Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 23. 6. 2016 14:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Eva. napsal(a):

Niky123 napsal(a):

Prokristapána - kdybych měla kvůli mobilu hledat nejen ten mobil - odkud vlastně zvoní, kde ho mám zašitý, pak brýle, pak ještě dotykovou tužku nebo nedejbože rukavičky a ještě je navlékat - to bych měla o celodenní program postaráno! lol

Já mám dotykovou "tyčku" dodanou přímo s mobilem, zasunutou v mobilu.
Dlouho jsem se bránila chytrému telefonu s internetem. Až před dvěma lety mě přítel konečně přemluvil. Dnes nechápu, proč mi to tak dlouho trvalo, když je to takový super pomocník. Včetně map při mých cyklistických výletech, kalendáře, kam si píšu na každý den věci, co mám udělat. Narozky, svátky... Jsem stále nadšena. stolt
Nehledě na to, že si, Niky, můžeš písmenka zvětšit, když je nevidíš...

Poznámky si píšem aj do toho môjho muzeálneho kúsku... a predstava, že budem mať v mobile internet a budem teda NEUSTÁLE zastihnuteľná aj pracovnými mailmi a telefonátmi roll ma teda vôbec neteší. hmm Presne tomu som sa snažila vyhnúť aj súkromným telefónom. Asi sa presťahujem niekam, kde nie je mobilný/infernetový signál...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#127 23. 6. 2016 15:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Já mám radost, že můj synek se konečně začal taky trochu hýbat. Ale že by zrovna dnes musel ujet 120 km na kole, které si naplánovali, no nevím. Doufám, že ho neklepne.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#128 23. 6. 2016 15:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

Niky123 napsal(a):

Prokristapána - kdybych měla kvůli mobilu hledat nejen ten mobil - odkud vlastně zvoní, kde ho mám zašitý, pak brýle, pak ještě dotykovou tužku nebo nedejbože rukavičky a ještě je navlékat - to bych měla o celodenní program postaráno! lol

Já mám dotykovou "tyčku" dodanou přímo s mobilem, zasunutou v mobilu.
Dlouho jsem se bránila chytrému telefonu s internetem. Až před dvěma lety mě přítel konečně přemluvil. Dnes nechápu, proč mi to tak dlouho trvalo, když je to takový super pomocník. Včetně map při mých cyklistických výletech, kalendáře, kam si píšu na každý den věci, co mám udělat. Narozky, svátky... Jsem stále nadšena. stolt
Nehledě na to, že si, Niky, můžeš písmenka zvětšit, když je nevidíš...

Poznámky si píšem aj do toho môjho muzeálneho kúsku... a predstava, že budem mať v mobile internet a budem teda NEUSTÁLE zastihnuteľná aj pracovnými mailmi a telefonátmi roll ma teda vôbec neteší. hmm Presne tomu som sa snažila vyhnúť aj súkromným telefónom. Asi sa presťahujem niekam, kde nie je mobilný/infernetový signál...

A ještě hrozí toto
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/be … bletu.html


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#129 23. 6. 2016 17:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4946

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Dostala som pracovný mobil... samo osebe dobrá správa, ale - ALE - je to presne ten androidový telefón inteligentnejší ako ja (a dotykový - NA MOJE ENCHTY!), akému sa v súkromí vyhýbam ako čert krížu... kapitulation grater

tummenupp Já si neumím (s nadsázkou) už svůj život bez chytrého telefonu vůbec představit big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#130 23. 6. 2016 18:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):


Já mám dotykovou "tyčku" dodanou přímo s mobilem, zasunutou v mobilu.
Dlouho jsem se bránila chytrému telefonu s internetem. Až před dvěma lety mě přítel konečně přemluvil. Dnes nechápu, proč mi to tak dlouho trvalo, když je to takový super pomocník. Včetně map při mých cyklistických výletech, kalendáře, kam si píšu na každý den věci, co mám udělat. Narozky, svátky... Jsem stále nadšena. stolt
Nehledě na to, že si, Niky, můžeš písmenka zvětšit, když je nevidíš...

Poznámky si píšem aj do toho môjho muzeálneho kúsku... a predstava, že budem mať v mobile internet a budem teda NEUSTÁLE zastihnuteľná aj pracovnými mailmi a telefonátmi roll ma teda vôbec neteší. hmm Presne tomu som sa snažila vyhnúť aj súkromným telefónom. Asi sa presťahujem niekam, kde nie je mobilný/infernetový signál...

A ještě hrozí toto
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/be … bletu.html

cool To by sa mi páčilo... BI.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#131 24. 6. 2016 7:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Já si neumím (s nadsázkou) už svůj život bez chytrého telefonu vůbec představit
To já bych si ho docela dobře dovedla představit i bez hloupýho... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png (služebního obzvlášť)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#132 24. 6. 2016 8:14

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1327

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Já si už neumím představit život bez internetu. Mám ho ráda, jako zdroj informací i zábavy. Televizi téměř nepouštím, rádio taky ne. Mobil je mi dobrým pomocníkem, asi bych už taky nechtěla žít bez něj.

Ale včera jsem jela na kole podél jednoho krásného, romantického tábořiště: Lesy, řeka, skály, romantika. A co mě šokovalo - uprostřed toho stan, před ním stoleček, na něm notebook a pán, zírající na obrazovku va va va . Tak takovýto závislák bych být nechtěla.
(Když jsem jela po hodině stejnou cestou zpět, stále ještě zíral....).

Není tady

 

#133 24. 6. 2016 9:45

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 3032

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Já byla taky včera na kole............50 km náročným terénem, no nekleplo mě ..................ale měla jsem namále
Jeli jsme autem kus od Brna................a pak milovaná Vysočina, tentokrát u Humpolce.............prohlídka Želivu-kláštera, kostela...........jeli jsme lesy, kde byl příjemný chládek...........ale A se spletl a mírně jsme zabloudili, návrat v 21hod.-záhul, dnes mám odpočívací den.................a tolik energie

Není tady

 

#134 24. 6. 2016 16:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Jojo, u nás na Vysočině je krásně. Syn kolo taky přežil. Asi ani moc nebloudili, ujel prý 125 km, což je pouhých 5 oproti plánu.Říkal, že nejnáročnější to bylo u nás, pak už jen po rovině a to prý jelo samo. Je fakt, že já cestu po rovině neznám a pamatuji se, když jsem jela v takovýchto vedrech něco přes 80 km ve Žďárských vrších a totálně jsem se přehřála. Sice mně špatně nebylo, ale vypadala jsem tak smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#135 25. 6. 2016 14:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Niky123 napsal(a):

Já si už neumím představit život bez internetu. Mám ho ráda, jako zdroj informací i zábavy. Televizi téměř nepouštím, rádio taky ne. Mobil je mi dobrým pomocníkem, asi bych už taky nechtěla žít bez něj.

Ale včera jsem jela na kole podél jednoho krásného, romantického tábořiště: Lesy, řeka, skály, romantika. A co mě šokovalo - uprostřed toho stan, před ním stoleček, na něm notebook a pán, zírající na obrazovku va va va . Tak takovýto závislák bych být nechtěla.
(Když jsem jela po hodině stejnou cestou zpět, stále ještě zíral....).

Tak nevíš, jak dlouho tam pobýval lol
Pamatuju, jak na tábořištích (konkrétně mi teď vytanul Annín) lidi zkraje léta postavili takový ty stanový domy a televizi tam měl každej druhej.
Taky jsem se vofrňovala - ale nakonec, každý odpočívá po svém, žejo.
Třeba pána nelíp nakopne ta kombinace přírody kolem a informací uvnitř....a třeba tam čuměl na po*no, co víš cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#136 27. 7. 2016 23:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Mám ďalšieho psa, o ktorého sa starám, tentoraz nevlastnej dcére... rock To je radosť, ale musíme si na seba zvyknúť (obyčajne chodieva cez dovolenky inak, kam teraz nemôže)... obidve. Ona už u mňa bola, ale nepamätá si to - a ja neviem, ako jej to pripomenúť.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#137 11. 11. 2016 9:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Včera nasnežilo... ale do dneška je z toho brečka a už len prší - neviem, čo z toho je na skuhry a čo na radosť. Principiálne mám sneh rada, ale včera okamžite boli zápchy a kolabovala doprava hmm , takže tiež zmiešané pocity.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#138 28. 11. 2016 13:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Sneží!!!! vissla A k tomu svieti slnko a fúka...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#139 1. 12. 2016 0:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Výdatne nasnežilóóó! kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#140 2. 12. 2016 21:52

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14986

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Jste lepší.  wink
Seli, nazuj sněžnice.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#141 5. 12. 2016 14:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Už je to len taká tenká vrstvička inovatky a srieňu a námraza... ale aj tak krajšie ako blato a bahno. Plus svieti slnko cool - paráda!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#142 5. 12. 2016 21:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14986

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

V centru nic moc, ale u nás na kopci je to jak na horách. wink Ale taky jen jinovatka. Doposud jsem žila v domnění, že jinovatka a námraza jedno jsou... Selimo, co je to, prosím tě, srieň?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#143 6. 12. 2016 12:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Vraj jinovatka... ale je mi to čudné, lebo inovatku máme aj my kapitulation ...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#144 6. 12. 2016 19:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

lebo inovatku máme aj my
Nejen inovatku... hledala jsem a našla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Synonymá slova „srieň” v slovenskom synonymickom slovníku
srieň p.inovať
inovať zmrznutá vodná para skladajúca sa z ľadových kryštálikov v tvare ihličiek • inovatka • srieň: stromy, konáre sú pokryté inovaťou, srieňom • osuheľ: zo stromov visela osuheľ • mráz: na pole padol mráz • zried. osuhlina • nár. hŕňava


a ještě tady http://www.juls.savba.sk/ediela/ks/1994/1/ks1994-1.html - str. 36 a 37. Zajímavý čtení.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#145 6. 12. 2016 20:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14986

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Heleno, díky. Slovenský synonymický slovník- hezký počtení na dlouhý zimní večery. big_smile Ty nuance jsou zajímavý. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#146 7. 12. 2016 8:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Leckterej slovník je báječná lektýra... jen toho času, kdyby bylo http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#147 7. 12. 2016 10:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

helena napsal(a):

lebo inovatku máme aj my
Nejen inovatku... hledala jsem a našla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Synonymá slova „srieň” v slovenskom synonymickom slovníku
srieň p.inovať
inovať zmrznutá vodná para skladajúca sa z ľadových kryštálikov v tvare ihličiek • inovatka • srieň: stromy, konáre sú pokryté inovaťou, srieňom • osuheľ: zo stromov visela osuheľ • mráz: na pole padol mráz • zried. osuhlina • nár. hŕňava


a ještě tady http://www.juls.savba.sk/ediela/ks/1994/1/ks1994-1.html - str. 36 a 37. Zajímavý čtení.

Tak osuheľ vidím prvně v životě va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#148 7. 12. 2016 11:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Tak osuheľ vidím prvně v životě
Vidíš... jedna se stále učí... aneb kdybys mě neměla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ovšem zrovna osuheľ  se mi jako slovo moc nelíbí - asociuje mi osypky, sopel, osutiny a tak podobně.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#149 7. 12. 2016 13:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

lupina montana napsal(a):

helena napsal(a):

lebo inovatku máme aj my
Nejen inovatku... hledala jsem a našla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Synonymá slova „srieň” v slovenskom synonymickom slovníku
srieň p.inovať
inovať zmrznutá vodná para skladajúca sa z ľadových kryštálikov v tvare ihličiek • inovatka • srieň: stromy, konáre sú pokryté inovaťou, srieňom • osuheľ: zo stromov visela osuheľ • mráz: na pole padol mráz • zried. osuhlina • nár. hŕňava


a ještě tady http://www.juls.savba.sk/ediela/ks/1994/1/ks1994-1.html - str. 36 a 37. Zajímavý čtení.

Tak osuheľ vidím prvně v životě va

ijá...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#150 7. 12. 2016 20:19

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14986

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Dejte si radši osúchy. (Znám z dětství a na netu plno receptů.)

                           storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů