Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 7. 2014 7:59

po
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2007
Příspěvky: 41

Co je to? depka, štítná žláza,přechod..

Co je to? depka, štítná žláza,přechod..

Dobrý den,
již jsem zde zakládala diskusi ohledně deprese. Léčím se již 2 roky s přestávkama, ted mám navýšeny prášky olweya ráno 150 v poledne 75..a stále mi není dobře, úzkosti hrozné úvana. Bez lexaurinu nemůžu. Předevčírem mi zjistiti hodnoty štítné žlázy 7.8 norma je do 4.4..takže mě posílají na endokrinologii, což vypadá na sníženou funkci takže prášky…deprese může být i z toho ale uvádí se spíše zimomřivost. Mě polívá šílené horko, potím se i když venku prší vlasy promočené už fakt nemůžu. Další věc je že jsem 5 let po hysterektomii vaječníky ponechány a lékař tvrdí žeta horkost a návaly z toho nejsou. Takže si říkám..co mi vlastně je…deprese..nacpaná práškama…štítná žláza? také prášky a co na ty šílené návaly a pocení? Už ráno vstávám s tím, že bych zůstala raději v posteli. Vstanu polije mě horko a pot, buší mi srdce, únva jako bych nespala, tlak na hrudi..už nevím..může být u štítnénžlázy taky návaly horky nebo to má zase příčinu gynekologickou a nacpou do mě další prášky? Je mi :zed: 46 let

Není tady

 

#2 1. 7. 2014 9:43

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Co je to? depka, štítná žláza,přechod..

V první řadě si dej do pořádku tu štítnou žlázu.........ta umí nadělat pořádnou neplechu. Jak dodᚠtělu chybějící hormon, uvidíš, jak se ti uleví.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů