Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 19. 5. 2014 16:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Přátelé aneb kolik přátel máte?

dusička napsal(a):

Já Karfici uplně chápu. A párkrát jsem ukončila kamarádské vztahy kvůli tomuhle stěžování taky. Sama mám svých starostí dost a ono vypovídat se a furt si stěžovat a mluvit jen a jen o jednom problému dost vycucává.

to je pravda, taky jsem prestala sve problemy resit v realu , protoze bylo videt na vyrazech  , ze tim otravuju

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#77 19. 5. 2014 16:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Jessika napsal(a):

No tak já jsem Kozoroh (když už tady někde padla zmínka o těch horoskopech smile )
Takže ke mně se lidi nijak zvl᚝ "nepřitáčejí" a chvíli to trvá, než si někoho pustím k tělu.
Kamarádka se mi "přihodila" ještě na střední škole , nějaké ty vzpomínky a zážitky jsme za ty desítky let stačily nasbírat a tak jsem získala takovou představu, že mně v určití věci podpoří a ne , že se postaví na stranu někoho jiného, takřka "cizího". No a nestačila jsem se divit. Jak říkám, člověk se pořád učí
Ale že bych někomu psala SMS, pořád štěbetala a něco řešila,  tak to ne, to teda u mně nehrozí smile

No vidis , jsem taky kozoroh a na sms jsem vylozene vysazena .. sice asi ne uuplne od kamaradek smile ale ani tak by mi to nevadilo

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#78 19. 5. 2014 17:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥

a kolik máte bývalých přátel?
Čím dál míň, bohužel... už se pár let kácí i v našem lese... další se "ztratili ve víru světa" a je technicky nemožný se potkávat... u jiných se časem změnily zájmy tak, že nelze najít společnou řeč... ale zdravý jádro zůstává - to nejzdravější nějakejch padesát let.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#79 19. 5. 2014 17:57

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Zda se, ze nemam “byvale pratele“ ... Bud nebyli prateli nikdy, nebo dosud jsou, jen t.c. v offsidu ... smile

"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

#80 20. 5. 2014 0:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Jessika napsal(a):

Dovolím si téma trochu otočit : a kolik máte bývalých přátel?
Stalo si mi, že jsem po několika impulsech zjistila, že moje letitá kamarádka ani tak moc kamarádka není.
Mrzí mně to jako bych přišla o milého, ale fakt už k ní dál nedokážu přistupovat jako "ke kamarádce".
Je to dost blbý, protože spolu děláme, ale něco se ve mně zaseklo a nejde to.
Nedokážu už předstírat, že jsem v pohodě, asi to bude tím, že když něco dělám , položím se do toho naplno.
Do vztahu se vždycky položím a očekávám totéž od mých protějšků - a pak se divím, že oni to tak nevnímají...
Jo, člověk se pořád učí.

Jednu jedinú, s ktorou som sa rozkmotrila a vyhýbam sa jej, priznávam... rodna Inak sa mi odsahovali, odmlčali sa, majú veža práce a tak, ale sme väčšinou aspoň v občasnom kontakte a viem o nich (a oni o mne) napr. cez ďalšie spoločné kamošky. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#81 20. 5. 2014 0:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Jessika napsal(a):

No tak já jsem Kozoroh (když už tady někde padla zmínka o těch horoskopech smile )
Takže ke mně se lidi nijak zvl᚝ "nepřitáčejí" a chvíli to trvá, než si někoho pustím k tělu.
Kamarádka se mi "přihodila" ještě na střední škole , nějaké ty vzpomínky a zážitky jsme za ty desítky let stačily nasbírat a tak jsem získala takovou představu, že mně v určití věci podpoří a ne , že se postaví na stranu někoho jiného, takřka "cizího". No a nestačila jsem se divit. Jak říkám, člověk se pořád učí
Ale že bych někomu psala SMS, pořád štěbetala a něco řešila,  tak to ne, to teda u mně nehrozí smile

Ono je otázka, o čo išlo a ako to bolo... Keď moja kamoška (podža mňa) bola v nepráve, tak som buď stála pri nej alebo aspoň držala hubu hmm , ale potom medzi 4 očami som jej povedala, aký mám názor na vec.  Kamoška neznamená, že máme na úplne všetko rovnaký názor a že budem milova a obdivova každý kopanec, ktorý urobí. wink  (Ak to bol kopanec... fakt neviem, o čo u vás išlo.)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#82 23. 5. 2014 11:09

Suzie
♥♥♥♥---

Na fakultě jsem měla úžasnou kamarádku, všechno jsme dělaly spolu, byly to krásné časy - pařby, sny o budoucnosti.
Pak v roce 1986 emigrovala do Rakouska a když se na to dívám zpětně, tak díky tomu jsem si našla chlapa a vzala si ho a měla s ním dítě.
Protože žádný chlap vám nerozumí tak jako kámoška, kdyby neutekla, tak možná doteď trávíme čas spolu a bědujeme, že nejsou normální muži.
Moje neteř má taky skvělou kámošku a je v pětatřiceti sama, protože se už nedokáže přizpůsobit mužskému, i když by chtěla.
Nicméně teď s tou mojí přítelkyní jsme se po těch letech našly na netu a píšeme si a možná se i sejdeme.

Ale mám jednu kamarádku už dvacet let, které můžu říct úplně všechno a ona mě vždycky podrží  a pro mě je to dostačující počet přátel.

Není tady

#83 23. 5. 2014 12:06

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Měla jsem hodně blízkou kamarádku na základce, dostala se i na stejný gympl, i když do jiné třídy, ale ještě v prváku na gymplu jsme spolu hodně kamarádily, chodily jsme spolu do divadla, bruslit a o prázdninách jsem byla s ní a její rodinou měsíc v Bulharsku. Pak si v tanečních našla kluka a byl konec našemu přátelství - veškerý volný čas věnovala jemu. Naposledy jsme se viděly, když se mi narodila dcera a to bude už 29 let. Docela mě to dřív mrzelo, i teď mě někdy píchne u srdce, když si na ni vzpomenu. Pak jsem měla ještě kamarádku na gymplu, ale ona se mnou pořád strašně soupeřila a nebylo mi to příjemné. Měla jsem k ní takový ambivalentní vztah a když jsme se pak přestaly stýkat, tak se mi spíš ulevilo. Po té rozhodně netoužím. Jinak mám kamarádky dlouholeté, ale v době, kdy jsem byla vdaná, tak byl nejlepší přítel rozhodně můj muž. Svěřovala jsem se mu se vším, trávili jsme spolu téměř celý volný čas. S kamarádkami jsem se viděla párkrát ročně. A nechyběly mi. Po rozvodu jsem zase ta přátelství obnovila, jen už ty kamarádky nemají tolik volna jako já. Každá má svoji rodinu, manžela nebo aspoň vnoučata. A je fakt, že jsem přišla na to, že manžel mi nikdy nemůže být tak blízký jako kamarádka. Já jsem se mu svěřovala a on si z toho vyzobával to špatné, co jsem mu o sobě svěřila a pak to použl proti mně. To mi žádná kamarádka neudělala, těm můžu říct všecko.

Není tady

#84 23. 5. 2014 14:26

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Ivana napsal(a):

Měla jsem hodně blízkou kamarádku na základce, dostala se i na stejný gympl, i když do jiné třídy, ale ještě v prváku na gymplu jsme spolu hodně kamarádily, chodily jsme spolu do divadla, bruslit a o prázdninách jsem byla s ní a její rodinou měsíc v Bulharsku. Pak si v tanečních našla kluka a byl konec našemu přátelství - veškerý volný čas věnovala jemu. Naposledy jsme se viděly, když se mi narodila dcera a to bude už 29 let. Docela mě to dřív mrzelo, i teď mě někdy píchne u srdce, když si na ni vzpomenu. Pak jsem měla ještě kamarádku na gymplu, ale ona se mnou pořád strašně soupeřila a nebylo mi to příjemné. Měla jsem k ní takový ambivalentní vztah a když jsme se pak přestaly stýkat, tak se mi spíš ulevilo. Po té rozhodně netoužím. Jinak mám kamarádky dlouholeté, ale v době, kdy jsem byla vdaná, tak byl nejlepší přítel rozhodně můj muž. Svěřovala jsem se mu se vším, trávili jsme spolu téměř celý volný čas. S kamarádkami jsem se viděla párkrát ročně. A nechyběly mi. Po rozvodu jsem zase ta přátelství obnovila, jen už ty kamarádky nemají tolik volna jako já. Každá má svoji rodinu, manžela nebo aspoň vnoučata. A je fakt, že jsem přišla na to, že manžel mi nikdy nemůže být tak blízký jako kamarádka. Já jsem se mu svěřovala a on si z toho vyzobával to špatné, co jsem mu o sobě svěřila a pak to použl proti mně. To mi žádná kamarádka neudělala, těm můžu říct všecko.

A nenapalo tě tu kamarádku ze základky kontaktovat? Já třeba zkoušela zkontaktovat taky býv.spolužačku ze zš,seděly jsme spolu mnoho let v lavici,pak jsme šly kažá jinam na sš a tak dále.Od té doby (od 14 let)jsme se neviděly,na srazy nechodí.Tak podle jména jsem si vygooglila alespon její adresu,napsala jí korepondák se svými kontakty,ale žádná odezva.Tak nevím,zajímalo by mě jak vypadá,jak žije,ale u srdce mě teda až z toho nepíchá.Kdyby mě píchalo jako tebe,tak jdu i přes mrtvoly.

Není tady

#85 23. 5. 2014 17:47

gemi
♥♥♥♥♥♥-

dobrý nápad - zkusit vyguglit spolužačku... nebo  přes někoho  spol. známého, či jiného spolužáka .... pokud ona má ( nejspíš)  jiné příjmení

Není tady

#86 2. 6. 2014 10:53

beurra
♥------

jo ale i seznam se někdy nezdá. Jenou jsem tak hledala kamarádku z dětství a google ani pich.

Není tady

#87 2. 6. 2014 11:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

I ja mela na ucnaku kamaradku na kterou vzpominam.Sverila se me tehdy,ze ji otec zneuzival.Ucnak nedokoncila,protoze propadla a opravky ji jeji matka nedovolila delat.Byla to podivna rodina matka ji sebrala jeji mansestraky a zacala je nosit ona a dala ji zvonove teplaky,ktere se v tu dobu rozhodne nenosili.Edita se za ne stydela.Pak jsem ji potkala ve vlaku,byla tehotna a rekla me,ze se cela jeji rodina a i ona stehuji do Brna.Vic o ni nic nevim.Na facebooku jsem zkousela kontaktovat jejiho bratra,ale bylo to bez odezvy.Rada bych ji nasla,ale do posty pro tebe jit nechci.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#88 2. 6. 2014 12:11

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Jaku napsal(a):

Ivana napsal(a):

A nenapalo tě tu kamarádku ze základky kontaktovat? Já třeba zkoušela zkontaktovat taky býv.spolužačku ze zš,seděly jsme spolu mnoho let v lavici,pak jsme šly kažá jinam na sš a tak dále.Od té doby (od 14 let)jsme se neviděly,na srazy nechodí.Tak podle jména jsem si vygooglila alespon její adresu,napsala jí korepondák se svými kontakty,ale žádná odezva.Tak nevím,zajímalo by mě jak vypadá,jak žije,ale u srdce mě teda až z toho nepíchá.Kdyby mě píchalo jako tebe,tak jdu i přes mrtvoly.

Ale já její adresu znám. Jen jsme každá už někde úplně jinde. Ani netoužím po tom se znovu setkat. i když letos to možná klapne, protože máme sraz 40 let od konce základky. Jen ráda vzpomínám na naše tehdejší ještě hodně naivní přátelství a mrzí mě, že se na mě vykašlala kvůli klukovi. Ale už je to dlouho a dvakrát nevstoupíš do téže řeky.

Není tady

#89 2. 6. 2014 12:30

olasik
Zablokovaný

Já si taky myslím,že to přátelství nám něco mělo dát tehdy , ted by asi nebylo dobrý zvovu to oživovat , bylo to určený pro ty roky tehdy.  Ted už bychom možná vůbec neměli společnou řeč.......

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#90 5. 6. 2014 12:45

katka194
♥------

příspěvek smazán

Upravil(a) AndreaP. (5. 6. 2014 22:05)

Není tady

#91 5. 6. 2014 16:10

gemi
♥♥♥♥♥♥-

ty,,,,,,,,    kateřino   -  proč  PRÁVĚ    SEM ??

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí