Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#876 6. 3. 2021 7:22

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Palomita napsal(a):

No jo, však víš, jak jsem na knížky ujetá. Teď mám jednu doma, moc se na ní těším, ale pořád není chvíle klidu.. ale až bude..
hjarta

Ja neviem vyhodi už kúpené - občas sa snažím nejaké vymeni, da do antikvariátu alebo knižnice... Ale učím sa nekupova nové. Požičiavam si, z knižnice aj od kamošov, a kupujem už len také, po ktorých zaručene siahnem aj neskôr. Pravda, občas nejakú dostanem rodna , ale to sa dá zvládnu.

Už jsme to tu kdysi řešili.. taky bych preferovala knihovny, ale s naším stylem života šetřím nervy naše i knihovnic wink Knížky nám dělají společnost všude a pak ty následky big_smile Zrovna dneska u snídaně kolovalo schéma kosmické lodě a vozítka se sondou, které sbírají materiál na Marsu.. Mezi drobky, talíři s jídlem, hrnky s čajem či kávou.., legem (model odpovídající schematu) a byla pohoda. Mít knížku z knihovny, tak je to jen samé "dávej pozor, nepokládej to tam, ukliď to na místo, kde je ta knížka, kdy to mᚠvrátit, kolik jich máme půjčených, nesmíš si číst ve vaně.." Tím už jsme si prošli a jednoduše jsme vyhodnotili, že ne, zatím wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#877 6. 3. 2021 8:27

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Mám to taky tak....................knížek doma moc, už nekupuji nové, chodím do knihovny
když se ke mně přistěhovala na stáří matka, přinesla taky spoustu knih.............udělala jsem si velkou knihovnu
jak míval Havel novoroční projev........tak měl za sebou police s knihami, fotkami a drobnostmi.....tuto fotku jsem si vytrhla z časopisu a schovala...........až byl čas, tak jsem si koupila bílé police, poskládala podle Havla..............dala knížky, fotky a malé suvenýry, které vozím z cest..............jen ty vlajky chybí
toto je jedna z mých radostí

Není tady

 

#878 6. 3. 2021 12:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Také miluju knížky, ale nehromadím je. Do knihovny nechodím, knihy kupuji (někdy novou, ale většinou po bazárkách na netu) a točím je. Přečtu a zase v bazárku prodám a koupím jinou. Nechávám si jen ty opravdu největší srdcovky. Těch bych se nedokázala vzdát.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#879 6. 3. 2021 23:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Seli, snažím se o totéž. Knížek máme doma moc a další už se nevejdou. Navíc jsou čím dál dražší... A do knihovny chodím ráda hjarta, i když teď je to poněkud problematické. sad
Jsou i lidi, kterým se příčí číst knihy ohmatané stovkami prstů... Mně to nikdy nevadilo. big_smile

U nás otvorili knižnicu v neosobnom mode big_smile - knihy vraciame do biblioboxu, objednávame cez online katalóg a vydávajú nám ich cez okienko. Akurát minule tam nejaká plachá tínedžerka v rukavičkách váhala, tak som poznamenala, že by ešte mali ma nejakú lopatu s dlhou rúčkou (ako baba v perníkovej chalúpke) a podáva výpožičky položené na nej stolt ...

Upravil(a) Selima (6. 3. 2021 23:03)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#880 7. 3. 2021 12:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Leno, taky tummenupp přístup.

Selimo, big_smile  stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#881 16. 3. 2021 22:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Viete, čo je víazstvo neopodstatneného optimizmu? Depilova sa, keď jediní dvaja prípadní adepti (na skontrolovanie depilácie tongue ň sú buď v inom štáte, alebo 200 km ďaleko, v čiernom okrese. vissla roll A všetky bazény, sauny, tanečky - zavreté. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#882 17. 3. 2021 8:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Viete, čo je víazstvo neopodstatneného optimizmu?

Tak to opravdu nevím....
Myslím že neopodstatněný optimismus je, když věříš všemu co čteš...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#883 17. 3. 2021 17:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Tomu som prestala veri ešte za socíku, ca 11-12-ročná, takže si už nepamätám, aké to je. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#884 17. 3. 2021 18:53

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Viete, čo je víazstvo neopodstatneného optimizmu? Depilova sa, keď jediní dvaja prípadní adepti (na skontrolovanie depilácie tongue ň sú buď v inom štáte, alebo 200 km ďaleko, v čiernom okrese. vissla roll A všetky bazény, sauny, tanečky - zavreté. kapitulation

Pečuješ o sebe, což je tummenupp!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#885 17. 3. 2021 19:02

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Už několikrát jsem tu psala o svých podivných zjištěních časových údajů. Jen hlásím, že to pořád pokračuje. va
Kdykoliv kouknu na budík, hodiny, mobil, čtu opakující se cifry... Např. 22. 22; 11. 11;  18. 18; případně se opakuje aspoň jedna z číslic. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#886 17. 3. 2021 21:00

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Neměla by sis už konečně vsadit třeba Sportku? smile Čísla posčítej, vynásob, odmocni - a to by bylo, abys něco nevyhrála! big_smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#887 17. 3. 2021 21:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irmo, díky. smile To mi tu už svého času doporučila Rina, ale nesázím a ani mě to neláká. kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#888 19. 3. 2021 17:17

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já taky nesázím a neznám ani princip vyplňování, proto jsem si teď schválně vyhledala info, jak sázet Sportku. Jedna stará sousedka kdysi říkala, když se zdá o číslech, je dobré vsadit. Třeba bys vyhrála smile
Dá se nějak vysvětlit to opakování čísel?


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#889 19. 3. 2021 18:54

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Moji rodiče Sportku sázeli; tehdy se mi to líbilo a občas jsem se zapojila. Ale ihned mě to přešlo, když jsme na gymplu probírali počet pravděpodobnosti. Opravdu mě to netáhne.
Opakování čísel si vůbec neumím rozumem vysvětlit. Je to pro mě zajímavá záhada a trvá už hodně dlouho. stolt Ale nejsem jediná, komu se to stává. Kdysi tu na babi o tom byla zajímavá debata, ale už nevím, na kterém vlákně. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#890 20. 3. 2021 9:35

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Taky nesázím, mám za to, že to mají dobře spočítané, aby vydělali. Nicméně můj přítel sází a letos vyhrál 10000 a pak za měsíc 35000. Samozřejmě, něco i prosázel, ale i tak je ve velkém plusu. Prostě měl štěstí.

Není tady

 

#891 20. 3. 2021 9:55

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Blossom opět s vámi napsal(a):

Taky nesázím, mám za to, že to mají dobře spočítané, aby vydělali. Nicméně můj přítel sází a letos vyhrál 10v000 a pak za měsíc 35000. Samozřejmě, něco i prosázel, ale i tak je ve velkém plusu. Prostě měl štěstí.

Má metodu?

Není tady

 

#892 20. 3. 2021 19:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já si občas vsadím Sportku. No občas.... tak 3x do roka big_smile  Většinou nevyhraju nic, ale sázím třeba 2-3 sloupečky, tak max. za 60 Kč.... jednou jsem vyyhrála 21 tisíc.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#893 20. 3. 2021 20:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No to je paráda!
Já si vsadím tak jednou za rok a nic!


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#894 21. 3. 2021 0:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Já si občas vsadím Sportku. No občas.... tak 3x do roka big_smile  Většinou nevyhraju nic, ale sázím třeba 2-3 sloupečky, tak max. za 60 Kč.... jednou jsem vyyhrála 21 tisíc.

Wow! tummenupp godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#895 21. 3. 2021 10:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Já už to tu asi psala.... já byla děsně zklamaná big_smile  Protože já uhádla 5 čísel ze 6, takže jsem si myslela, že jsem vyhrála druhou, což bylo něco přes 600 tisíc. No a prd, zjistila jsem, že to je třetí, což bylo 21 tisíc big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#896 21. 3. 2021 12:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

tak - tomu sklamaniu rozumiem, ale aj tak je to wow! stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#897 21. 3. 2021 18:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Já už to tu asi psala.... já byla děsně zklamaná big_smile  Protože já uhádla 5 čísel ze 6, takže jsem si myslela, že jsem vyhrála druhou, což bylo něco přes 600 tisíc. No a prd, zjistila jsem, že to je třetí, což bylo 21 tisíc big_smile

Jo, mᚠpravdu, vzpomínám.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#898 27. 3. 2021 10:03

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

U nás po několika krásných dnech dnes zataženo a leje. Škoda, že na víkend.... ale d隝 je potřeba, vím.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#899 27. 3. 2021 12:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

U nás je z velké části zataženo, ale někde vykukuje modrá obloha a bílé mraky osvětlené trochu sluníčkem. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#900 27. 3. 2021 12:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No a?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů