Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1026 9. 8. 2021 18:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Teď trochu nestíhám, ale toto musím si zaskuhrat a pochlubit se rodna
Zaskuhrat, protože už mi před nosem vyfoukli 3. auto, které jsem si vybrala! sad Já fakt vždy tak dlouho vybírám, pak tam zavolám a řeknou mi, že je pryč! Fakt už třetí auto! A to poslední mě mrzí hodně, to mělo takových "udělátek", že jsem z toho byla úplně nadšená, takové už neseženu grater
No ale na druhou stranu mám velkou radost, protože jsem konečně sehnala (a konečně se rozhoupala k tomu rozhodnutí) a příští týden budu mít nového pejska. Zase fenku čivavy - k té mojí čivaví holce. Tak se těším, snad si holky sednou a snad to zvládneme, je z útulku a má už lecos za sebou. Držte pěsti.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#1027 9. 8. 2021 19:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Lennno, držím pěsti i na nohách!!! Nejen s pejskem, ale i s autem wink Prozradíš, co sis nakonec vybrala za auto? tummenupp

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#1028 9. 8. 2021 19:51

Irma
♥♥♥♥---

Lennno, taky držím tummenupp

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#1029 9. 8. 2021 19:54

rina
♥♥♥♥♥♥-

👍🍀🌞👏

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1030 9. 8. 2021 20:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Lennno, to je moc hezké, že jsi při šílení z vybírání vozítka stihla vybrat psí kamarádku pro vás obě. tummenupp godlike big_smile storstark

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#1031 10. 8. 2021 14:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Lennno, držím pěsti i na nohách!!! Nejen s pejskem, ale i s autem wink Prozradíš, co sis nakonec vybrala za auto? tummenupp

První bylo Hyundai i20, druhé Hyundai i10 a třetí Škoda Citigo. Moc mě mrzí to první a to třetí. Do té Škody jsem byla skoro zamilovaná big_smile - moc se mi líbilo, že má různé "pomocníky" - parkovací asistent, asistent rozjezdu do kopce, asistent zastavení před překážkou, asistent deště, vyhřívané sedačky, klimoška, navigace a další - měla toho fakt hodně a z těch první tří jsem byla nadšená, že by mi to usnadnily. Tak jdu hledat dál.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#1032 10. 8. 2021 22:09

Irma
♥♥♥♥---

Vyhřívaná sedačka je v zimě k nezaplacení big_smile Mᚠpožadavek na konkrétní barvu nebo je to jedno?

Není tady

#1033 12. 8. 2021 20:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

Vyhřívaná sedačka je v zimě k nezaplacení big_smile Mᚠpožadavek na konkrétní barvu nebo je to jedno?

Tak tu bych já zrovna moc nepotřebovala, mně se líbilo to parkování, rozjezd do kopce.... Nene, požadavek na barvu nemám. Jako samozřejmě se mi líbí nějaké barvy auta více - bílá nejvíc asi, taková ta šedá (nevím jak jí přesně popsat), černá, červená.... naopak opravdu bych nemusela modré, zelené či žluté. Ale rozhodující to není.

- Gary Smith

Není tady

#1034 14. 8. 2021 14:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Teda Leno, ty jsi taková akční, jsi dobrá.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#1035 14. 8. 2021 21:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Kuchyň hotová, mám z ní radost, kromě malování jsem pořídila nové dekorace, záclonu, kytky... tak se mi to moc líbí. A rovnou jsem se pustila do ložnice, ne teda malování, ale gruntuju a vyhazuju oblečení, peru.... asi "hnízdím" big_smile, brzy budeme tři tummenuppsmile

- Gary Smith

Není tady

#1036 14. 8. 2021 21:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Mᚠmůj obdiv. Předělávky v bytě a hloubkové gruntování, to je pro mě mor.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#1037 14. 8. 2021 22:08

vera
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Irma napsal(a):

Tak tu bych já zrovna moc nepotřebovala, mně se líbilo to parkování, rozjezd do kopce.... Nene, požadavek na barvu nemám. Jako samozřejmě se mi líbí nějaké barvy auta více - bílá nejvíc asi, taková ta šedá (nevím jak jí přesně popsat), černá, červená.... naopak opravdu bych nemusela modré, zelené či žluté. Ale rozhodující to není.

já se nakonec rozhodla pro......zelenou, nelíbí se mi, vůbec
ale, když jsem měla červené a předtím stříbrné.......co jsem se nahledala auta před supermarketem

teď se podívám a vidím.......nehezkou zelenou........hurá, to je moje............a zvykla jsem si
vidím, že mí přátelé kroutí nad tím hlavou.............ptají se mi, proč jsem si vybrala takovou zelenou.......no

byl to dobrý tah

Není tady

#1038 14. 8. 2021 22:57

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Věro, tummenupp přístup! big_smile

Seneca

Není tady

#1039 15. 8. 2021 9:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Mᚠmůj obdiv. Předělávky v bytě a hloubkové gruntování, to je pro mě mor.

Judyno, pro mě také big_smile  Jak dlouho jsem se k tomu odhodlávala! Ale teď jsem opravdu ráda a moc spokojená, jak jsem si to udělala hezké storstark

- Gary Smith

Není tady

#1040 15. 8. 2021 9:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

vera napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Irma napsal(a):

já se nakonec rozhodla pro......zelenou, nelíbí se mi, vůbec
ale, když jsem měla červené a předtím stříbrné.......co jsem se nahledala auta před supermarketem

teď se podívám a vidím.......nehezkou zelenou........hurá, to je moje............a zvykla jsem si
vidím, že mí přátelé kroutí nad tím hlavou.............ptají se mi, proč jsem si vybrala takovou zelenou.......no

byl to dobrý tah

tummenupp no super! A hlavně auto na barvu nejezdí, jsou důležitější věci tummenupp

- Gary Smith

Není tady

#1041 16. 8. 2021 8:48

Blossom opět s vámi
♥♥♥----

LENNNA napsal(a):

Kuchyň hotová, mám z ní radost, kromě malování jsem pořídila nové dekorace, záclonu, kytky... tak se mi to moc líbí. A rovnou jsem se pustila do ložnice, ne teda malování, ale gruntuju a vyhazuju oblečení, peru.... asi "hnízdím" big_smile, brzy[b] budeme tři tummenuppsmile

[/b]

Gratuluji!!!smile

Není tady

#1042 16. 8. 2021 21:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Kuchyň hotová, mám z ní radost, kromě malování jsem pořídila nové dekorace, záclonu, kytky... tak se mi to moc líbí. A rovnou jsem se pustila do ložnice, ne teda malování, ale gruntuju a vyhazuju oblečení, peru.... asi "hnízdím" big_smile, brzy budeme tři tummenuppsmile

tummenupp  godlike

Seneca

Není tady

#1043 18. 8. 2021 21:57

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Koukám, že se všichni z Babinetu domluvili a odjeli někam na dovolenou. stolt

Seneca

Není tady

#1044 18. 8. 2021 22:07

rina
♥♥♥♥♥♥-

Ne. Nejsme na dovolené.

Upravil(a) rina (19. 8. 2021 7:52)

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1045 19. 8. 2021 11:49

Barča
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Lennno, to je vynikající! Auto, kuchyň ... nový život....
Kdo jsou ti další dva v hnízdě? wink

Není tady

#1046 22. 8. 2021 17:16

Irma
♥♥♥♥---

Ono se řekne, že na barvě auta nezáleží, ale evidentně záleží. vera nemusí pátrat, kde zastavila smile
Někdo dává autu i jméno. Znám 3: Beruška (červený Fiat), Oskar (Škodovka) a Drak (BMW). big_smile

Lennno tummenupp Mám takové akce ráda. Byt se provzdušní. Sice nejsem skladovací člověk, a věci, které nepotřebujeme, s lehkým srdcem vyhazuji nebo posílám dál, ale stejně se toho doma nasyslí ...

Není tady

#1047 22. 8. 2021 21:24

rina
♥♥♥♥♥♥-

Dnes jsem mluvila s dcerou o velikosti auta. Říkala že taky to velké auto není dobré, že tam u nich žena ve velkém autě neviděla malé děcko, které jí vběhlo pod auto a zajela ho a zabila. Neviděla ho.

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1048 23. 8. 2021 7:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

Ono se řekne, že na barvě auta nezáleží, ale evidentně záleží. vera nemusí pátrat, kde zastavila smile
Někdo dává autu i jméno. Znám 3: Beruška (červený Fiat), Oskar (Škodovka) a Drak (BMW). big_smile

Lennno tummenupp Mám takové akce ráda. Byt se provzdušní. Sice nejsem skladovací člověk, a věci, které nepotřebujeme, s lehkým srdcem vyhazuji nebo posílám dál, ale stejně se toho doma nasyslí ...

Taky jsme měli Berušku - 1000 MB červené, naše první společné. Volant obrovský, bez posilovače, pásy nenavinovací.. no prodrandili jsme s ní tenkrát půlku České republiky. Zážitky nepopsatelné, ale hlavně nezapomenutelné hjarta a pak Broučka (VW Beetle), jinak nepojmenováváme smile
Spíš mě zarazilo, že i autu může barva slušet a někdy je to aspekt, který mě přinutí se podívat i na (nejen) jízdní vlastnosti některých aut stolt

Není tady

#1049 25. 8. 2021 11:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

LENNNA napsal(a):

Teď trochu nestíhám, ale toto musím si zaskuhrat a pochlubit se rodna
Zaskuhrat, protože už mi před nosem vyfoukli 3. auto, které jsem si vybrala! sad Já fakt vždy tak dlouho vybírám, pak tam zavolám a řeknou mi, že je pryč! Fakt už třetí auto! A to poslední mě mrzí hodně, to mělo takových "udělátek", že jsem z toho byla úplně nadšená, takové už neseženu grater
No ale na druhou stranu mám velkou radost, protože jsem konečně sehnala (a konečně se rozhoupala k tomu rozhodnutí) a příští týden budu mít nového pejska. Zase fenku čivavy - k té mojí čivaví holce. Tak se těším, snad si holky sednou a snad to zvládneme, je z útulku a má už lecos za sebou. Držte pěsti.

Držím päste....

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#1050 25. 8. 2021 13:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Narazila jsem na veřejnou sbírku, kterou vypsal bývalý spolužák, kterému vážně onemocněla jedna z dcer. Je neskutečné, jak se takové příběhy dějí tak dobrým lidem, jako je on. Pak se problémy všedního bytí stávají malichernými a nicotnými. Přeji všem hlavně zdraví hjarta

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí