|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Není tady
http://www.odpadak.net/index.php?id=2403&category=0
miminka z marcipánu.
Upravil(a) Světluška (13. 3. 2006 13:13)
Není tady
No to je opravdu krásn, jejda , už se těším 
Není tady
jéé to je moc hezký .....
No to je nádhera.Moje celé miminko je velké asi jako ta nožička,ale už se těším,až bude mít takovou nožičku a tolik kopat.



Není tady
Nie som sice tehotna tak asi nazeram tam kam nemam, ale to je vskutku uzasne! \nedalo mi nezareagovat. Proste krasne.
A vsetkym Vam, tehulkam, prajem vsetko krasne!
Není tady
Opravdu úžasné!
Jen ze zvědavosti jsem se koukla, i když nejsem těhule.
Upravil(a) Kotě (13. 3. 2006 12:53)
Není tady
To je náááádhera, už abych takové mimi měla v bříšku. Ještě si na to chvilinku počkám. Asi 7 měsíců

Není tady
Já jsem věděla,že se to bude líbit nejenom těhulkám já sama mám tohle ještě v nedávné paměti a když jsem objevila tan obrázek byla jsem jím naprosto unešená tak jsem si řekla,že se svámi musím podělit o tu nádheru. A na ten druhý odkaz taky koukáte?
Není tady