Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 5. 2016 10:48

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Mám taky něco k tématu.
Konečně se odstěhovali problematičtí sousedé pod námi - dříve neustálý štěkot psa, když nebyli doma, opilecké hádky v kteroukoliv denní i noční hodinu, hrozný smrad. Taky dvakrát kvůli nim skoro hořelo. No a teď mají byt noví majitelé, kteří vypadají moc sympaticky, ale samořejmě rekonstruují a "z gruntu". Vrtají, bourají, vysekávají. Od začátku dubna neustálý hluk - kromě nedělí. Vím, že je to dočasné a že bez hluk to prostě nejde, ale je to únavné. Zvl᚝ ty dny po noční, kdy bych se potřebovala trošku vyspat.
Ale radost převažuje, toto jednou skončí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#27 5. 5. 2016 19:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dorko, na skype nemᚠmožnost chodit?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#28 5. 5. 2016 21:32

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Zatim ne. Ale pilne pracuju na tom, abych mela doma internet a PC. Pak to urcite pujde... Ja vim, ze se na skajpu da i psat, taky kamos mi chtel do tabletu nainstalovat ruzna "udelatka", kt.by me potreby usnadnily... Ale vis, musim priznat, ze by to zpomalilo moji nejvetsi radost a neřest zaroven, a to jsou detske hry, kt.miluju a mydlim, kdykoliv muzu...
Jinak mam neco uzasneho, co je spise do ciste Radosti-volala má žabenka z Belgie.  Ja to prvni zvoneni nestihla zvednout, tak jsem par minut mela uplne panickej strach vzhledem k nasi dohode, at vola jen mrtva... Ja bez kreditu, jako obvykle, tak nasledovaly jen minuty jako z nejstrasnejsiho horroru...
Pak zavolala znova a prej 'mami, holky psaly, ze se ti po mne styska...'
Božínku, ja snad nikdy v zivote nevstřebala za tech par minut hovoru tolika obrovskych emoci...
Uz nebrecim. Jsem totiz nejstastnejsi mama na svete, jo!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#29 6. 5. 2016 17:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#30 6. 5. 2016 17:51

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ten krasnej vysmatej smajla byl na mne?
Jesli jo, tak to mi udelal radost, ac byl virtualni...
Dik


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#31 7. 5. 2016 7:39

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Eva. napsal(a):

Taky jsem byla odpůrcem účtu na FB, kdysi jsem ho měla a pak si ho dokonce zrušila. Teď ho už nějakou dobu zase mám, "přinutilo" mě k tomu to, že jsem chtěla mít nějaké informace, které byly dostupné jen tam. Teď jsem maximálně spokojená. Fotky tam nezveřejńuji, mám tam jen pár přátel - mých příbuzných. Ale hlavně jsem členem skupin, které mě zajímají, je to hlavně cestování, památky, akce v Praze i tady u nás, a dělám si podle toho program na víkendy i na mnoho odpolední po práci.

tummenupp
Mám pocit, že odpůrci fejsu jsou ti, kteří ho nikdy neviděli a neví o něm nic a představují si bůhví co.
Já na něj nedám dopustit. Také nedávám žádné fotky a informace. Beru ho jako zdroj informací, které jsou všechny po kupě. Také jsem členem skupin, které mě zajímají a jednak se tam plno věcí dozvím, ale mohu třeba sdílet můj koníček s podobnými nadšenci - viz. třeba ten Postcrossing.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#32 7. 5. 2016 7:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dorka napsal(a):

Jde o desetdni. Vuci fb mam takove vyhrady, ze ho proste mit nechci, ani kdyz by se zalozil sam nebo jednim klikem. Netouzim proste po takovem virtualnim splyvani s davy lidi a ani nemam zajem do nej nahlizet.
A telefony s konkretne touhle dcerou by ju fakt zruinovaly, ptz. normalne spolu mluvime denne, nekdy i nekolikrat, a to dost dlouho (i 30 minut, my totiz takhle pres telefon chodime vencit psy... Z toho uz se stal rodinny ritual. A kdyz mi vola jen tak, tak to je taky na dlouho, nam by proste to jenom Ahoj mami, ziju... nestacilo...
Email samozrejme mam, ale mobilek spoustu veci nerozbali, mail jo, ale prilohy uz ne... Proste me to takhle sprostredkovane od holek vyhovuje... To ja spis mela skuhrat, ze mi chybej ty denodenni dlouhe hovory s ni... Tak, a uz brecim...

Ad. tučné: tak proč jsi, Dorko, tady? Je to v podstatě to samé big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#33 7. 5. 2016 7:45

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Eva. napsal(a):

Taky jsem byla odpůrcem účtu na FB, kdysi jsem ho měla a pak si ho dokonce zrušila. Teď ho už nějakou dobu zase mám, "přinutilo" mě k tomu to, že jsem chtěla mít nějaké informace, které byly dostupné jen tam. Teď jsem maximálně spokojená. Fotky tam nezveřejńuji, mám tam jen pár přátel - mých příbuzných. Ale hlavně jsem členem skupin, které mě zajímají, je to hlavně cestování, památky, akce v Praze i tady u nás, a dělám si podle toho program na víkendy i na mnoho odpolední po práci.

tummenupp
Mám pocit, že odpůrci fejsu jsou ti, kteří ho nikdy neviděli a neví o něm nic a představují si bůhví co.
Já na něj nedám dopustit. Také nedávám žádné fotky a informace. Beru ho jako zdroj informací, které jsou všechny po kupě. Také jsem členem skupin, které mě zajímají a jednak se tam plno věcí dozvím, ale mohu třeba sdílet můj koníček s podobnými nadšenci - viz. třeba ten Postcrossing.

mám to taky tak a dokonce nemám ani fcb na své jméno ;-)

Není tady

 

#34 7. 5. 2016 7:58

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Neni, Lenno. Tady to neni tak "giganticke" a zahlcujici spoustou zbytecnych info... Taky vzhledem k tomu, ze uz sem chodim spoustu let, ty "stalaky" uz jistym zpusobem znam a mam rada...
Je to nejak podobne nakupu v malem, blizkem obchudku a vzdalenejsim supermarkru - tam mohou byt nakupy co do ceny a koncentrace na jednom miste vyhodnejsi, ale děsej me ty obrovske prostory a SPOUSTA VECI, ktere me vubec nezajimaji... Nechci se prochazet kolem regalu se zbozim pro mne nezajimavym, abych nasla ten svuj oblibenej... Asi tak...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#35 7. 5. 2016 8:01

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dorka napsal(a):

Neni, Lenno. Tady to neni tak "giganticke" a zahlcujici spoustou zbytecnych info... Taky vzhledem k tomu, ze uz sem chodim spoustu let, ty "stalaky" uz jistym zpusobem znam a mam rada...
Je to nejak podobne nakupu v malem, blizkem obchudku a vzdalenejsim supermarkru - tam mohou byt nakupy co do ceny a koncentrace na jednom miste vyhodnejsi, ale děsej me ty obrovske prostory a SPOUSTA VECI, ktere me vubec nezajimaji... Nechci se prochazet kolem regalu se zbozim pro mne nezajimavym, abych nasla ten svuj oblibenej... Asi tak...

jak gigantické si to udělᚠzáleží jen na tobě... je vidět, že opravdu o fcb nic nevíš.

Není tady

 

#36 7. 5. 2016 8:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dorka napsal(a):

Neni, Lenno. Tady to neni tak "giganticke" a zahlcujici spoustou zbytecnych info... Taky vzhledem k tomu, ze uz sem chodim spoustu let, ty "stalaky" uz jistym zpusobem znam a mam rada...
Je to nejak podobne nakupu v malem, blizkem obchudku a vzdalenejsim supermarkru - tam mohou byt nakupy co do ceny a koncentrace na jednom miste vyhodnejsi, ale děsej me ty obrovske prostory a SPOUSTA VECI, ktere me vubec nezajimaji... Nechci se prochazet kolem regalu se zbozim pro mne nezajimavym, abych nasla ten svuj oblibenej... Asi tak...

Tak už podle té první věty mᚠo fejsu jen nějaké představy. Fejs je takový, jaký si ho uděláš, tzn. že tam můžeš být sama a nemít informaci žádnou. Záleží jen na tobě, co si tam navolíš. Přesně jak jsem si myslela, že největší kritici jsou ti, kteří o fejsu neví vůbec nic a jen si něco představují.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#37 7. 5. 2016 8:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Dorka napsal(a):

Neni, Lenno. Tady to neni tak "giganticke" a zahlcujici spoustou zbytecnych info... Taky vzhledem k tomu, ze uz sem chodim spoustu let, ty "stalaky" uz jistym zpusobem znam a mam rada...
Je to nejak podobne nakupu v malem, blizkem obchudku a vzdalenejsim supermarkru - tam mohou byt nakupy co do ceny a koncentrace na jednom miste vyhodnejsi, ale děsej me ty obrovske prostory a SPOUSTA VECI, ktere me vubec nezajimaji... Nechci se prochazet kolem regalu se zbozim pro mne nezajimavym, abych nasla ten svuj oblibenej... Asi tak...

Tak už podle té první věty mᚠo fejsu jen nějaké představy. Fejs je takový, jaký si ho uděláš, tzn. že tam můžeš být sama a nemít informaci žádnou. Záleží jen na tobě, co si tam navolíš. Přesně jak jsem si myslela, že největší kritici jsou ti, kteří o fejsu neví vůbec nic a jen si něco představují.

stolt

Není tady

 

#38 7. 5. 2016 9:57

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ja ho nekritizuju. Proste a jednoduse ho nechcu. Stejnym zpusobem, jako neklikam na odkazy, ktere nechcu, bez ohledu na to, jsk jsou ci nejsou zajimave ci dokonale...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#39 7. 5. 2016 10:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

aprill napsal(a):

jak gigantické si to udělᚠzáleží jen na tobě... je vidět, že opravdu o fcb nic nevíš.

Ale jdi ty... Vim o nem vsechno, stokrat jsem tam u dcer byla, dostala od nich informace (dcer, kt.ho pouzivaji) a take z pravidel,kt. jsem jen tak pro info precetla, a presto me to nezaujalo...

Prijde mi divne, ze nekteri lide uvazujou jako ty a Lenna, ze kdyz NEKDO NECO NECHCE, tak PROTO, ze o tom nic nevi...

Upravil(a) Dorka (7. 5. 2016 10:11)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#40 7. 5. 2016 11:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dorka napsal(a):

Ten krasnej vysmatej smajla byl na mne?
Jesli jo, tak to mi udelal radost, ac byl virtualni...
Dik

jó jo wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#41 7. 5. 2016 11:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Fakt jsem se usmala, zesiroka...
Take proto, ze me zabence zbyva uz JEN 5 dni, tusim, kdyz jeden den pocitam na cestu domu...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#42 8. 5. 2016 7:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Eva. napsal(a):

Taky jsem byla odpůrcem účtu na FB, kdysi jsem ho měla a pak si ho dokonce zrušila. Teď ho už nějakou dobu zase mám, "přinutilo" mě k tomu to, že jsem chtěla mít nějaké informace, které byly dostupné jen tam. Teď jsem maximálně spokojená. Fotky tam nezveřejńuji, mám tam jen pár přátel - mých příbuzných. Ale hlavně jsem členem skupin, které mě zajímají, je to hlavně cestování, památky, akce v Praze i tady u nás, a dělám si podle toho program na víkendy i na mnoho odpolední po práci.

tummenupp
Mám pocit, že odpůrci fejsu jsou ti, kteří ho nikdy neviděli a neví o něm nic a představují si bůhví co.
Já na něj nedám dopustit. Také nedávám žádné fotky a informace. Beru ho jako zdroj informací, které jsou všechny po kupě. Také jsem členem skupin, které mě zajímají a jednak se tam plno věcí dozvím, ale mohu třeba sdílet můj koníček s podobnými nadšenci - viz. třeba ten Postcrossing.

Mam to take tak.smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#43 8. 5. 2016 17:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Facebook nemám, ale mám radsot, že mám nějaké malé zbytečky smyslu pro orientaci. Trošku jsem se dnes ztratila v lese - svoji obvyklou cyklotrasu jsem si zkusila vyšperkovat cestou po nevyzkoušené polňačce vedoucí do lesů. Projela jsem tam skoro 6 km, než jsem se vymotala zase na silnici, ale v podstatě jsem ten směr odhadla dobře, takže super. Příště si to projedu s větším klidem, protože to už budu znát a pěkně si prohlédnu všechny ty rybníčky, kolem kterých jsem projela.
Mrknu na mapu, kudy jsem to vlastně jela.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#44 8. 5. 2016 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Mám pocit, že odpůrci fejsu jsou ti, kteří ho nikdy neviděli a neví o něm nic a představují si bůhví co.
Viděla... vím... nepředstavuju... a přesto (nebo právě proto) děkuji, nechci http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 8. 5. 2016 19:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ani já po něm netoužím. Už tak strávím spoustu času tady a na mailech. dumbom
Čas je vzácný; chci ho raději věnovat knížkám a mluvenýmu slovu vůbec, hudbě, přírodě, hejbání se. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#46 9. 5. 2016 14:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

FB je výborný sluha, ale zlý pán - a blbé je, keď sie roly tak akosi prehadzujeme.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 16. 5. 2016 23:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Kýve sa mi zub - bez kazu, len tak - zrejme paradentóza grater kapitulation . Ale zubár je ochotný ho zachraňova, tak uvidíme.... Zatiaž ho zachraňujem hlavne ja.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 17. 5. 2016 18:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Seli, držím ti palce, aby se vám povedlo mu domluvit. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#49 23. 5. 2016 19:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Opravila som si vyhodenú elektrinu (teda - len som nahodila poistku rodna), ale bohužiaž mi ju vyhodila chladnička, takže asi odhcádza do večných lov횝. grater kapitulation Takže som pyšná na seba a smutná za chladničku.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#50 23. 5. 2016 21:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

A ted Ti chladí? OPokud ano, může být jen vadná šňůra. Třeba.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů