Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 5. 2014 9:10

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Schazi vam sex ?

Otazka spise na starsi zeny  nebo i muze .kteri ziji delsi dobu sami nebo i v partnerstvi ,kde ale uz nic po sexualni strance nebezi . Jsem taky sama ,ve strednim veku 45+ a sex mi nechybi a ani po nem netouzim . Kamaradka mi rikala ,ze jsem divna ,pry nejvice zeny ve zralem veku sex potrebuji denne. No nevim ,se mi to nezda . i kdyz clovek casto slysi ,ze s vekem se chut u zen stupnuje  . Ja jsem r ada  sama bez partnera a da se rict ,ze mi nic nechybi ani ten sex. Jsem divna ja nebo to jsou jen kecy?

Není tady

 

#2 7. 5. 2014 9:18

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Schazi vam sex ?

Taha napsal(a):

Otazka spise na starsi zeny  nebo i muze .kteri ziji delsi dobu sami nebo i v partnerstvi ,kde ale uz nic po sexualni strance nebezi . Jsem taky sama ,ve strednim veku 45+ a sex mi nechybi a ani po nem netouzim . Kamaradka mi rikala ,ze jsem divna ,pry nejvice zeny ve zralem veku sex potrebuji denne. No nevim ,se mi to nezda . i kdyz clovek casto slysi ,ze s vekem se chut u zen stupnuje  . Ja jsem r ada  sama bez partnera a da se rict ,ze mi nic nechybi ani ten sex. Jsem divna ja nebo to jsou jen kecy?

Nejsi divna ... kazda a kazdy to ma asi jinak ... mne treba chybi hodne a predtim jsem cela leta byla temer frigidka smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#3 7. 5. 2014 9:18

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Schazi vam sex ?

Nejsi divná, mně nechyběl sex v mladším věku v manželství, protože nestál za nic. Nebavilo mě to, nic jsem toho neměla, to byl hlavní důvod a tím pádem jsem se tomu víceméně vyhýbala. Taky jsem si myslela, že jsem divná. Až po zněně partnera mi došlo, že to nebyla moje chyba, naučil mě mít sex a milování ráda, užívat si to. Tak si to užívám.
Dnes by mi sex chyběl, za měsíc mi bude 45 a sex si užívám.
A slyšela jsem takový rčení, že když něco dlouho nemáš, přestane to nakonec chybět. Což říkávala moje kamarádka právě o sexu.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#4 7. 5. 2014 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Schazi vam sex ?

Proč bys byla divná? Mᚠto tak, jak to máš. Buď ráda, že ti neschází, když nemᚠpartnera.

Mně po rozvodu scházel hodně. A přitom jsem se s BM milovat už spoustu let spíš nechtěla, tak jsem si myslela, že tohle bude oblast, co nemusím řešit. Chyba lávky smile Mně se s věkem chu stupňuje. Je mi 51. Mám partnera, se kterým jsem maximálně spokojená i v této oblasti.

Jak píše Modroočka, že když něco dlouho nemáš, nechybí to, u mě to tak nebylo. Musela jsem to řešit, protože už to bylo se mnou k nevydržení smile Sex v sestavě já a já mě dlouhodobě neuspokojí. Potřebuju muže, co mě obejme...

Upravil(a) Eva. (7. 5. 2014 9:22)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 7. 5. 2014 9:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Schazi vam sex ?

Nejsi divna,me bavil sex jen v dobe nejvetsi zamilovanosti.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6 7. 5. 2014 9:42

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Schazi vam sex ?

Ja v dobe manzelstvi jsem si sex taky moc neuzivala a prav e ted jsem rada ,ze mam klid . myslite ,ze je to partnerem ,kdyz to zenskou nebavi ?

Není tady

 

#7 7. 5. 2014 9:44

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Schazi vam sex ?

Jsem sama již 8 let a sex jsem neměla asi 12 let. Nechybí mi vůbec. Je tedy pravda, že beru AD, které libido snižují. ale spousta lidí sexuje i s AD. Já ne, já se nedokážu ani vzrušit. Prostě frigidka. Jako mladou mě milování s manželem bavilo, užívali jsme si to. Nejvíc mě sex bavil v mládí, začala jsem tedy pozdě, až těsně před dvacítkou, ale od začátku jsem si to moc užívala. Trvalo to do mých cca 40, kdy jsem začala brát AD. Tři roky jsem to ještě předstírala, ale pak jsem to vzdala. Bohužel. Měla jsem možná dál předstírat, kvůli manželovi, ale já to prostě nedokázala a on to stejně poznal, takže mu to pak se mnou taky nešlo.
Teď jsem ráda, že mi sex už nic neříká, protože jiného muže nechci a kdybych měla trpět nějakou sexuální tenzí, tak by mi to dost vadilo. Možná by mě to pudilo do nějakých vztahů-nevztahů a jsem ráda, že se kvůli sexu nemusím ponižovat.

Není tady

 

#8 7. 5. 2014 9:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Schazi vam sex ?

Taha napsal(a):

Ja v dobe manzelstvi jsem si sex taky moc neuzivala a prav e ted jsem rada ,ze mam klid . myslite ,ze je to partnerem ,kdyz to zenskou nebavi ?

Za mne 100 % .... ze je to partnerem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#9 7. 5. 2014 9:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Schazi vam sex ?

když něco dlouho nemáš, přestane to nakonec chybět
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to tak... ale dodávám, že to nemusí bejt stejný u každý/ho.

myslite ,ze je to partnerem ,kdyz to zenskou nebavi ?
Ne vždycky...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 7. 5. 2014 10:31

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Schazi vam sex ?

Grainne napsal(a):

...Za mne 100 % .... ze je to partnerem

Za mne ne - e rodna ...
Sexik je fajn, pro mne az dodnes, porad stejne, nebo mozna rodna , oprosten od obav, ze jeho "vysledkem" bude dite, jeste fajnejsi...
Averzi jsem ziskala po poslednim (tretim) rozvodu. Ale byla to spis averze na muze vseobecne..., trvala cca 4 roky. Pak postupne ustupovala a sexik + kontakt s muzi, myslim s muzskym prvkem globalne, mi zacinal chybet...
Nemuzu potvrdit teorii, ze je to partnerem. V dobe, kdy jsem chlapy nenavidela, by mohl prijit kral Playboye, ci nejvykonnejsi Casanova vsech dob, a nezaujal by mne.
Zato v dobe, kdy jsem uz citila, ze mi muz chybi, pravdepodobne bych "podlehla" i nejvetsimu a nejneschopnejsimu stydlinovi na svete, kdyby o to stal... Nastesti mi, vedle "libida", zbyl alespon nejaky zbytek soudnosti (dvakrat "rozumnej" nebyl, rodna rodna rodna , no ale aspon jakouz-takouz filtraci pripustil dumbom ), a tak jsem udelala jen minimum "preslapu"..., i kdyz va , no, dnes uz s jistotou nemuzu rict, ze poslednich... grater grater grater


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#11 7. 5. 2014 10:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Schazi vam sex ?

Dorko, ty jen malinký sexík? Já raději dospělý sex.

Nedá mi. Živůtek (používᚠtaky ty), sexík, fotečky a podobné infantilní výrazy od dospělého člověka jsou děsné. dumbom


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 7. 5. 2014 10:43

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Schazi vam sex ?

Dorka napsal(a):

Grainne napsal(a):

...Za mne 100 % .... ze je to partnerem

Za mne ne - e rodna ...
Sexik je fajn, pro mne az dodnes, porad stejne, nebo mozna rodna , oprosten od obav, ze jeho "vysledkem" bude dite, jeste fajnejsi...
Averzi jsem ziskala po poslednim (tretim) rozvodu. Ale byla to spis averze na muze vseobecne..., trvala cca 4 roky. Pak postupne ustupovala a sexik + kontakt s muzi, myslim s muzskym prvkem globalne, mi zacinal chybet...
Nemuzu potvrdit teorii, ze je to partnerem. V dobe, kdy jsem chlapy nenavidela, by mohl prijit kral Playboye, ci nejvykonnejsi Casanova vsech dob, a nezaujal by mne.
Zato v dobe, kdy jsem uz citila, ze mi muz chybi, pravdepodobne bych "podlehla" i nejvetsimu a nejneschopnejsimu stydlinovi na svete, kdyby o to stal... Nastesti mi, vedle "libida", zbyl alespon nejaky zbytek soudnosti (dvakrat "rozumnej" nebyl, rodna rodna rodna , no ale aspon jakouz-takouz filtraci pripustil dumbom ), a tak jsem udelala jen minimum "preslapu"..., i kdyz va , no, dnes uz s jistotou nemuzu rict, ze poslednich... grater grater grater

U kazdeho to funguje jinak .... u mne to tak je , kdybych nepotkala toho spravneho ... tak by mne to treba nebavilo dodnes .. a byl by klid smile Ale rozhodne ta potreba zase neni tak velka , abych to musela mit za kazdou cenu ... to uz jsem se poucila , ze to nema cenu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#13 7. 5. 2014 11:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Schazi vam sex ?

Eva. napsal(a):

Dorko, ty jen malinký sexík? Já raději dospělý sex.

Nedá mi. Živůtek (používᚠtaky ty), sexík, fotečky a podobné infantilní výrazy od dospělého člověka jsou děsné. dumbom

Ano. Vytucnene JE   T V E   wink   
Pro tebe, Majko, vyraz "sexik" znamena jen malinký sexík?... No vidis, jak jsme kazdy jiny... Pro mne ma vyznam  asi jako bombonek, treba na dortu... taky je to pro tebe infantilni vyraz od dospeleho cloveka desny? reta Muj "zivutek" je na tom stejne. Rozhodne nepouziju vyraz ZIVUTEK pro situaci, kdy napr. mluvim o smrti: ..."tisíce na smrt jsou znavení, nebo v smrti a zrození nikdo nezůstal jediný. Smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus živůtku těžkého, co strašné je, co zlé je, ..."

Majko, ty s tim tvym "dospelym a dokonalym premyslenim", nemas ani poneti o tom, co to vlastne je "infantilni". Nerada utocim, vazne, ale tohle sama od sebe povazuju za daleko krutejsi utok na tebe, nez ty, za ktere jsem kvuli tobe dostala bany, promin, jsem ted v docela "vyhrocene" situaci a jestli to nekdo postrehne, predem se omlouvam, vazne, prominte... kapitulation

Upravil(a) Dorka (7. 5. 2014 11:03)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#14 7. 5. 2014 11:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Schazi vam sex ?

Nedá mi.
Mně taky ne... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Používání expresivních výrazů jako tvoje "zohaví... děsné..." a podobně je v podstatě to samé - v obou případech se jedná o slova citově zabarvená... akorát ta tvá vypadají na první pohled "dospěleji" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 7. 5. 2014 11:43

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Schazi vam sex ?

helena napsal(a):

Nedá mi.
Mně taky ne... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Používání expresivních výrazů jako tvoje "zohaví... děsné..." a podobně je v podstatě to samé - v obou případech se jedná o slova citově zabarvená... akorát ta tvá vypadají na první pohled "dospěleji" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

S tím souhlasím, ale zase musím říci, že od dospělé ženy zní lépe slovo děsné než sexík.

Není tady

 

#16 7. 5. 2014 11:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Schazi vam sex ?

od dospělé ženy zní lépe slovo děsné než sexík
Moment... mně nejde o to, jak co od koho zní, ale pouze jsem si dovolila poznamenat, že obě se vyjadřujou v podstatě stejně - rozdíl je jen v používaném slovníku.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 7. 5. 2014 12:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Schazi vam sex ?

Ja jsem byla sama velmi dlouho vic nez 10 let a sex mi nechybel. Zkusila jsem ho, domnivala jsem se, ze mam partnera, ale bylo to neprijemny. 

Tudiz neschazel, spis mi schazelo partnerstvi, ale to se tak  tezko hleda, ze jsem byla spokojena sama . A to obdobi povazuji za nejlepsi ve svem zivote. Ani dneska to neni priorita, kdyz partnera mam. Zivot neni jen o sexu a sex se dneska modne neuveritelne precenuje.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#18 7. 5. 2014 12:42

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Schazi vam sex ?

sahleb napsal(a):

Ja jsem byla sama velmi dlouho vic nez 10 let a sex mi nechybel. Zkusila jsem ho, domnivala jsem se, ze mam partnera, ale bylo to neprijemny. 

Tudiz neschazel, spis mi schazelo partnerstvi, ale to se tak  tezko hleda, ze jsem byla spokojena sama . A to obdobi povazuji za nejlepsi ve svem zivote. Ani dneska to neni priorita, kdyz partnera mam. Zivot neni jen o sexu a sex se dneska modne neuveritelne precenuje.

Taky se mi zdá dnešní doba "přesexovaná". Člověk nemůže otevřít žádné noviny, časopis, webovou stránku, aby na něho nevybafl aspoň jeden článek o sexu. Dost mě to otravuje a štve. A jsem ráda, že jsem své mládí prožila v době, kdy jsem nebyla neustále bombardována tím, jak často, jaké polohy, jak svádět chlapa, ja si užít úúúžasný orgasmus a podobně. Na mě to má ten vliv, že je mi sex protivný tím víc, čím víc mi ho ze všech stran cpou. Asi bych byla frigidní hned od samého počátku.

Upravil(a) Ivana (7. 5. 2014 12:43)

Není tady

 

#19 7. 5. 2014 12:48

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Schazi vam sex ?

helena napsal(a):

Nedá mi.
Mně taky ne... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Používání expresivních výrazů jako tvoje "zohaví... děsné..." a podobně je v podstatě to samé - v obou případech se jedná o slova citově zabarvená... akorát ta tvá[b] vypadají na první pohled "dospěleji"[/b] http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

No TEDA, HELEN!!! dumbom Jak te "zeru" (kdy me nedrazdis pussa) a jak nenavidim a zaroven beru (k pozdejsimu brouzdani mym vnitrnim svetem, dik za to, je to bolave, ale taky...., hm, mnam, pro ty nezrale, no va...)
Majcina slova na prvni pohled vypadaji vzdycky jako perly... usch
Ale pro ty citlivejsi "jsou cim dal, tim vic, kamenem klopytani (kdo vi,co ten vyraz znamena, kdo nevi... grater - mno, tak ten holt, klopytne, no... kapitulation )

Upravil(a) Dorka (7. 5. 2014 12:53)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#20 8. 5. 2014 9:21

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Schazi vam sex ?

Ivana napsal(a):

sahleb napsal(a):

Ja jsem byla sama velmi dlouho vic nez 10 let a sex mi nechybel. Zkusila jsem ho, domnivala jsem se, ze mam partnera, ale bylo to neprijemny. 

Tudiz neschazel, spis mi schazelo partnerstvi, ale to se tak  tezko hleda, ze jsem byla spokojena sama . A to obdobi povazuji za nejlepsi ve svem zivote. Ani dneska to neni priorita, kdyz partnera mam. Zivot neni jen o sexu a sex se dneska modne neuveritelne precenuje.

Taky se mi zdá dnešní doba "přesexovaná". Člověk nemůže otevřít žádné noviny, časopis, webovou stránku, aby na něho nevybafl aspoň jeden článek o sexu. Dost mě to otravuje a štve. A jsem ráda, že jsem své mládí prožila v době, kdy jsem nebyla neustále bombardována tím, jak často, jaké polohy, jak svádět chlapa, ja si užít úúúžasný orgasmus a podobně. Na mě to má ten vliv, že je mi sex protivný tím víc, čím víc mi ho ze všech stran cpou. Asi bych byla frigidní hned od samého počátku.

Presexovano je vsude a taky to na me pusobi spis utlumove. Ceho je moc ,toho je prilis

Není tady

 

#21 8. 5. 2014 9:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Schazi vam sex ?

Taha napsal(a):

Ivana napsal(a):

sahleb napsal(a):

Ja jsem byla sama velmi dlouho vic nez 10 let a sex mi nechybel. Zkusila jsem ho, domnivala jsem se, ze mam partnera, ale bylo to neprijemny. 

Tudiz neschazel, spis mi schazelo partnerstvi, ale to se tak  tezko hleda, ze jsem byla spokojena sama . A to obdobi povazuji za nejlepsi ve svem zivote. Ani dneska to neni priorita, kdyz partnera mam. Zivot neni jen o sexu a sex se dneska modne neuveritelne precenuje.

Taky se mi zdá dnešní doba "přesexovaná". Člověk nemůže otevřít žádné noviny, časopis, webovou stránku, aby na něho nevybafl aspoň jeden článek o sexu. Dost mě to otravuje a štve. A jsem ráda, že jsem své mládí prožila v době, kdy jsem nebyla neustále bombardována tím, jak často, jaké polohy, jak svádět chlapa, ja si užít úúúžasný orgasmus a podobně. Na mě to má ten vliv, že je mi sex protivný tím víc, čím víc mi ho ze všech stran cpou. Asi bych byla frigidní hned od samého počátku.

Presexovano je vsude a taky to na me pusobi spis utlumove. Ceho je moc ,toho je prilis

tady na sexualni rozhodne ne smile  proti letum minulym to tu totalne stagnuje


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#22 8. 5. 2014 10:24

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Schazi vam sex ?

Ivana napsal(a):

sahleb napsal(a):

Ja jsem byla sama velmi dlouho vic nez 10 let a sex mi nechybel. Zkusila jsem ho, domnivala jsem se, ze mam partnera, ale bylo to neprijemny. 

Tudiz neschazel, spis mi schazelo partnerstvi, ale to se tak  tezko hleda, ze jsem byla spokojena sama . A to obdobi povazuji za nejlepsi ve svem zivote. Ani dneska to neni priorita, kdyz partnera mam. Zivot neni jen o sexu a sex se dneska modne neuveritelne precenuje.

Taky se mi zdá dnešní doba "přesexovaná". Člověk nemůže otevřít žádné noviny, časopis, webovou stránku, aby na něho nevybafl aspoň jeden článek o sexu. Dost mě to otravuje a štve. A jsem ráda, že jsem své mládí prožila v době, kdy jsem nebyla neustále bombardována tím, jak často, jaké polohy, jak svádět chlapa, ja si užít úúúžasný orgasmus a podobně. Na mě to má ten vliv, že je mi sex protivný tím víc, čím víc mi ho ze všech stran cpou. Asi bych byla frigidní hned od samého počátku.

Tak asi čtu blbý noviny, nebo se blbě dívám, na mě nic nevybafává lol
Nebo možná to přehlížím, protože sex pro mě není nic otravnýho. Nevím, prostě mi nepřijde, že je přesexováno.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#23 8. 5. 2014 10:29

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Schazi vam sex ?

Nebo čtu já blbý noviny a časopisy, ale já vidím články o sexu prostě všude. Je fakt, že nečtu Respekt nebo podobné věci, ale třeba už i v Mladé frontě a ve všech časopisech, které čtu se články o sexu prostě objevují. V každém vydání.

Není tady

 

#24 8. 5. 2014 10:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Schazi vam sex ?

Ivana napsal(a):

Nebo čtu já blbý noviny a časopisy, ale já vidím články o sexu prostě všude. Je fakt, že nečtu Respekt nebo podobné věci, ale třeba už i v Mladé frontě a ve všech časopisech, které čtu se články o sexu prostě objevují. V každém vydání.

sex hybe svetem ... je to asi to nejlepsi co nam jeste zbyva


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#25 8. 5. 2014 11:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Schazi vam sex ?

Ivana napsal(a):

Nebo čtu já blbý noviny a časopisy, ale já vidím články o sexu prostě všude. Je fakt, že nečtu Respekt nebo podobné věci, ale třeba už i v Mladé frontě a ve všech časopisech, které čtu se články o sexu prostě objevují. V každém vydání.

Tak možná jo, ale já to nějak nevnímám a nečtu. Já si přečtu politiku a ta je vyloženě asexuální reta


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů