Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#151 2. 6. 2006 20:07

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Web

Re: Koho volit?

anaid41 napsal(a):

Lidi, jak Vás tak čtu, tak jsem víc as víc mimo. Jsou mi moc sympatické názory Barbary, která bude volit socdemáky, jsou mi protivné reakce Jeňýka, který bude volit ODS do teď pro mě menší zlo, v testu mi vyšli Zelení, který ale považuju za převlečené neúspěšné zoufalce z ostatních stran, moje oblíbená Strana zdravého rozumu je fakt plná prdloušů :-)) áááách jo, asi tam nepůjdu, tak do mě....šupito !
.............. jo a ještě třešničku : V jedněch Otázkách Václava Moravce byl evidentně nejfundovanější Vojtěch Filip, ostatní jen obecně plkali.......

Nejsou tam zoufalci, věř mi, bohužel pár lidí to tak vykřikuje až tomu někdo i věří.
Jsem ve straně zelených aniž bych byl kdy v jiné a jsem i když jsem původně do žádné strany nechtěl.
Jenže jak potom pomoct dobré věci? Jsem mísopředsedou spolku který dělá co může ale politická strana to je ta pravá páka jak něco změnit k lepšímu.
Volební rétoriku (ale pravdivě) řečeno:
Je čas volit zelené. Hlasem pro zelené pomáháte prosadit změnu na české politické scéně, pomáháte prosadit zelené v České republice jako v první postkomunistické zemi, pomáháte zabránit velké koalici ODS a ČSSD nebo vládě ČSSD a KSČM. Pomáháte prosadit zodpovědnou politiku, která myslí na budoucí generace.

----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

#152 2. 6. 2006 20:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jasně Jeňýku, co jsme si, to jsme si. Ani já jsem to nikdy nebrala ve zlém. Ten Tvůj poslední příspěvek se mi (až na ty hlupáky samozřejmě) dokonce líbí a souhlasím s ním. Nejdůležitější je možnost mít svůj názor a projevit svou míru zodpovědnosti k věcem veřejným alespoň tím, že půjdu k volbám. A já už jsem tam i byla. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#153 3. 6. 2006 9:50

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Tak co, koho jste volili? Máte odvqahu přiznat koho a proč?

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#154 3. 6. 2006 10:16

jmacak
♥♥-----
Místo: Jílové u Prahy
Web

Irenka21 napsal(a):

Tak co, koho jste volili? Máte odvqahu přiznat koho a proč?

Stranu zelených protože má v programu a vůbec v postoji k životu jako prioritu konání s ohledem na celé generace a ne jen na jedno volební období. Pro princip trvale udržitelného rozvoje.

----------------------------------------------------------- I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.
---------------------------- Už jste někdy zvedli na veřejném místě papírek a hodili ho do koše?
-------------- Když o dvě ulice dál pokácejí zbytečně stromy, není to v jiném než našem světě.
Takhle tu společnou kárku postrkuju já: http://okraslovacispolek.ic.cz http://zelenijilove.wz.cz

Není tady

#155 3. 6. 2006 14:35

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Já ODS, potřebovalo to změnu a já mám ráda svobodu, sociální stát mi připadal v mnohých aspektech pouze zvýjhodňující jednu skupinu lidí proti druhé, která může jenom makat a platit stále větší poplatky. Jsou věci, se kterými se u nich nekamarádím, ale je jich míň než ta bezmoc, kterou jsme pociovali v minulých letech.

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#156 3. 6. 2006 15:13

papa
♥♥-----

Amen

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí