Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 25. 6. 2014 10:48

hvezda.shuriken
♥------

Pustit manzela na sluzebni cestu?

Muj manzel ma urcity nezvykly sexualni problem. Ono to spis ani neni problem, ale takova podivnost. Muj manzel nedokaze ejakulovat pri masturbaci. Podle toho, co mi rikal, nikdy v zivote nestrikal behem onanie. Nema problem s erekci ani s ejakulaci pri beznem sexu, ale kdyz masturbuje, muze to delat tri hodiny, stejne se neudela. Rika, ze takova nahrazka sexu neni dostatecnou stimulaci. Ja osobne jsem nikdy o podobnem problemu neslysela, ani na internetu neni nic takoveho popsano. Ale jelikoz mame dlouhodobe pravidelny a uspokojivy sexualni zivot, byla to spis takova prkotina nez problem.
Pak jsem otehotnela, protoze jsme chteli dite. Jenze prakticky cele tehotenstvi mi bylo porad spatne, byla jsem hodne nervozni, podrazdena, bezduvodne jsme se hadali atd. Na sex jsem behem tehotenstvi nemela ani pomysleni. Pry se z tehotnych zen stavaji sexualni dracice, ale na mne melo tehotenstvi spise opacny vlyv. A manzelovi zacal sex chybet. Rekneme si uprimne - muze normalni zdravy clovek vydrzet devet mesicu (plus cas po porodu, protoze den porodu automaticky neznamena den prvniho poporodniho sexu) bez sexu? Urcite ano, pokud chce byt partnerovi verny. Ale dokaze nekdo vydrzet skoro rok i bez masturbace? Podle mne ne. Manzel byl nejdrive doterny, pozdej na mne zacal vyvijet natlak. Byl porad nadrzeny, dozadoval se sexu, nemluvil o nicem, jinem, ja nechtela ustoupit, nadaval jsem mu, ze mysli jen na to jedno. Kazde rano se budil s erekci jako hrom. Rikal, ze v koulich citi obrovsky pretlak a ze to musi ven. Nevim, zda to myslel obrazne, nebo opravdu muzi citi tlak, pokud se jim koule nevyprazdnuji pravidelne. Podle mne to nikdo ze zdravych mladych lidi nezkousel. Mozna knezi a mnisi. (Ale jak vime, ze opravdu dlouhodobe ani jeden z nich nemasturbuje?)
A pak najednou, byla jsem v 8. mesici, ten tlak ustal. Manzel uz o sexu nemluvil, vsechno bylo v poradku. Pak jsem zjistila, ze si nasel milenku. Nechci to rozebirat do detailu, vim o koho jde, mlada naivni, velice hezka divka (manzelovi jsem se svym brichem asi nepripadala moc atraktivni). Manzel ji namluvil, ze se chce se mnou rozvest, jelikoz dite, co cekam, neni jeho. Neumite si predstavit, co jsem prozivala. Chtela jsem to vykricet do celho sveta a pak se rozvest, ale nakonec jsem to nechala tak. Nechci tady rozebirat duvody, proc jsem se tak rozhodla, proste chci o nase manzelstvi bojovat.
Po porodu manzel milenku zanechal, takze se s ni stretaval asi jenom kvuli sexu.
Pak se vse vratilo do normalnich koleji, i v sexu.
Jenze za nejaky cas se vse opet zmenilo.
Manzel ziskal novou pracu, diky ktere relativno casto cestuje. Nekdy je pryc i dva tydny. Pro nej to znamena dva tydny absolutni abstinence. Kdyz se vrati, snazi se v loznici dohnat co zmeskal. Poradne me nabusi, pak odejde a takhle to jde dokola. Vubec netusim, zda mi je behem svych cest verny. Mozna ze je to jen takova hloupa myslenka, ale podle toho, jaky nadrzeny se vraci z cest, asi mi je verny.
No a ted k memu problemu.
Manzel ted odchazi na 6- mesicni cestu do Azie - Jizni Korea. No a ted jsem u problemu, ktery jsem mela behem tehotenstvi. 9 mesicu manzel nevydrzel, vydrzi ted 6? Neumim si predstavit, ze bych byla sama doma s ditetem a manzel tam ma milenku, nebo ze chodi do nevestincu, pokud tam neco takoveho existuje,. Velice se bojim, nevim co delat. Manzel se tvari absolutne suverene, kdyz jsem se ho otevrene ptala, jak to bude se sexem, tak rekl, ze tohle neni problem, vzdyt vydrzel uz dele behem meho tehotenstvi. Tehdy jsem mu chtela jednu vylepit, ale nakonec jsem to nechala tak.
Prosim poradte, co mam delat? Ja na jedne strane manzela chapu, ale neschvaluji neveru. Nevim, do jake miry je potreba sexu u nej fyzickou zalezitosti a do jake miry je to uz nevera. Proste nevim. Dik za kazdou radu,.

Není tady

#2 25. 6. 2014 12:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Pustit manzela na sluzebni cestu?

A teď ještě tu o Karkulce. lol
Další pohádkářka. smile
Už jen ten název vlákna je směšný. Manžel se tě určitě bude ptát, jestli ho ty pustíš na služební cestu. big_smile

Upravil(a) Eva. (25. 6. 2014 12:47)

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#3 25. 6. 2014 12:58

hvezda.shuriken
♥------

Už jen ten název vlákna je směšný. Manžel se tě určitě bude ptát, jestli ho ty pustíš na služební cestu.
No, to bylo mysleno obrazne, pokud sis nevsimla.

Není tady

#4 25. 6. 2014 13:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

To je zajímavý důvod, jak zdůvodnit nevěru. Takový jsem ještě neslyšela. big_smiletummenupp
Existují různé druhy masturbace. Může si třeba pustit po*no... Stačí chtít... Těhotná žena může poskytnout sex i jinak, než pohlavním stykem... Bavím se. Díky. big_smile

Není tady

#5 25. 6. 2014 13:06

hvezda.shuriken
♥------

Existují různé druhy masturbace. Může si třeba pustit po*no... Stačí chtít... Těhotná žena může poskytnout sex i jinak, než pohlavním stykem...
Tak zaprvé: nemysli, ze jsme to s po*n nezkouseli. zkouseli a nic, proste se neudela
za druhe: ano, tehotna muze poskytnout sex, ja taky mohla, jenze jsem nechtela a vadilo mi, ze me manzel do toho nuti

Není tady

#6 25. 6. 2014 13:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Ne - připoutat k tělesu ústředního topení a jeho zaměstnavateli to odůvodnit jak výše uvedeno...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#7 25. 6. 2014 13:18

hvezda.shuriken
♥------

Ne - připoutat k tělesu ústředního topení a jeho zaměstnavateli to odůvodnit jak výše uvedeno...
dekuji, tohle mi opravdu pomohlo...

Není tady

#8 25. 6. 2014 13:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Šuriken, jdi si dělat srandu jinam. winkbig_smile

Není tady

#9 25. 6. 2014 13:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥

dekuji, tohle mi opravdu pomohlo...
není zač - rádo se stalo http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Není tady

#10 25. 6. 2014 15:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Další vypravěčka Odstínů šedi? va

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#11 25. 6. 2014 16:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Pod slovem "vypravěčka" si představuju osobu značně odlišnou...

Není tady

#12 25. 6. 2014 17:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

njn.......jsem chtěla být zdvořilá cool

Není tady

#13 25. 6. 2014 17:18

jarena
♥♥♥----

Bože zakladatelko, ty mᚠdost. Ale rozum to bohužel není.

Není tady

#14 25. 6. 2014 17:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥

jsem chtěla být zdvořilá
Proč?
V tomto případě mi to připomíná pohazování perleovejch kuliček po chlívku http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

Není tady

#15 25. 6. 2014 18:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

zase zesmesnovani usch

Upravil(a) eremuruss (25. 6. 2014 18:23)

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#16 25. 6. 2014 19:41

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Taky mě to napadlo, že bych prosila ještě tu o Karkulce, když jsem četla, že se každé ráno budí s erekcí jako hrom, že v koulích cítí přetlak, že to do mě nabuší lol

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#17 25. 6. 2014 19:49

gemi
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

zase zesmesnovani usch

erem, to není  zesměšnění ....    tomuhle se dá  říct  spíš '' na blbou otázku - blbá odpověd'  '' ....

Není tady

#18 25. 6. 2014 19:49

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Vy jste fakt neskutečné! Opět známé firmy se sesypou na nováčka a dají mu co proto! Může to znít podivně jak chce, ale lidé a příběhy jsou různé, jak víte, že to není pravda? Ale což, hned pěkně vystartovat a dát nováčkovi co proto! Nemá mít hloupé dotazy, že? Ach jo usch

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#19 25. 6. 2014 20:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nemá mít hloupé dotazy, že?
Ale prd a vořech... jen si myslím (a zřejmě ne sama), že k otázce "Pustit manzela na sluzebni cestu?" není nutnej detailní popis intimních činností... ale já holt jsem ta prudérní stařenka... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Není tady

#20 25. 6. 2014 20:45

hvezda.shuriken
♥------

Ale prd a vořech... jen si myslím (a zřejmě ne sama), že k otázce "Pustit manzela na sluzebni cestu?" není nutnej detailní popis intimních činností... ale já holt jsem ta prudérní stařenka...
no tak nic ve zlem, ale ja zas nemyslim, ze jsem kdovi jak podrobne liecila nas sexualni zivot. na tomhle foru jsou popsany mnohem dukladnejsi opisy toho, co kdo dela v loznici a nemyslim, ze vse je jen podvod a vymysl.
mam ale jednu prosbu, snad mi nebude prilis narocne vyhovet: pokud mi nechcete psat nic k memu problemu, ktery mam, jenom se posmivat, tak nepiste nic a hotovo

Není tady

#21 25. 6. 2014 20:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Jednak. A druhak je sama otázka jednoduše..........no, a hledám jak hledám, decentnější slovo nenajdu -- je prostě hloupá. Tak si to holky představte obráceně, jak ten váš, celej říčnej píše na nějaký diskuzní servr "pustit tu moji (Lennu, Erem) na služební cestu, nebo ne?"
Jak asi byste si připadaly? Hádám, že jako balík, ne? A teď si představte, že tam vysolí podrobný popis vašich orgasmů va
To je jedna stránka. Druhá je, že mně to přijde jako normální sexuální exhibování. Nebo, jak říkala Hela, kdyby se OPRAVDU potřebovala poradit, jestli "pustit někam manžela" (což klidně může nastat) tak by k tomu opravdu nebylo zapotřebí téhle omáčky......zjevně jde totiž hlavně o tu omáčku.
A navrch mám dojem, že je celá Hvězda chlap tongue

Není tady

#22 25. 6. 2014 20:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

hvezda.shuriken napsal(a):

mam ale jednu prosbu, snad mi nebude prilis narocne vyhovet: pokud mi nechcete psat nic k memu problemu, ktery mam, jenom se posmivat, tak nepiste nic a hotovo

Jak libo: takže každopádně pustit - pokud se to vůbec tak dá říct o svéprávném, dospělém člověku. Taky bys nechtěla, aby ses musela dovolovat, jestli tě laskavě pustí na služební cestu.......pustit někam můžeš teoreticky dítě do osmnácti (v praxi se ti na pouštění vyprdne daleko dříve) po tomto věku už nemᚠco pouštět nikoho nikam.

Není tady

#23 25. 6. 2014 20:54

hvezda.shuriken
♥------

Jak libo: takže každopádně pustit - pokud se to vůbec tak dá říct o svéprávném, dospělém člověku. Taky bys nechtěla, aby ses musela dovolovat, jestli tě laskavě pustí na služební cestu.......pustit někam můžeš teoreticky dítě do osmnácti (v praxi se ti na pouštění vyprdne daleko dříve) po tomto věku už nemᚠco pouštět nikoho nikam.
ale to nebylo mysleno doslovne, ja vim, ze manzel muze odejit kam bude chtit, muze odejit do Severni Korey za Kimem nebo do bordelu v Soulu, to ja neovlyvnim, spis me trapi, co dal

Není tady

#24 25. 6. 2014 22:06

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Co dál? No mohla by sis třeba těch 6 měsíců, co budou tvého muže někde tlačit koule, pocvičit v pravopise.
Hvězdo. smile

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#25 25. 6. 2014 22:28

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Vy jste fakt neskutečné! Opět známé firmy se sesypou na nováčka a dají mu co proto! Může to znít podivně jak chce, ale lidé a příběhy jsou různé, jak víte, že to není pravda? Ale což, hned pěkně vystartovat a dát nováčkovi co proto! Nemá mít hloupé dotazy, že? Ach jo usch

taky nechapu ... ale to už je tu asi normální , že jisté dámy tady mají patent na rozum

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí