Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#101 24. 5. 2014 14:18

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Re: špatné síly v kanceláři

hele, a může  se tu  radovat, když  je tu to  '' tajemno  ?   ''  vissla 

neb je tu právě  docela fajn wink   až  k radosti   smile

Není tady

#102 24. 5. 2014 14:21

gemi
♥♥♥♥♥♥-

mio,  to nemá chybu  big_smile big_smile big_smile
si vrchní  šéfka cool

Není tady

#103 24. 5. 2014 15:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Proč by se nemohlo radovat? Já se raduju skoro vždycky, když padnu na nějaký to tajemno!

Draku lol to řešení hodné vynikající dcery tvého rodu! storstark My jsme mívali za totáče sen, že zaohradíme šluknovský výběžek a tam nacpeme všechny komunisty, akorát že ne všichni straníci byli svině.....a včil mudruj.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#104 24. 5. 2014 17:30

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

lupina montana napsal(a):

Proč by se nemohlo radovat? Já se raduju skoro vždycky, když padnu na nějaký to tajemno!

Draku lol to řešení hodné vynikající dcery tvého rodu! storstark My jsme mívali za totáče sen, že zaohradíme šluknovský výběžek a tam nacpeme všechny komunisty, akorát že ne všichni straníci byli svině.....a včil mudruj.

a jsi si jistá, že ty svině by se tam tenkrát vešli ?

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#105 24. 5. 2014 18:58

hafina
♥------

Selima napsal(a):

Na elektrosmog sú dobré polodrahokamy, konkrétne vraj ruženín  - ja mám na pC stromček z maličkých ruženínov.

Našla jsem něco - prý na to funguje šungit a taky tohleto, ale vyzkoušené nemám, takže nemůžu podat reference.

Ten kámen šungit jsem si koupila, na ten druhý organit jsem se už koukala dříve,ale údajně s ním nejsou tak dobré výsledky- tedy to říkal pán v esoterice, navíc to není přírodní,tak že jsem volila variantu 1.

růženín nevím,ale křištálový náramek nosím denně a teď už ho i omývám pravidelně.
V pondělí budu zase vykuřovat, teď tam leží sůl.

Vyčetla jsem si,jak na to vykuřování, tak snad jsem už poučená a dostaví se lepší výsledek.

Není tady

#106 24. 5. 2014 18:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

To víš že vešly - on ten šluknovskej výběžek zas není tak malej a koukni na hustotu obyvatelstva dejme tomu v deltě Gangy cool My se tenkrát zejména bavili rozvíjením představ, co by udělala taková hustota vyčůranejch se společným soužitím lol

Není tady

#107 24. 5. 2014 19:42

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

To víš že vešly - on ten šluknovskej výběžek zas není tak malej a koukni na hustotu obyvatelstva dejme tomu v deltě Gangy cool My se tenkrát zejména bavili rozvíjením představ, co by udělala taková hustota vyčůranejch se společným soužitím lol

Bylo by husto, to ti můžu říct. Možná, že bych mohla i vyprávět, co dělá hustota (cca) 500  vyčůranejch na 1473m2.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#108 24. 5. 2014 21:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Holky, moc zajímavé téma.
Hafino - nerozumím tomu, nejsem oprávněná radit, ale napadla mě jedna věc. Není ta místnost zadušená? Myslím zateplení, umělá okna.
Já nejsem tak citlivá, pocit špatné energie jsem měla jen jednou v životě - a to z kamene, který jsem si donesla domů. Podle toho, co jsem pak našla, byl zřejmě plný radioaktivity.
Možná je to blbost, ale co radon? Ale to by zase bylo v celé budově, nejen v určité místnosti.....

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#109 24. 5. 2014 21:18

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Hafino - nerozumím tomu, nejsem oprávněná radit, ale napadla mě jedna věc. Není ta místnost zadušená? Myslím zateplení, umělá okna.
Já nejsem tak citlivá, pocit špatné energie jsem měla jen jednou v životě - a to z kamene, který jsem si donesla domů. Podle toho, co jsem pak našla, byl zřejmě plný radioaktivity.
Možná je to blbost, ale co radon? Ale to by zase bylo v celé budově, nejen v určité místnosti.....

To by byl hlavně svisle pod a nad danou kanceláří, pokud vystupuje z podloží.
V celé budově by byl za předpokladu, že byl použit nevhodný stavební materiál.

Zpomal.

Není tady

#110 24. 5. 2014 21:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

Judyna napsal(a):

To by byl hlavně svisle pod a nad danou kanceláří, pokud vystupuje z podloží.
V celé budově by byl za předpokladu, že byl použit nevhodný stavební materiál.

Ano, tak jsem to myslela.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#111 24. 5. 2014 22:03

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Míša Kulička napsal(a):

mia napsal(a):

Čím začneme? winklol

Já budu řídit bagr big_smile

A přimlouvám se, abychom svou činnost nerozšiřovali za hranice stávajících lidských osídlení ... a naučili se žít tam, resp. upravili k životu, kde jsme si to už zkoňhali ...

Těžkou techniku jakož i všechny ostatní stroje a práce pozemní, podzemní a nadzemní budou řídit muži. Protože to je mužská práce. My ženy budeme řídit muže. To je zase naše práce. S citem, s láskou, s pomocí Boží a se vší odpovědností k Matičce Zemi. Protože jí to dlužíme.  Podívejte se, kam jsme to dopracovaly se vším tím neuspořádaným řízením. Každej si dělá co chce a svět se v pr... obrací.

Není tady

#112 24. 5. 2014 22:05

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

mia napsal(a):

Čím začneme? winklol

A přimlouvám se, abychom svou činnost nerozšiřovali za hranice stávajících lidských osídlení ... a naučili se žít tam, resp. upravili k životu, kde jsme si to už zkoňhali ...

Těžkou techniku jakož i všechny ostatní stroje a práce pozemní, podzemní a nadzemní budou řídit muži. Protože to je mužská práce. My ženy budeme řídit muže. To je zase naše práce. S citem, s láskou, s pomocí Boží a se vší odpovědností k Matičce Zemi. Protože jí to dlužíme.  Podívejte se, kam jsme to dopracovaly se vším tím neuspořádaným řízením. Každej si dělá co chce a svět se v pr... obrací.

Ale já chci řídit bagr, ne nějakýho chlapa ... gratergratergrater

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#113 24. 5. 2014 22:06

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Na ten elektrosmog používám černý turmalíny. Silně však tuším, že to nestačí.

Není tady

#114 24. 5. 2014 22:10

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Míša Kulička napsal(a):

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

A to je ono, tohleto. Jeřábnice, bagristky, feministky. A kde mají chudáci chlapi čerpat zdravé sebevědomí, ha? Když jim nic pořádnýho nenecháte? Jsou z nich pak posmutnělí obtloustlí tatíci nebo metrosexuální ozdoby na gauč.....a tak podobně.  Potřebují pořádnou prácu. Užitečnou a bohulibou. stolt

Není tady

#115 24. 5. 2014 22:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Já mám jeden úžasný - pochází z lokality, zvané Smolné pece....no nekup to! va Ale musí se čas od času důkladně čistit. Ondyno se mi na to povedlo vzpomenout přímo za úplňku, takže se pěkně vyčištěnej válel napřed celý den na slunku a pak i na měsíci smile

Není tady

#116 24. 5. 2014 22:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Míša Kulička napsal(a):

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

A já zcela souhlasím a chci řídit chlapa, co řídí bagr! rocklol

Není tady

#117 24. 5. 2014 22:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

A kapku se svezu gloria

Není tady

#118 24. 5. 2014 22:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

gemi napsal(a):

hele, a může  se tu  radovat, když  je tu to  '' tajemno  ?   ''  vissla 

neb je tu právě  docela fajn wink   až  k radosti   smile

Len tak tajomne, ako Móňa Líza.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#119 24. 5. 2014 22:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

gymnasión napsal(a):

gemi napsal(a):

Hlásím se do týmu  big_smile   

..... a vůbec - víte vy, jakou  sílu  má myšlenka  ? va  aby nezačalo  padat  ..........  i to do čeho nebacíme  reta

Jakou sílu má myšlenka? smile

Nesmiernu... ja by som povolila myslenie (špeciálne niektorým jedincom) len na zbrojný pas.

Brita

Není tady

#120 24. 5. 2014 22:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

haiel napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

haiel napsal(a):

A to je ono, tohleto. Jeřábnice, bagristky, feministky. A kde mají chudáci chlapi čerpat zdravé sebevědomí, ha? Když jim nic pořádnýho nenecháte? Jsou z nich pak posmutnělí obtloustlí tatíci nebo metrosexuální ozdoby na gauč.....a tak podobně.  Potřebují pořádnou prácu. Užitečnou a bohulibou. stolt

A kvůli nějakýmu obtloustlýmu tatíkovi nemohu dělat, co mě baví a nějak naplňuje? Proč?

"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton

Není tady

#121 24. 5. 2014 22:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

mia napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

mia napsal(a):

Čím začneme? winklol

ok.......já nakoupím kopu projímadel a svědícího prášku do trenclí, jak ho vzpomínala tuším Frigo.....v hektolitrech a metrákách, je jich hodně, tych škodičů....někdo tu má dvanáctsettrojku, už nevím kdo, zjistíme, škoda, že nekoupili tu áááviu.......a ten kamión by byl ještě lepší......no nekoupili, co už....pojedu víckrát vissla

No a tím zneškodníme pachatele........pak stačí jen chodit po ulicách a sbírat ty s vygulenýma očima a s rukama v gaách a lifrovat jich haielce, ta jich bude hlídat na tych patogenních zónách a krmit tím, co jí bude vozit Erem z toho jejího hyper-super........a aj toho doktora bych měla vissla

A je to zmenežované.........može najet Miškulína s bagrem....... lol

Tisícdvestotrojku má bývalý, ale podža posledných správ je práve on prvým horúcim kandidátom na preháňadlo a svrbivo v trenkách. rodna

Brita

Není tady

#122 24. 5. 2014 22:19

gemi
♥♥♥♥♥♥-

no šak práve preto   ,  Sel  stolt  ten zbrojný pas  je dobrý nápad

Není tady

#123 24. 5. 2014 22:23

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Míšo,  ale haiel to má dooobře promyšlený ...   počkej,  budeš střídat na bagru  nějakýho....  co bude mít  to svědivo   v gatích  big_smile

Není tady

#124 24. 5. 2014 22:23

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

gemi napsal(a):

no šak práve preto   ,  Sel  stolt  ten zbrojný pas  je dobrý nápad

Vono to myšlení ani nejni zdravý... znᚠto: jeden myslel a víš, co se mu stalo.... žejo? smile
(z toho jsou pak jen špatný síly v kanceláři ... lol)

Upravil(a) gymnasión (24. 5. 2014 22:25)

Zpomal.

Není tady

#125 24. 5. 2014 22:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

gemi napsal(a):

Míšo,  ale haiel to má dooobře promyšlený ...   počkej,  budeš střídat na bagru  nějakýho....  co bude mít  to svědivo   v gatích  big_smile

O svůj bagr se nehodlám s nikým dělit ...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí