Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#26 11. 7. 2014 23:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Re: Prý mám hendikep...

Milado, tři roky poslouchat neustálé řeči o tom, jak byla Tvoje předchůdkyně nejúžasnější, nejšikovnější a nejlepší - to si nedokážu vůbec představit,. Mně by stačil půlrok na to, aby mě takový vztah dokonale otrávil a bez milosti bych ho ukončila. Ono nestačí, že Tě ten výtečník neustále krmí řečmi o bývalce, on Tě ještě znejisuje řečmi o Tvém údajném "handicapu".

Já bych řekla, že jediný handicap, kterým trpíš je to, že jsi bezbranná ovečka, která na sobě nechává dříví štípat a dovoluješ nějakému zamindrákovanému omezenci, aby Ti postupně rozleptával zdravou sebedůvěru stolt Vadná nejsi Ty, vadný je on a byla bych ráda, kdyby ses poctivě zamyslela, k čemu takového výtečníka ve svém životě vlastně potřebuješ vissla

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#27 12. 7. 2014 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥

k čemu takového výtečníka ve svém životě vlastně potřebuješ
Je to taková ošklivá myšlenka... jakejkoli mužskej lepší, než bejt sama... možná... pro někoho...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#28 12. 7. 2014 19:03

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Milada787 napsal(a):

andy75 napsal(a):

Já  znám lidi,kteří mluví trochu divně,jak popisuješ,ale vždy jsou to jednoduché až primitivní typy,je to poznat ihned.Podle tvého písemného projevu si to vůbec nemyslím, že bys patřila do této skupiny.
Je pravdou, že každý máme určitou barvu a hlasu a jiný způsob vyjadřování.Přítel ti to neměl říkat,budeš te´d z toho rozhozená,že tě škatulkuje tak, kam nechceš.
Být tebou, objednala bych se na logopedii a nechala se prozkoumat, ne tom není nic divného,vždy´t spousta politiků i lidí ve funkcích mají přímo vadu řeči a jsou úspěšní.Věřím, že budeš ok a nic hrozného s logopedkou nenajdete.
Mám ale ve škole kolegyni,která mluví i vypadá jako alkoholička, má ji ráda,ale přesto ji poslouchat,tak vím, že v roli rodiče bych s tím asi měla problém.
Příteli bych nic neříkala,ale umím si představit, jak se cítíšgrater

Děkuji Andy za názor,když tak o tom přemýšlím, možná se mi občas nepodaří dokonale vyslovit písmeno "ř"..jako malá jsem chodila na logopedii, ale hodně jsme na tom s paní doktorkou zapracovaly a ona sama mi pak řekla, že už to je téměř dokonalé..
Jak jsem psala, doteď jsem vůbec žádný problémy neměla, že by mi někdo nerozuměl a musela něco opakovat..mrzí mě a přemýšlím, proč mi to vlastně přítel říkal, hodně mě tím znejistěl, zvl᚝ když musím každou chvíli poslouchat, jak úžasný byla jeho bývalá žena, jen výborně vychovala děti, jaká byla výborná kuchařka, jednou mi dokonce řekl, že i když měli spory, tak v posteli si rozuměli výborně..jaká byla výborná zpěvačka (zpívala amatérsky po plesech a různých akcích)..ta zřejmě žádný problémy s výslovností neměla.

Milado, trochu odbočím od tvého údajného problému s mluvou.. tobě spíš nevadí, co vykládá tobě o bejvalce ? To by mi nas..lo asi víc. Proč se s ní rozvedl, když byla tak úžasná ? Není to spíš on, kdo má nějaký hendikep.. tedy spíš komplex ? smile

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#29 12. 7. 2014 19:07

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Milada787 napsal(a):

Když příteli řeknu, že mi některé jeho poznámky vadí, hned to bere jako že jsem přecitlivělá, že tím nic špatného nemyslí..ale jak se mám třeba cítit, když mu udělám jeho oblíbené bramboráky, on je sice pochválí, ale vzápětí mi začne líčit, že jeho bývalá manželka taky dělala výborný, jaká byla výborná kuchařka, jaký uměla guláš..to mě pak opravdu chu hned přejde.
Jinak s ostatníma lidma problém nemám, s rodinou vycházím výborně, v práci také, mám kamarádky..tam nikdo nemá potřebu mě nějak shazovat..nevím co dělám špatně.

nedělᚠblbě nic, to on je zakomplexovanej blbeček, který si léčí komplexy na tobě, protože si to nechᚠlíbit..
Tohle mi o bramboráku nebo něčem podobném říct, tak má pánev obtisklou minimálně na zádech vissla

Není tady

#30 12. 7. 2014 19:13

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

Milado, tři roky poslouchat neustálé řeči o tom, jak byla Tvoje předchůdkyně nejúžasnější, nejšikovnější a nejlepší - to si nedokážu vůbec představit,. Mně by stačil půlrok na to, aby mě takový vztah dokonale otrávil a bez milosti bych ho ukončila. Ono nestačí, že Tě ten výtečník neustále krmí řečmi o bývalce, on Tě ještě znejisuje řečmi o Tvém údajném "handicapu".

Já bych řekla, že jediný handicap, kterým trpíš je to, že jsi bezbranná ovečka, která na sobě nechává dříví štípat a dovoluješ nějakému zamindrákovanému omezenci, aby Ti postupně rozleptával zdravou sebedůvěru stolt Vadná nejsi Ty, vadný je on a byla bych ráda, kdyby ses poctivě zamyslela, k čemu takového výtečníka ve svém životě vlastně potřebuješ vissla

Kiaro,to jsi taky dobrá... půl roku ? Já ani hodinu.

Není tady

#31 12. 7. 2014 22:47

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

No, Frigo, ono to taky trvá trošku dýl, než pán vystrčí rohy a potom než spadnou ty růžové brýle zamilovanosti, že ano smile

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#32 13. 7. 2014 9:58

andy75
♥♥♥----

Mít inteligentního partnera je pro mě priorita,ale představa,že by se povyšoval,to bych nesnesla.Jsou muži, kteří potřebují mít navrch a jsou ženy, které jsou rády dole,netuším však, jestli je to i vaše situace.
Jak jste se seznámili a co on a ty děláte za zaměstnání?
V každém případě se cítíš divně a myslím si, že by se tak cítila většina žen s tímto mužem.Napadlo mě, zřejmě tě finančně podporuje,což není k zahození.

Není tady

#33 13. 7. 2014 10:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

haiel napsal(a):

Milada787 napsal(a):

Když příteli řeknu, že mi některé jeho poznámky vadí, hned to bere jako že jsem přecitlivělá, že tím nic špatného nemyslí..ale jak se mám třeba cítit, když mu udělám jeho oblíbené bramboráky, on je sice pochválí, ale vzápětí mi začne líčit, že jeho bývalá manželka taky dělala výborný, jaká byla výborná kuchařka, jaký uměla guláš..to mě pak opravdu chu hned přejde.
Jinak s ostatníma lidma problém nemám, s rodinou vycházím výborně, v práci také, mám kamarádky..tam nikdo nemá potřebu mě nějak shazovat..nevím co dělám špatně.

Milado, já bych si k němu přisedla a barvitě bych mu líčila, jak byl můj ex úžasný v posteli.

Sadistko lollollol

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#34 13. 7. 2014 11:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Napadlo mě, zřejmě tě finančně podporuje
To je ale ošklivá myšlenka...  v souvislosti s oním shazováním...

Sadistko
No co... třeba jen nesnáší krev... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Není tady

#35 13. 7. 2014 14:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Milada787 napsal(a):

zvl᚝ když musím každou chvíli poslouchat, jak úžasný byla jeho bývalá žena, jen výborně vychovala děti, jaká byla výborná kuchařka, jednou mi dokonce řekl, že i když měli spory, tak v posteli si rozuměli výborně..jaká byla výborná zpěvačka (zpívala amatérsky po plesech a různých akcích).

na to asi bude nejlepší odpověď "Tak to se ani nedivím že tak skvělá ženská se s TEBOU rozvedla..."
je to blbec a hojí si na tobě svoje midráky

Strach je malá smrt...

Není tady

#36 13. 7. 2014 15:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Bety napsal(a):

Milada787 napsal(a):

zvl᚝ když musím každou chvíli poslouchat, jak úžasný byla jeho bývalá žena, jen výborně vychovala děti, jaká byla výborná kuchařka, jednou mi dokonce řekl, že i když měli spory, tak v posteli si rozuměli výborně..jaká byla výborná zpěvačka (zpívala amatérsky po plesech a různých akcích).

na to asi bude nejlepší odpověď "Tak to se ani nedivím že tak skvělá ženská se s TEBOU rozvedla..."

Ano stolt Další důvod, proč by s takovým volkem neměla být ani Milada. Jedině že by nebyla skvělá ženská a spokojila se i s tímto. Bych ho hnala hned, kdyby opakovaně začal o tom, jak byla bývalá žena skvělá. Takže k manipulaci typu hendikep by se ani nedostal.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#37 13. 7. 2014 15:56

rudolf
♥♥♥♥---

O inteligenci partnera si dovoluji pochybovat. Udělej mu na cestu bramboráky a pošli ho do pr*dele. Dělᚠ hromosvod jeho inteligentní nálady

Není tady

#38 15. 7. 2014 10:47

Milada787
♥♥-----

andy75 napsal(a):

Mít inteligentního partnera je pro mě priorita,ale představa,že by se povyšoval,to bych nesnesla.Jsou muži, kteří potřebují mít navrch a jsou ženy, které jsou rády dole,netuším však, jestli je to i vaše situace.
Jak jste se seznámili a co on a ty děláte za zaměstnání?
V každém případě se cítíš divně a myslím si, že by se tak cítila většina žen s tímto mužem.Napadlo mě, zřejmě tě finančně podporuje,což není k zahození.

Seznámili jsme se na inzerát, přítel pracuje jako dispečer, já obstarávám v malé soukromé firmě veškerou administrativu, účetnictví, obchodní záležitosti.
O nějakém finančním podporování ze strany přítele opravdu nemůže být řeč..jediný co od něj dostávám jsou dárky k svátku a narozeninám..

Není tady

#39 15. 7. 2014 10:54

Milada787
♥♥-----

Eva. napsal(a):

Bety napsal(a):

Milada787 napsal(a):

Ano stolt Další důvod, proč by s takovým volkem neměla být ani Milada. Jedině že by nebyla skvělá ženská a spokojila se i s tímto. Bych ho hnala hned, kdyby opakovaně začal o tom, jak byla bývalá žena skvělá. Takže k manipulaci typu hendikep by se ani nedostal.

Přítel si právě zakládá na tom, jak slušně se s bývalou manželkou rozešli..že o ní mluví velice hezky..prý všichni ostatní co zná se jen pomlouvají a hází na toho druhého špínu..to chápu, taky bych nechtěla chlapa, co toto dělá, ale ta chvála bývalé manželky někdy přesahuje pro mě únosnou mez..

Není tady

#40 15. 7. 2014 10:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Milada787 napsal(a):

Přítel si právě zakládá na tom, jak slušně se s bývalou manželkou rozešli..že o ní mluví velice hezky..prý všichni ostatní co zná se jen pomlouvají a hází na toho druhého špínu..to chápu, taky bych nechtěla chlapa, co toto dělá, ale ta chvála bývalé manželky někdy přesahuje pro mě únosnou mez..

Nikdo neříká, aby ji pomlouval. Ale aby o ní nemluvil dle možností vůbec nebo co nejméně jen v souvislosti se společnými dětmi. Ale určitě ne způsobem, jakým mluví a jakým ty mu to dovolíš. Proč mu to dovolíš? Bych ho zastavila, jak začne, anebo bych s ním vymetla jednou provždy, když se to bude opakovat.

Není tady

#41 15. 7. 2014 11:05

Milada787
♥♥-----

Jinak ještě k tomu rozhovoru o mém hendikepu..přítel to samozřejmě zahrál do autu..popřel, že některé věci říkal, a že prý si dělal legraci, že vůbec netušil že to takto pochopím, že to tak nebylo vůbec myšleno a že si asi bude muset dávat pozor na to co říká, ale že to by nechtěl..
Včera zase proběhl takový divný rozhovor..přítel byl u lékaře..večer mi líčil, jak v čekárně seděla mladá žena se třemi dětmi, jak prý byly všechny krásně oblečené, nažehlené, vychované a slušné, prý přemýšlel, jak to paní všechno zvládá..vůbec nechápu proč mi toho vypráví..pak zase vychvaluje kolegyni z práce, jak je šikovná a pracovitá..fakt  nevím, jestli jsem divná a žárlivá já, že mi to vadí..mě pochválí málokdy.

Není tady

#42 15. 7. 2014 11:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥

přemýšlel, jak to paní všechno zvládá... vychvaluje kolegyni z práce
No a co ty na podobný řeči?
Přece když se zeptᚠhned, proč to říká, těžko může něco "popírat" - nebo ti lže do očí?

Není tady

#43 15. 7. 2014 11:42

Milada787
♥♥-----

helena napsal(a):

přemýšlel, jak to paní všechno zvládá... vychvaluje kolegyni z práce
No a co ty na podobný řeči?
Přece když se zeptᚠhned, proč to říká, těžko může něco "popírat" - nebo ti lže do očí?

S tím rozhovorem o mým hendikepu..jak mi to říkal, tak jsem ten hovor ukončila..hodně mě to vzalo..až druhý den jsem mu psala, jak to myslel a že mě to mrzí..tak to pak právě popřel a řekl, že to bylo zčásti špatně pochopeno a zčásti legrace.
To o té paní  u lékaře jsem vůbec nekomentovala..ale vůbec jsem nepochopila proč mi to říká.

Není tady

#44 15. 7. 2014 11:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

zčásti špatně pochopeno a zčásti legrace... o o té paní  u lékaře jsem vůbec nekomentovala
No fajn... tak se neptej "proč" to říká, ale požádej ho aby tě podobnýho shazování za současnýho chválení cizích bab ušetřil... legrace nelegrace, holt mᚠjinej smysl pro humor...

Není tady

#45 15. 7. 2014 11:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Milado, zatím jsi nikomu z nás neodpověděla na otázku, proč si takové chování od něj nechávᚠlíbit. A proč s ním i přes takové hulvátství k tobě ještě pořád jsi.

Není tady

#46 15. 7. 2014 11:53

bloncka
♥♥♥♥---

Mas to zapotrebi?

Není tady

#47 15. 7. 2014 12:27

Milada787
♥♥-----

Eva. napsal(a):

Milado, zatím jsi nikomu z nás neodpověděla na otázku, proč si takové chování od něj nechávᚠlíbit. A proč s ním i přes takové hulvátství k tobě ještě pořád jsi.

Přítel to právě vůbec nebere jako hulvátství, ale jako upřímnost..prý by nerad, aby si musel dávat pozor na to říká..to spíš nechápe mě, proč jsem prý taková vztahovačná.
Ale je fakt, že dřív jsem to všechno přecházela, teď se právě víc ozývám, protože mě začíná docela dost štvát..

Není tady

#48 15. 7. 2014 12:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Milada787 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Přítel to právě vůbec nebere jako hulvátství, ale jako upřímnost..prý by nerad, aby si musel dávat pozor na to říká..to spíš nechápe mě, proč jsem prý taková vztahovačná.
Ale je fakt, že dřív jsem to všechno přecházela, teď se právě víc ozývám, protože mě začíná docela dost štvát..

Přítel, přítel, přítel...
A kde ses v tom ztratila ty? Pro tebe je snad důležité, jak to bereš ty.

Není tady

#49 15. 7. 2014 12:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥

prý by nerad, aby si musel dávat pozor na to říká
Aha - tak pán si hodlá říkat to, co ON chce, bez ohledu na to, jak to působí na tebe... ale to skutečně není "upřímnost"... i kdyby to Xkrát tvrdil.
jsem prý taková vztahovačná
Malinko to přeženu - je to stejnej druh chování, jako kdyby ti dal facku a prohlašoval, že jsi přecitlivělá, když tě to bolí...
Ono je celkem fuk, jakým způsobem se druhýmu ubližuje... a pokud se to navrch "omlouvá" nějakou jeho "chybou", pak přece o žádný "ubližování" nejde, že...

Není tady

#50 15. 7. 2014 12:42

Milada787
♥♥-----

Eva. napsal(a):

Milada787 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Přítel, přítel, přítel...
A kde ses v tom ztratila ty? Pro tebe je snad důležité, jak to bereš ty.

Já se tak nějak nacházím až poslední dobou..začíná mi to právě vadit čím dál víc.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí