Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 3. 2006 11:59

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

HA Logest

Holky, máte někdo zkušenost s touto HA? Já ji dostala po porodu, dr. mi napsala pouze jedno plato, a ji vyzkouším, jestli mi bude sedět, ale v lékárně měli jen trojité plato. TeĎ beru první plato. Dnes jsem začala krvácet, ne moc, ale jen špinění to taky není. Včera jsme se s manžou tulili, ale něžně, žádné harakiri big_smile  Máte někdo podobnou zkušenost?

Není tady

 

#2 10. 3. 2006 12:01

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: HA Logest

ahojky Kamčitko, já ji brala 15 let bez přerušení a před tím jsme otěhu naprosto bez problémů a podívej....teď se snažíme už více jak 1,5 roku a nic...Nevím zda je to po Legestu,ale nejde to a předtím to šlo...dumbom Navíc trpím na častné záněty, na ty jsem také dřív netrpěla a mám velké křečové žíly - ale ty se mi udělaly při těhotenství. sad Tak nevím, co ti doporučit...

Není tady

 

#3 10. 3. 2006 12:02

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: HA Logest

Jiank krvácení při Logestu jsem měla vždy po dobrání platíčka, slabé a pravidelné jak hodinky - tak to bylo bez problémů.

Není tady

 

#4 10. 3. 2006 12:06

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: HA Logest

Já brala předtím triquiler asi 11 let, otěhotněla jsem po 6měsících. TeD´mi ho po porodu nechtěla napsat, že má hodně hormonu nebo co, tak mi dala tento. Na plátýčku mám ještě 5 bombónků big_smile . Chtěla bych hned příští rok znova otěotnět, a mám děti blízko sebe, tak má malinko strach sad

Není tady

 

#5 10. 3. 2006 12:09

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: HA Logest

Kamčitko, já brala Logest asi 7 let...teď začátkem ledna jsem dobrala poslední platíčko. Snažíme se o mimčo, ale už 2x jsem to dostala ( naprosto pravidelně, takže cyklus mi ten Loges...asi nerozházel ).
Nejspíš se tělo musí po těch 7mi letech vzpamatovat z toho setrvačníku wink

S touto HA jsem byla naprosto spokojená...při kojení jsem brala 3 měsíce Exluton...a při něm jsem pořád špinila mezi MS.
Logest byl super.....mírné špinění jen první měsíc a pak už pohoda.Měla jsem po něm mírnou MS a někdy jen špinění.
Dokonce jsem často ( hlavně přes léto ) využívala toho, že je to antikoncepce jednofázová a tak jsem užívala 63 tablet a pak jsem si dělala pauzu na menstruaci...a pohoda....
Abych nezapomněla...jsem hrdou majitelkou lol křečových žil a tomu prý Logest taky nevadí......

Uvidíme jak dopadne naše další 3. snažení........pak bych tě informovala...... jestli Loges nezanechal nějaký následky na plodnosti, protože určitě budete chtít ještě jedno mimčo.... dudlikdudlik

Mimochodem...nádherně kreslíš...to jsem snad ještě nikde neviděla...fakt smekám.... storstark
Očumovala jsem tvoje www stránky lyssna


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#6 10. 3. 2006 12:15

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: HA Logest

Pinky, díky za poklonku big_smile . Kreslení je to jediné pozitivní, co jsem si přinesla z předchozího manželství - léčila jsem si tak depky sad

No uvidím, co se bude dít dále. Snad ten rok braní HA Logestu žádné následky nezanechá, pak do toho zase vlítneme smile
Jak mᚠdaleko od sebe první dvě ratolesti? Myslíš je lepší je mít blízko? Snad každý říká něco jiného big_smile

Není tady

 

#7 10. 3. 2006 12:32

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: HA Logest

Kamčitko, můj názor je mít děti věkově blízko.
Moji kluci jsou od sebe 2 roky a čtyři měsíce. Ten starší byl šikulka, brzo mluvil, brzo byl bez plínek od 1,5 spával na válendě ( postýlku od roku k smrti nenáviděl cool ), takže jsme se začali o druhé snažit, když mu bylo asi 16 měsíců....zadařilo se nám až na potřetí ( brala jsem HA Tri-regol ).

A dnes ??? Jeden bude mít v květnu 10  druhej v srpnu 8 let. Ani nevím...jak to mohlo, tak rychle uběhnout hmm ...připadá mi to jako včera, když byli ještě mimina par

Vyhrají si spolu...jsou vyloženě  "paráci" !!! Je pravda, že ten starší nad tím mladším musí mít dohled ( bere ho z družiny, pomáhá mu s úkolama atd. ) ale to už je holt úděl staršího bráchy.

No a hlavně...my jsme se teď s manželem dostali do stádia...že nám chybí....zase to miminko.....strašně ho chceme!Snad se brzy podaří dudlikdudlik Teď už to budeme brát asi jinak...tak nějak dospěleji..tehdy jsme byli ještě moc mladí..... wink


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#8 10. 3. 2006 12:41

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: HA Logest

To je pinky přesně to, co mi říkají jiné maminky co mají děti blízko sebe. Děti jsou si bližší , rozumějí si. Taky když už plinky, tak rovnou dvojmo big_smile
Já bych taky chtěla 3děti, to třetí bych chtěla pak malinko odložit, aspoň do 5-6let, už budu sice i já starší, ale tady je tolik holek, co to zvládají. Na druhou stranu se může stát, že budu mít dvojčata, což je dost pravděpodobné a budu mít vymalováno big_smile big_smile

Není tady

 

#9 10. 3. 2006 13:11

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: HA Logest

Kamčitko...jen do toho !!!!
Moje sestra má kluky o pět let a je to na nic !!! Ten starší na toho malýho dlabe a ten malej je jak jedináček....

Pokud se na to cítíš..běž do toho.....2,5 roku je akorát. Já jsem je chtěla nejmíň o dva a nejvíc o tři...no máme to skoro na střed big_smile
Teď budem mít ( možná ) mazánka...tak kdo ví, co z něj jednou vyroste cool


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#10 10. 3. 2006 13:22

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: HA Logest

Teda Kmči já tě obdivuju! Po tvé slohovce o porodu? Je pravda, že se to asi rychle zapomíná (já nemám pomalu co zapomínat smile ) ale přemýšlet nad druhým mímem mě ještě nenapadlo hmm

Ten logest jsem brala před otěhotněním taky skoro 10 let. Pak mi trvalo rok a čtvrt "do toho vlítnout" ale kdo ví, jestli to nebyl spíš úděl přírody. Byla jsem s ním spokojena a doufám, že se k němu vrátím! Po kojení. Jednou mi ho vyměnili za jiné prášky a ztloustla jsem jak pr...


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#11 10. 3. 2006 16:05

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: HA Logest

Misho, to bude asi tím věkovým rozdílem mezi náma big_smile Po třicítce už člověk asi přemýšlí jinak big_smile a taky možná tím, že mám perfektní zázemí v manžovi. Taky bylo na čase, po tom všem co jsem si prožila - a soudy jsou tak rychlé, že stále čekám na vyřešení minulosti - alespoň co se majetku týče......
No pravda, jak to tak slyším, začnu asi jak Romča - na Vánoce s tulením...... (na výročí druhé ztráty panenství big_smile) třeba to stihnem do února a míma budou o sebe o 2roky smile

Není tady

 

#12 10. 3. 2006 22:03

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: HA Logest

K logestu já ho beru 10 let a sem spokojená,protože sem měla šíleně bolestivej menzes a ted je vše o.k,ale přestala sem mít větší chut na sex a prý nejsem jediná kdo s tím má problém tak nevím jestli ta antikoncepce má s tím souvislost.Za 3 měsíce je budu vysazovat a poukoušet se o mimi.Jen se bojím,aby se mi nevrátily ty bolesti-uvidíme.

Není tady

 

#13 10. 3. 2006 22:10

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: HA Logest

No teda Bublino, já mám asi stejný problém, tedy s tou chutí-nechutí. My se s manžou jinak docela rádi tulíme,  tak nějak zdravě lidsky, i během těhu i po porodu, ale teD´beru první plátko a nějak se mi do toho nechce sad .
A mám takový pocit , ž ejsem to asi fakt dostala, a to mám ještě 5 prášků, tak fakt nevím.... sad

Není tady

 

#14 11. 3. 2006 8:33

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: HA Logest

Kamčitko..dej tomu čas...možná je toho na tvé tělo hodně..porod, kojení ( nebo nekojení ?? ) a teď HA...příští měsíc už bude v pohodě.
Ale teď nevím jak se to má udělat, když to dostaneš během užívání...už si to vůbec nepamatuju. Pokud to bude jen takové špinění, tak to asi dober do konce a udělej pauzu..ale jestli je to normální MS...tak to nevím, nevím.

A co se týče chuti nebo nechuti k sexu...u mě to bylo lepší za Logestu wink
Jenomže jestli to nebude tím, že teď provozujeme sex tzv. "snažící" a ten mě nějak přestává bavit...už se tším na normální tonguetonguetongue


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů