Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#76 22. 5. 2014 21:29

hafina
♥------

Re: špatné síly v kanceláři

nějak se netrefím udělat taky xy: napsala....

no to už je dýl, co mi to tam zkoumal ten kluk.

Není tady

#77 22. 5. 2014 21:41

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

hafina napsal(a):

Já budu muset vymyslet asi něco na "bylinářku"...   Za to, co mi poradila pro berušku proti stresu, přitom chlapečkovi cpe určitě nějaké bachovky, co tu jinde někdo popsal. A určitě ještě něco, aby se byl schopen něco naučit. Proč nám to také nedala :-(

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#78 22. 5. 2014 21:44

hafina
♥------

Frigo napsal(a):

hafina napsal(a):

Já budu muset vymyslet asi něco na "bylinářku"...   Za to, co mi poradila pro berušku proti stresu, přitom chlapečkovi cpe určitě nějaké bachovky, co tu jinde někdo popsal. A určitě ještě něco, aby se byl schopen něco naučit. Proč nám to také nedala :-(

a nechceš zkusit ty kozí bobky? kozlík lékařský tedy myslím...můžu dát vzorek,ještě nějakej mám,jen to zrovna nevoní,no jak kozí bobek.

Není tady

#79 22. 5. 2014 21:50

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

hafina napsal(a):

Frigo napsal(a):

hafina napsal(a):

a nechceš zkusit ty kozí bobky? kozlík lékařský tedy myslím...můžu dát vzorek,ještě nějakej mám,jen to zrovna nevoní,no jak kozí bobek.

Myslíš pro bylinářku ? lol lol lollollol   Co se jí stane ? něco jako projímadlo ? vissla  To by si asi nevzala...

Není tady

#80 22. 5. 2014 21:55

hafina
♥------

Frigo napsal(a):

hafina napsal(a):

Frigo napsal(a):

Myslíš pro bylinářku ? lol lol lollollol   Co se jí stane ? něco jako projímadlo ? vissla  To by si asi nevzala...

ale houby,pro synátora:)
na uklidnění- mám to oprubovaný,neboj

Není tady

#81 23. 5. 2014 7:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

mia napsal(a):

lupina montana napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Bych šla do feng-shuei (asi proto, že mě samotnou úžasně zajímá smile ), protože je to práce s prostorem i s člověkem v něm. Samozřejmě, zde uvedené nejrůznější rady můžou mít svůj efekt. Pomineme-li možnost, že jde o vlastní proces té kamarádky, bylo by fajn se "kouknout" na celý tamní prostor ze všech možných stran.
Třeba i zvenčí smile

Určitě, ze všech možných úhlů. Nevypadá to na úplně jednoduchou záležitost a i kdyby fengšuej nevyhnalo ducha (a je to co je to) každopádně jim tam může pomoci uspořádat prostor, zjemnit a uklidnit energie (nebo naopak rozproudit). Já jsem vnořila nos do pár knih o tomhle umění, ale když jsem zjistila, že to dělám intuitivně dobře, tak jsem je zase strčila do knihovny. Ale zajímavý to je, to rozhodně.

Taky se přikláním k feng-shuei............ tohle mám úplně stejně, s tím intuitivním uspořádáním domu.......a když se tím pak člověk zabývá, něco si o tom přečte a zamyslí se, ono to má vlastně velmi logický základ.

S tou solí jste mi vnukly myšlenku zkusit to v pokoji u dcery.....jde mi o odrušení elektromagnetického záření ze všech možných elektrozařízení, které není možné odtud odstranit.......pokud funguje to i na tohle......ale spíš asi ne, řekla bych, že spíš to bude na ty "lidské energie"..... neví někdo?

Na elektrosmog sú dobré polodrahokamy, konkrétne vraj ruženín  - ja mám na pC stromček z maličkých ruženínov.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#82 23. 5. 2014 8:31

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

mia napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Určitě, ze všech možných úhlů. Nevypadá to na úplně jednoduchou záležitost a i kdyby fengšuej nevyhnalo ducha (a je to co je to) každopádně jim tam může pomoci uspořádat prostor, zjemnit a uklidnit energie (nebo naopak rozproudit). Já jsem vnořila nos do pár knih o tomhle umění, ale když jsem zjistila, že to dělám intuitivně dobře, tak jsem je zase strčila do knihovny. Ale zajímavý to je, to rozhodně.

Taky se přikláním k feng-shuei............ tohle mám úplně stejně, s tím intuitivním uspořádáním domu.......a když se tím pak člověk zabývá, něco si o tom přečte a zamyslí se, ono to má vlastně velmi logický základ.

S tou solí jste mi vnukly myšlenku zkusit to v pokoji u dcery.....jde mi o odrušení elektromagnetického záření ze všech možných elektrozařízení, které není možné odtud odstranit.......pokud funguje to i na tohle......ale spíš asi ne, řekla bych, že spíš to bude na ty "lidské energie"..... neví někdo?

Na elektrosmog sú dobré polodrahokamy, konkrétne vraj ruženín  - ja mám na pC stromček z maličkých ruženínov.

Hafina nosí nějaké šutříky na ruce, ale myslím že to jsou křišály. Napsala by nejspíš sama, ale asi má z práce nějak blokované.

Není tady

#83 23. 5. 2014 15:06

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Frigo napsal(a):

Selima napsal(a):

mia napsal(a):

Hafina nosí nějaké šutříky na ruce, ale myslím že to jsou křišály. Napsala by nejspíš sama, ale asi má z práce nějak blokované.

Já vám nevim: od té chvíle, co jsem se o různé zvláštní jevy přestala zajímat a zabývat se jimi, přestaly se mi různé zvláštní "věci" i dít...
Ovsem dobre feng-shuei, to je jiná káva smile, protože je komplexní

Zpomal.

Není tady

#84 23. 5. 2014 18:06

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Gymnasion,   nooo, jen jestli to není tím, že sis  ty 'zvláštnosti '   postavila  na  vědecký základ  ,,....  a ted je vid횠 úplně materialisticky  va vissla

Není tady

#85 23. 5. 2014 18:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Selima napsal(a):

Našla jsem něco - prý na to funguje šungit a taky tohleto, ale vyzkoušené nemám, takže nemůžu podat reference.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#86 23. 5. 2014 22:17

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Frigo napsal(a):

..............
krindapána ne...   dumbom    v jedné velké státní firmě.., ale mohla by to být prima reportáž..  XX vykouřila úřad

Výskyt negativních entit je na výše zmiňovaných místech zcela přirozeným úkazem. Asi jako opilec v hospodě,pedofil ve Vatikánu nebo hňup v Bruselu. Je to tím, že v takovýchto prostorách se až na vzácné výjimky neděje nikdy nic bohulibého.  Ke každému prostředí patří jemu odpovídající síly. 
Chtít toto změnit nějakými esoterickými titěrkami a pokojíčkovým odvarem feng šuej je takové počínání…asi jako zdobit obrovské lejno barevnými korálky a tančit okolo něj  mazurku v domnění, že přestane smrdět. Podstata problému zůstane  nepovšimnuta. A vyhánět dnes duchy, to je tak, že profík ho vyžene dveřma a on se vrátí oknem.
  Takže se přikláním k tomu, co navrhuje gymnasión – komplexní feng šuej. Ale fakt od podlahy.  Srovnat se zemí všechny stavby, které stojí na nepatřičných místech – na zlomech, pramenech, zónách všeho druhu,  protože tam se nikdy ničím k dobrému výsledku nedojde. Na takových místech se prostě stavět nikdy nemělo.  A začít stavět tam, kde se stavět smí a to s myšlenkou jednotného územního plánu. To znamená též zbavit se již předem pitomců,  kteří by chtěli rozhodovat ve prospěch výhradně svůj na úkor ostatních, protože především jsou to oni, kdo vytváří nedobré síly. Sesbírat tedy všechny parazity malé i velké, internovat je v pěkných táborech na geopat. zónách, přeočkovat pro jistotu proti všemu, krmit dobrotami z hypermarketů a léčit standartními metodami. Do roka bude od nich pokoj.
Příjemně uprázdněný prostor Čech a Moravy  si pak již své zákonitosti nadiktuje sám a vnímavý člověk mu bude naslouchat.  Přibude krásných a užitečných staveb na správných místech a nebude úřadů s běsy.  Staneme se vzorem pro zbytek světa a naše sláva hvězd se bude dotýkati.  rock

Není tady

#87 23. 5. 2014 23:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

A nastane tretia svetová... Amen!

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#88 24. 5. 2014 9:11

gemi
♥♥♥♥♥♥-

ježkovy  voči,   haiel,    to je krááásná  pohádka  ,  to by bylo něco ...  i jen  kousek  toho   uvést v život ,........
no pěkně shrnuto  tummenupp

Není tady

#89 24. 5. 2014 9:38

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Seli,  ale  houby,   to nastane  RÁJ na zemi   roll,...  po takové   čistce stolt

Není tady

#90 24. 5. 2014 10:54

mia
♥♥♥♥♥♥-

gymnasión napsal(a):

Frigo napsal(a):

Selima napsal(a):

Já vám nevim: od té chvíle, co jsem se o různé zvláštní jevy přestala zajímat a zabývat se jimi, přestaly se mi různé zvláštní "věci" i dít...
Ovsem dobre feng-shuei, to je jiná káva smile, protože je komplexní

tak u nás se žádné zvláštní věci nedějou, jen nad tím elektrosmogem u dcery přemýšlím, protože tam těch krámů má docela dost a v případě elektromagnetického záření vidím docela reálný základ.........jinak ona tam žádný problém necítí. Ale nějaký ten šutřík na závadu jistě nebude (dík všem za tipy).

Tím feng-shuei se teda taky nijak zvl᚝ nezabývám, jen do té míry, pokud jde o příjemné a harmonické uspořádání domu, protože ta pohoda a harmonie, ve které člověk žije, to je prazáklad všeho, myslím......aspoň já to tak mám  ( i když všechny rušivé prvky, jako třeba občas protivný chlap, eliminovat nelze lol).

Není tady

#91 24. 5. 2014 10:55

mia
♥♥♥♥♥♥-

haiel napsal(a):

Frigo napsal(a):

..............
krindapána ne...   dumbom    v jedné velké státní firmě.., ale mohla by to být prima reportáž..  XX vykouřila úřad

Výskyt negativních entit je na výše zmiňovaných místech zcela přirozeným úkazem. Asi jako opilec v hospodě,pedofil ve Vatikánu nebo hňup v Bruselu. Je to tím, že v takovýchto prostorách se až na vzácné výjimky neděje nikdy nic bohulibého.  Ke každému prostředí patří jemu odpovídající síly. 
Chtít toto změnit nějakými esoterickými titěrkami a pokojíčkovým odvarem feng šuej je takové počínání…asi jako zdobit obrovské lejno barevnými korálky a tančit okolo něj  mazurku v domnění, že přestane smrdět. Podstata problému zůstane  nepovšimnuta. A vyhánět dnes duchy, to je tak, že profík ho vyžene dveřma a on se vrátí oknem.
  Takže se přikláním k tomu, co navrhuje gymnasión – komplexní feng šuej. Ale fakt od podlahy.  Srovnat se zemí všechny stavby, které stojí na nepatřičných místech – na zlomech, pramenech, zónách všeho druhu,  protože tam se nikdy ničím k dobrému výsledku nedojde. Na takových místech se prostě stavět nikdy nemělo.  A začít stavět tam, kde se stavět smí a to s myšlenkou jednotného územního plánu. To znamená též zbavit se již předem pitomců,  kteří by chtěli rozhodovat ve prospěch výhradně svůj na úkor ostatních, protože především jsou to oni, kdo vytváří nedobré síly. Sesbírat tedy všechny parazity malé i velké, internovat je v pěkných táborech na geopat. zónách, přeočkovat pro jistotu proti všemu, krmit dobrotami z hypermarketů a léčit standartními metodami. Do roka bude od nich pokoj.
Příjemně uprázdněný prostor Čech a Moravy  si pak již své zákonitosti nadiktuje sám a vnímavý člověk mu bude naslouchat.  Přibude krásných a užitečných staveb na správných místech a nebude úřadů s běsy.  Staneme se vzorem pro zbytek světa a naše sláva hvězd se bude dotýkati.  rock

Čím začneme? winklol

Není tady

#92 24. 5. 2014 11:25

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

mia napsal(a):

Čím začneme? winklol

Já budu řídit bagr big_smile

A přimlouvám se, abychom svou činnost nerozšiřovali za hranice stávajících lidských osídlení ... a naučili se žít tam, resp. upravili k životu, kde jsme si to už zkoňhali ...

Upravil(a) Míša Kulička (24. 5. 2014 11:29)

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#93 24. 5. 2014 13:32

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Hlásím se do týmu  big_smile   

..... a vůbec - víte vy, jakou  sílu  má myšlenka  ? va  aby nezačalo  padat  ..........  i to do čeho nebacíme  reta

Upravil(a) gemi (24. 5. 2014 13:35)

Není tady

#94 24. 5. 2014 13:42

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

gemi napsal(a):

Hlásím se do týmu  big_smile   

..... a vůbec - víte vy, jakou  sílu  má myšlenka  ? va  aby nezačalo  padat  ..........  i to do čeho nebacíme  reta

Jakou sílu má myšlenka? smile

Zpomal.

Není tady

#95 24. 5. 2014 13:44

gemi
♥♥♥♥♥♥-

ty mě zkoušíš  big_smile big_smile   se ještě  ptej ....... par

Není tady

#96 24. 5. 2014 13:54

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

gemi napsal(a):

ty mě zkoušíš  big_smile big_smile   se ještě  ptej ....... par

No tak jo: Jakou sílu má myšlenka?
smile

Zpomal.

Není tady

#97 24. 5. 2014 14:04

gemi
♥♥♥♥♥♥-

no dobře  :        ......   '' pro toho, kdo podmanil svou mysl, je  mysl nejlepším přítelem,
ale pro toho, kdo mysl neovládl, je největším nepřítelem .....''   

cituju, neb vlastnoslovně by to bylo  dloooouhý  .......va

Není tady

#98 24. 5. 2014 14:06

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

gemi napsal(a):

no dobře  :        ......   '' pro toho, kdo podmanil svou mysl, je  mysl nejlepším přítelem,
ale pro toho, kdo mysl neovládl, je největším nepřítelem .....''   

cituju, neb vlastnoslovně by to bylo  dloooouhý  .......va

Vona se furt cuká... mysl jedna big_smile

Zpomal.

Není tady

#99 24. 5. 2014 14:14

gemi
♥♥♥♥♥♥-

i  necuká  big_smile big_smile     dyk   se tááák  snažila  ,  aby to bylo výstižný   a krátký ,  tj.   neunavující   při   čtení    stolt

Není tady

#100 24. 5. 2014 14:17

mia
♥♥♥♥♥♥-

Míša Kulička napsal(a):

mia napsal(a):

Čím začneme? winklol

Já budu řídit bagr big_smile

A přimlouvám se, abychom svou činnost nerozšiřovali za hranice stávajících lidských osídlení ... a naučili se žít tam, resp. upravili k životu, kde jsme si to už zkoňhali ...

ok.......já nakoupím kopu projímadel a svědícího prášku do trenclí, jak ho vzpomínala tuším Frigo.....v hektolitrech a metrákách, je jich hodně, tych škodičů....někdo tu má dvanáctsettrojku, už nevím kdo, zjistíme, škoda, že nekoupili tu áááviu.......a ten kamión by byl ještě lepší......no nekoupili, co už....pojedu víckrát vissla

No a tím zneškodníme pachatele........pak stačí jen chodit po ulicách a sbírat ty s vygulenýma očima a s rukama v gaách a lifrovat jich haielce, ta jich bude hlídat na tych patogenních zónách a krmit tím, co jí bude vozit Erem z toho jejího hyper-super........a aj toho doktora bych měla vissla

A je to zmenežované.........može najet Miškulína s bagrem....... lol

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí