Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 4. 2014 12:27

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Rozvod a vyporadani SJM

Ahojda, bohuzel se mi nevyla civilizacni choroba v podobe rozvodu a proto potrebuji rady,jak postupovat.I pres vsechno, jak vychazim svemu ex vstric s detma i to, ze se staram o jeho psa,tak to vypada ze pujdem pravdepodobne do sporu. Jde mu hodne o penize a vlastne ty jsou u nej asi na prvnim miste, dle toho jak se chova a je mu jedno,ze ja veskere penize,co mam davam na uziveni deti, i presto ze mi dava vyzivne.
Mame koupeny byt mna dva uverty ja platim 70% a on 30%,ale je vlastnikem 50%,coz jsem si mela tehda rozmyslet, nezjsem do toho slaa,el moje chyba.byt jsme kupovali pred uzavrenim manzelstvi a uvers si platime.Takzeted nevuim,zda spada do SJM a pak za manzelstvi si koupil auto nove, ktere ma cenu, taky by mi mel vyplatit polovinu??Jakt o tedka vuecb je, a co mam narok a na co ne?aspon pro informaci, jeste proad plati fifty fifty??A co jeho vydelek,ja sjem trik roky na materske s malym vydelkemopna nadstandardni prijem,nemeli jsem nikdy spoelcne ucty.Tak ted nevim,co me ceka.??? Poradi nekdo??Jit do sporu s pravnikem a na koli me tovyjde nebos e radejid dohodnout anechat se poradne oskubat??

Není tady

 

#2 23. 4. 2014 12:48

janička25
♥♥♥♥---
Registrovaný: 26. 4. 2006
Příspěvky: 258

Re: Rozvod a vyporadani SJM

Určitě doporučuji dobrého právníka

Není tady

 

#3 24. 4. 2014 8:12

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Rozvod a vyporadani SJM

Bez se poradit k pravnikovi . Urcite se nenechej oskubat a auto patri do spolecneho majetku. Pokud on uvidi ,ze se nechas tak Te oskube jako kacenu. Mysli na deti a sebe a vasi budoucnost! za pravnikem muzes jit se napred jen poradit ,to nestoji majlant a zeptat se ohledne toho ,kolik bude cely proces stat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů