Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#801 10. 1. 2021 19:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Niečo medzi Radosťou a Skuhrami

Ano, časosběrný dokument Karolína jsem viděla, jen mi utekl začátek. Doufám, že se to dá najít. Bylo to moc zajímavé.
Stihla i zvládla a stíhá i zvládá toho strašně moc tummenupp, na to bych neměla. Ale měla velké štěstí, že potkala opravdu dobrého životního partnera. big_smile Chtěla bych se podívat i na Ester. Helenu Třeštíkovou upřímně obdivuju. tummenupp

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#802 10. 1. 2021 19:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Nevím kam to dát, tak to plácnu sem. Neviděl jste někdo teď nový dokument od Třeštíkové "Karolína"?

Jo, viděla. Obdivuhodná ženská. Moc se mi to líbilo.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#803 10. 1. 2021 19:31

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Ano, časosběrný dokument Karolína jsem viděla, jen mi utekl začátek. Doufám, že se to dá najít. Bylo to moc zajímavé.
Stihla i zvládla a stíhá i zvládá toho strašně moc tummenupp, na to bych neměla. Ale měla velké štěstí, že potkala opravdu dobrého životního partnera. big_smile Chtěla bych se podívat i na Ester. Helenu Třeštíkovou upřímně obdivuju. tummenupp

https://www.ceskatelevize.cz/porady/125 … 268120001/ našla jsem to tady

Jo, jsou lidé, kteří v sobě mají perpetum mobile a mají můj obdiv, na druhou stranu jsem ráda, že k nim nepatřím smile

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#804 10. 1. 2021 19:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Já bych něco z ní měla ráda. Když jsem viděla tu ruinu, na kterou zžůstala sama s děckem.... A on to dala! A ještě si dokázala najít dobrého partnera a nakonec v dost vysokém věku mít tři děti. Žádná skleníková panenka.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#805 10. 1. 2021 19:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Já bych něco z ní měla ráda. Když jsem viděla tu ruinu, na kterou zžůstala sama s děckem.... A on to dala! A ještě si dokázala najít dobrého partnera a nakonec v dost vysokém věku mít tři děti. Žádná skleníková panenka.

To teda big_smile Když jsem viděla tu ruinu, říkala jsem si, že musí být naprostý blázen jít do něčeho takového.. než jsem si uvědomila, že jsme se nezachovali jinak. Jak se člověk zamiluje do místa, nic ho neodradí. Ať to v televizi vypadalo sebehůř, v jejích očích to byl hrad a ten z toho nakonec i vybudovala(i). tummenupp Nezbývá, než jí přát, aby její chlap ten její nevyčerpatelný zdroj energie ustál a vydrželo jim to ještě spoustu let smile

Není tady

#806 10. 1. 2021 19:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ano. Ať jí to vydrží jak ve vztahu, tak ať má i dál úspěchy v práci. Chtěla jsem napsat, že si úspěchy zaslouží, ale ona to má vše svou vlastní zásluhou.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#807 10. 1. 2021 20:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Ano. Ať jí to vydrží jak ve vztahu, tak ať má i dál úspěchy v práci. Chtěla jsem napsat, že si úspěchy zaslouží, ale ona to má vše svou vlastní zásluhou.

To určitě. Jen mě na konci zarazilo, jak říkala, že její muž je určitě báječný otec. O báječném manželovi neříkala vůbec nic. Což by byla škoda..

Není tady

#808 11. 1. 2021 17:06

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Myslím si, že to vzala dohromady, že je s ním spokojená celkově. Taky jí moc fandím a držím ve všem palce! big_smile

Seneca

Není tady

#809 11. 1. 2021 17:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

To určitě. Jen mě na konci zarazilo, jak říkala, že její muž je určitě báječný otec. O báječném manželovi neříkala vůbec nic. Což by byla škoda..

No ona na konci říkala (jestli se dobře pamatuju) něco v tom smyslu, že manželství není ráj na zemi, ale že dobré. A že mají občas itálii...

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#810 11. 1. 2021 18:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Nevím kam to dát, tak to plácnu sem. Neviděl jste někdo teď nový dokument od Třeštíkové "Karolína"?

To mi uteklo sad škoda, časosběrné dokumenty mám moc ráda. Miluju její Manželské etudy tummenupp  Zkusím najít, zda není k podívání online....

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#811 11. 1. 2021 18:14

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

To mi uteklo sad škoda, časosběrné dokumenty mám moc ráda. Miluju její Manželské etudy tummenupp  Zkusím najít, zda není k podívání online....

To víš, že je, už včera jsem sem dávala link wink Tohle je trošku zrychlenější, než byly etudy, ale svou hodnotu to má smile

Není tady

#812 11. 1. 2021 20:46

Irma
♥♥♥----

Taky jim fandím smile
Od 41:38 říká, že je on je muž jejího života, nejlepší ze všech, včetně první lásky, včetně všeho... V závěru upřesňuje: prý by ten společný život nenazvala snem, ale myslí si, že žije dobrý život. To je hlavní! tummenupp

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#813 17. 1. 2021 10:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsem zkoukla Karolínu i Ester - díky za odkaz, kdybyste to nezmínily, tak mi to uteklo a časosběrné dokumenty od Třeštíkové mám fakt ráda tummenupp  Nezklamaly ani tyto dva díly tummenupp  Karolína je mi sice hodně vzdálená vším, ale velmi před ní smekám - stále šla kupředu, měla to hodně těžké a měla jako samotná ženská hodně naloženo a přitom byla neustále pozitivní, že vše zvládne. Velký obdiv! godlike Moc se mi líbil ten domek, chápu, že se zamilovala!  Ester mi jako člověk byla mnohem bližší. Ačkoliv je známá osoba, neměla jsem tušení, s čím se v životě musí potýkat, také si užila své. Člověk vidí na obrazovkách známou osobnost - vyparáděnou, s úsměvem, že ho ani nenapadne (což je ale samozřejmě hloupost), že ten člověk může mít trápení a těžký život.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#814 17. 1. 2021 11:48

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ester jsem dokoukala před chvilkou. a mám to stejně jako Lena. Karolína, ač úplně jiná, má můj velký obdiv a moc bych z ní kousek potřebovala.
O Ester jsem trošku věděla jen to, že byla ve fiannční tísni kvůli tomu baráku a věděla jsem o synovci. Ale že á takové trápení s manželem jsem netuila.
Navíc - tedy jen podle pohledu, nemusí to tak být, ten starší kluk vypadá, že má dost nízké sebevědomí, možná ho to vše zasáhlo.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#815 17. 1. 2021 12:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Ester jsem dokoukala před chvilkou. a mám to stejně jako Lena. Karolína, ač úplně jiná, má můj velký obdiv a moc bych z ní kousek potřebovala.
O Ester jsem trošku věděla jen to, že byla ve fiannční tísni kvůli tomu baráku a věděla jsem o synovci. Ale že á takové trápení s manželem jsem netuila.
Navíc - tedy jen podle pohledu, nemusí to tak být, ten starší kluk vypadá, že má dost nízké sebevědomí, možná ho to vše zasáhlo.

Take jsem vcera skoukla dokument o Ester,jako mlada nenapadna slecna,leta ji pridali na krase.Ester mam rada ,prijde me velmi empaticka zena.Dokument jen potrvrdil,ze je to velice silna zena ktera to nemela v zivote vubec lehke.Jeji muz me prijde jako nezodpovedny clovek. Predelavali barak na kterem byla velka hypoteka,Ester mela starost jak to vsechno splati a on myslim,ze dva mesice po nastehovani si sbali fidlatka a jde o dum dal ?? A pak se rozhodne vratit.Vubec nemam za zle Ester ,ze se take zamilovala,ale neznicila tim rodinu.Jen si rikam jak zena muze neustale omlouvat manzelovi nevery.Ta laska ke sve zene tam byt proste nemuze,snad jen zvyk.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#816 17. 1. 2021 12:27

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Take jsem vcera skoukla dokument o Ester,jako mlada nenapadna slecna,leta ji pridali na krase.Ester mam rada ,prijde me velmi empaticka zena.Dokument jen potrvrdil,ze je to velice silna zena ktera to nemela v zivote vubec lehke.Jeji muz me prijde jako nezodpovedny clovek. Predelavali barak na kterem byla velka hypoteka,Ester mela starost jak to vsechno splati a on myslim,ze dva mesice po nastehovani si sbali fidlatka a jde o dum dal ?? A pak se rozhodne vratit.Vubec nemam za zle Ester ,ze se take zamilovala,ale neznicila tim rodinu.Jen si rikam jak zena muze neustale omlouvat manzelovi nevery.Ta laska ke sve zene tam byt proste nemuze,snad jen zvyk.

Lidé se k nám chovají jen tak, jak jim to dovolíme. V manželství to platí dvojnásob. Krásný důkaz byl, jak manžel Ester nesnášel, když kouřila, ale u milenky to toleroval. Pak už mu to až tak nevadilo ani u ní. Právě to, že je taková mírná a poddajná se nakonec obrací proti ní v podobě chování jejího manžela vůči ní. Jejich vztah by mi také nevyhovoval, ale oni už to asi mají nějak zmáknuté a proto jsou stále spolu, nebo se k sobě aspoň vrací.

Není tady

#817 17. 1. 2021 15:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Judyna napsal(a):

Erem, ono není nic tak černobílé a jednoduché. Jednak zvenčí do toho nikdo nevidíme, jednak jsme každý jiný a máme jiné myšlení, jiné důvody, jiné věci nám vadí, jiné věci chceme... není to tak jednoduché. Navíc ona tam říká (už nevím doslovně) něco ve smyslu, že není pro rozbíjení rodin, ale spíše pro snažení se je udržet.

- Gary Smith

Není tady

#818 17. 1. 2021 15:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ano, říkala, že je spíš "opravář". Teď jde o to, co je lepší pro děti. To myslím teď obecně. Každý případ je jiný.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#819 17. 1. 2021 16:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Ano, říkala, že je spíš "opravář". Teď jde o to, co je lepší pro děti. To myslím teď obecně. Každý případ je jiný.

Jo opravit, když to jde, ale ne za každou cenu. smile

Není tady

#820 17. 1. 2021 17:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Tak tak.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#821 17. 1. 2021 18:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Určitě má vliv i víra.

Seneca

Není tady

#822 17. 1. 2021 18:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Určitě má vliv i víra.

Určitě.

Není tady

#823 17. 1. 2021 21:45

Petra101
♥♥♥♥♥♥-

No život se sem tam zašmodrchá. gloria
Znám lidi, kde po rozvodu a pár letech byla druhá svadba. stolt
Na druhou stranu nikdy nepochopím lidi, kde z lásky vznikne nenávist, často i za hroba A hlavně, když pak boje vedou přes děti. To je pak na dumbom

Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

#824 17. 1. 2021 21:48

Petra101
♥♥♥♥♥♥-

Skuhrám, skuhrám yikes
V pátek jsem koupila v Kaufu dva nádherné obří červené grepy. Dnes oba směr koš. lol
No co člověk muže chtít od skopčáků godlike

Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

#825 18. 1. 2021 1:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

eremuruss napsal(a):

Judyna napsal(a):

wink Neospravedlňuješ aj ty niekedy napr. bývalému až priveľa? Možno každý máme niekoho, komu odpustíme úplne všetko... blbé je, keď to ten človek zneužije - a zneužíva.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí