Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 5. 2014 20:42

ucitel_ze_skolky
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2012
Příspěvky: 25

Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

7 let jsem pracoval (a ještě pracuji) v mateřské škole. Práce mě šíleně baví a neměnil bych. Výjimečně dělám jen ranní, protože na odpolední je paní učitelka, která pracuje dopoledne v jeslích. Před měsícem jsem vzal další práci a to vychovatel v družině. Tam dělám zase jen odpolední, protože kolegyně, co dělá ranní, tak si našla na odpoledne hlídání v dětském koutku v Praze. To mi ale také nestačilo, takže jsem ještě začal vést skupinku děti, tzv. zálesáků. Můj běžný den vypadá takto: Ve 04:30 hod. vstávám, snídaně, hygiena a 05:15 vyrážím pěšky do práce. Tam docházím něco málo před 06:00 hod. Pracovní doba mi začíná přesně v 06:00 hod. a končí ve 12:30 hod. Hned pak běžím do školy, kde jsem něco málo před 13:00 hod. Děti pak převádím do školní jídelny, odkud pak jdeme do družiny a tam jsem do 16:30 hod. nebo někdy i do 17:00 hod., když se rodiče zpozdí. Pak jdu do klubovny, kde už čekají děti. Uzlujeme, morseovka, stolní hry, hlavolamy apod. Výhoda je to, že dva kluci a jedna holka chodí jak do družiny, tak i do klubovny, takže pak ze školy jdeme spolu.  Schůzka většinou končí před 19:00, kdy jdu domů a padnu za vlast.

Klady: strašně mě to naplňuje, nedělal bych a hlavně neumím nic jiného, finančně když se to poskládá, tak je to kolem 20 000 Kč čistého, což na chlapa je možná málo, ale mě to stačí.

Zápory: totálně upadá vztah, sexuální život je v krizi, s manželkou si toho moc nepovím, resp. ona povídá, já mlčím, protože chci klid.

Dá se taková práce skombinovat se šastným manželským životem?

Není tady

 

#2 18. 5. 2014 21:16

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

MᚠSZ

Není tady

 

#3 18. 5. 2014 21:34

ucitel_ze_skolky
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2012
Příspěvky: 25

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

lea64 napsal(a):

MᚠSZ

SZ = super zaměstnání?

Není tady

 

#4 18. 5. 2014 21:37

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

ucitel_ze_skolky napsal(a):

lea64 napsal(a):

MᚠSZ

SZ = super zaměstnání?

Soukromou zprávu. big_smile

Není tady

 

#5 18. 5. 2014 21:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

ucitel_ze_skolky napsal(a):

...Dá se taková práce skombinovat se šastným manželským životem?

Ne. Ja jsem timhle zpusobem existovala cca 4 roky, kdy jsem sama pecovala o deti (bez vyzivneho, o ktere jsme se soudili...) Vyflusnuta jsem vecer byla, takze te plne chapu, deti tam byly take (nastesti byly moc hodne, staraly se o sebe vpodstate samy, ja rodinu jen zasobovala coby proviantak a organizovala telefonem coby general... styrka ), ale kdyby prisel nejaky manzelsky partner, a chtel se mnou vest radostny manzelsky zivot, hm... dumbom
Proc to delas? Vsak ty deti zatim nemate, jak jsi kdesi psal, "dvacka" ze tri zamestnani s prac.dobou od sesti do sedmi vecera, s detmi, (coz je velmi, velmi vycerpavajici, hlavne kvuli zodpovednosti za ne...), tak to je opravdu malo na chlapa..., ale chapu, ze delas, co muzes.
Jenze te to odrovna a vztah vam to rozbije... Stoji to za to?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6 18. 5. 2014 21:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

lea64 napsal(a):

...Soukromou zprávu. big_smile

Navrchu na liste si najdi "Soukrome zpravy", klikni a tam si prectes, co ti napsala...

Upravil(a) Dorka (18. 5. 2014 21:42)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#7 19. 5. 2014 6:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

Dá se taková práce skombinovat se šastným manželským životem?
To je důvod nebo reakce na to, že se chce manželka odstěhovat k mamince?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 19. 5. 2014 12:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

"dvacka" ze tri zamestnani s prac.dobou od sesti do sedmi vecera, s detmi, (coz je velmi, velmi vycerpavajici, hlavne kvuli zodpovednosti za ne...), tak to je opravdu malo na chlapa..

Dorko, ve školství to s penězma prostě tak je. Navíc to nejsou plné úvazky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 19. 5. 2014 12:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

Dá se taková práce skombinovat se šastným manželským životem?

Myslím, že dlouhodobě ne. Protože po celodenní práci s dětmi je jasné, že pak potřebuješ klid, což zase nemusí chápat manželka. A to ještě nemáte děti......

Jinak vydrž - chlapů ve školství je sakra málo. Málokterý ten nápor vydrží. Relaxace je nutná.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 19. 5. 2014 16:36

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

Judyna napsal(a):

"dvacka" ze tri zamestnani s prac.dobou od sesti do sedmi vecera, s detmi, (coz je velmi, velmi vycerpavajici, hlavne kvuli zodpovednosti za ne...), tak to je opravdu malo na chlapa..

Dorko, ve školství to s penězma prostě tak je. Navíc to nejsou plné úvazky.

Ja to vim, Judy, byla jsem uc.MS devet let, mela jsem k tomu jeste uklid, to porad, a vselijak ruzne jeste kde-co... Jsou silne podhodnoceni, meli by mit tak od 25.000,- nahoru...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#11 19. 5. 2014 19:09

ucitel_ze_skolky
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2012
Příspěvky: 25

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

helena napsal(a):

Dá se taková práce skombinovat se šastným manželským životem?
To je důvod nebo reakce na to, že se chce manželka odstěhovat k mamince?

Helenko, to je pamě? Anebo se přes můj profil můžete koukat na mé předchozí diskuse? Nene, ten důvod to není. I když to sem nepatří, tak manželka je často u své matky, protože tam vyrostla, má tam domácí mazlíčky, pořád se tam něco děje apod. Jinak manželka pracuje ve stejném zaměstnání, co její matka, takž ji matka naloží a šup domů. Já chodím z práce o hodinku později, než manželka. Často na mě čeká a užíváme si pěkné večery. Někdy je u matky.

Není tady

 

#12 19. 5. 2014 19:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

Často na mě čeká a užíváme si pěkné večery.
Ano? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Hlavně, že to není v rozporu s tvým vyjádřením jak "totálně upadá vztah, sexuální život je v krizi, s manželkou si toho moc nepovím, resp. ona povídá, já mlčím, protože chci klid"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 19. 5. 2014 19:48

ucitel_ze_skolky
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2012
Příspěvky: 25

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

helena napsal(a):

Často na mě čeká a užíváme si pěkné večery.
Ano? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Hlavně, že to není v rozporu s tvým vyjádřením jak "totálně upadá vztah, sexuální život je v krizi, s manželkou si toho moc nepovím, resp. ona povídá, já mlčím, protože chci klid"

Tak já to špatně napsal... Jde o to, když teda přijdu na tu 19:00 hod. a je doma, tak prostě jdeme na večeři nebo si povídáme, anebo je tam ten sex, ale spíš já jen ležím a ona se snaží, protože jsem KO. Spíš jsem mluvil o situaci, kdy přijede od matky (pokud tam nepřespí) a začne řečnit, jak je to tam krásné a bylo by fajn tam bydlet apod, To se hádáme, ten den já raději mlčím, nebo bychom se chytli, sex není, a je prostě krize... A když u matky přespí, tak s ní jede rovnou do práce a tedy druhý den už spí doma, ale to třena zase přijdu já KO. Tak snad jsem to objasnil...

Není tady

 

#14 21. 5. 2014 7:43

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Tři práce a všechny u dětí. Je to reálné?

Učiteli, není dobré se až takhle položit do práce......na prvním místě bys měl mít tvůj osobní život a až pak práci, by tě baví sebevíc.......až se ti rozpadne rodina a vyhoříš, kdo myslíš, že ti co dá........

Článek k tématu, poměrně výstižný.....

http://neviditelnypes.lidovky.cz/skolst … ecnost_wag

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů