Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 11. 5. 2006 11:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?

Soudruhu Skálo a zamýšlel jste se někdy třeba nad tím že na východ od nás jsou země ve zdevastovanějším stavu díky komunistům a proto tam jsou třeba razantnější reformy? Já už to tady psal jednou ale opravdu je velká škoda že jsme tady nepadnuli víc na hubu, pak by tady podobných blábolů snad trochu víc ubylo.
Co říkáte na postupující cenzuru v našich médiích? Mám na mysli vyhazov pana Cibulky z rozhlasu kvůli jedné větě paní Přenosilové, či pozvolná likvidace kreslíře Mareše z časopisů např. MFPlus. To je podle vás také nejspíš v pořádku, nebo republiku si rozvracet nedáme a našeho nejvyššího si hanět nenecháme, že? roll


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#77 11. 5. 2006 12:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#78 11. 5. 2006 13:22

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Koho volit?

Jeňýk napsal(a):

Soudruhu Skálo a zamýšlel jste se někdy třeba nad tím že na východ od nás jsou země ve zdevastovanějším stavu díky komunistům a proto tam jsou třeba razantnější reformy? Já už to tady psal jednou ale opravdu je velká škoda že jsme tady nepadnuli víc na hubu, pak by tady podobných blábolů snad trochu víc ubylo.
Co říkáte na postupující cenzuru v našich médiích? Mám na mysli vyhazov pana Cibulky z rozhlasu kvůli jedné větě paní Přenosilové, či pozvolná likvidace kreslíře Mareše z časopisů např. MFPlus. To je podle vás také nejspíš v pořádku, nebo republiku si rozvracet nedáme a našeho nejvyššího si hanět nenecháme, že? roll

přesně tyto cenzorské postupy jsme včera probírali s manželem - něco nám to podezřele připomíná a je to na zvracení sad


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#79 12. 5. 2006 9:01

Skála
Host

Re: Koho volit?

Jak už jsem několikrát psal, fůra věcí je zde v nepořádku.Soudruh také nejsem - to bych musel být členem ODS či ČSSD. Tam jsou ti praví. A bez urážek by to nešlo? Každý si snad můžeme  napsat svůj názor. A že se ten můj zřejmě liší od Vašeho - to už tak mezi lidni bývá.
Jak sám píšete, tak země na východ jsou ve zdevastovanějším stavu. Souhlasím - tak proč si z nich brát příklad, když my jsme naštěstí jinde? Tam a si dělají co potřebují, nemusíme jet podle nich.

 

#80 12. 5. 2006 10:38

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Koho volit?

ODS. Jinou možnost nevidím - ČSSD nepřichází v úvahu, komunisti dtto, hadi v KDU taky ne a zelení ???? Sorry, ale v žádném případě odmítám podporovat lidi jako Kuchtová nebo Uhl.

Není tady

 

#81 12. 5. 2006 13:05

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?

to Skála: Pokud vím tak soudruh není urážka ale normální označení lidí smýšlejících určitým způsobem. Vy tady vyjadřujete podporu vládě ČSSD která otevřeně spolupracuje s komunisty, používá jejich styl vystupování (Jandák) a znovuoživuje cenzuru v našich médiích. Co si tedy mám o vás myslet?
Ona razantní ekonomická reforma je patentem východních zemí? To mi nějak uniklo. Co třeba Irsko? V roce 1987 jedna z nejchudších zemí EU a dnes po razantní reformě a zjednodušení daňového systému jedna z nejúspěšnějších ekonomik EU. Můžete si vzít i Slovensko, které bylo odjakživa tím naším chudším bratříčkem a dneska s náma v mnoha směrech srovnává krok.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#82 12. 5. 2006 20:13

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Koho volit?

ODS. Je to z těch "zel" pro mně to nejpřijatelnější.  A zásadně nesouhlasím z názorem, že nemáme všichni stejné šance. Máme!!!!!!!!!!  Všichni máme svůj osud ve svých rukou. I ty osamělé matky s dětmi.!!!! A kdo tvrdí opak, je podle mého názoru alibista. Howk


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#83 13. 5. 2006 12:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?

Ano, ODS je opravdu to nejlepší "zlo" pokud to tak budeme nazývat. Mě se taky nelíbí pan bývalý svazák Tlustý, ani se mi nelíbí některé hlášky pana Langera či Topolánka. Vím o tom jací lidé byli v ODS dříve jako třeba pan Čermák a jemu podobní.
Myslim ale že tento typ bezskrupulózních kariéristů bude v každé straně která se dostane k moci. Podívejte se na ty "nové" Zelené http://zpravy.idnes.cz/proti-bursikovi- … domaci_cen ti mají zatím jen šanci dostat se do parlamentu a už se hádají o koryta big_smile Co se asi bude dít pokud se tam, nedejbože, dostanou?
Takže pokud je člověk alespoň průměrně inteligentní, schopný postarat se sám o sebe a svojí rodinu, nepotřebuje aby ho někdo neustále vodil za ručičku, tak musí jednoznačně volit pouze ODS...... i když se skřípěním zubů wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#84 13. 5. 2006 18:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koho volit?

Pro mě je to nejpřijatelnější zlo ČSSD.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#85 13. 5. 2006 19:52

Skála
Host

Re: Koho volit?

Jenýku, vím co znamená  soudruh, tou nadávkou jsem měl na mysli Vaše označení mých odlišných názorů (podle Vás bláboly). A rovná daň, kterou mají země na východ od nás není dle mého názoru žádnou radikální reformou. Ano, i přes velké výhrady sympatizuji s ČSSD, ale zároveň uznávám, že můžete mít jiný názor a opravdu bych si netroufal tvrdit, že pouze lidé aspoń průměrně inteligentní volí určitou stranu, a už by to měla být ĆSSD či ODS nebo třeba Zelení.

 

#86 13. 5. 2006 22:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?

Rovná daň je pouze součást navrhovaných ekonomických reforem.
Ovšem můžete být v klidu protože je jisté že se nic z toho neuskuteční. ODS totiž nemá šanci vyhrát volby takovým způsobem aby je mohla prosadit. Vždycky tady budou různí "unionisté", "zelení" či "klidné síly" které budou velké strany vydírat v rámci boje za své zájmy a korýtka.
To samé platí ovšem i o ČSSD a jejich 120ti tisícových slibech či jiných nápadech pro mentálně retardované...... jestlipak si ještě vzpomenete na slib z minulých voleb, 90 tisíc za vaše staré auto? Ano opravdu si myslím že na podobné sliby mohou slyšet pouze mentálně poněkud zaostalejší voliči.
Jedinou šancí aby každá strana měla šanci splnit to co slibuje je většinový systém, toho se však bohužel nejspíš nedožijeme.


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#87 13. 5. 2006 22:43

Skála
Host

Re: Koho volit?

Ano, i mně se zdají sliby CSSD nereálné. Tak, jako ostatně sliby VŠECH politických stran. A jestli někdo volí jen podle slibů, tak to je idealista. A že existují i malé strany, které těm velkým do jejich vládnutí zasahují, je myslím naprosto v pořádku, protože jen tak nemůže být vláda velkých stran neomezená.(A už ODS či ČSSD ) To je přeci demokracie.Vládu jedné strany už jsme tu měli.

 

#88 14. 5. 2006 22:13

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Koho volit?

Já ale přece nechci vládu jedné strany, nebo snad máte pocit že třeba v USA stále vládne jedna strana?
Já bych byl jen rád kdyby strana která vyhraje volby měla šanci splnit vše co slibuje a samozřejmě za to nesla i důsledky. Možná bychom se divili jak by najednou nesmyslných slibů ubylo. V tomhle systému se velké strany vymlovají na malé a malé vydírají velké, pak to tady podle toho vypadá roll

Upravil(a) Jeňýk (14. 5. 2006 22:15)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#89 14. 5. 2006 22:42

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Koho volit?

Judyna napsal(a):

Pro mě je to nejpřijatelnější zlo ČSSD.

To asi soukromě nepodnikáš, že?


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#90 18. 5. 2006 16:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koho volit?

Lueto, nepodnikám. Ostatně tak, jako většina lidí. Ale snad není tato stránka určena jen lidem, kteří podnikají nebo příznivcům ODS.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#91 18. 5. 2006 18:36

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Koho volit?

ODS              storstark

Není tady

 

#92 19. 5. 2006 18:40

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Koho volit?

Přesně tak. smile Asi soukromě nepodnikᚠa ani nikdo z Tvého blízkého okolí... Já jdu volit také ODS. Svatí nejsou, ale všechno lepší než ČSSD a KSČM.  Zelení mi také nejsou zrovna sympatičtí, hlavně ten jejich předseda. Takže ODS a k volbám půjdu na 100%, a se děje co se děje.



lueta napsal(a):

Judyna napsal(a):

Pro mě je to nejpřijatelnější zlo ČSSD.

To asi soukromě nepodnikáš, že?

Není tady

 

#93 19. 5. 2006 19:58

Hahnčí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Koho volit?

Ještě nikdy jsem necítila takovou nechu jít volit jako tentokrát. Volit samozřejmě půjdu, protože jinak bych svou neučástí v podstatě podpořila KSČ. smile

Není tady

 

#94 19. 5. 2006 20:56

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Koho volit?

Souhlasím, když nejdu k volbám, dávám jasně podporu všem osttním. A to fakt nechci, popdpořit KSČ,ČSSD, nebo nějaký anděly.

Upravil(a) choysia (20. 5. 2006 14:58)

Není tady

 

#95 19. 5. 2006 21:00

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Koho volit?

...přesně tak.

Není tady

 

#96 19. 5. 2006 23:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Koho volit?

Rybičko, lidi z mého okolí podnikají a hrozně nadávají, ale zatím nikdo podnikání neopustil (naopak jich přibylo) a dokonce manžel mé kamarádky (živnostník),který podniká už fůru let (a taky nadává) tvrdí, že je teď hrozný b..., ale aspoň dostává za práci zaplaceno, což v divokých dobách vlády ODS prý leckdy nedostával. Tak nevím. Já sam s podnikáním opravdu zkušenosti nemám, jenom co mi kdo z mých kamarádů  řekne. A já jako zaměstnanec bych opravdu vládu ODS nechtěla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#97 20. 5. 2006 14:29

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Koho volit?

Naši podnikají (mamka má malý krámek na vesnici) a tak to mám z první ruky. Od té doby, co má moc v rukou ČSSD, spějí úspěšně ke krachu, protože jsou bohužel jen malí živnostníci... Jako zaměstnankyni by se mi nelíbilo, že čím budu schopnější a budu vlastní pílí vydělávat víc peněz, tím víc peněz mi stát vezme. To bude pak asi výhodnější sedět doma a nesnažit se, ne?

Upravil(a) Rybička (20. 5. 2006 14:30)

Není tady

 

#98 20. 5. 2006 14:35

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Koho volit?

No a o tom, že synonymem ČSSD je teď i pan ministr Ráth, ani nemluvím... Když nic jiného, tak on by mě opravdu spolehlivě přesvědčil, abych tuto stranu nevolila.

Není tady

 

#99 20. 5. 2006 14:39

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Koho volit?

Jen pro zajímavost...

>> Kolik peněz Vám zbude když Vás firma ocení na 100 000 Kč ???
>> ( aneb jak si sociální demokracie představuje blahobyt )
>> 100 000.-      = VÁŠ SKUTEČNÝ PŘÍJEM (na kolik si Vás firma cení)
>>
>> -  19 270.-    = soc.pojištěni "zaměstnavatele" 26% hrubé mzdy
>> -   6 630.-    = zdrav.pojištěni "zaměstnavatele" 9% hrubé mzdy
>> -     103.-    = povinné úrazové pojištěni 0.14% hrubé mzdy
>> ----------------
>>   73 997.-        = HRUBÁ MZDA (udaj na výplatní pásce)
>> -   5 920.-        = soc.pojištěni "zaměstnance" 8% z hrubé mzdy -   3
> 320.-        = zdrav.pojištěni "zaměstnance" 4.5% z hrubé mzdy
> ----------------
>>    64 747.-        = ZÁKLAD DANĚ
>> -  20 719.-        = Dan z příjmu max. 32%
>> ---------------
>>    44 028.-        = ČISTÁ MZDA (vyplaceno) sazba přímých daní 56%
>>  - 10 939.-         = DPH 5% nebo 22% a spotřební daně, průměr 22%
>> ---------------
>>    36 089.-        = zůstatek - celková daňová kvóta zdanění práce 64%
>>
>> Za 100 000.- které za Vaši mzdu vydá Vᚠzaměstnavatel si můžete koupit
> zboží v celkové hodnotě 36 089.-
>> V případě nižších příjmů a zdanění nejnižší sazbou daně z příjmu 15% je
> konečný zůstatek 45 111.-, tj. celková daňová kvóta 55%.
>> Progrese tedy skutečně není velká - 9% - pouze s tou drobností že
> absolutní
>> zatížení všech příjmů, vysokých i minimálních, je drtivé.
>> Do práce chodíte proto, abyste si mohli za vydělané peníze něco koupit.
> Když si tedy za zbylých 36089,- Kč "něco" koupíte (kromě potravin je
> dnes skoro
>> všechno v sazbě 19% a díky proevropské politice ČSSD tam bude patřit  i
> bydlení), prodávající odvede státu daň z přidané hodnoty o kterou  jsou
> prodávané zboží nebo služby pochopitelně dražší. Ve
>> skutečnosti tedy zůstane jenom 30 326,- Kč. Takže z každých Vámi
> vydělaných
>> sto tisíc skoro sedmdesát tisíc dostane stát, protože pracujete, abyste
> si mohli něco koupit.
>> Není to žádný trik ani manipulace, je to prostý souhrn faktů,
>> který  stát zahaluje houštím tísíců stránek zákonů, vyhlášek a pokynů.
> Kromě těchto daní stát vybírá ještě mnoho dalších daní od lidí, podniků
> a podnikatelů - daně z nemovitosti,daně z prodeje nemovitostí, darovací
> daně, daně dědické, daně z příjmů, daně silniční, atd., atd. Za vlády
> ČSSD celková daňová zátěž stále roste.
>> Otázkou zůstává, kde ty obrovské sumy peněz, které stát vybírá
>> jsou,
>> když ani tyto peníze státu nestačí a tak každoročně naše dluhy značně
> rostou už od té doby, kdy se ČSSD ujala moci.
>> Kde ty peníze jsou, když zdravotnictví je v krizi, školství zanedbané,
> po silnicích se skoro nedá jezdit, atd. atd. ? tolik za své sociální
> jistoty nebo spíš za "jistoty" státních úředníků a za jistoty těch,
> kterým se nechce
>> pracovat?
>> Jestliže podstatně vzrostl počet úředníků, jestliže nezaměstnanost za
> vlády
>> ČSSD stoupla na dvojnásobek, pak pochopitelně jsou také vyšší výdaje.
> Větší
>> zdanění práce samozřejmě prodražuje pracovní sílu a vedle zdražování
> výrobků
>> a služeb vede také k propouštění, protože firmy a podnikatelé buď
> krachují nebo nejsou schopní uživit tolik zaměstnanců, kolik by často
>> předražených státních zakázkách a v korupci spojené s jejich
>> realizací. že to byl velký podvod na voliče, nebo právě za vlády ČSSD
> se korupce nejvíce rozmohla.
>> Proč je to lidem jedno? Proč se neptají, jak je možné, že v  Chorvatsku
> postaví 100 km dálnice za jediný rok a za poloviční
>> cenu než u nás, proč se neptají, kam se ztrácí stovky miliard ze
> státního rozpočtu, proč se neptají, kdo  jednouhospodařícího státu, jak
> dlouho nám porostou daně? Jestli nechcete, aby bylo ještě hůř, ptejte
> se, a také pošlete
>> tento email svým známým.
>> Tak málo lidí ví, o kolik je stát ve skutečnosti obere...
>>

Není tady

 

#100 20. 5. 2006 14:57

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Koho volit?

Rybička napsal(a):

Naši podnikají (mamka má malý krámek na vesnici) a tak to mám z první ruky. Od té doby, co má moc v rukou ČSSD, spějí úspěšně ke krachu, protože jsou bohužel jen malí živnostníci... Jako zaměstnankyni by se mi nelíbilo, že čím budu schopnější a budu vlastní pílí vydělávat víc peněz, tím víc peněz mi stát vezme. To bude pak asi výhodnější sedět doma a nesnažit se, ne?

Přesně. Taky jsem podnikala a s nástupem ČSSD jsem to zabalila. Myslím, že mi to celkem šlo, ale postupem času bylo znát, že je někde chyba, ale ne ve mně.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů