Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 7. 4. 2006 18:52

Petr1
Host

Re: Koho volit?

Hano, to je problém. Na nějakém chatu byla diskuse o využívání pracovní doby. Bylo zarážející, jak státní úředníci připouštěli, že dvě, tři hodiny se flákají, jsou soukromě na netu, soukromé telefony. Ale také někteří také připouštěli, že mají strach z pravicové vlády, že možná budou propuštěni. Tento strach mě potěšil.smile

#52 10. 4. 2006 17:00

Judy
Host

Já netvrdím, že je teď vše v pořádku, to tedy rozhodně ne, ale že bych si něco slibovala od výrazně pravicové vlády? Už jsme ji tady měli, vzpomínáte? Žádný zázrak. I když, ona ta ODS asi moc pravicová není. Vždy kde skončili všichni ti " nej" komunisté z předlistopadové éry? V ODS a ČSSD. A ti nám teď chtějí vládnout (a bohužel vládnou).

#53 11. 4. 2006 8:13

Petr1
Host

Judy napsal(a):

Já netvrdím, že je teď vše v pořádku, to tedy rozhodně ne, ale že bych si něco slibovala od výrazně pravicové vlády? Už jsme ji tady měli, vzpomínáte? Žádný zázrak. I když, ona ta ODS asi moc pravicová není. Vždy kde skončili všichni ti " nej" komunisté z předlistopadové éry? V ODS a ČSSD. A ti nám teď chtějí vládnout (a bohužel vládnou).

Judy, ODS fakt nebyla moc pravicová. Vzpomeňte ale, po kom se přebíralo vládnutí v r. 1990. Po 45 letém vládnutí zrůdné fašistické strany. Republika byla morálně i hospodářsky totálne zničená. Nechci obhajovat ODS, nevolím je. Ale poslanci za ODS jsou pouze dva bývalí bolševici. U sockomunistických poslanců je jich víc jak polovina. Ano, po 8 létech vládnutí socanů bude obrovský problém ustát finance. A bude to bolet. To nemluvím o likvidaci drobných podnikatelů a živnostníků. Známé je heslo socanů- co živnostník, to podvodník. Jsem jeden z nich- živnostník- podvodník- slova bývalého komunisty a odboráře Škromacha.

#54 22. 4. 2006 20:11

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Petře,
mᚠpravdu v tom že se živnostníkům hážou klacky pod nohy. A silně.
Ale to už bylo i za vlády ODS, sama jsem kvůli tomu odešla ze státní správy za jejich vlády. Můj otec, který v tom vyrostl, tomu ani nemohl věřit, co se po nich všechno chtělo. Říkal, že za první republiky byly dobré zákony.

Mě je jedno, kdo byl kdy v jaké straně, či víře, to bylo vždy. Kdo měl rozum v hlavě a chtěl se prosadit, tak šel s dobou, jinak to nešlo nikdy. Dneska je to taky.
Kolik lidí dříve zpívalo častušky a dnes stejně tak opěvují Ameriku.

Dříve se říkalo, kdo nekrade, okrádá rodinu a dnes se člověk nestačí divit, kolik lidí ani nevyrábělo, ani nemělo obchody a k jakým majetkům přišli.

Mě je fakt jedno, jaká strana bude u vlády, hledám takovou která narovná právní prostředí tak, aby bylo zase výhodnější poctivě pracovat, podnikat, jak je to jinde ve světě, na rozdíl od nás.

Bývalé komunisty za tím neúspěchem nevidím, vidím za tím nás všechny, že jsme to připustili, dali jsme politikům příliš velkou důvěru.

Jen ti mohu říci, že jsem posledně volila Soc. dem, ale tedĄ už je volit nebudu, mimo jiné i za přístup k živnostníkům. ODS to nebude ze stejného důvodu.

Ale koho volit?

Není tady

#55 23. 4. 2006 10:19

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsem se dívala na volebné programy a jako další aleternativy mi vychází
Zelení nebo Evropští demokraté.

Je to smutné, ale svým způsobem máme, co si zaloužíme.

Na rozdíl od jiných národů nereagujeme na korupční skandály, neprotestujeme
téměř proti ničemu, co se nás osobně netýká, necháváme politiky, aby si dělali co chtějí, jako za komunistů, jen s tím rozdílem, že tedĄ již dobrovolně a demokraticky.
Jsme příliš mírumilovní. Příliš pracujeme. Jsme příliš důvěřiví i k cizincům.

Sliby sociálních dávek se mi jeví jako volební mystifikace.

Cestu vidím jen v sebeuvědomění českého národa. A to za nás nikdo neudělá.

Není tady

#56 23. 4. 2006 10:34

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Juraj napsal(a):

tohle mi pripada jako celkem zdravy nazor "k penezum za rozeni deti" co davaji CSSD, resp. jen slibuji, aby vyhrali volby - a kdyz by je [nahodou, i kdyz neverim] vyhrali, stejne jim "skutek utece"......
http://aktualne.centrum.cz/co-si-mysli/ … ?id=114503

lol  on jim možná skutek neutek, ale nemaj šanci, protože tolik blbců v tomhle státě není, aby dostali většinu a nemuseli se spoléhat na souhlas ostatních.  Pak se akorát vymluvěj, my sice chtěli, ale ostatní jsou zlí a nic nepodpořej.

Ten tah s vysokým  porodným je podle mě akorát pro cikány.
Vlastně čssd na tem teď bude úžasně - hlasy jim dají cikáni, nemakačenkové, homosexuálové...
bože, jak tohle dopadne... dumbom

Přiznám se, že spíš budu přemýšlet nad tím koho volit způsobem - kdo nejmíň škodí. Jenže je někdo takový vůbec ??

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#57 24. 4. 2006 2:23

Estd
Host

Frigo napsal(a):

Ten tah s vysokým  porodným je podle mě akorát pro cikány. (CSSD)

Vysoke porodne uz je jen predvolebni gradovani naprosto nerealnych volebnich slibu. Jen si vzpomente na minule volby kdy CSSD slibovala porodne 50 000,-. Kdyby opravud chtal tak ho prosadi (stejne jako zakon o neziskovych nem, zakonik prace apod) A kde ty lonske snhy jsou.
Ono vubec od CSSD padaly perly
predvolebni Spidlovo "zdroje tady jsou"
povolebni Sobotkovo "ty sliby nebyly zasazeny do realneho ekonomickeho ramce"

nejvetsi problem je ze se tu bohuzel voli nejmensi zlo misto nelpsi alternativy, a jak uz tu nekdo zminil nespis si za to muzem sami, pramala odezva na politicke deni. I kdyz porad jsem optimista a verim ze casem se to zmeni.

no a jak to vidim osobne s tim mensim zlem, co mi tedy vadi

zacnu s CSSD kdyz uz jsem ji nacal tak krom vyse uvedeneho
- naprosta absence kultivovanosti, prece jen politik je  reprezentant a mel by byt trochu elita a ne se chovat jako buran (v tom vinika obzlast Jandak a Paroubek)
- po 8 letech prilis velika provazanost s ruznymi lobistickymi skupinami (proste neni spatny kdyz se strany obcas prostridaj)
- nutne reformy nikdy (a to v minulych slibech byla reforma duchodu), odkladani nepopularnich kroku na pozdeji pripadne nekoho jineho, ono se bez reforemy duchodu jeste obejdem, ale bude to cim dal tim drazsi a pozdeji o to bolestnejsi.
- idea ze "cim viz zakonu a norem tim bude svet lepsi", to je nakonec i pripad znarodnovani nemocnic, nejsdriv je prevedou na kraje je financuji ale presto by je chteli kontrolovat.
- prilisna byrokracie, prilisna snaha o socialni spravedlnost ji casto podporuje, napr pridavky na deti, kdyby byly plosne tak to nikomu vadit nebude, nebude muset nikdo slozite zkoumat kdo ma narok a doklad vysi prijmu, bohate rodiny se na vyrizovani kvuli par stokorunam stejne vykaslou a nakonec by to jeste mozna vyslo levneji
- posledni dobou mam pocit, ze CSSD = buzerace obcana
- prilis vysoke danove zatizeni a prelozdelovani, chtelo by to vice motivovat a snazit se o to aby davky potrebovalo meni lidi nez je slepe rozdavat.
- trio Souckova, Emmerova, Rath - lepsi to byt nemohlo
- chudaci zivnostnici, podpora zadna, a pritom by mel byt stat za kazdeho obcana co se sam uzivi a jeste dava praci dalsim jedine rad
... no bylo by toho asi vic :)
nakonec jsem se nejak rozpsal, pred 4 lety pusobila CSSD jeste relatvine slusne, ale posledni rok se vybarvuje hodne do ruda.

KSCM
- to sand ani neni treba komentovat, proste strana ktera se hrde hlasi k dedictvi komunisticke strany 50. let a nikdy se od ni nedistancovala.

KDU-CSL
- nemit ten svuj lidoveckej program tak je to docela fajn strana :) bud ma opravdu nejmene afer a nebo je uspesne tutla
- pro mne malo liberalni strana a netolerantni (proti interupcim, proti reg. partnerstvi)

SZ
- sdruzeni nazorove dost rozkolisanych clenu, uvidime jestli se na necem shodnou vubec sami mezi sebou
- odpor k jaderne energetice, ono se 1/3 elektriny vyrabi v nich a to tezko nejak nahradime
- krom ekologie v ostatnich tematech spise plavou

ODS
- V. Tlusty :)
- nektery ekonomicky napady, jako danovy prazdniny na 1 apod.

kazdpodane mi nejlepe vychazi ODS, i kdyz nejsem zadny fanaticky privrzenec a letos ji hodim hlas prvne, ani SZ asi neni spatna, ale zas neni vubec jisty jak se budou po volbach chovat.

A to mi pripemlo jedno heslo
"Krast budou vsichni, ale ODS alespon nebude skodit" :)

#58 24. 4. 2006 8:13

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-

Estd:
v podstatě se dá souhlasit,

jen chci zopakovat. ŽE SI ZA TO MڎEME SAMI.

Všichni jsou stejní, snad ani nezáleží na jejich programu, všichni jsou pravicoví.

ALE VŠICHNI SI MOHOU DĚLAT TO, CO CHTĚJÍ.

Je to stejné, jako když bychom měli malou firmu, a přijali zaměstnance, kterému bychom dali ve všem důvěru, nic nekontrolovali a nedali mu žádnou zodpovědnost.
To by snad nevydržel nikdo, aby to nezneužíval.

Spíše bychom si měli všímat, jak to dělají voliči v jiných zemích. Jakým způsobem nutí vládu.
Když byli první povodně, tak jsem vážně měla chu uspořádat demonstraci, proč nezasáhla armáda, proč vláda neorganizovala větší pomoc, mělo to někoho stát křeslo.
No a my sedíme, a čekáme, co jeden na druhého píchnou.
Jestli se nespojíme my, občané, tak se spojí politici a pak už nám nepomůže vůbec nic.

Není tady

#59 28. 4. 2006 22:32

Skála
Host

Ono to s tou ČSSD nebude zas tak špatné,viz růst HDP (ČNB nyní zvýšila svůj odhad růstu na letošní rok), nezaměstnanost taky není největší a jako národ utrácíme čím dál víc (což je v pořádku). ODS by nás se svou rovnou daní zatáhla někam na východ a tam já teda nechci.

#60 28. 4. 2006 22:46

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

cool
ano ČSSd je opravdu super - utrácíme stále víc - to je důkaz, že se máme líp ? Spíš bych řekla, že jak stát, tak někteří lidé se chovají jako zvířátka a nemyslí jak a kdy se to všechno uhradí..
nezaměstnanost klesá ? - to bych se docela zasmála - spíš jsou lidé vyškrtávání z evidence, protože tam jsou už moc dlouho..
živnostníci jsou často v loji, nikdo nikomu neplatí a v klidu si žije dál...
kdyý je něco špatně, tak za to může ODS... snad i za to nepříznivé počasí...
snad každý zákon, který je schválen je paskvil a dělají se novely novel...

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#61 29. 4. 2006 9:35

Skála
Host

Nedávno bylo zveřejněno, že třeba za dovolené utrácíme čím dál víc, vybíráme si místa pro náročnjší klientelu a i v zahraničí víc utrácíme. To snad o něčem svědčí? A k těm živnostníkům? Jeden můj příbuzný - řemeslník má živnostenský list teprve dva roky. Jasně, že nadává, fůra věcí se mu nelíbí, ale sám přiznává, že jako zaměstnanec měl výrazně nižší plat. A věřte tomu, že u nás se bude nadávat na něco neustále.

#62 30. 4. 2006 15:05

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

Hm, někdo tady psal, proboha, pojďte volit, ale sakra koho? Stejně se nic nezmění, a tam sedí ten či onen... Je to děs...
A nejhorší na tom je, že už jsem slyšela pár názorů, že ty komunisti byli stejně lepší než ty pitomci, co tam teď sedí... No jsem vážně zvědavá, jak to všechno dopadne!
Jedno vím ale jistě, ODS volit rozhodně nebudu...
Krásný den!

cool

Není tady

#63 1. 5. 2006 23:42

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Jojo tady je fakt mazec..."jako národ utrácíme čím dál víc, což je v pořádku"....... achjo roll ale dobře nám tak

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#64 1. 5. 2006 23:48

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

"Stejně se nic nezmění, a tam sedí ten či onen... Je to děs..."
Co jako by se mělo změnit? Blbci najednou zmoudří a dokáží se postarat sami o sebe a svojí rodinu..... z lemplů budou pracanti.... všichni budeme mít vily s bazénem..... každý rok dovolenou v Karibiku? Nějakej takovej by měl být volební program ideální strany????

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#65 2. 5. 2006 13:28

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

Jeňýk napsal(a):

"Stejně se nic nezmění, a tam sedí ten či onen... Je to děs..."
Co jako by se mělo změnit? Blbci najednou zmoudří a dokáží se postarat sami o sebe a svojí rodinu..... z lemplů budou pracanti.... všichni budeme mít vily s bazénem..... každý rok dovolenou v Karibiku? Nějakej takovej by měl být volební program ideální strany????

Jasně, tak přesně jsem to myslela, budu si válet šunky někde u moře na Karibiku!
Tohle, co Ty píšeš, je hlavně o lidech, ne o politice!!!
A vůbec, nesnáším politické debaty, takže tímhle tady končím!
Přeju pěkný den wink!

Upravil(a) Slvinka (2. 5. 2006 13:29)

cool

Není tady

#66 2. 5. 2006 17:47

Skála
Host

Jeňýku, to, že lidé utrácejí čím dál víc přece svědčí o tom, že se mají lépe, že životní úroveň vzrostla, takže ta nynější vláda asi tak hrozná nebude. A za co ty peníze utratí, to opravdu záleží na lidech - jak tady psala Slvinka. To už je každého věc.

#67 2. 5. 2006 18:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Skála napsal(a):

Jeňýku, to, že lidé utrácejí čím dál víc přece svědčí o tom, že se mají lépe, že životní úroveň vzrostla, takže ta nynější vláda asi tak hrozná nebude. A za co ty peníze utratí, to opravdu záleží na lidech - jak tady psala Slvinka. To už je každého věc.

A nebo to take muze svedcit o tom, ze jim nic jineho, nez vic utracet, ani nezbyva, protoze rostou ceny.... nebo taky o tom, ze vsechno jde tak do haje zelenyho, ze lidi usoudili, ze nema cenu setrit a lepsi je si penize uzit nez je nechat zdevalvovat na sporeni... nebo taky o tom, ze lide "rozhazovacnosti vlady" ziskali pocit, ze se to vzdycky nejak zaridi, aby meli i oni na rozhazovani, tak rozhazuji..... buh vi, o cem to svedci....

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#68 3. 5. 2006 10:13

Skála
Host

Ale, ale, ale. Jak bylo uvedeno dříve - nadávat se u nás bude pořád. A pokud nebereš jako vyjádření životní úrovně to, že domácnosti více utrácejí, tak se podívej třeba na HDP. Já si fakt nemyslím, že bychom se měli bůhvíjak špatně, to spíš tím, jak je lidem líp, tak jsou ještě náročnější a chtěli by pořád víc. Prostě konzumní společnost se vším všudy - bohužel.

#69 3. 5. 2006 10:59

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ale ale ale.... Podivej se na zadluzenost domacnosti, na existenci a prosperitu firem, jako je Provident ap. Opravdu konzumni spolecnost se vsim vsudy, uz zaciname blbnout uplne stejne jako nasi zapadni bratri! Jen jeste doufam, ze zadluzenost domacnosti spociva predevsim v hypotekach a uverech na bydleni, nikoliv na dovolenou a novy faro. Buh vi, jak ono to vlastane je..i s tim slavnym HDP!

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#70 3. 5. 2006 12:43

Skála
Host

...Každý by měl žít podle toho, na co má. Hypotéky na bydlení jsou určitě v pořádku, ale když nemám např. na dovolenou, tak na ni prostě nejedu. A když se mi nelíbí zdražování - např. paušální poplatky Telecomu i přes jejich obrovské odměny (viz dnešní MF Dnes), tak si prostě pevnou linku zruším. Já vím, že to sem nepatří, ale Telecom mě opravdu nadzvedává ze židle.

#71 4. 5. 2006 10:06

anaid41
♥♥♥----

Pane Skálo ale Vy si prostě povíte co potřebujete, aniž byste reagoval na podstatu Pandořina příspěvku, nejste Vy politik?

Není tady

#72 4. 5. 2006 10:26

Barbara
♥♥♥----

anaid41 napsal(a):

Pane Skálo ale Vy si prostě povíte co potřebujete, aniž byste reagoval na podstatu Pandořina příspěvku, nejste Vy politik?

Anaid, pan Skála píše rozumně a nemám pocit, že by nereagoval na předchozí příspěvek. Prostě naše společnost je čistě konsumní a podle toho to také vypadá, takže souhlasím s tím, že lid má takovou vládu jakou si zaslouží a současná vláda mi zase tak strašná nepřipadá, že by HDP rostlo jako mimo prostor a že to vláda socdem neovlivnila, to je nesmysl. Víte, já si vždycky připomenu jeden z posledních koncertů Karla Kryla, kde o přestávce měl volnou debatu a lidé z publika se ho ptali na současnou politiku, do té doby více méně vše kritizoval. A on tehdy odpověděl, že byl v Indii a když viděl tu nesmírnou chudobu, a tu poslušnost, odevzdanost a vlastně štěstí i u těch chudých lidí, že si uvědomil, jaké má štěstí, že se narodil v těch pár procentech lidí na této planetě, kteří nepocítili během života, co to je hlad nebo touha po pitné vodě a že nemá, co by v současné naší společnosti už kritizoval, že prostě lidé jsou takoví jací jsou a žít v představě, že do politiky vstupují idealisté je prostě naivní a není to ani jinde ve světě.

Není tady

#73 4. 5. 2006 11:00

Jezinka
♥♥♥----

Dovolím si přidat jeden názor...Sice už nejsem manželkou bývalého manžela smile, který podniká a podnikal, ale i když jsem byla (a podotýkám, že se mu daří), tak jsme byli a jsme i nadále voliči ČSSD... Protože máme pocit, že tu zemi vede lépe než ODS... Já nevím, jestli třeba rozumíte větě - provedeme změnu v daňovém systému, kdy snížíme přímé daně a zvýšíme daně nepřímé...To znamená, že všichni, kteří si vydělávají a mají příjem, budou mít daně nižší (a vzhledem k tomu, že tu máme progresivní zdanění - což je mimochodem ve světě to nejčastěji zastoupené, tak na tom vydělají ti, kteří mají nejvyšší příjmy a tudíž ani na ničem "vydělávat" nepotřebují, protože objektivně se jim skutečně daří velmi dobře) a všem se zdraží zboží, služby  - tedy to, co je zatíženo DPH a spotř.daní - což znamená vše...Ti, kteří si vydělávají, to budou mít kompenzované nižší sazbou z příjmů, ale ti, co zdanitelné příjmy nemají (důchodci, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, ti, co pečují o osoby blízké atd.) budou mít POUZE vyšší náklady, než měli doposud... A na principu snížení přímých daní a zvýšení nepřímých je založená rovná daň... Vážně "skvělá věc"... Skutečně mi můj rozum nebere, proč lidé, kteří se mají opravdu dobře a nejenže žádnou nouzí netrpí, ale přesně naopak, by měli mít ještě víc...Třebaže jsou schopní, úspěšní, dříči a já nevím co...To jim nikdo nebere a i při progresivním zdanění platí, že čím více si vyděláš, tím více máš...A to absolutně - i při té nejvyšší daňové sazbě, jaká u nás je...

http://www.gify.nou.cz/pc_linky_soubory/l35.gif

Není tady

#74 4. 5. 2006 11:58

papa
♥♥-----

Jezinka napsal(a):

Dovolím si přidat jeden názor...Sice už nejsem manželkou bývalého manžela smile, který podniká a podnikal, ale i když jsem byla (a podotýkám, že se mu daří), tak jsme byli a jsme i nadále voliči ČSSD... Protože máme pocit, že tu zemi vede lépe než ODS... Já nevím, jestli třeba rozumíte větě - provedeme změnu v daňovém systému, kdy snížíme přímé daně a zvýšíme daně nepřímé...To znamená, že všichni, kteří si vydělávají a mají příjem, budou mít daně nižší (a vzhledem k tomu, že tu máme progresivní zdanění - což je mimochodem ve světě to nejčastěji zastoupené, tak na tom vydělají ti, kteří mají nejvyšší příjmy a tudíž ani na ničem "vydělávat" nepotřebují, protože objektivně se jim skutečně daří velmi dobře) a všem se zdraží zboží, služby  - tedy to, co je zatíženo DPH a spotř.daní - což znamená vše...Ti, kteří si vydělávají, to budou mít kompenzované nižší sazbou z příjmů, ale ti, co zdanitelné příjmy nemají (důchodci, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, ti, co pečují o osoby blízké atd.) budou mít POUZE vyšší náklady, než měli doposud... A na principu snížení přímých daní a zvýšení nepřímých je založená rovná daň... Vážně "skvělá věc"... Skutečně mi můj rozum nebere, proč lidé, kteří se mají opravdu dobře a nejenže žádnou nouzí netrpí, ale přesně naopak, by měli mít ještě víc...Třebaže jsou schopní, úspěšní, dříči a já nevím co...To jim nikdo nebere a i při progresivním zdanění platí, že čím více si vyděláš, tím více máš...A to absolutně - i při té nejvyšší daňové sazbě, jaká u nás je...

Jezinko to je přece jednoduché, přece proto, že špičky ODS patří mezi ně. Tak proč by jsi nepřilepšili rovnou daní. A lidem to zní krásně rovná daň, i důchodcům, ženám na matěrské....
Ty do ty ekonomiky moc nevidí, ty slyší jen daň se zníží, ale za jakou cenu už nechápou.dumbom

Není tady

#75 5. 5. 2006 12:27

Skála
Host

Ano. já jen pořád přemýšlím, co opravdu vede ODS k tomu, že se teď tak zhlíží v zemích na východ od nás. Je to opravdu jen vypočítavost a vidina lepších zisků pro členy ODS nabo je to tím, že tam těch bývalých komunistů přeci jen nalezlo o krapet víc než do ČSSD? Anebo proto, že chtějí takovou divočinu, jako je ve východních zemích proto, že je to tam všechno míň přehledné a zákony nic moc? Čili větší moc nad lidmi?
Netrvrdím, že za vlády ČSSD je tady pořádek, ale myslím, že je to v současné době to menší zlo. Prostě jak už jem psal - nechce se mi na východ. A politik nejsem.

NÁŠ TIP:

Zápatí