Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 12. 6. 2014 18:15

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

nemyslím si.

Takže (cituji): neverbalní projekce a telepatické transfery včetně emočních, to co člověk zapomněl a ostatní tvorové v přírodě běžně vlastní je klíčový téma meditace?

mohu to, co znám , co mi bylo povoleno  a co mi bylo propujčeno přímo beze změn předat dál.
1 Kor 13, 1-8

Tento druh nenaplnění chápu. Dá se to přežít. Vážně.


Zpomal.

Není tady

 

#102 12. 6. 2014 18:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

mohu... předat dál
Můžeš nebo musíš?
Jak poznᚠzájemce?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#103 12. 6. 2014 19:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

mohu to, co znám , co mi bylo povoleno  a co mi bylo propujčeno přímo beze změn předat dál.

1 Kor 13, 1-8

Ano, to můžeš, ale zase jen tomu, kdo je stejně otevřený a připravený to přijmout, jako ty to předat.
Tady je zbytečné se zlobit, není na koho.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#104 12. 6. 2014 19:29

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

nemyslím si.

Takže (cituji): neverbalní projekce a telepatické transfery včetně emočních, to co člověk zapomněl a ostatní tvorové v přírodě běžně vlastní je klíčový téma meditace?

mohu to, co znám , co mi bylo povoleno  a co mi bylo propujčeno přímo beze změn předat dál.
1 Kor 13, 1-8

Nameldovat nekomu hromadu informaci, kterym nemuze rozumet, protoze neprozil a neni pripraven, mi pripada jako znasilnovani duse ... A prinaset ty informace nekomu, kdo prozil a vi, je v podstate zbytecne ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#105 12. 6. 2014 19:37

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luďku, jehovista?
A proč tolik otazníků? Mᚠpotřebu křičet? Proč? Nevyrovnaná osobnost?...
Raději pracuj na sobě a nedělej "osvětu" na duchovním. Nemᚠna to. Jsi jenom fanatik, ne osvícený muž.

Upravil(a) Eva. (12. 6. 2014 19:46)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#106 12. 6. 2014 19:42

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Ty nám nabízíš nějakou společnost  , kde se to naučíme ? big_smile

Neboj, to pujde přes soukromou zprávu smile

da se to naučit,  jen je nutné hledat a nalézt, čerpat informace ze všech historických a současnýchduchovních kultur  civilizace , pak to okořenit špetkou psychotroniky a mystiky no a pak s čistým srdcem předstoupit ve vytržení ducha před stvořitele a poprosit ho o vstoupení  do jeho sfér. no a když jsi hoden , dostaneš se tam.
to jen tak velice stručně. jinak je to prace asi na 10 let.

Ty jsi z nějaké sekty? Nebo jsi utekl z blázince? To jsou neskutečné kecy!
Se tady zničehož nic objevíš, hodíš do placu nějakou hloupou frázi o tom, že láska je život a co jako? To nás chceš převést na duchovní cestu?

Není tady

 

#107 12. 6. 2014 20:06

Mořenka
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2014
Příspěvky: 6

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

staré a stále neměnné pravidlo života.   co vy na to ???

No to jo:)

Není tady

 

#108 12. 6. 2014 22:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Není to reklama na toyotu? (jsem si na tohle téma vzpomněla,když jsem jí dneska zahlédla v tv) wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#109 13. 6. 2014 7:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Eva. napsal(a):

olasik napsal(a):

luděk napsal(a):

staré a stále neměnné pravidlo života.   co vy na to ???

V podstatě je to pravda ........o tom čím jsem rozhoduje láska .
Pokud se k blízkým lidem chovám s láskou a v každým okamžiku se rozhoduju spíš láskyplně , vrací se mi to podobně a můj život je úplně jinej , než kdybych na každým kroku ubližovala........ale teď ještě to umět , žít v lásce .

O tom, jak se chovám ke všem lidem,nejenom k blízkým, rozhoduji já.
Vše ostatní, proč se k jiným chovám tak, jak se chovám, že o tom nerozhoduji já, je alibistická výmluva.

Chova sa s láskou - hm, podža mňa ide o to tú lásku CÍTI, lebo ak sa chovám kvázi láskyplne, ale v skutočnosti cítim nevôžu až nenávis, dotyčný/á to vníma, cíti a je zmätenejší, ako keby som k nemu/nej bola po*ná...
Čiže nie chova sa s láskou, ale cíti lásku, alebo aspoň spriaznenos, spolupatričnos, vžúdnos...

Upravil(a) Selima (13. 6. 2014 7:22)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#110 13. 6. 2014 7:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

helena napsal(a):

Pokud se k blízkým lidem chovám s láskou a v každým okamžiku se rozhoduju spíš láskyplně , vrací se mi to podobně
Noo... ony "světice" spíš trpí... nakonec mají to v "popisu práce" - viz jejich životopisy... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

O tom, jak se chovám ke všem lidem,nejenom k blízkým, rozhoduji já.
Potom ovšem musím stejnou svobodu dopřát jim... a nebrat úkorně, že se chovají podle svýho rozhodnutí...

Väčšina svätíc žila v čase, keď sa na nejakú lásku až tak nehralo... a vo vojne to muselo by vyslovene nebezpečné, chova sa láskyplne. Mmch, ideál je chova sa láskyplne nielen k blízkym, ale podža možností ku každému. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#111 13. 6. 2014 7:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Eva. napsal(a):

olasik napsal(a):

Ale to už je slovíčkaření , prostě pokud je v tvým chování láska , přistupuješ k lidem s láskou ........dostávᚠod světa podobnou odezvu a ta LÁSKA  je v tom procesu rozhodující činitel . Pokud se chiovᚠhnusně, jednoho dne se ti to sečte .

Není to slovíčkaření. To, jestli je v mém chování láska, záleží na mně.
Nemluvím o lásce k partnerovi, ale o laskavém chování k mému okolí.
O lásce k partnerovi nerozhoduji, ta je z jiného světa a přichází, kdy ona chce.
A jak správně podotkla Modroočka a i já úmyslně ve svém prvním příspěvku, nejsme věci. Tudíž ne o tom čím jsme, ale o tom, kým jsme...

Môžeš by aj "čím" - účtovníčkou, ekonómkou alebo baletkou...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#112 13. 6. 2014 7:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Pokud se chiovᚠhnusně
Někdy se chovám "hnusně" a kupodivu je to v pořádku

nic není v pořádku, ta energie nikam nezmizí , vyslala jsi jí.......

Někdy je i vyslání negativní energie v zásadě v pořádku ...
Život má probíhat v harmonii/rovnováze. Kdybychom byli furt jen v rauši, tak bychom si krásy lásky vůbec nebyli schopni uvědomovat.

No, len aby sa človek nečudoval a nerozčužoval, keď sa mu tá negatívna energia pekne vráti - o to ide.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#113 13. 6. 2014 7:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Míša Kulička napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Někdy je i vyslání negativní energie v zásadě v pořádku ...
Život má probíhat v harmonii/rovnováze. Kdybychom byli furt jen v rauši, tak bychom si krásy lásky vůbec nebyli schopni uvědomovat.

Energie je jen jedna, že si ji třídíme (a jak), to je jiná píseň..
Věřim, že pár jedinců na zeměkouli v lásce žije. Ovšem: proč by ji měli považovat za něco speciálního, když jsou v ní furt, že... smile

Jj, jak psal Zdeněk Jirotka ústy Dr. Vlacha:  "Prožíváme-li delší dobu idylu, přestaneme ji vnímat, a osud by nám prokázal neocenitelnou službu, kdyby nás popadl za límec a vyhodil dočasně na mráz." ...

Lenže my sme väčšinou už ten stav "nelásky" zažili a na mráz nepotrebujeme wink , skôr sa nejako skonsolidova a vyladi na tú lásku... A že by priemerný človek 21. storočia nežijúci v ášrame alebo jaskyni mohol zabudnú, aké je to dostáva negatívnu energiu alebo nelásku, to sa vôbec nebojím.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#114 13. 6. 2014 7:40

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Ivana napsal(a):

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):


Neboj, to pujde přes soukromou zprávu smile

da se to naučit,  jen je nutné hledat a nalézt, čerpat informace ze všech historických a současnýchduchovních kultur  civilizace , pak to okořenit špetkou psychotroniky a mystiky no a pak s čistým srdcem předstoupit ve vytržení ducha před stvořitele a poprosit ho o vstoupení  do jeho sfér. no a když jsi hoden , dostaneš se tam.
to jen tak velice stručně. jinak je to prace asi na 10 let.

Ty jsi z nějaké sekty? Nebo jsi utekl z blázince? To jsou neskutečné kecy!
Se tady zničehož nic objevíš, hodíš do placu nějakou hloupou frázi o tom, že láska je život a co jako? To nás chceš převést na duchovní cestu?

Tohle často dělají radobyduchovní lidé.......párkrát si zameditují a přečtou dvě knihy a už se cítí "strašně osvícení " , že se s tím začnou všude vytahovat pod záminkou šíření svých mouder .
Přitom vědí houbeles a osvícení nejsou vůbec, jen by tomu rádi věřili..........


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#115 13. 6. 2014 7:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Modroočka napsal(a):

luděk napsal(a):

staré a stále neměnné pravidlo života.   co vy na to ???

Nejsem věc, takže nejsem "čím jsem", jsem člověk, jsem "kým jsem".
A kým a jaká chci být, rozhoduju já.
Láska a podobný aspekty můžou rozhodovat jen o mých momentálních náladách a rozpoloženích, na moje chování, ne o tom, jaká skutečně jsem, což je moje povaha. Na moje chování můžou mít vliv různý situace, na moji povahu ne. Kým a jaká jsem, to je moje povaha. Povaha a chování, to je rozdíl. Láska může dočasně ovlivnit moje chování, povahu ne.

je láska lidská, laska k přírodě , k věcem , kniham autum atd. to jsou jen věci emoční  které nás naplnují kratko-či dlouhodobými emocemi.
ale pak je ta láska duchovní, ta síla která hýbe světy  a  pokud tuto lásku vlastníme, resp. je nám půjčena, pak již nelze mluvit o  tom kým jsem , kdo jsem, ale vnímám jen tu krásu universa  a mohu být v myšlenka-meditacích kdykoli a kdekoli a s kýmkoli či s čímkoli v kontaktu . no a pokud meditativní stav zahrnu do svého bdělého stavu, tak jsem v podstatě štastný všeobjímající bytost ale člověk se tomu stavu nedá říct. jsem duchovní bytost naplněná štěstím a láskou s velkým L

Abstraktná, duchovná láska je krásna, úžasná - a extrémne žahká. Ale správa sa láskyplne a milova invalidného manžela, ktorý mi kedysi bol neverný, alebo dietko, ktorým práve zmieta puberta, prípadne rodiča, ktorý má nielen Alzheimera, ale aj stareckú paranoju a neznášanlivé nálady - TO je podža mňa vyšší dívčí. Abstraktné vznešené keci ma absolútne nezaujímajú, treba sa pozrie na reálny život a vzahy človeka, ktorý ich hlása.

Upravil(a) Selima (13. 6. 2014 7:41)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#116 13. 6. 2014 7:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

olasik napsal(a):


nic není v pořádku, ta energie nikam nezmizí , vyslala jsi jí.......

Někdy je i vyslání negativní energie v zásadě v pořádku ...
Život má probíhat v harmonii/rovnováze. Kdybychom byli furt jen v rauši, tak bychom si krásy lásky vůbec nebyli schopni uvědomovat.

to ale neplatí o té duchovní lásce. tu ječlověk schopen nikoli vnímat ale přijmout, a pak se cele jeho žití as bytí na zemi změní podle te lásky.smile

A môžeš mi prezradi, ako to vyzerá v praxi, aby sme len neteoretizovali? Objaví sa mu nad hlavou svätožiara, odkráča do Tibetu, alebo niečo také...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#117 13. 6. 2014 7:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Pandorraa napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Jen aby nedošlo k mejlce, o čem rozprávíme hjarta
http://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%A1ska smile

Láska není emoce.
Nebo se tu snad někdo dovede odmilovat na povel? Zamilovat do konkretního člověka na povel?

Emoce lze ovládat - nejčastěji je potlačujeme.

Láska je cit a citu nikdo neporučí.

Emócie sa niekedy dajú ovláda, ale častejšie je to potláčanie, čo je úplne blbo... lepšie je im porozumie a pracova s nimi. Neviem, či sa dá poruči citu, ale určite sa dá podpori a odblokova od negatívnych emócií a zažitých programov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#118 13. 6. 2014 7:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

tu ječlověk schopen nikoli vnímat ale přijmout
Prosím osvícenější aby mi vysvětlili, kterak je možno přijmout bez vnímání...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#119 13. 6. 2014 7:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Ty nám nabízíš nějakou společnost  , kde se to naučíme ? big_smile

Neboj, to pujde přes soukromou zprávu smile

da se to naučit,  jen je nutné hledat a nalézt, čerpat informace ze všech historických a současnýchduchovních kultur  civilizace , pak to okořenit špetkou psychotroniky a mystiky no a pak s čistým srdcem předstoupit ve vytržení ducha před stvořitele a poprosit ho o vstoupení  do jeho sfér. no a když jsi hoden , dostaneš se tam.
to jen tak velice stručně. jinak je to prace asi na 10 let.

Blbos, študovaním kníh sa nenaučíš ani tancova alebo s.e.xova, nieto ešte milova. big_smile Môžeš sa maximálne nauči MYSLIE si, že miluješ - čo ani zďaleka nie je to isté. Myslie a cíti sú dve dokonale odlišné slovesá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#120 13. 6. 2014 7:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

helena napsal(a):

tu ječlověk schopen nikoli vnímat ale přijmout
Prosím osvícenější aby mi vysvětlili, kterak je možno přijmout bez vnímání...

Ono je to asi myslené naopak - dá sa vníma, ale neprijíma (naopak to nefunguje). Mňa fascinuje, že každý (teda aspoň Lúďa) začne tým "prijímaním", ale k dávaniu sa už nejako nedostane. tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#121 13. 6. 2014 7:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Ono je to asi myslené naopak
Nechtělas napsat "bůhvíjak"? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
ale k dávaniu sa už nejako nedostane
On by možná i dával... ale s tímhle materiálem... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#122 13. 6. 2014 8:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

luděk napsal(a):


odmilovat na povel je celkem jednoduchá věc. jen vědět jak na to... 
no a zamilovat se na povel je trochu t잚í ale taky to jde.
zkus to. ty na to máš.smile

Tak tohle na mě nezkoušej. Nechytneš se big_smile

Všechno je jednoduchá věc, jenže problém je právě v tom, že u některých věcí NIKDY - jedno z mála platných nikdy - nebudeš vědět, jak na to stolt
Takovej hovnivál by si taky mohl udělat řidičák, viď? Jenže on neví, jak na to, tak dál koulí tu svou kuličku.
A vo vo vo tom to je.

hele ja to někdy zkusím... jo ??? big_smilebig_smilebig_smile
ze zkušeností vím, že to funguje. to je na dlouhou diskuzi. a ne tady

Aha, čiže končíme skôr, ako sme začali... keď sa nám diskusia zvrhne niekam, kde sa nám nepáči. dumbom Nie si ty náhodou kazatež alebo nejaký cirkevný proponent? Tá demagógia mi niečo pripomína. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#123 13. 6. 2014 8:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

luděk napsal(a):


jo spoleham na překlady, i když jsou někdy nedokonale přeložené a pak musím v duchu hledat správnou myšlenku toho, kdo to napsa či řekl. ale to je jen berlička. vlastní poznání hledám v duchu.

Aha ... tak proč ten recept na bábovku?

pro gymnazistu smile

jinak už vše hledam v duchu a knize života, akaše atd....
tam jsou  všeny informace a nezkresleny.

Hm, ale tie podstatné informácie sú "nesdělitelné" a nezdielatežné stolt, takže celkom neviem, načo tu diskutujeme...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#124 13. 6. 2014 8:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

luděk napsal(a):


pro gymnazistu smile

jinak už vše hledam v duchu a knize života, akaše atd....
tam jsou  všeny informace a nezkresleny.

Tak hledáš, nebo jsi už našel?

hledam pro ostatní pokud přijdou s dotazy

Zbytočne, na tejto ceste musí každý viac-menej sám. Ale mám podozrenie, že si tuná len ideš lešti ego - a kde rastie ego, tam sa scvrkáva láska. gloria


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#125 13. 6. 2014 8:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

jo, děláme to běžně na medistativních cvičeních

Co děláte?

To asi ani nechceš vedie... vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů