Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 7. 2014 20:19

Bilbordinka
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2014
Příspěvky: 1

Weleda- kojenecký krém

Dobrý den maminky,
jen bych se s Vámi chtěla podělit o svou zkušenost s výrobkem značky Weleda, protože bych ráda, kdyby nás takhle spokojených bylo mnohem víc. Pro svého syna bych udělala vše, a proto jsem sáhla po kojeneckém krému Weleda, který mi byl doporučen jako jeden z nejlepších. smile Po přečtení veškerých nutných informacích jsem zjistila, že je 100% přírodní a bez chemických přísad, což mi přišlo jako ideální volba pro miminko.
Krém jsem si koupila a opravdu nevím, co je to opruzený zadeček! Vlastně jsem krém zkusila namazat i na škrábanečky v obličeji, potničky a vše se hojilo mnohem lépe a rychleji! tummenupp
Proto tento krém doporučuji všem maminkám a značku Weleda považuji za jedničku tummenuppgodlike
Tak bych se chtěla zeptat, zda máte zkušenosti i s jinými výrobky od Weledy??? wink

Není tady

 

#2 29. 9. 2014 21:50

Matyasek29.6
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2014
Příspěvky: 2

Re: Weleda- kojenecký krém

pěkný večer, nemohu jinak než souhlasit měsíčkový kojenecký krém používáme od narození a mám stejnou zkušenost-zadeček je bez sebemenšího problému....nevím jak máte staré miminko, ale my používáme ještě měsíčkovou kojeneckou koupel a ta je taky super, pokožka je po ní nádherně vláčná a krásně voní:-)ještě mám vyzkoušený olejíček na masហbříška od této firmy a taky mohu jedině doporučit, nevím jak vás ale nás prdíky pěkně trápí:-(, bříško se potom pěkně uvolní...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů