Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 9. 6. 2014 14:08

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Labská cyklostezka

Hodlám vyrazit v červenci na Labskou cyklostezku. Odněkud z Vrchlabí, a pak šupito presto podél vody na Mělník...
Znáte-li nějaké zajímavé místo, kde by stálo za to se zastavit, pokoukat a bliknout mobilem obrázek jako důkaz, budu ráda, když dáte návrh. Zatím mám v plánu svuj milovanej Kuks...

Zpomal.

Není tady

#2 9. 6. 2014 15:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: Labská cyklostezka

Já nemůžu najít, kudy přesně vede - ale jinak u mně u Supa (bez blikání) na kafe, u nymburských hradeb, na soutoku Cidliny a Labe a hlavně si vem účinný protikomár. Nejhezčí je tu široko-daleko Mydlovarský luh, ovšem nejhezčí....pro milovníky divočiny. A hlavně není na silniční kolo. A Brandejs plus Stará Boule - v Brandejse jsou nejhezčí Valy a v Boleslavi prostě centrum....

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#3 9. 6. 2014 16:18

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Re: Labská cyklostezka

lupina montana napsal(a):

Já nemůžu najít, kudy přesně vede - ale jinak u mně u Supa (bez blikání) na kafe, u nymburských hradeb, na soutoku Cidliny a Labe a hlavně si vem účinný protikomár. Nejhezčí je tu široko-daleko Mydlovarský luh, ovšem nejhezčí....pro milovníky divočiny. A hlavně není na silniční kolo. A Brandejs plus Stará Boule - v Brandejse jsou nejhezčí Valy a v Boleslavi prostě centrum....

Kolo bude stará rachotina, která už musela ledacos vydržet... noooo, ještě uvažuju nad kolobrndou, to by mohla bejt legrace lol. Jinak díky za tipy! Hned prošmejdím internet smile

Zpomal.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí