Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#2051 21. 6. 2015 21:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Já si myslím, že iluze/sen je na začátku a velmi snadno může být vtělena (tedy, jak která, samozřejmě) a takyže bývává.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2052 21. 6. 2015 21:56

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Dorko, máš pravdu. Luděk ale píše, že je bez vyznání...

Samo. Jen na otazku jake ma vyznani v druhe casti odpovedel, ze je pokrteny... To ja nekdy vnimam (kdyz to lidi o sobe reknou), jako ze jsou presvedceni, ze kdyz byli rodicema jako mimino pokrteni, tak ze uz jsou automaticky verici... Chjo... sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2053 21. 6. 2015 21:56

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

haiel napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Nevím Draku. Já jsem se drápala, páč jinak bych zbuchla a bylo by po mně. Takže nevím, jestli je to přirozenost. Byly doby, kdy bych se klidně procházela dole v lučinách, jenže to nešlo roll Teprv až časem jsem tomu přišla na chuť - však víš, orli, kozorozi, svišti a ták......

Vždyť to pravím. Přirozenost je to, ta se vždycky ozve stolt

No to nevím - když už jsi někde v sedle, tak zas přece nepolezeš dolů lol Moc mi to na lezací přirozenost nevypadá cool

Aha, asi jsme si nerozuměly, já měla na mysli létací - rozuměj hore směřující přirozenost.

A jestli nepolezu dolů, to mě neznáš. Jak jsem jenom trochu vejš, hnedle musím válet sudy, nemůžu si pomoct... cool

Není tady

 

#2054 21. 6. 2015 22:00

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Dorka napsal(a):

haiel napsal(a):

Dorko, máš pravdu. Luděk ale píše, že je bez vyznání...

Samo. Jen na otazku jake ma vyznani v druhe casti odpovedel, ze je pokrteny... To ja nekdy vnimam (kdyz to lidi o sobe reknou), jako ze jsou presvedceni, ze kdyz byli rodicema jako mimino pokrteni, tak ze uz jsou automaticky verici... Chjo... sad

Rozumím. Ale nejsou ani zcela nevěřící. To by pak znamenalo, že ten křest nemá žádnou sílu, žádný význam.... ale o tomhle, pravda, moc nevím.... Jsou zkrátka hledající. Asi tak. Asi jako většina lidí. smile

Není tady

 

#2055 21. 6. 2015 22:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

lupina montana napsal(a):

haiel napsal(a):


Vždyť to pravím. Přirozenost je to, ta se vždycky ozve stolt

No to nevím - když už jsi někde v sedle, tak zas přece nepolezeš dolů lol Moc mi to na lezací přirozenost nevypadá cool

Aha, asi jsme si nerozuměly, já měla na mysli létací - rozuměj hore směřující přirozenost.

A jestli nepolezu dolů, to mě neznáš. Jak jsem jenom trochu vejš, hnedle musím válet sudy, nemůžu si pomoct... cool

No prosímtě va a nejsi na nějaký blbý hoře???
Stran té horepozornosti - to souhlasím a není to patrně výhradně lidská záležitost. Já jsem ale byla v situaci, kdy jsem čuměla s rozklepanýma končetinama na nejbližší oporu (pro ty končetiny) takže jaksi koukat vzhůru mi tehdy nepřišlo. Ale máš pravdu, že od určitýho momentu zase koukám stolt


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2056 21. 6. 2015 22:04

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Já si myslím, že iluze/sen je na začátku a velmi snadno může být vtělena (tedy, jak která, samozřejmě) a takyže bývává.

Ano, a já se toho trochu obávám. To aby si jedna dávala pořád bacha, o čem sní. A o čem si a s kým na dálku povídává. Ale to už se tady probíralo mockrát smile

Není tady

 

#2057 21. 6. 2015 22:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Bodejť. Koukni se na Kouli, jestli se dá někde stáhnout - a jestli jsi ji tedy neviděla. Tak pregnantně vyjádřeno jsem to jinde neviděla.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2058 21. 6. 2015 22:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

I když si myslím, že je tam jistá pojistka - takhle snadno jako v tom filmu to dnes nejde a půjde to, až to nebude tak riskantní.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2059 21. 6. 2015 22:08

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

haiel napsal(a):

lupina montana napsal(a):


No to nevím - když už jsi někde v sedle, tak zas přece nepolezeš dolů lol Moc mi to na lezací přirozenost nevypadá cool

Aha, asi jsme si nerozuměly, já měla na mysli létací - rozuměj hore směřující přirozenost.

A jestli nepolezu dolů, to mě neznáš. Jak jsem jenom trochu vejš, hnedle musím válet sudy, nemůžu si pomoct... cool

No prosímtě va a nejsi na nějaký blbý hoře???
Stran té horepozornosti - to souhlasím a není to patrně výhradně lidská záležitost. Já jsem ale byla v situaci, kdy jsem čuměla s rozklepanýma končetinama na nejbližší oporu (pro ty končetiny) takže jaksi koukat vzhůru mi tehdy nepřišlo. Ale máš pravdu, že od určitýho momentu zase koukám stolt

Na blbý hoře? Směr nahoru je jenom jeden ne? hora jako hora, to máš jedno smile

Není tady

 

#2060 21. 6. 2015 22:09

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Bodejť. Koukni se na Kouli, jestli se dá někde stáhnout - a jestli jsi ji tedy neviděla. Tak pregnantně vyjádřeno jsem to jinde neviděla.

Neviděla, zkouknu. Díky za tip.

Není tady

 

#2061 21. 6. 2015 22:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Na blbý hoře? Směr nahoru je jenom jeden ne? hora jako hora, to máš jedno smile

Nojo................ roll Já jen, že se kutálíš dolů. Nechce půjčit karabinku? smile Nebo jestli nemáš blbý boty, třeba.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2062 21. 6. 2015 22:24

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

haiel napsal(a):

Na blbý hoře? Směr nahoru je jenom jeden ne? hora jako hora, to máš jedno smile

Nojo................ roll Já jen, že se kutálíš dolů. Nechce půjčit karabinku? smile Nebo jestli nemáš blbý boty, třeba.....

par Já nemám blbý boty, já mám blbý nápady, Vlku. A karabinka by se možná hodila, se mi všecky rozsypaly či co.... ty máš nějakou navíc?

Není tady

 

#2063 21. 6. 2015 22:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Karabinky mám smile jen teda nevím jistě, jestli jsou přenosný. Některý mám od přírody, jako přídavný orgány lol a některý jsem našla po cestě.
Blbý nápady se snad dají modifikovat, ne? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#2064 21. 6. 2015 22:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Hi

Eva. napsal(a):


Podle mě je také hodně druhů lásky. Láska k dítěti je určitě jiná, než láska k partnerovi.
Ostatně, Pandorroo, kdysi jsi i ty měla tento názor. Čím to je, žes ho změnila?

Jen blbec nemění své názory wink
Láska je to pořád stejná, jen její projevy jsou jiné,

Pandoro, takto to skoro vyznívá, jako bys čas od času měnila názor jenom proto, aby sis nepřipadala jako blbec big_smile  Patrně jsi chtěla vyjádřit, že s postupným zráním člověk opouští názory, ze kterých již vyrostl a přijímá nové.
Obávám se však, a to už píšu jen za sebe, že i to je pošetilost.... vissla

Nemám problém s tím si čas od času připadat jako blbec. Naopak. Je to velmi osvobozujici, nebrat se tak vážně wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2065 21. 6. 2015 22:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

luděk napsal(a):


jeden z těch tvých "skutečných" mluví nepravdu v tomto aspektu.  nebo polopravdu.
když bolí mě můj život kvůli mě samotnému, je to neznalost.
když ale bolí mě můj život kvůli jiným, je to láska nejvyšší, protože nehledím na sebe , ale na jiné kterým pomáhám.

No.., Teď jsi tomu dál korunu.
Téhle tvé "bolesti" ja neříkám láska, ale namyslenot a pýcha.
Halt to máme každý jinak.
Troch ucty a pokory k životnímu plánu jiných duší by ti asi neuškodilo. Víš houby o jejich předurčení a kdo jsi ty, že máš drzost jim brát jejich důstojnost a "něco za ně řešit"? Brát na sebe "jejich bolest"?... Hraješ si na Ježíše?

Napadá mě - kdyby Ježíš přišel podruhé, byl by možná osočen, že si hraje na Ježíše.

I to je možné...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2066 21. 6. 2015 22:42

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

Karabinky mám smile jen teda nevím jistě, jestli jsou přenosný. Některý mám od přírody, jako přídavný orgány lol a některý jsem našla po cestě.
Blbý nápady se snad dají modifikovat, ne? va

Jako přenosná karabinka může posloužit jakýkoliv vzletný citát například. smile

Když se probírala modifikace blbých nápadů, tak jsem zcela jistě chyběla ve škole.  Ani fantazie mi dneska neslouží. Máš nějaký příklad?

Není tady

 

#2067 21. 6. 2015 22:45

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Hi
Jen blbec nemění své názory wink
Láska je to pořád stejná, jen její projevy jsou jiné,

Pandoro, takto to skoro vyznívá, jako bys čas od času měnila názor jenom proto, aby sis nepřipadala jako blbec big_smile  Patrně jsi chtěla vyjádřit, že s postupným zráním člověk opouští názory, ze kterých již vyrostl a přijímá nové.
Obávám se však, a to už píšu jen za sebe, že i to je pošetilost.... vissla

Nemám problém s tím si čas od času připadat jako blbec. Naopak. Je to velmi osvobozujici, nebrat se tak vážně wink

Ano, je. No ale to pak ty názory teda měnit nemusíš big_smile

Není tady

 

#2068 21. 6. 2015 22:47

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


No.., Teď jsi tomu dál korunu.
Téhle tvé "bolesti" ja neříkám láska, ale namyslenot a pýcha.
Halt to máme každý jinak.
Troch ucty a pokory k životnímu plánu jiných duší by ti asi neuškodilo. Víš houby o jejich předurčení a kdo jsi ty, že máš drzost jim brát jejich důstojnost a "něco za ně řešit"? Brát na sebe "jejich bolest"?... Hraješ si na Ježíše?

Napadá mě - kdyby Ježíš přišel podruhé, byl by možná osočen, že si hraje na Ježíše.

I to je možné...

Jsme ztraceni, zdá se. Napoprvé to jaksi nezabralo, napodruhé ho nikdo nepozná...

Není tady

 

#2069 21. 6. 2015 22:54

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Rozumím. Ale nejsou ani zcela nevěřící. To by pak znamenalo, že ten křest nemá žádnou sílu, žádný význam.... ale o tomhle, pravda, moc nevím.... Jsou zkrátka hledající. Asi tak. Asi jako většina lidí. smile

Ano. Krest mimina nema zadny vyznam. Krest znamena odevzdat sve sily, sve presvedceni a jednani do sluzeb Bozich. To muze clovek udelat, az ma vlastni vuli a soudnost...
Hledajicimi byt muzou. Treba i rodicama, nebo z vlastni vule pokrteni... Skutecne vericimi se podle mne stavaji az tehdy, kdyz presne vedi, ze uz nic nechteji menit...
Ze uz nehledaji...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2070 21. 6. 2015 22:56

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):


Pandoro, takto to skoro vyznívá, jako bys čas od času měnila názor jenom proto, aby sis nepřipadala jako blbec big_smile  Patrně jsi chtěla vyjádřit, že s postupným zráním člověk opouští názory, ze kterých již vyrostl a přijímá nové.
Obávám se však, a to už píšu jen za sebe, že i to je pošetilost.... vissla

Nemám problém s tím si čas od času připadat jako blbec. Naopak. Je to velmi osvobozujici, nebrat se tak vážně wink

Ano, je. No ale to pak ty názory teda měnit nemusíš big_smile

Nemusím, ale můžu wink

Ono taky "připadat si jako" a "být" jsou dvě zcela odlišné kategorie, co říkáš?
Pravda ono i ono "být" je někdy nezbytnou zkušeností pro "připadat si jako" wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2071 21. 6. 2015 22:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):

Napadá mě - kdyby Ježíš přišel podruhé, byl by možná osočen, že si hraje na Ježíše.

I to je možné...

Jsme ztraceni, zdá se. Napoprvé to jaksi nezabralo, napodruhé ho nikdo nepozná...

Nevidím to tak fatálně.
Jen blbec udělá stejnou chybu podruhé wink

Upravil(a) Pandorraa (21. 6. 2015 23:01)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2072 21. 6. 2015 23:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):

Napadá mě - kdyby Ježíš přišel podruhé, byl by možná osočen, že si hraje na Ježíše.

I to je možné...

Jsme ztraceni, zdá se. Napoprvé to jaksi nezabralo, napodruhé ho nikdo nepozná...

Ztraceni? Ale kdepak. Vzdyt prijde podruhe... A poznaji ho vsichni, i ti, kteri v nej neveri, neznaji nebo nechteji ho znat...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#2073 22. 6. 2015 5:42

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Dorka napsal(a):

luděk napsal(a):

flink napsal(a):

luděk A ještě jedna drobnost: jakého jsi vyznání...?

žádného, snad jen pokřtěný dítě.

Pokrteny dite neni vyznani.
Jestli je pravda, co zde rikas, tak tve vyznani je skomolenina neceho, co jsi kde precetl a libi se ti. To ale neni vira... To je mozna nejaky zpusob zivota, zivotni styl...
A presvedcit nekoho, kohokoliv o tom, ze to jr genialni a nej-volba, tak to je tuuuze tvrdy orisek...

To tu také nebylo tvrzeno, pokud dobře čtu: žádného smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#2074 22. 6. 2015 5:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Dorka napsal(a):

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


I to je možné...

Jsme ztraceni, zdá se. Napoprvé to jaksi nezabralo, napodruhé ho nikdo nepozná...

Ztraceni? Ale kdepak. Vzdyt prijde podruhe... A poznaji ho vsichni, i ti, kteri v nej neveri, neznaji nebo nechteji ho znat...

Možná přijde i kouzelník? smile Co si od toho slibuješ?


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#2075 22. 6. 2015 5:48

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Pandorraa napsal(a):

haiel napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Nemám problém s tím si čas od času připadat jako blbec. Naopak. Je to velmi osvobozujici, nebrat se tak vážně wink

Ano, je. No ale to pak ty názory teda měnit nemusíš big_smile

Nemusím, ale můžu wink

Ono taky "připadat si jako" a "být" jsou dvě zcela odlišné kategorie, co říkáš?
Pravda ono i ono "být" je někdy nezbytnou zkušeností pro "připadat si jako" wink

Ano a hranice mezi být a připadat si jako je často velmi relativní záležitostí.  gloria  Nebo existuje absolutní pravda a nárok na ni?


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů