Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#951 2. 5. 2021 13:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irma napsal(a):

Moje kamarádka nosila v kabelce i deštník. Trvale. Prý pro případ, kdyby pršelo smile A ještě zrcátko. Nedokázala pochopit, že já ho nemám a pořád mě nutila, abych si nějaké pořídila (co kdybych se potřebovala podívat, jestli se nemám upravit). big_smile

No, jasně! Deštník! Ten tam musí být! Co kdyby začalo pršet? big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#952 2. 5. 2021 14:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

Vero díky, a mᚠpravdu, nás to taky baví wink

Palomito, to já kdybych byla tvůj hafan, tak bych Ti aportek donesla (za odměnu samozřejmě smile ) a naopak bych byla ráda, že mi daleko neházíš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#953 2. 5. 2021 14:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já také nosím baůžek, ale jen od podzimu do jara, jak se oteplí, tak mám velkou kabelku. V baužku toho nosím fakt hodně. Potřebuju, aby měl hodně kapes.Deštník vždy (nemám ráda, když mi prší na brýle). Samozřejmě tašku, igelitové sáčky, náhradní všechno možné. léky na boelst a nápasti nosím v peněžence :-).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#954 2. 5. 2021 14:39

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Včera mě začal blet zub. Korunka, do které jsem chytla pár dní po zhotovení pořádný zánět. To se tenkrát přeléčilo antibiotiky s tím, že asi půjde... Vydrželo to 4 roky až do včera. Začala mě pořádně bolet, pak takový ten tlak a cukalo v ní. Tak mě napadlo nasadit paralen, ten je snad trošku protizánětliý a Isoprinostine na podporu imunity a elmex gel. Představte si, že je to dnes lepší! Nemůžu na ni samozřejmě kousat, ale v klidu nebolí.
Tak mi držte palce, protože doktor mi už před časem hrozil vytržením.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#955 2. 5. 2021 15:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Já také nosím baůžek, ale jen od podzimu do jara, jak se oteplí, tak mám velkou kabelku. V baužku toho nosím fakt hodně. Potřebuju, aby měl hodně kapes.Deštník vždy (nemám ráda, když mi prší na brýle). Samozřejmě tašku, igelitové sáčky, náhradní všechno možné. léky na boelst a nápasti nosím v peněžence :-).

Vždy připraven! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#956 2. 5. 2021 15:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyno, držím palce i pěsti!!! pussa  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#957 3. 5. 2021 10:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Kde jsou všichni? dumbom

Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Dias já taky jdu... stolt

Mne sa Babinet nejako prepol na verziu bez reklám, ktorá má ale písmo vežkosti blchy a mne sa to nechce číta. grater Až teraz, znovu za PC v práci - a cez pauzu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#958 3. 5. 2021 10:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

Přírodě škodí bohužel kde co.. ale spíš jsem to myslela tak, že tu látkovou tašku už mám jako přirozenou součást toho věčnýho "bordela" co s sebou každá ženská tahá wink Má vlastní futrál, takže nezabere moc místa a je to jen další drobek do velkýho nepořádku a už v kabelce a nebo v batůžku. A když musím přesedlat na kabelku, taška jde taky smile Vzpomínám, jak moje máti vždycky tahala kabelku se kterou kdyby někoho přetáhla po hlavě, tak ho snad zabije.. Měla tam vždycky všechno, doslova.. jehlu a nitě, manikúrové nůžky, obyčejné nůžky, pilník, nožík, náhradní silonky, náplasti, léky na bolest, látkové tašky (tenkrát možná ještě sítěnky), peněženku, klíče, krém na ruce, krém na obličej, rtěnku a spoustu dalšího, co už si ani nevybavuju.. jo, hřeben, vlásenky taky, no těžký to bylo jak ďas.. a dnes k tomu ještě náhradní respirátor a rouška.. proti ní jsem sice pořád žabař, ale nějaký sklony tam asi jsou big_smile

To som celá ja.... ale už sa lepším, obuvák, nožík a šitíčko už nenosím big_smile a manikúru len minimálnu. rodna Zato mám náhradný respirátor aj rúško, obálku s potvrdeniami o očkovaní a testovaní, dve dezinfekcie roll , dáždnik, asi 20 rôznych kariet (už by som mohla hra aj jednoduchšie kartové hry), milión pier a fixiek, sponu do vlasov, krém len jeden, ale zato mažovátka... malý zápisníček, liekovničku s pár najnutnejšími liekmi, niekožko flashiek/USBčiek - a tiež plátennú tašku "pre strýčka príhodu". stolt Niekedy si pripadám ako šerpa Dava Tenzing aj bez ďalšieho dodatočného nákladu.  styrka


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#959 3. 5. 2021 18:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Diky děvčata, vyjmenovala jste ještě to, na co už si má dětská mysl ani nevzpomněla.. deštník, zrcátko, několik tužek, zápisník samozřejmě!! a ještě vypsaných x spojů vlakových či autobusových.. A jsem moc ráda, že se i mezi vámi najdou takové kabelkářky big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#960 3. 5. 2021 18:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Včera mě začal blet zub. Korunka, do které jsem chytla pár dní po zhotovení pořádný zánět. To se tenkrát přeléčilo antibiotiky s tím, že asi půjde... Vydrželo to 4 roky až do včera. Začala mě pořádně bolet, pak takový ten tlak a cukalo v ní. Tak mě napadlo nasadit paralen, ten je snad trošku protizánětliý a Isoprinostine na podporu imunity a elmex gel. Představte si, že je to dnes lepší! Nemůžu na ni samozřejmě kousat, ale v klidu nebolí.
Tak mi držte palce, protože doktor mi už před časem hrozil vytržením.

Držím pěsti, a to co nejdřív přestane bolet! Mě teď spravený zub bolí cca 3/4 roku, ale už se to lepší. Doktor říkal, že mu to může trvat i dva roky, než přestane bolet. Jupíjájej, za chvíli mám půlku za sebou, ale tobě přeju, a se to vyřeší mnohem, mnohem rychleji wink big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#961 3. 5. 2021 18:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Palomita napsal(a):

Vero díky, a mᚠpravdu, nás to taky baví wink

Palomito, to já kdybych byla tvůj hafan, tak bych Ti aportek donesla (za odměnu samozřejmě smile ) a naopak bych byla ráda, že mi daleko neházíš.

Žejo? Taky nechápu ten její vyčítavý pohled lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#962 3. 5. 2021 19:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomito, spravený zub, který může bolet i dva roky, to je ovšem lahůdka......... hmm Ještě že to bereš tak sportovně. tummenupp
Domluv mu, a už toho nechá. storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#963 18. 5. 2021 20:21

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dnes jsem potkala skupinku (možná 13-15 let), všichni byli v černém oblečení, takže na první letmé kouknutí jsem myslela, že jde nějaký pohřební průvod. A šli v takovém uspořádaném šiku, jako po dvojicích. Přišlo mi to divné... uprostřed města. Znovu jsem se otočila a docvaklo mi big_smile Ta v čele, jediná nějak barevná, byla asi učitelka. A taky pár holek mělo barevnou hlavu. Jinak všichni striktně v černém. To chce čas... smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#964 18. 5. 2021 20:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

I mladší se baví o tom, že jejich nejoblíbenější barva je černá... cool sad Nechápu to a jsem ráda, že nás to v dětství a mládí nepostihlo. big_smile
Ale jednoho z mých potomků jo. Naštěstí už bere na milost i některé jiné části barevného spektra. jojo:


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#965 18. 5. 2021 20:57

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Moje dcera, máma od prvního vnuka, (teď mu bude 17 let) ho taky jako kojence oblékala do černého bodyčka s nápisem Metallica. Na zádíčkách měl dokonce vytištěné tři šestky. Ale to jsem jí nějakým zázrakem přinutila změnit na tři devítky 🍀
Chodily jsme tehdy jako bláznivé kačenky: Já vepředu v růžové bundě a za mnou pět dcer a jedno mimino v černém dumbom.
Naštěstí to pominulo, a jedna z nich má dodnes dokonce jako nejmilovanější oblíbenou růžovou 🌞


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#966 18. 5. 2021 20:59

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irma napsal(a):

Dnes jsem potkala skupinku (možná 13-15 let), všichni byli v černém oblečení, takže na první letmé kouknutí jsem myslela, že jde nějaký pohřební průvod. A šli v takovém uspořádaném šiku, jako po dvojicích. Přišlo mi to divné... uprostřed města. Znovu jsem se otočila a docvaklo mi big_smile Ta v čele, jediná nějak barevná, byla asi učitelka. A taky pár holek mělo barevnou hlavu. Jinak všichni striktně v černém. To chce čas... smile

To byla zcela určitě nějaká akce bych řekla. Přesně takto jsme šli my na poslední zvonění nebo jak se tomu říkalo! Ty brďo jak se tomu říkalo?! Je možné, že jsem to zapomněla? Všichni v černém a někdo barevné hlavy, tak koukám, že i po letech tato kombinace neomrzela big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#967 19. 5. 2021 12:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irma napsal(a):

Dnes jsem potkala skupinku (možná 13-15 let), všichni byli v černém oblečení, takže na první letmé kouknutí jsem myslela, že jde nějaký pohřební průvod. A šli v takovém uspořádaném šiku, jako po dvojicích. Přišlo mi to divné... uprostřed města. Znovu jsem se otočila a docvaklo mi big_smile Ta v čele, jediná nějak barevná, byla asi učitelka. A taky pár holek mělo barevnou hlavu. Jinak všichni striktně v černém. To chce čas... smile

Tri štvrtiny mojich šutdnetov a študentiek (tých hlavne!)  preferujú čiernu... hmm Škod,a mne dsa mlados páči v spojení s farbami, ale na to asi tiež musia prís časom sami...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#968 19. 5. 2021 15:23

Xsara1
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 185

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Irma napsal(a):

Dnes jsem potkala skupinku (možná 13-15 let), všichni byli v černém oblečení, takže na první letmé kouknutí jsem myslela, že jde nějaký pohřební průvod. A šli v takovém uspořádaném šiku, jako po dvojicích. Přišlo mi to divné... uprostřed města. Znovu jsem se otočila a docvaklo mi big_smile Ta v čele, jediná nějak barevná, byla asi učitelka. A taky pár holek mělo barevnou hlavu. Jinak všichni striktně v černém. To chce čas... smile

To byla zcela určitě nějaká akce bych řekla. Přesně takto jsme šli my na poslední zvonění nebo jak se tomu říkalo! Ty brďo jak se tomu říkalo?! Je možné, že jsem to zapomněla? Všichni v černém a někdo barevné hlavy, tak koukám, že i po letech tato kombinace neomrzela big_smile

Pamatuješ si to dobře, bylo to poslední zvonění. My tedy v černém nešli, ale vymaškaření jsme byli taky pěkně. Černí jsme byli po zbytek roku, protože prostě Depech. big_smile


"Každý chce jít do nebe, ale nikdo nechce zemřít." Peter Tosh

Není tady

 

#969 19. 5. 2021 18:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já mívala také ráda černou, ale ne protože Depech big_smile, ale mělo to spíš rockový podtext. Ovšem můj favorit byla khaki zelená, maskáče sen...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#970 19. 5. 2021 19:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Můj Favorit byl a pořád ještě je (!) taky zelený, ale trávově. A vepředu s červenou dřevěnou vrtulkou od táty. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#971 19. 5. 2021 19:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Tady je vidět, že není favorit jako Favorit tummenupp


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#972 19. 5. 2021 19:23

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Topím!!.............19. května !!

Není tady

 

#973 19. 5. 2021 19:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Věro, myslím, že už jsi sem kdysi něco takového taky napsala. To by mě zajímalo, co to bylo za datum. Taky doufám, že už začne normální jaro. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#974 19. 5. 2021 21:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Netopim uz dlouho. Navlečená v svetrech, ponozkach a županech


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#975 20. 5. 2021 8:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ja som teda túto zimu netopila skoro vôbec (cca 5 dní dokopy), ale v škole sa ešte kúri - a to teda fakt považujem sa extrém. sad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů