Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 24. 5. 2014 23:40

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: špatné síly v kanceláři

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

....
Kancelářská strašidla vysazuju jen na úřadech, kde se ke mě nehezky chovají ... gloria

No to je hezký. Ty vidíš, že jsou tam bubáci a místo abys vyčistila prostor, přidᚠk nim dalšího.  A pak to chceš všechno likvidovat bagrem.  A s takovým matriálem máme tady budovat ten ráj na zemi. cool

Bagrem jen ty urbanisticky dokaličený místa ... na strašidýlka bagrem ani náhodou, jsi spadla z jahody? Těm se v těch místech prostě postaví svatyně adekvátní důležitosti ... a oni budou hod... možná nebudou škodit.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#152 24. 5. 2014 23:46

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: špatné síly v kanceláři

Míša Kulička napsal(a):

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

....
Kancelářská strašidla vysazuju jen na úřadech, kde se ke mě nehezky chovají ... gloria

No to je hezký. Ty vidíš, že jsou tam bubáci a místo abys vyčistila prostor, přidᚠk nim dalšího.  A pak to chceš všechno likvidovat bagrem.  A s takovým matriálem máme tady budovat ten ráj na zemi. cool

Bagrem jen ty urbanisticky dokaličený místa ... na strašidýlka bagrem ani náhodou, jsi spadla z jahody? Těm se v těch místech prostě postaví svatyně adekvátní důležitosti ... a oni budou hod... možná nebudou škodit.

Problém je v tom, že urbanisticky dotentovaný místa jsou totožná s těmi strašidlovými. Na hezký místa ta strašidla nebudou chtít jít. To by bylo proti jejich strašící přirozenosti.

Není tady

 

#153 25. 5. 2014 0:06

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Bych chtěla vidět, kde chceš sehnat pracovitý chlapy.  Já jich tedy zrovna moc neznám.
Zatím mi to akorát připadá, že bude makat jen Míša na bagru. vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#154 25. 5. 2014 10:53

hafina
♥------
Registrovaný: 22. 5. 2014
Příspěvky: 10

Re: špatné síly v kanceláři

Judyna napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Judyna napsal(a):

Holky, moc zajímavé téma.
Hafino - nerozumím tomu, nejsem oprávněná radit, ale napadla mě jedna věc. Není ta místnost zadušená? Myslím zateplení, umělá okna.
Já nejsem tak citlivá, pocit špatné energie jsem měla jen jednou v životě - a to z kamene, který jsem si donesla domů. Podle toho, co jsem pak našla, byl zřejmě plný radioaktivity.
Možná je to blbost, ale co radon? Ale to by zase bylo v celé budově, nejen v určité místnosti.....

To by byl hlavně svisle pod a nad danou kanceláří, pokud vystupuje z podloží.
V celé budově by byl za předpokladu, že byl použit nevhodný stavební materiál.

Ano, tak jsem to myslela.

Tato budova stojí už fakt dlouho....já tam jsem celkem asi 20 let s přestávkou ...sem chodím pravidelně  po celou dobu,ale nikdy jsem tam neseděla trvale. Toto mse vykuytuje tak cca 3 roky, dřív méně, teď intenzivně. Okno se dá otevřít, a je otevřené hodně, protože je to malé a brzy se to "!zafuní". Ale mᚠpravdu,ještě vyšlápnu o patro výš a pokud tam bude sedět někdo normální, (hodně se tam lidi mění) tak si to u něj projdu, dobrý nápad. Snad na mě nebude koukat jako na cvoka.

Není tady

 

#155 25. 5. 2014 11:38

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: špatné síly v kanceláři

Hafino, neboj... budou na tebe koukat jako na blázna. reta  Ale třeba vás bude pak víc.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#156 26. 5. 2014 9:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

haiel napsal(a):

Makat budou chlapi. Už jsem to sem psala smile

Ty Draku, ale co budeš dělat s těmi, co vyznávají  bědamužůmcojimženavládne? va Ti se ti na nějakou lásku vyprdnou cool

Hafino, možná zkus projít soustředěně co největší část budovy, co ti půjde......i když já nevím - kdyby to byl radon, nebo takové věci, tak to by se snad projevilo dříve, ne?
Jinak - můj podnik přestěhovali na (má) stará kolena z místa, které bylo vyloženě příjemné, dobře se tam dělalo, prostě takový ten dům co dorazíš a uprdelkuješ se tam jako pecka v meruňce smile a město nám ho vyměnilo za honosný barák. Hrůza..... grater tohle jsme tak či onak pocítili všichni, možná proto, že to byl tak děsný rozdíl. Já jsem se zkraje cítila prostě jen špatně, stísněně, ale přičítala jsem to různým jiným věcem, až dorazila kolegyně z detašovaného pracoviště a řekla "fuj, tady jsou ale hnusný energie!" Pak jsem si ten dům procházela nahoru a dolů a bylo to tak. Ale tam už to bylo a ty píšeš, že se to objevilo nedávno.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#157 26. 5. 2014 9:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: špatné síly v kanceláři

ty píšeš, že se to objevilo nedávno
Nemůžu si pomoct - pořád vidím souvislost s odchodem tý "nepříjemný kolegyně"... aneb copak tam asi po sobě zanechala?
Trochu jako ten vtípek s krevetama v záclonovejch tyčích... co se zkusit zaměřit tímhle směrem?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#158 26. 5. 2014 9:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

No to by ale cítili všichni, Helo.......já jsem taky toho názoru, že to s ní má souvislost, ale už jsem psala, že mně to přijde nejvíc jako klasické porušení rovnováhy - odešla ta, co byla za protivu a všichni se mohli nějak ventilovat a teď nemůžou a bublá to.
Nevím, jestli tohle Hafina zkoumala......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#159 26. 5. 2014 9:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: špatné síly v kanceláři

No to by ale cítili všichni
Neřekla bych... záleží na síle a směru toho... řekněme "odkazu"...
odešla ta, co byla za protivu
Hele - a co ji vrátit zpátky? Ve formě třeba nafukovací hračky, ušitý panenky, vycpanýho pytle... něčeho, co bude jasně pojmenovaný jejím jménem a bude se na to moct ječet, nadávat tomu a tak dál? Samozřejmě by to chtělo něco jako "ochrannej kruh", aby se neutrhla ze řetězu... ale zkouší se tu leccos, proč ne tohle?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#160 26. 5. 2014 9:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Anebo boxovacího pytle s xichtem! Jo! rock To je skvělej nápad.
No ale co se týče sardinek v záclonový konzole a podobných to teda nevím, jak bys to chtěla směřovat jaksi k jedný osobě va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#161 26. 5. 2014 10:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: špatné síly v kanceláři

jak bys to chtěla směřovat jaksi k jedný osobě
Podle mě stačí když vím, že je senzitivnější nebo speciálně na mě "alergická"... má na ty "krevety" citlivější nosánek - něco jako princezna na hrášku... jestli mi rozumíš...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#162 26. 5. 2014 10:45

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: špatné síly v kanceláři

helena napsal(a):

No to by ale cítili všichni
Neřekla bych... záleží na síle a směru toho... řekněme "odkazu"...
odešla ta, co byla za protivu
Hele - a co ji vrátit zpátky? Ve formě třeba nafukovací hračky, ušitý panenky, vycpanýho pytle... něčeho, co bude jasně pojmenovaný jejím jménem a bude se na to moct ječet, nadávat tomu a tak dál? Samozřejmě by to chtělo něco jako "ochrannej kruh", aby se neutrhla ze řetězu... ale zkouší se tu leccos, proč ne tohle?

Myslíš takovou nějakou roztomilou panenku? S bejsbolkou třeba?
http://jpeg.cz/images/2014/05/26/HupvE.jpg


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#163 26. 5. 2014 10:48

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: špatné síly v kanceláři

Je-li to tak, že není proti komu se stavět... tak začíná nové kolo hledání černé ovce.


Zpomal.

Není tady

 

#164 26. 5. 2014 11:09

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

helena napsal(a):

jak bys to chtěla směřovat jaksi k jedný osobě
Podle mě stačí když vím, že je senzitivnější nebo speciálně na mě "alergická"... má na ty "krevety" citlivější nosánek - něco jako princezna na hrášku... jestli mi rozumíš...

va asi ne úplně....zdá se mi to dost složitý. Ale já jsem pravda osoba prostá cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#165 26. 5. 2014 11:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

gymnasión napsal(a):

Je-li to tak, že není proti komu se stavět... tak začíná nové kolo hledání černé ovce.

Taky tak - proto se mi líbí panenka-hnusnička, nebo boxovací pytel smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#166 26. 5. 2014 11:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: špatné síly v kanceláři

Lupi, s tím radonem je to těžké. Dřív byl přirozeně odvětráván - okna, dveře, komín...Prakticky neškodil, jelikož  utek. Teď stačí zateplit budovu, dát těsnící okna a je problém.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#167 26. 5. 2014 11:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Jo jako myslíš, že by to mohlo souviste se zateplením, novými okny a tak? Protože jinak Hafina psala, že tam dělá cca 20 let.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#168 26. 5. 2014 11:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: špatné síly v kanceláři

S bejsbolkou třeba?
Bez ní... zato bych volila maximální podobnost s onou odešlou dámou... zvýraznit nějakej znak... taková zástupná černá vovce...

Upravil(a) helena (26. 5. 2014 11:37)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#169 26. 5. 2014 11:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

Jo jako myslíš, že by to mohlo souviste se zateplením, novými okny a tak? Protože jinak Hafina psala, že tam dělá cca 20 let.

Jo, přesně tak.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#170 26. 5. 2014 11:35

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

Tak to by musela vypátrat - nebo by firma mohla udělat průzkum. Ale nevím, jestli by ho zaplatili, když to vadí jen jí.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#171 26. 5. 2014 11:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

helena napsal(a):

S bejsbolkou třeba?
Bez ní... zato bych volila maximální podobnost s onou odešlou dámou... zvýraznit nějakej znak... taková zástupná černá vovce...

Což by bylo jednodušší, než protiradonovej průzkum hádám smile Já bych to vyzkoušela Hafino - i kdyby prozatím jen pro sebe.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#172 26. 5. 2014 11:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: špatné síly v kanceláři

že by to mohlo souviste se zateplením, novými okny a tak?
Možná i bez radonu... co máme zatepleno a nový okna, tak se mi doma taky hůř bydlí... pořád mám pocit, že je mi horko, mám vydejchanej kyslík a tak... i při otevřenejch oknech a o to hůř v zimě.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#173 26. 5. 2014 11:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: špatné síly v kanceláři

helena napsal(a):

že by to mohlo souviste se zateplením, novými okny a tak?
Možná i bez radonu... co máme zatepleno a nový okna, tak se mi doma taky hůř bydlí... pořád mám pocit, že je mi horko, mám vydejchanej kyslík a tak... i při otevřenejch oknech a o to hůř v zimě.

Jo, to bude asi pravda. Hodně e o tom teď mluví. U nás dokonce se stalo to, že maminka vařila na plynovém sporáku povidla a jelikož dostatečně nevětrala a měli těsná okna, ten plynový sporák sežral kyslík, děti omdlely a museli je odvézt do nemocnice. Naštěstí vše dopadlo dobře.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#174 26. 5. 2014 11:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: špatné síly v kanceláři

lupina montana napsal(a):

Tak to by musela vypátrat - nebo by firma mohla udělat průzkum. Ale nevím, jestli by ho zaplatili, když to vadí jen jí.

Průzkum není třeba. Pokud je na to Hafina citlivá a je to to, co způsobuje její nepohodu, zjistí to lehce tím, že si pojde ty kanceláři pod a nad tou místností, kde je. Tedy ono projít asi nestačí. Musí chvilku pobýt.

Ale je pravděpodobné, že to není ta příčina. Jen mě to tak napadlo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#175 26. 5. 2014 11:57

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: špatné síly v kanceláři

helena napsal(a):

že by to mohlo souviste se zateplením, novými okny a tak?
Možná i bez radonu... co máme zatepleno a nový okna, tak se mi doma taky hůř bydlí... pořád mám pocit, že je mi horko, mám vydejchanej kyslík a tak... i při otevřenejch oknech a o to hůř v zimě.

Tohle je hodně zajímavé....mně to tak nepřijde, ale snad je to tím, že jsme volně stojící domek a můj dojem je spíš ochrana, než tlak.....každopádně když se zateplovalo, snažila jsme se prosadit minerální vatu (nebo jak se tomu říká) což je prvek země - jakože když na cihly, tak podobné. Ale vyhrál polystyren - byl dost zásadně levnější - a to je prvek oheň (když už jsme tu probíraly to fengšuej) A to proto, že pochází v zásadě ze živočichů, kteří jako takoví náležejí tomu prvku.
Takže se nedivím, že je ti horko smile
Stejně tak vápenec/beton náleží prvku oheň - a vysouší, takže jestli tam mᚠvíc betonu....možná, že lidi v zateplených panelácích si časem přijdou jako v ohni, kdoví.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů