Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#326 27. 5. 2014 8:39

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Prosím o radu

helena napsal(a):

pragmatik k pragmatikovi
Proč ne?
Vždycky neplatí, že se protivy přitahujou... a zřejmě se bude líp koexistovat dvojici, v níž Franta staví barák a nosí vejplatu a Božka to "ocení" svíčkovou, pivem a "neobtěžováním blbostma", než páru, v němž Franta dělá totéž, ale Bobinka to nepovažuje za dostatečný, protože na ni po dvojitý šichtě (pro ni) dostatečně necukruje...

naopak , melo by to tak byt ... jinak to nedela dobrotu ... kazdy vnima ten vztah jinak a neni spokojeny


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#327 27. 5. 2014 9:02

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Prosím o radu

Míša Kulička napsal(a):

To byl, priklad, Heli, ze i v muzskych radach se nachazi vypocitavi kalkulatori ... Nabizi hojnost, ocekavaji, ze prijde i k nim ... a vona si mrcha dovolila jit jinam ... myslim ta hojnost, samozrejme ... smile

tummenupp


Zpomal.

Není tady

 

#328 27. 5. 2014 9:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Prosím o radu

Axi napsal(a):

Ano, třeba vysoce selektivní empatii. usch

Na tu mᚠpatent ty, pokud jsem si všimla. A pozor na iluze, zase by tě mohly nějaké v bolestech opustit wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#329 27. 5. 2014 10:38

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Prosím o radu

Axi napsal(a):

Dorka napsal(a):

... ma spoustu obdivuhodnych vlastnosti...

Ano, třeba vysoce selektivní empatii. usch

Tý voe...

Upravil(a) gymnasión (27. 5. 2014 10:38)


Zpomal.

Není tady

 

#330 27. 5. 2014 14:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Prosím o radu

Axi napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Eva. napsal(a):

Ostatně, co znamená tvé nedopadne?

Ty to chceš vážně natvrdo? va Nutíš stařenku opustit ulitu zdvořilosti a ohledů? va
Tak dobře....nedopadne znamená, že přes veškerou snahu ten tvůj Muž jednou skutečně opustí manželku.....a tebe taky a najde si jinou, mladší, bezstarostnější, víc do větru, atakdále. Protože jak jsem si všimla, je toto docela běžný scénář a ten tvůj je (promiň) docela běžný typ milence - nevěrníka.
Tak jestli s tímto víceméně počítᚠa až to nastane, tak zlehýhka odtančíš za dalšími dobrodružstvími - pak je to všechno OK.
Ale promiň - to bys prostě nedělala účetní, mít takovéhle vlastnosti. To by nešlo.
Proto to všechno říkám....kvůli souvislostem a trhlinám v nich.....

A kdyby snad ještě někdo nechápal pojem vypočítavost, tak tady má jeden moc hezký příklad. Snaha, opustí, manželku, tebe taky, najde jinou, mladší (!), bezstarostnější, víc do větru, běžný scénář, milence, nevěrníka, počítáš, další dobrodružství. Tohle píše vnitřní bohyně, nebo vnitřní perlička, hmm?

Teda já se z tebe picnu lollollollollol
Tobě není fakt nic svatý a to se mi líbí.
Víš, že dráždíš draka holou rukou? winklollol
Njn..já vím, že víš wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#331 27. 5. 2014 14:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Prosím o radu

lupina montana napsal(a):

Axi napsal(a):

lupina montana napsal(a):


Ty to chceš vážně natvrdo? va Nutíš stařenku opustit ulitu zdvořilosti a ohledů? va
Tak dobře....nedopadne znamená, že přes veškerou snahu ten tvůj Muž jednou skutečně opustí manželku.....a tebe taky a najde si jinou, mladší, bezstarostnější, víc do větru, atakdále. Protože jak jsem si všimla, je toto docela běžný scénář a ten tvůj je (promiň) docela běžný typ milence - nevěrníka.
Tak jestli s tímto víceméně počítᚠa až to nastane, tak zlehýhka odtančíš za dalšími dobrodružstvími - pak je to všechno OK.
Ale promiň - to bys prostě nedělala účetní, mít takovéhle vlastnosti. To by nešlo.
Proto to všechno říkám....kvůli souvislostem a trhlinám v nich.....

A kdyby snad ještě někdo nechápal pojem vypočítavost, tak tady má jeden moc hezký příklad. Snaha, opustí, manželku, tebe taky, najde jinou, mladší (!), bezstarostnější, víc do větru, běžný scénář, milence, nevěrníka, počítáš, další dobrodružství. Tohle píše vnitřní bohyně, nebo vnitřní perlička, hmm?

Vnitřní krůta, krocane lol a mᚠpravdu - to jsem napsala Majce zcela vypočítavě tongue

tummenuppgodlike
Já vás oba miluju stoltstolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#332 27. 5. 2014 14:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Prosím o radu

helena napsal(a):

jak postavil dům, živí rodinu, a žena přesto miluje jiného pána... myslel, že lidé se milují pro zásluhy
Třeba jen chybná volba partnerky... kdyby si našel dámu odpovídajícího založení, mohli žít šastně až do smrti... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Nebo jen jiný jazyk lásky...a nebo prostě "boží řízení", kdo ví?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#333 27. 5. 2014 14:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Prosím o radu

Nebo jen jiný jazyk lásky...a nebo prostě "boží řízení", kdo ví?
Tak tak... чёрт зна́ет http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Pak ovšem není nutno se pohoršovat, pousmívat a podobně nad pánem, co "postavil dům, živí rodinu, a žena přesto miluje jiného"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#334 27. 5. 2014 19:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Prosím o radu

helena napsal(a):

Nebo jen jiný jazyk lásky...a nebo prostě "boží řízení", kdo ví?
Tak tak... чёрт зна́ет http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Pak ovšem není nutno se pohoršovat, pousmívat a podobně nad pánem, co "postavil dům, živí rodinu, a žena přesto miluje jiného"...

Ano jsem stejného názoru. Není třeba. Jelikož láska a vyjádření lásky má tolik podob. Pro onoho pána je to možná podoba vrcholná.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#335 27. 5. 2014 22:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Prosím o radu

gymnasión napsal(a):

Axi napsal(a):

Kde se v ženách bere to přesvědčení, že jim muži mají být vděčni za domácí péči a nákup trenek. roll Nás muže přitahují na ženách úplně jiné věci.

Ale doma je taky fajn, což? smile

Všade dobre - doma manželka... skurt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#336 27. 5. 2014 22:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Prosím o radu

Míša Kulička napsal(a):

Jessika napsal(a):

Dorka napsal(a):


Ja nabyla dojem, ze Jess taky mluvi o duchovnu... reta

nechci tě zklamat, ale v tomto případě se mi skutečně jednalo o fýzis, nikoli o psyché smile

Sex může být veskrze duchovní záležitostí ... záleží na tom, kdo ho provozuje ... smile

stolt aj KDE a AKO...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#337 27. 5. 2014 22:49

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Prosím o radu

Judyna napsal(a):

helena napsal(a):

Nebo jen jiný jazyk lásky...a nebo prostě "boží řízení", kdo ví?
Tak tak... чёрт зна́ет http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Pak ovšem není nutno se pohoršovat, pousmívat a podobně nad pánem, co "postavil dům, živí rodinu, a žena přesto miluje jiného"...

Ano jsem stejného názoru. Není třeba. Jelikož láska a vyjádření lásky má tolik podob. Pro onoho pána je to možná podoba vrcholná.

zrovna jsem to dočetla smile může to tak být


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#338 28. 5. 2014 9:42

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Prosím o radu

Selima napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Sex může být veskrze duchovní záležitostí ... záleží na tom, kdo ho provozuje ... smile

stolt aj KDE a AKO...

a PROČ...


Zpomal.

Není tady

 

#339 5. 6. 2014 21:01

nikka1
♥------
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 20

Re: Prosím o radu

Tak jsem zase po nějaké době zasedla k počítači, abych dala vědět, jak pokračujem. Je to pořád stejné, doma se snažíme dělat, že se nic neděje, před rodinou je vše ok,ale já se sotva držím. Manžel nic nehrotí, neřeší, tím že se přiznal, tak jakoby je z toho venku a já si to mám asi pořešit sama. No, pomalu řeším sama v sobě, snažím se dát trochu do kupy a fungovat, ale moc to nejde. V noci nespím, začala jsem jíst nějaké prášky (ne antidepresiva, jen něco přírodního, ale moc to teda nezabírá).Asi se poohlédnu po nějaké poradně, nebo tak něco, kde by to se mnou rozebrali. Nevíte o někom dobrém? Vím, že takhle to moc dlouho neustojím, ale abych ho hned teď vyrazila, to taky není řešení. Chci se dát trochu do pořádku sama, abych mohla s čistou hlavou řešit problémy, které s rozchodem přijdou a ne se rovnou zhroutit. Jinak mám pocit, že to M začíná takhle vyhovovat, začal být doma pozornější, milejší, k ní jezdí tak 2x týdně (tam je pořád děsně zamilovanej), takže  aspoň v mých očích začíná padat níž a níž, protože se projevuje jako pěknej blb. A to mi hodně pomáhá už na něj koukat jinak.

Není tady

 

#340 6. 6. 2014 5:43

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Prosím o radu

nikka1 napsal(a):

Nevíte o někom dobrém?

V které oblasti ČR by to mělo být?


Zpomal.

Není tady

 

#341 6. 6. 2014 6:16

Hanna
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 42

Re: Prosím o radu

Devce zlate, vim ze to vse boli. Jsem velice prekvapena ze jsi nepoznala drive ze manzel zahnul, 8 let je dlouha doba. Nehazej flintu do zita! Podle dostupnych moznosti kup si neco hezkeho na sebe, zmen uces, manikuru atd. Nedivej se na sebe jako na starou zenu, trochu sebevedomi a ucty sama k sobe, nesmis se litovat. Mam pritelkyni ktera je o 20 let starsi (71)a letos se zamilovala jak pubertacka a take tak jedna. Hlavu vzhuru, drzim palce a JEHO bez zajmu prehlizej.

Není tady

 

#342 6. 6. 2014 6:19

Hanna
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 42

Re: Prosím o radu

Devce zlate, vim ze to vse boli. Jsem velice prekvapena ze jsi nepoznala drive ze manzel zahnul, 8 let je dlouha doba. Nehazej flintu do zita! Podle dostupnych moznosti kup si neco hezkeho na sebe, zmen uces, manikuru atd. Nedivej se na sebe jako na starou zenu, trochu sebevedomi a ucty sama k sobe, nesmis se litovat. Mam pritelkyni ktera je o 20 let starsi (71)a letos se zamilovala jak pubertacka a take tak jedna. Hlavu vzhuru, drzim palce a JEHO bez zajmu prehlizej.

Není tady

 

#343 6. 6. 2014 8:28

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Prosím o radu

Já jsem před svým rozvodem chodila do manželské poradny. Pomohli mi tam podívat se na všechno z trochu jiného úhlu. Měla jsem štěstí na výbornou psycholožku a bylo to zdarma, takže jsem si to mohla dovolit.

Není tady

 

#344 6. 6. 2014 8:33

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Prosím o radu

Míša Kulička napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nebudu si psát s někým, kdo neakceptuje můj nick, kdo neakceptuje, jaká jsem tady a teď. Kdo mě chce stavět do nějakých pro něj vhodných rolí a nebere mě jako člověka.

Toto si zkopíruj na plochu a občas si to přečti, než začneš někomu psát ... a zvl᚝ lidem, kteří jsou aktuálně v (_._)

hjarta

Perfektni.  Snad to udela.  A snad si to bude kazdy den cist.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#345 6. 6. 2014 8:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Prosím o radu

nikka1 napsal(a):

... v mých očích začíná padat níž a níž, protože se projevuje jako pěknej blb. A to mi hodně pomáhá už na něj koukat jinak.

tummenupp wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#346 10. 6. 2014 18:06

nikka1
♥------
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 20

Re: Prosím o radu

gymnasión napsal(a):

nikka1 napsal(a):

Nevíte o někom dobrém?

V které oblasti ČR by to mělo být?

V Praze.
Zkouším teď nějaký doplněk stravy proti depresím, no nic moc to nepomáhá. Ad brát nechci, to si nechávám, kdyby bylo ještě hůř hmm ,Kdyby jste měli zkušenosti s něčím, co pomůže aspoň trochu zahnat ty blbý pocity, tak dejte,prosím,vědět. Třeba mi i písněte soukromou zprávu na nikka1@centrum.cz, aby to tady nebylo jako reklama. Mám nálady jak na houpačce,vztek, brek,no asi to znáte. Díky.

Není tady

 

#347 10. 6. 2014 18:17

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Prosím o radu

nikka1 napsal(a):

gymnasión napsal(a):

nikka1 napsal(a):

Nevíte o někom dobrém?

V které oblasti ČR by to mělo být?

V Praze.
Zkouším teď nějaký doplněk stravy proti depresím, no nic moc to nepomáhá. Ad brát nechci, to si nechávám, kdyby bylo ještě hůř hmm ,Kdyby jste měli zkušenosti s něčím, co pomůže aspoň trochu zahnat ty blbý pocity, tak dejte,prosím,vědět. Třeba mi i písněte soukromou zprávu na nikka1@centrum.cz, aby to tady nebylo jako reklama. Mám nálady jak na houpačce,vztek, brek,no asi to znáte. Díky.

Si piš, že tim člověk taky prošel... dumbom
Nikko, pls, nečekej dlouho. AD nejsou žádnej med, to chápu, ale když nezačneš včas, tak sama sebe rozsekᚠna nudle, a pak se budeš slepovat mnohem hůř...
Třezalka? Hm? V tabletách?
Na psychologa v Praze se Ti zeptám a dám vědět, jak jsem pochodila...


Zpomal.

Není tady

 

#348 10. 6. 2014 21:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Prosím o radu

A co toto? Mamka to chvilku brala po smrti taky...


Valeriánské kapky - bylinná tinktura (extrakt) pro zklidnění organismu.

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) už ve 12.století používala abatyše Hildegarda ke zklidnění a zlepšení spánku.
I v současnosti patří kozlík lékařský k nejúčinnějším zklidňujícím drogám.
Tlumí nervozitu, úzkost a duševní napětí.
Zajišuje hlubší a delší spánek bez následných bolestí hlavy.
Nejúčinnější složkou se sedativními účinky jsou valepotriáty.
Na rozdíl od syntetických léků (např. Diazepam) není návykový a nemá vedlejší účinky a nevyvolává abstinenční příznaky při ukončení užívání.

Užívejte 4 týdny, pak musí následovat 4 týdenní přestávka.

Dávkování: 20 kapek 3x denně. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upravil(a) Judyna (10. 6. 2014 21:05)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#349 10. 6. 2014 21:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Prosím o radu

nikka1 napsal(a):

gymnasión napsal(a):

nikka1 napsal(a):

Nevíte o někom dobrém?

V které oblasti ČR by to mělo být?

V Praze.
Zkouším teď nějaký doplněk stravy proti depresím, no nic moc to nepomáhá. Ad brát nechci, to si nechávám, kdyby bylo ještě hůř hmm ,Kdyby jste měli zkušenosti s něčím, co pomůže aspoň trochu zahnat ty blbý pocity, tak dejte,prosím,vědět. Třeba mi i písněte soukromou zprávu na nikka1@centrum.cz, aby to tady nebylo jako reklama. Mám nálady jak na houpačce,vztek, brek,no asi to znáte. Díky.

znám to až příliš dobře ... já si kupuju .. persen .. asi to taky moc nezabírá , ale aspon pro ten pocit + nějaké čaje na nervy smile  AD se bojím


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#350 10. 6. 2014 22:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Prosím o radu

Terapia, podža mňa... vykeca sa niekomu nezúčastnenému, ale chápajúcemu. Treba len trafi dobrého terapeuta, no...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů