pán opět, když se dozvěděl, že mám nato, abych jela na dovolenou tak mi říká: Cituji: „sháním půl miliónu, chci s kámošem objet azurové pobřeží“. A já nato: Jsem snad banka? Nebo půjčovna? A on, víš, mě nikdo nepůjčí, jsem si všude možně napůjčoval milión a půl a náházel jsem je do automatů. Takže mi můj mozek říká, nevyléčený gambler, který dalších 5 let bude žít z životního minima – myslím, že říkal něco  o tom, že mu z výplaty zůstává 7 tisíc na živobytí: Tak si říkám – opravdu chci s takovým mužem začít nový život, žít z minima celkem 5 let, živit jej nedejbože si s ním udělat v horizontu 2-3 let dítě, které neuživí???? Která z Vás by do toho šla?

Muž č.4, muž 37 let, bydlící u maminky, dítě, které je v péči matky, hledal ženu, která se s ním přestěhuje do Poruby, aby to měl blíže ke své dceři. Povídal, jak shání ženu, která zařídí byt, vybavení bytu a on přelétne z mamčina hnízda do nového hnízdečka a do něj si bude vodit dceru. – Opravdu by jste takového mamánka – absolutně neschopného chlapa najít si bydlení, chtěly????

Muž č.5 – ten mne kontaktoval na jiném fóru, dokonce si založil profil, protože četl nějaké moje diskuze a strašně jsem se mu líbila. Prvně psal, že se mu narodily čerstvě dvojčata a že bydlí na baráku nad centrem Ostravy. Údajně říkal, jak má sexu dostatek, s manželkou zkoušejí i jiné praktiky ale chce i něco jiného. Doslova cituji, já jsem smířen s tím, že jí budu podvádět, protože chci.  Chápete to?

A takhle je to pořád. To opravdu nenaleznu muže, který nemá ALE????
Měla jsem i dalších 7 schůzek ale je to pořád jedno a to samé, děti na krku, alimenty, dluhy, chlapi jsou chudáčci, protože si splodily děti a nechtějí se o ně starat. Nedá se s nimi na schůzkách o ničem jiném bavit a nahodíte téma cestování, - dovolená, tak to jen odprsknou, jako kde by na ni vzali :-(

Kde jste Vy sehnaly chlapa pro život? Toho, který si s Vámi udělá dítě, zařídí zázemí (to už sice mám), pomůže dítě vychovat?? Nebo takoví už vymřeli?

Není tady

 

#14 15. 7. 2014 18:47

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Karfi, já na normální internetové seznamce na Seznamu. Narazila jsem na tři kretény. Vždycky jsem se sešla jen s jedním,nikdy jsem neabsolvovala setkání s více chlapama.
1. doba trvání 10 měsíců.
2. doba trvání 8 měsíců
mezitím dva sexuální úlety
3. doba trváné 2 a čtvrt roku, tady jsem to popisovala.
Blb, pitomec, kretén. A já husa. Bohužel.

Když jsem to vzdávala, dokopala mě kámoška k ještě jednomu pokusu.
Zatím to vypadá, že to vyšlo. Taky mě občas nase.re, já jeho nejspíš taky, ale jinak v pohodě.
Ale mně je 45 a jemu bude 48. Jsme spolu 2 roky a sedm měsíců. Na konec to nevypadá,i když někdy bych ho s láskou umlátila lol

Upravil(a) Modroočka (15. 7. 2014 18:48)


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#15 15. 7. 2014 18:54

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Modroočka
- taky jsem hledala na seznamu ale zkusila jsem avízo. Tam jsou fakt jen zoufalci, které nikdo nechce - ta seznamka je už taky naprd.

Není tady

 

#16 15. 7. 2014 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Jedna z výhod vyššího věku - těchhle hrátek jsem ušetřena http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 15. 7. 2014 19:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

Modroočka
- taky jsem hledala na seznamu ale zkusila jsem avízo. Tam jsou fakt jen zoufalci, které nikdo nechce - ta seznamka je už taky naprd.

Tak to jsem teda na čtvrtej pokus měla kliku tummenupp
Aspoň teda zatím to tak pořád vypadá godlike
Ale kdyby tohle bývalo nevyšlo, vysránkovala bych se na hledání chlapů a radši byla sama.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#18 15. 7. 2014 19:02

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

Jedna z výhod vyššího věku - těchhle hrátek jsem ušetřena http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

V 29 nepovažuji za hrátky shánění muže pro život, muže, s kterým založím rodinu, o kterou se bude chtít starat, vychovávat dítě (děti). Toto nejsou pro mne hrátky ale docela vážná věc.

Není tady

 

#19 15. 7. 2014 19:05

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Modroočka napsal(a):

karfice napsal(a):

Modroočka
- taky jsem hledala na seznamu ale zkusila jsem avízo. Tam jsou fakt jen zoufalci, které nikdo nechce - ta seznamka je už taky naprd.

Tak to jsem teda na čtvrtej pokus měla kliku tummenupp
Aspoň teda zatím to tak pořád vypadá godlike
Ale kdyby tohle bývalo nevyšlo, vysránkovala bych se na hledání chlapů a radši byla sama.

To já jsem sama druhým rokem. Nechci se nato vysrat, ale pořád je to jedna a ta samá písnička.

Není tady

 

#20 15. 7. 2014 19:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Toto nejsou pro mne hrátky ale docela vážná věc.
Původně slibovalas "fakt zábava počíst :-)"... to je pak těžký...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 15. 7. 2014 19:22

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice píšeš co všechno podnikáš.... hory, divadlo, grilovačky, a přitom výběr potencionálních partnerů je jak z putyky 4.cenovky. Radím zkusit ještě výstavy a knihovny .:-)

Upravil(a) Vladena (15. 7. 2014 19:23)

Není tady

 

#22 15. 7. 2014 22:57

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Poslední dobou je to tady hustý

No jesteze nemusim nikoho hledat... Karfice, to nemas nikoho ve svem okoli? Byvale spoluzaky, soucasne spolupracovniky, kamarady? A co brachove kamaradek? Znas to - pod svicnem byva tma smile

Není tady

 

#23 16. 7. 2014 7:01

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Poslední dobou je to tady hustý

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

annie napsal(a):

Karffice - založ, když chceš, ale nějak cítím naježený podtón a nechápu proč.smile

nejsem naježená, neboj - téma a pobavení o tom, jak mě chtěli chlapi lovit - takoví ti gambleři, chlapi s 3 děckama a alimentama na krku.... fakt zábava počíst :-)

tak piš wink

Ty bys mohla taky něco přihodit, né? Ze svýho života, co? Celou dobu sem chodíš jen buzerovat, zesměšňovat, nebo urážet. Tak se ukaž, a víme taky něco o tobě, / krom teda toho že se pyšníš VŠ / Hvězdo tongue

Není tady

 

#24 16. 7. 2014 7:05

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Poslední dobou je to tady hustý

karfice napsal(a):

helena napsal(a):

Jedna z výhod vyššího věku - těchhle hrátek jsem ušetřena http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

V 29 nepovažuji za hrátky shánění muže pro život, muže, s kterým založím rodinu, o kterou se bude chtít starat, vychovávat dítě (děti). Toto nejsou pro mne hrátky ale docela vážná věc.

V devětadvaceti bych vůbec neřešila kde najít toho pravýho. Přijde to samo, uvidíš wink jsi ještě hodně mladá.

Není tady

 

#25 16. 7. 2014 7:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Hledala jsem pomoci izeratu,internetu mozna 10 let.Vysledek nasla jsem, jsem s nim skoro 6 let a vztah nic moc.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů