Oznámení

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#176 26. 5. 2014 12:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: špatné síly v kanceláři

možná, že lidi v zateplených panelácích si časem přijdou jako v ohni
Ne "možná"... vždyť už po pár zim ani netopím... jedinej radiátor má v provozu spolubydlící a já mám problém tou cimrou jen projít (a tohle skutečně nesouvisí s ním).

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#177 26. 5. 2014 12:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ono to není jen o pnalelácích. Rodina, o které jsem psala, bydlí "v cihlách".
Celkově špatné prostředí uvnitř bytů - ne přírodní materiály, hodně chemie, toto zateplení a zadušení okny jen zhorší.
Ono je něco za něco. Úspora energie versus jedovatější vnitřní prostředí.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#178 26. 5. 2014 13:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Jasně - já jen, že v těch panelácích to je ještě umocněný tím betonem a navrch k tomu Faradayova klec. Mně by to asi zabilo.....

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#179 26. 5. 2014 13:15

haiel
♥♥♥♥♥♥-

lupina montana napsal(a):

haiel napsal(a):

Makat budou chlapi. Už jsem to sem psala smile

Ty Draku, ale co budeš dělat s těmi, co vyznávají  bědamužůmcojimženavládne? va Ti se ti na nějakou lásku vyprdnou cool

.

Ale my jim přeciž nebudeme vládnout. My je budeme OBDIVOVAT.  Ptáš se, jako bys nevěděla, kde mají chlapi hlavní ovladač. gloria

Není tady

#180 26. 5. 2014 13:17

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Holky, nic nevymyslíte. Škodliváci jsou všude. Akorát že většina lidí je čím dál méně vnímavá vůči tomu, takže jim to „nevadí“.  Je to na všech místech, kde člověk provádí jakoukoliv činnost, která ve výsledku společnosti více nebo méně škodí. Jsou to téměř všechny instituce,  úřady,  fabriky….dokonce i školy a nemocnice.  Marně bude například úředník finančáku nebo zdravotní pojišťovny čistit kolem sebe prostor, když on je malým kolečkem v obrovském soukolí nastaveném tak, aby společnost vysávalo. To jednotlivec není schopen zvrátit. On sám může být venkoncem slušný člověk, ale jako součásti velkého parazita se mu to prostě nepodaří.  Jakou činnost vyvíjí velké společenství lidí, takové energie a entity prostě přitáhne.  Marný všecko čarování v takovým případě. Každý úspěch bude jenom dočasný.  Dneska už je svět na tom tak, že opravdu čisto je asi jenom tam, kde nejsou lidi sad

Není tady

#181 26. 5. 2014 13:19

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Hlásím ze zatepleného paneláku, že pokud jde o mne, tak mě by tady čerti sebrali.

Není tady

#182 26. 5. 2014 15:19

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Mě zateplený panelák nevadil, vyházela jsem uměliny a nahradila je maximem přírodního materiálu, nějaký ty kytky, pěkné harmonické prostředí a bylo dobře ... no je fakt, že to byl panelák u lesa a my byli věčně někde na tůrách. Teď bydlím ve 100 let starém cihláku, též z jedné strany zatepleném ... a je v něm též příjemně ... no řekla bych, že je to aj hodně o tom, jakou atmosféru si kolem sebe uděláme ...

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#183 26. 5. 2014 18:49

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

ty píšeš, že se to objevilo nedávno
Nemůžu si pomoct - pořád vidím souvislost s odchodem tý "nepříjemný kolegyně"... aneb copak tam asi po sobě zanechala?
Trochu jako ten vtípek s krevetama v záclonovejch tyčích... co se zkusit zaměřit tímhle směrem?

tohle jsme rozebíraly a prý nikde nic.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#184 26. 5. 2014 19:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥

prý nikde nic
Nemusí to zrovna páchnout nebo škaredě koukat, kvílet a tak dál.
Obrazně - ošklivá slina vyschne a není vidět, ale reziduum zůstává...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#185 27. 5. 2014 8:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

gymnasión napsal(a):

Je-li to tak, že není proti komu se stavět... tak začíná nové kolo hledání černé ovce.

Taky tak - proto se mi líbí panenka-hnusnička, nebo boxovací pytel smile

Neviem, či je dobré ťahať tam - bez jej súhlasu, mmch - energiu niekoho, kto asi dosť škodil, keď ho vyhodili. hmm A nadávať zástupnej figúrke - to už mi zaváňa vúdú a čiernou mágiou, to by som nerobila už vôbec. Neverte, že informácie sa šíria len priamo a keby tá pani začala mať kvôli vášmu revu zdravotné problémy - mali by ste ich aj vy.

Upravil(a) Selima (27. 5. 2014 8:41)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#186 27. 5. 2014 9:04

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Je-li to tak, že není proti komu se stavět... tak začíná nové kolo hledání černé ovce.

Neviem, či je dobré ťahať tam - bez jej súhlasu, mmch - energiu niekoho, kto asi dosť škodil, keď ho vyhodili. hmm A nadávať zástupnej figúrke - to už mi zaváňa vúdú a čiernou mágiou, to by som nerobila už vôbec. Neverte, že informácie sa šíria len priamo a keby tá pani začala mať kvôli vášmu revu zdravotné problémy - mali by ste ich aj vy.

Přesně...

Zpomal.

Není tady

#187 27. 5. 2014 9:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Hm.....to je asi pravda. Hoci Seli stále sa mi vidí menej škodlivé nadávať zástupnej bábike, jako užierať sama seba.....ale ak bola zástupná aj jako živá osoba, možno by stačilo to boxovacie vrece. Ono to nieje až také vúdú - je to ako keď rúbeš drevo a nadávaš přitom matke/otcovi/bratovi atď.
Mne pripadá skorej problematické to, že ona nieje a možno ani nebola skutočný povodca zlého a tým pádom ani presný adresát.

Není tady

#188 27. 5. 2014 13:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Lupi, nadávať hocikomu pri hocijakej činnosti je OK, - len si treba uvedomiť, že všetko, čo poviem (dokonca aj čo si pomyslím) sa mi proste raz (a často skôr ako neskôr) vráti späť. To je celé. Čo vyšleš, to sa vráti. Ako hore, tak dole, ako vnútri, tak vonku. wink A robiť bábiky predstavujúce niekoho - to je fakt už lepšie povedať mu to rovno do ksichtu, lebo aspoň môže reagovať, prípadne zistí, prečo sa mu štikúta alebo zle spí. stolt Najhoršie sú tajné, skryté veci - proti tým sú "obete" bezmocné.

Brita

Není tady

#189 27. 5. 2014 13:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

A kto je pravý pôvodca zla - to je presne tá otázka otázok... wink

Brita

Není tady

#190 27. 5. 2014 13:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Lupi, nadávať hocikomu pri hocijakej činnosti je OK, - len si treba uvedomiť, že všetko, čo poviem (dokonca aj čo si pomyslím) sa mi proste raz (a často skôr ako neskôr) vráti späť. To je celé. Čo vyšleš, to sa vráti. Ako hore, tak dole, ako vnútri, tak vonku. .

Myslíš, jako keď išiel pan Macumoto po Tókiu a počul "ping-pong...ping-pong...." a pozrel sa a pán Kasuritó s pánom Hikere hrali stolný tenis. O hodinu išiel pán Macumoto naspäť a počul "pong-ping....pong-ping...." a pozrel sa a naozaj! Pán Kasuritó s pánom Hikere hrali odvetný zápas...... cool

Není tady

#191 27. 5. 2014 13:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

A kto je pravý pôvodca zla - to je presne tá otázka otázok... wink

No zla....nasratia povedzme. Tak v tej firme by sa to hádam dalo dohľadať - veď už som o tom hovorila - možu mať nemožného šéfa, hnusné pracovisko, čojaviem......

Není tady

#192 31. 5. 2014 19:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Hafino, je něco nového?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí