Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 7. 2014 14:42

DanielaS
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2014
Příspěvky: 1

spožděná menstruace

Dobry den, potrebuju poradit. Minuly mesic jsem spala se svym pritelem, meli jsme sice ochranu ale mela jsem potom takovy divny pocit ze ochrana nevydrzela. Za par dni jsem mela dostat menstruaci, spozdila se o tyden, myslela jsem si, ze to bylo ze stresu jak jsem se strachovala. Dostala jsem ji a vsechno bylo v pohode, jeste jsem si mezitim delala tehotensky test (Mammatest) ktery vysel dvakrat negativne. Tento mesic jsme spolu nespali, jen jsme delali hlouposti ale ke styku nedoslo. Pred 14 dny jsem mela dostat menstruaci, ale nedostala jsem ji. Bojim se ze jsem tehotna. Zadne priznaky na sobe nepozoruji, jn to, ze posledni dobou min jim, nemam takovou chut, ale to muze byt pocasim. Muze to byt mozna ze stresu z novy brigady nebo tak, ale .. 2 tydny ? Ted se kvuli brigade nedostanu k lekari abych mela jistotu. Mam vytok, ale ten mivam i normalne,jen ted je mozna trochu silnejsi. Myslite ze je mozne abych minuly mesic dostala menstruaci a aby byly testy negativni i presto ze jsem v jinem stavu? Nebo proc to spozdeni?

Není tady

 

#2 9. 3. 2015 9:07

0066hanifnoor
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2015
Příspěvky: 2

Re: spožděná menstruace

"marjánkou" od svých vrstevníků a pak ani nevědí kdo jim to trauma způsobil.


Get Braindumps demos Testking psat practice test and pass guide  with 100% success Six Sigma Green Belt Our high quality

Není tady

 

#3 9. 3. 2015 9:15

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: spožděná menstruace

Tak pokud sis dělala testy a byly negativni a menstruaci jsi mela tak tehotna nejsi.

Není tady

 

#4 9. 3. 2015 9:16

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: spožděná menstruace

Nevím co myslíš tím dělali jsme hlouposti...

Není tady

 

#5 9. 3. 2015 9:16

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: spožděná menstruace

Udělej si znovu test a mas klid

Není tady

 

#6 9. 3. 2015 9:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: spožděná menstruace

Lamatko, dívej se, na co odpovídáš. Z jakého je to datumu. Že tady někdo podivný vytáhne z jenom jemu známých důvodů nějaké staré téma, na to není třeba reagovat. Jestli ta slečna byla těhotná, děátko se jí už nejspíš i narodilo. Nebuď tak hr.

Upravil(a) Eva. (9. 3. 2015 9:26)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 9. 3. 2015 9:35

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: spožděná menstruace

A jo no nenapadlo mě kouknout na datum 😃

Není tady

 

#8 9. 3. 2015 9:36

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: spožděná menstruace

Uz se mi to stalo vícekrát...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů