Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 8. 5. 2014 23:19

xana
♥------

Přátelé aneb kolik přátel máte?

Stýkám se s klukem, který má hrozně moc přátel. Navíc hodně sportuje, takže se opravdu nikdy nenudí. Já naopak přátele spočítám na prstech u rukou (možná jen jedné ruky) a nuda pro mě není nic nového. Cítím se kvůli tomu zle, protože jsem nikdy o přátele nouzi neměla, ale po mém prvním vážném vztahu jsem o ně díky své hlouposti přišla, protože jsem se na ně jednoduše vykašlala. Byla jsem příliš zamilovaná a veškerý čas jsem trávila s přítelem. Teď mám pár svých nejbližších, které nevídám moc často, protože dojíždějí na vysoké školy do jiných měst. Jsem tedy více méně odkázaná jen na kontakt s klukem, se kterým se vídám a jeho přáteli. Je mi s ním i jeho kamarády dobře, ale když se to pokazí, nebudu mít nikoho. Jsem celkem uzavřený člověk, nerada o sobě příliš vykládám a otevřít se dokážu až před lidmi, se kterými se cítím dobře a které znám. Co mám dělat, abych si našla více přátel? Kde je hledat? A kolik přátel máte vy?

Není tady

#2 9. 5. 2014 6:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: Přátelé aneb kolik přátel máte?

Xano, daleko víc než na počtu přátel záleží na tom, jak ty sama se v tom cítíš. Pokud se ti to zdá málo- je to proto, že ostatní mají více, nebo že bys opravdu více kontaktů potřebovala?

Z toho co píšeš, mi přijde, že se spíš tlačíš někam, co ti není přirozené. Nemusíš mít desítky přátel aby ses necítila sama. Nemám vůbec mnoho přátel, mám kolem sebe hodně známých, a kolegy, se kterými je mi dobře. V osobním životě se stýkám s málokterými z nich. Ale vyhovuje mi to.

Možná bys měla přemýšlet nad tím, jak si naplnit život jinak, než lidmi.
Jde tu o tebe, aby ty ses cítila dobře, i sama. Také můžeš sportovat, nebo dělat cokoliv jiného co tě bude bavit, a jako bonus tam můžeš potkat lidi, se kterými si můžeš rozumět...vůbec to není o počtu.

Není tady

#3 9. 5. 2014 6:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Známých spoustu, přátel sotva na prsty jedné ruky. Myslím opravdových, kteří s tebou budou za všech okolností, i když budeš na dně.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#4 9. 5. 2014 6:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Modroočka napsal(a):

Známých spoustu, přátel sotva na prsty jedné ruky. Myslím opravdových, kteří s tebou budou za všech okolností, i když budeš na dně.

přesně tak , nezáleží na kvantitě ,ale na kvalitě.

Není tady

#5 9. 5. 2014 15:33

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

Tak já mám dva přátele, z toho jednu velmi blízkou kamarádku. Jsem s nimi v každodenním kontaktu (skype), bohužel nebydlí ani jeden ve městě, kde bydlím. Více přátel ke svému životu nepotřebuju. Nenudím se, umím se zabavit sama (čtení, filmy, dokumenty,vyšívání atd.). Jsem ukázkový příklad introverta.

Není tady

#6 9. 5. 2014 20:05

xana
♥------

Asi jak vidím, jak on se s nimi neustále baví, pořád je čemu se smát, co podnikat. Pak přijdu domů a najednou jsem sama. Jeho přátelé za ním jezdí domů, jen tak na návštěvu, a to bydlí daleko za městem v malé vesničce. Já bydlím kousek za městem, ale moji přátelé mě navštívit nepřijedou aniž by jsme se předtím alespoň týden dopředu pořádně nedomluvili.
Také mi připadá, že kamarádství mezi muži je jiné než to ženské. Taky jsem byla vždy ráda za kamarády které mám, protože jim můžu říct co mám na srdci, ale čím méně na sebe máme času, tím víc mě trápí, že jich nemám víc a nemám se komu vypovídat v ten moment, kdy mě něco trápí nebo kdy mám radost..

Není tady

#7 9. 5. 2014 21:31

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Mám tři dobré kamarádky, na které bych se mohla spolehnout, že by mi pomohly, kdybych potřebovala. Možná ještě jednu, s níž se ale příliš nestýkám, zato se známe už od první třídy (49 let). Známých mám pár, občas zajdem na kafe, pokecáme ... je to fajn, ale že by za mnou někdo chodil domů, to ani náhodou. Proč taky? Vždycky jsem měla tak 1-2 kamarádky, ale doma jsme se příliš nenavštěvovaly. Jsem introvert a jsem ráda doma sama. Nikdy jsem neměla žádnou partu kamarádů a vlastně bych ani spoustu kamarádů nechtěla. Nerozumím lidem, kteří mají spousty "přátel".

Není tady

#8 9. 5. 2014 22:43

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Dobre kamaradky mam jen dve.Ja myslim,ze to staci.Pratel mam nekolik.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#9 10. 5. 2014 11:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Nevím, jestli to otevřete, jinak to ale funguje stoprocentně.
Osobně vyzkoušeno.

https://www.email.cz/web-office/tUZXMl6 … C5%A1e.pps

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#10 10. 5. 2014 14:46

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Já miluju to "nikdy pro nikoho neplač, nezaslouží si to. Ten kdo by si to zasloužil, ten tě nerozpláče" smile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#11 10. 5. 2014 15:11

karfice
♥♥♥♥---

Pravých přátel mám jen pár, pak začínám hledat kamarádky v mém věku a běz dětí.
Moje známé kamarádky s dětma jsem odhodila - nestýkám se s nimi, protože mi doma pořád kňučely, jak se mají špatně.

Není tady

#12 10. 5. 2014 15:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

karfice napsal(a):

Moje známé kamarádky s dětma jsem odhodila - nestýkám se s nimi, protože mi doma pořád kňučely, jak se mají špatně.

va

Není tady

#13 10. 5. 2014 15:50

karfice
♥♥♥♥---

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

va

Copak? Měla jsem 3 kamarádky, všechny 3 jsou bez chlapa, dva z nich neplatí alimenty a pokaždé co ke mě přišly tak jsem slyšela jenom kňučení o tom, jak se mají špatně a jak po mě chtějí půjčit peníze (které by mi stejně nevrátily - neměly z čeho).
Takže je mi fajn, s těmito lidmi se nestýkám, a našla jsem si už 4 kamarádky, s kterými chodím ven, popovidáme si o všem možném, zajdeme na vínko, do kina, na nákupy....atd.
Co je natom špatného?

Není tady

#14 10. 5. 2014 15:58

karfice
♥♥♥♥---

S kamarádkama jsem se seznámila na seznamka.cz
Chodíme občas posedět, do kina, na výlety - naposled jsem byla na Hukvaldech. Jsem ráda obklopena lidmi.

Není tady

#15 10. 5. 2014 17:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

va

Inu, snad je někdo recykloval va

Není tady

#16 10. 5. 2014 17:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Já jsem Blíženec, všech Blíženců kapitánka, takže mám kamarádek dost; od těch, co spolu přátelíme 40 let, po ty, co "jen" pár let.....od třicetiletých po pětasedmdesátileté smile Je to fajn. Těch dobrých, na které je spoleh mám taky dost.....vlastně skoro všechny, jen na každou je spoleh v něčem jiném. Všechny jsou tak či onak spřízněné duše a všechny mám ráda....."nezahodila" bych jedinou, přestože se postupně vdávají/rodí/opouštějí je děti/stávají se vdovami a rozvedenými a znova se vdávají......tak či onak, jednakaždá je pořád ta, kterou mám ráda smile

Není tady

#17 10. 5. 2014 17:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥

kamarádky s dětma jsem odhodila... protože mi doma pořád kňučely
Bodej... kamarádky nemají co skučet, ale hezky a bez vodmlouvání poslouchat, jak skučíme my... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#18 10. 5. 2014 19:00

karfice
♥♥♥♥---

helena napsal(a):

kamarádky s dětma jsem odhodila... protože mi doma pořád kňučely
Bodej... kamarádky nemají co skučet, ale hezky a bez vodmlouvání poslouchat, jak skučíme my... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Možná to je napsané hnusně, ale je to tak. Když se jsem se s nimi setkávala, pořád mluvili o jednom a tom samém. Jak jím chlapi neplatí alimenty, jak ostatním závidí, že se mají lépe...a když změníš téma, hned se vrátí k původnímu. To už se fakt nedalo. TAkže jsem každé napsala zprávu, že jeslti se se mnou budou chtít setkávat tak ano, ale nechci poslouchat pořád jedno a to samé a probírat jedno a to samé.

Není tady

#19 10. 5. 2014 19:01

karfice
♥♥♥♥---

lupina montana napsal(a):

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

va

To nevím, jestli je někdo recykloval big_smile
Ale s nimi se bavit nedá o ničem jiném než o alimentech a o tom, jak se mají špatně. Změníš téma, tak jsi ta špatná.
To už se nedalo, je mi jich líto, že se neumí postavit na vlastní nohy. Pořád jsem se pokoušela jím pomoct ale stejně si pořád melou to své.

Není tady

#20 10. 5. 2014 19:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

karfice napsal(a):

aprill napsal(a):

va

Ale s nimi se bavit nedá o ničem jiném než o alimentech a o tom, jak se mají špatně. Změníš téma, tak jsi ta špatná.
To už se nedalo, je mi jich líto, že se neumí postavit na vlastní nohy. Pořád jsem se pokoušela jím pomoct ale stejně si pořád melou to své.

myslím, že o nic nepřišly vissla

Není tady

#21 10. 5. 2014 19:09

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

myslím, že o nic nepřišly vissla

stolt

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#22 10. 5. 2014 19:10

Damila
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

karfice napsal(a):

va

Cháá. Skvělý pojem. Recyklovaní přátelé.
big_smile

Není tady

#23 10. 5. 2014 19:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Pořád jsem se pokoušela jím pomoct
Jak?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#24 10. 5. 2014 19:19

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Pořád jsem se pokoušela jím pomoct
Jak?

No vždy to píše - odhodila je, aby se konečně postavily na vlastní nohy, né? tongue

Díky bohu za mé kamarády, kteří mě mají rádi když jsem nahoře, i když se topím ve srágorách.

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#25 10. 5. 2014 19:20

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem Blíženec, všech Blíženců kapitánka, takže mám kamarádek dost; od těch, co spolu přátelíme 40 let, po ty, co "jen" pár let.....od třicetiletých po pětasedmdesátileté smile Je to fajn. Těch dobrých, na které je spoleh mám taky dost.....vlastně skoro všechny, jen na každou je spoleh v něčem jiném. Všechny jsou tak či onak spřízněné duše a všechny mám ráda....."nezahodila" bych jedinou, přestože se postupně vdávají/rodí/opouštějí je děti/stávají se vdovami a rozvedenými a znova se vdávají......tak či onak, jednakaždá je pořád ta, kterou mám ráda smile

Já jsem vždycky chtěla být Blíženka a sangvinik....mám takovou setru.. Kam přijde, je oblíbená, společenská, má to tak přirozeně, fakt hodně přátel... Já jí vždycky jako dítě záviděla, tohle. Ale dnes vím, že jsem prostě jiná. Že jsem flegmatik a melancholik a introvert jak víno,  a prostě mám na tyhle sociální kontakty těžkou pr.....
Musela bych se stylizovat do něčeho co nejsem, a v důsledku by se mi to tedy nemohlo ani líbit.
To jsem spíše chtěla kvůli společnosti, jak je nastavená, že tenhle model je oblíbený a uznávaný...ale tohle nejsem já.
Celkem brzy jsem to zjistila, tak se nikam necpu.. Ale vždy když se s tím takhle setkám, si na to vzpomenu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí