Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#26 2. 6. 2014 14:09

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Re: zůstat ve firmě nebo začít podnikat

No zisk 1.000 Kč, to bylo špatné. Protože mi již přihlášení odřekli kvůli špatnému počasí. Takže jsem byla ráda, že nejsem v mínusu. Mně stačí měsíčně 5.000 Kč, abych se v pohodě uživila, protože mám k tomu ČID.
Není to můj jediný zdroj příjmů, hlavní zdroj příjmů je plat manžela, já se starám o dítě a k tomu dorovnávám rozpočet.
Takových akcí můžu mít 3-4 do týdne....

Upravil(a) Tulipánka (2. 6. 2014 14:28)

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#27 3. 6. 2014 14:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Takových akcí můžu mít 3-4 do týdne.
Tuli - tak to si fandíš. tillfreds¨
3x až 4x do týdne? Kdo ti na ně bude chodit ve všení den? To by chttělo vymyslet nové neokoukané akce, aby to nebylo na jedno brdo.
My tu máme v našem městečku akce pro děti od Centra dětí - Pohádkový les, o kterém mluvíš - jednou za rok - postavičky převlečené - sehnat na to lidi atd atd. Je to dobrovolná akce. Neřekla bych,že se na tom dá vydělat.
Zkusila bych třeba to probrat na městu, ale nevím no. nezdá se mi vydělačné akce pro děti.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#28 3. 6. 2014 19:45

kostka
♥♥♥♥---

Souhlasím s dušičkou, 3-4x do týdne stejná nebo podobná akce asi moc zájemců nepřiláká. U nás bývá akce od jedné neziskovky, dvakrát do roka obdoba pohádkového lesa, řekla bych, že letos byla nejnižší účast za poslední tři roky, co s dětma chodíme.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí