Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 9. 5. 2014 15:47

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Jak už tu někdo zmínil, dost mi vadí kam se téma vždycky stočí. Příklad - moje téma o žampionech. Ptala jsem se jestli je loupete. A podívejte se kam se téma stočilo.

Téměř vždy, když tu jeden něco založí, jiný jde a odvede to někam do úplných nesmyslů. Nakonec je z toho 100 příspěvků o ničem - šarvátky, neshody.

Není tady

 

#27 9. 5. 2014 15:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Napadlo mě, že by bylo dobré, kdyby si každý své vlákno, které si založil, kočíroval co nejvíc sám. Když je málo moderátorek. Myslím, že není problém upozornit, pokud jsou píšící mimo téma a autor vlákna si to nepřeje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 9. 5. 2014 19:12

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

pavel.kenny napsal(a):

Jednou mi nepřišla má výhra z vaší soutěže ikdyž jsem vám to meilem připomínal".

Napište mi do SZ podrobnější informace, minimálně to, o jakou soutěž se jedná, já osobně soutěže nedělám, ale pokusím se něco zjistit.

Není tady

 

#29 9. 5. 2014 21:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Já chodím na babinetu jen na diskuse a tady bych neměnila nic. Jen doufám, že se tu neobjeví možnost diskuse uzavřít, to je konec normálního diskutování. Kdysi dááááávno jsem chodila na Dámu a moc se mi tam líbilo. Moc jsem nepřispívala, jen výjimečně. Pak tam začali postupně uzavírat diskuse a dnes už tam je 3/4 diskusí pro veřejnost uzavřených. Už dobrých 6-7 let tam ani nepáchnu. Nerada bych, aby se tohle stalo s babinetem!

Není tady

 

#30 9. 5. 2014 22:51

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

AndreaP. napsal(a):

modrovous napsal(a):

Andrejko, já budu asi radši mlčet, viď? lol

Mlčeti se zakazuje, jen do mě big_smile

Do Tebe určitě ne. smile  Jediný problém, který tady mám, jsou reklamní otrapové, ale už jsme se shodly na tom, že s tím asi nic nesvedeme. Oceňuju, že extrémně otravní několikanásobně přihlášení a sami se sebou hovořící, jsou blokováni,
a že to tady nenecháváte prudičům napospas.
Jinak z mého pohledu měnit nic netřeba (já obecně ty změny nemám ráda, když už si někde zvyknu, nesu to spíš nelibě). Chodím jen na diskuse, ostatní části nehodnotím.
Tohle je jeden z těch civilizovaných serverů, i přes občasné šarvátky. A to, že se zvrhne vlákno příspěvky offtopic ,
tomu se asi zabránit nedá. Ostatně, většina vláken by při přísném dodržování tématu možná zanikla hned na první stránce.
Ono když někdo položí otázku "loupete žampiony", tak moc nechápu, co vlastně čeká. Jednoslabičné odpovědi ANO/NE?
Na serveru plném bab?  To by bylo proti přírodě. lol
Prostě si to vlákno začne žít svým životem a ubírá se někdy tam, kam se to zakladatelce nemusí líbit. A neustálým napomínáním (bože, to je jak ve škole roll ), aby se přispívající drželi tématu se dosáhne leda toho, že diskutující odejdou jinam a vlákno usne.

No, vidíte to, taky jsem vlastně offtopic . rodna


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#31 10. 5. 2014 7:32

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Dobre rano, docela me prekvapilo, ze snad vsichni (vcetne mne), co sem prispeli, rikaji, ze nechodi jinam, nez do diskusi...
Mne ani "neberou" ty "oznameni", co jsou vlevo nahore...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#32 10. 5. 2014 7:36

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Eva. napsal(a):

Napadlo mě, že by bylo dobré, kdyby si každý své vlákno, které si založil, kočíroval co nejvíc sám. Když je málo moderátorek. Myslím, že není problém upozornit, pokud jsou píšící mimo téma a autor vlákna si to nepřeje.

Takovou moznost mas aj doted, muzes prispevatelum rict, co chces (krome poruseni pravidel)..., vsak toho rada vyuzivas, ne? A o uzavreni muzes taky pozadat, to neni nic noveho... kapitulation


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#33 12. 5. 2014 4:24

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Dvořka napsal(a):

Jak už tu někdo zmínil, dost mi vadí kam se téma vždycky stočí. Příklad - moje téma o žampionech. Ptala jsem se jestli je loupete. A podívejte se kam se téma stočilo.

Téměř vždy, když tu jeden něco založí, jiný jde a odvede to někam do úplných nesmyslů. Nakonec je z toho 100 příspěvků o ničem - šarvátky, neshody.

Ale to je právě kouzlo debat a diskuzí, že se stočí i někam úplně jinam, k jiným tématům. Pokud nedojde k invektivám, proč by mělo vadit, že se třeba debata o žehlení stočí dejme tomu k sexu?
Kdykoliv jsme v práci s babama debatovaly o "něčem" skončily jsme u úplně "čehosi" jinýho lol

Jinak já nemám nijaký výhrady k Babinetu, chodím sem už osmej rok, nemám potřebu měnit přezdívku, proč taky, když už něco napíšu, tak je to za mě a nebudu se schovávat za jiný jména. Já jsem sama svá a Babinet je pro mě příjemný odreagování, taky se tady člověk dozví i docela zajímavý věci, "potká" zajímavý lidi a kolikrát najde radu na to, s čím si momentálně rady neví.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#34 12. 5. 2014 8:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ivana napsal(a):

Já chodím na babinetu jen na diskuse a tady bych neměnila nic. Jen doufám, že se tu neobjeví možnost diskuse uzavřít, to je konec normálního diskutování. Kdysi dááááávno jsem chodila na Dámu a moc se mi tam líbilo. Moc jsem nepřispívala, jen výjimečně. Pak tam začali postupně uzavírat diskuse a dnes už tam je 3/4 diskusí pro veřejnost uzavřených. Už dobrých 6-7 let tam ani nepáchnu. Nerada bych, aby se tohle stalo s babinetem!

Ivo, tak možnost uzavření diskuse bych naopak já uvítala.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#35 12. 5. 2014 8:07

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

LENNNA napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já chodím na babinetu jen na diskuse a tady bych neměnila nic. Jen doufám, že se tu neobjeví možnost diskuse uzavřít, to je konec normálního diskutování. Kdysi dááááávno jsem chodila na Dámu a moc se mi tam líbilo. Moc jsem nepřispívala, jen výjimečně. Pak tam začali postupně uzavírat diskuse a dnes už tam je 3/4 diskusí pro veřejnost uzavřených. Už dobrých 6-7 let tam ani nepáchnu. Nerada bych, aby se tohle stalo s babinetem!

Ivo, tak možnost uzavření diskuse bych naopak já uvítala.

to mas na mysli uzavirani diskuzi jen pro urcitou skupinu lidi , aby do ni ostatni nemohli prispivat nebo ji cist ? To se mi moc nelibi .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#36 12. 5. 2014 8:46

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ja bych uzavreni diskuse chapala jako moznost pro jejiho zakladatele pozadat o uzavreni, ev. uplne vymazani, napr. kdyz ma pocit, ze uz informaci, ktere hledal, ma dostatek, ev. kdyz se diskuse "zvrhne" pro zakladatele nezadoucim smerem, tak ji proste admini na jeho zadost uzavrou...
Je to asi dost slozita moznost, ptz. napr. uplnym vymazanim by mohly "zmizet" treba nejake dulezite odkazy... No ale zas kdyz nekdo najde pro sebe nejake zajimave info, muze si ho zalohovat, ze jo?

Upravil(a) Dorka (12. 5. 2014 8:48)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#37 12. 5. 2014 8:54

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Dorka napsal(a):

Ja bych uzavreni diskuse chapala jako moznost pro jejiho zakladatele pozadat o uzavreni, ev. uplne vymazani, napr. kdyz ma pocit, ze uz informaci, ktere hledal, ma dostatek, ev. kdyz se diskuse "zvrhne" pro zakladatele nezadoucim smerem, tak ji proste admini na jeho zadost uzavrou...
Je to asi dost slozita moznost, ptz. napr. uplnym vymazanim by mohly "zmizet" treba nejake dulezite odkazy... No ale zas kdyz nekdo najde pro sebe nejake zajimave info, muze si ho zalohovat, ze jo?

Mám na mysli uzavření diskuse jen pro několik lidí, kteří tam můžou, ostatní ne. Něco takového velmi nechci, protože já nejsem typ, který by byl v nějaké takové skupině, chci mít možnost číst všecko a přispívat kamkoli.

Není tady

 

#38 12. 5. 2014 9:10

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ivana napsal(a):

... Mám na mysli uzavření diskuse jen pro několik lidí, kteří tam můžou, ostatní ne...

Ja te, Ivi, pochopila, tak nejak podobne to tusim chtelo byt na Novem Babi, ale asi se to neujalo, vypadalo to jak nejake "tajne spolky pro VIP cleny" usch


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#39 12. 5. 2014 10:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Já jsem tady spokojená, i když je pravda, že dřív to tu asi více žilo. Jako nešastné se mi jeví snaha o založení nového Babinetu. Myslím si - stejně jako Vilemína - že to byla ta doba, kdy hodně lidí odešlo.
Že se témata občas stočí, to mi příjde jako normální.
Chodím jen sem a jen na diskuzi. Dříve jsem občas ještě zašla na Doktorku, ale tady je to mnohem lepší.
Jinak mi hrozně moc chybí Ota, ale v tom mi nikdo nepomůže.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#40 12. 5. 2014 12:36

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Judyno souhlasím, Ota tady moc chybí, často na něj vzpomínám, chybí mi ten jeho humor, a to, jak jsem s ním vždy kecala na skype sad Je nesmazatelně zapsán do Babinetu jako takového.

Téma uzavřené skupiny - tak ty tady ale jsou taky. A není to myšleno v žádném případě pro VIP členy, v 99% jsou to skupiny maminek těhulek a nebo malých dětí, kde si vyměnují své zkušenosti a podobně, a upřímně se jim nedivím, že leckdy intimní témata prostě nechtějí zveřejňovat veřejně. Proto jsem se taky zasazovala o to, aby zde byly a ve finále je vytvořila. V žádném případě se nejedná o to, že by se uzavíraly diskuze na Babinetu běžně dostupné, to ne, jsou to prostě debatní kroužky skupiny lidí, které něco spojuje - většinou teda to mateřství, jak jsem už uvedla.

Není tady

 

#41 12. 5. 2014 12:41

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Dorka napsal(a):

Ivana napsal(a):

... Mám na mysli uzavření diskuse jen pro několik lidí, kteří tam můžou, ostatní ne...

Ja te, Ivi, pochopila, tak nejak podobne to tusim chtelo byt na Novem Babi, ale asi se to neujalo, vypadalo to jak nejake "tajne spolky pro VIP cleny" usch

Mezi těma, co tam chodily, tak si myslím, že tohle se naopak ujalo velmi. Já byla za tuto možnost hodně ráda, měly jsme s holkama najednou svůj chlíveček, kde jsme mohly důvěrně kecat. Chápu, že každý o tohle nestojí, ale když se Andrejka ptá, tak tohle se mi na druhém BB líbilo.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#42 12. 5. 2014 12:43

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

AndreaP. napsal(a):

Judyno souhlasím, Ota tady moc chybí, často na něj vzpomínám, chybí mi ten jeho humor, a to, jak jsem s ním vždy kecala na skype sad Je nesmazatelně zapsán do Babinetu jako takového.

Téma uzavřené skupiny - tak ty tady ale jsou taky. A není to myšleno v žádném případě pro VIP členy, v 99% jsou to skupiny maminek těhulek a nebo malých dětí, kde si vyměnují své zkušenosti a podobně, a upřímně se jim nedivím, že leckdy intimní témata prostě nechtějí zveřejňovat veřejně. Proto jsem se taky zasazovala o to, aby zde byly a ve finále je vytvořila. V žádném případě se nejedná o to, že by se uzavíraly diskuze na Babinetu běžně dostupné, to ne, jsou to prostě debatní kroužky skupiny lidí, které něco spojuje - většinou teda to mateřství, jak jsem už uvedla.

Aha, tak teď čtu, že se dá diskuse uzavřít i tady! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#43 12. 5. 2014 13:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Ota tady moc chybí, často na něj vzpomínám
Za tři tejdny to bude už čtyři roky, co odešel... tolikrát jsme si slibovali, jak se sejdem na pivo... bohužel...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 12. 5. 2014 13:01

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

helena napsal(a):

Ota tady moc chybí, často na něj vzpomínám
Za tři tejdny to bude už čtyři roky, co odešel... tolikrát jsme si slibovali, jak se sejdem na pivo... bohužel...

Ano, ano, bude mít výročí. Byl to fantastickej chlap.

Není tady

 

#45 12. 5. 2014 13:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

LENNNA napsal(a):

...Aha, tak teď čtu, že se dá diskuse uzavřít i tady! tummenupp

Mozna ano, ja o tom nevim a ani to nechci vedet, nemam potrebu neco takoveho vyuzivat (cimz nechci tuhle moznost upirat nekomu jinemu... wink )

"...měly jsme s holkama najednou svůj chlíveček, kde jsme mohly důvěrně kecat. Chápu, že každý o tohle nestojí, ale když se Andrejka ptá, tak tohle se mi na druhém BB líbilo..."
OK.
Ja teda ted momentalne nevim, jak se dá diskuse uzavřít i tady!...

Opravdu se necitim jako clovek kompetenti k tomuhle neco pripominat... rodna, ale od svych dcer jaksi laicky vim, ze na FB muzou neco zverejnovat "verejne" a neco "vidi" jenom ti, ktere ony samy do svych soukromych sfer vpusti... rodna

Muj opravdu laicky nazor na takove stranky je, ze by mel byt prostor pro to, co ja si uvedomuju a snesu, ze se to dozvi vsichni, kteri maji zajem a pak pro to, co chci sdelit jednomu, nebo nekolika lidem tak, aby nikdo dalsi tohle nevedel a nijak nemohl dohledat...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#46 12. 5. 2014 13:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

AndreaP. napsal(a):

helena napsal(a):

Ota tady moc chybí, často na něj vzpomínám
Za tři tejdny to bude už čtyři roky, co odešel... tolikrát jsme si slibovali, jak se sejdem na pivo... bohužel...

Ano, ano, bude mít výročí. Byl to fantastickej chlap.

godlike Ano. Chytrej, uctyhodnej, uctivej, taktni, fakt ty sakra dulezite veci babineti umel resit s gracii a noblesou godlike
Neznala jsem ho osobne (a mooooc mi je lito grater), mel v avataru snad tusim svoji skutecnou podobu..., no, pro neajke povrchne lidi mohla byt treba nezajimava, ale ... , no, OTA je podle mne kandidat na to, jak se nekde za nejakych ja nevim jakych podminek, udeluje "cestne clenstvi", nebo... kapitulation


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#47 12. 5. 2014 13:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Dorko, jo, v byla to jeho skutečná podoba. Já ho sice taky osobně neznala, jen jsme si občas mejlovali (díky za to), ale poslal mi jednou video z jakési akce na Parukářce, kde se mihl.
Já tomu fvůbec nerozumím, jak může tolik chybět člověk, kterého jsem osobně neznala, psali jsme si jen občas (ale hodně jsme si přitom řekli). Jak je to možné? On byl opravdu vyjímečný.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#48 12. 5. 2014 13:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

LENNNA napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já chodím na babinetu jen na diskuse a tady bych neměnila nic. Jen doufám, že se tu neobjeví možnost diskuse uzavřít, to je konec normálního diskutování. Kdysi dááááávno jsem chodila na Dámu a moc se mi tam líbilo. Moc jsem nepřispívala, jen výjimečně. Pak tam začali postupně uzavírat diskuse a dnes už tam je 3/4 diskusí pro veřejnost uzavřených. Už dobrých 6-7 let tam ani nepáchnu. Nerada bych, aby se tohle stalo s babinetem!

Ivo, tak možnost uzavření diskuse bych naopak já uvítala.

Ja teda ne.Mam stejnou zkusenost s Damou co Ivana.Po dluohe dobe jsem tam zavitala a je tam mrtvo.Jinak mohu rict,ze kdyz jsem sem zacala chodit v roce 2006 bylo tu vice fajn lidicek.Spousta me jich tu chybi.Zustala snad mezi tema dobryma co si pamatuji jen Kiara,Modroocka a Ivana.Chybi me tu Tercia,EVA 36....a spousta dalsich co sem jiz s nejakeho duvodu nechodi.

Upravil(a) eremuruss (12. 5. 2014 13:36)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#49 12. 5. 2014 13:53

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Judyna napsal(a):

Dorko, jo, v byla to jeho skutečná podoba......Já tomu fvůbec nerozumím, jak může tolik chybět člověk, kterého jsem osobně neznala ...

Ja jo.
Je to, Judy, strasne jednoduchy... tummenupp
Clovek to byl zcela jiste uzasnej, do Babi rikal, co citil (zadna pretvarka), byl silene chytrej  a vsecky svoje schopnosti, dovednosti a moznosti rozdaval, kam vsude mohl, aj sem.
Nedivim se nicemu (ze se tim nezivil, jak by rada pod svoji oblibenou vytucnenou citaci "nevinne spitla" Helen). Neboj. Ti pravi se s nim setkaji znova. V lepsich podminkach, nez ted... gloria


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#50 23. 5. 2014 21:54

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Anketa - jaký si přeji mít Babinet ... ?

Mně by se třeba líbilo, když bych si mohla vybrat z různých variant grafického pozadí (třeba už to jde gloria ). Myslím, že to tak nabízelo myslím centrum.cz
A pak by se mi líbili víc graficky propracovaní smajlíci.
Jinak už mě fakt nic nenapadá smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů