Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2014 12:45

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Miminko pred hospodou

Pracuji jako vedouci v hospode. Mame hodne tkz. stamgastu  a majitel klade durauz ,na to ,aby jsme je dobre tkz.hyckaly ,nechavaji hodne penez jak v alkoholu tak i v automatech . Chodi jedna cela rodina i sdetmi ,nejmensi ma pul roku . V hospede se kouri a tak ho casto nechavaji pred vchodem ,v kocarku. Je mi ho lito . Majitele jsem uvedomila ,rikal ,ze je to jejich vec a ze trzbu od nich potrebuje ,tak at jsem potichu.A nic jim nesmim rict . Premyslela jsem ,jestli mam uvedomit socilku pro deti a dorost. Nebo jak se vlastne takovy urad jmenuje ,co s tim ?

Není tady

 

#2 18. 4. 2014 18:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Miminko pred hospodou

taho, já nevím. je pravda, že na dceru známé sociálku kdosi zavolal, protože sedávala s kočárkem s hodně malým dítětem a jejím mužem, dlouho do večera na zahrádce.
ale jak to dopadlo, to fakt netuším.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 18. 4. 2014 20:34

Irena001
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 1. 2013
Příspěvky: 341

Re: Miminko pred hospodou

OSPOD........, najdeš v každém městě i na netu. Vyfotit a poslat i mailem......nebo i napsat, nemusíš se ani podepisovat, radí na úřadech a měli by to šetřit. Důležité je, abys , když budeš ve věci vypovídat,  to potvrdila a neměla z toho pak potíže.

Není tady

 

#4 1. 5. 2014 11:31

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Miminko pred hospodou

Doporučuji ospod, jak píše výše Irena vyfotit, a mᚠdůkaz.
Víš co je to za rodinu? Nebo nějaké info....

Není tady

 

#5 23. 1. 2015 13:08

Mercedes
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2015
Příspěvky: 2

Re: Miminko pred hospodou

To je mimořádně příjemné a snesitelné po .... vám potřásl vyvěšením .... díky skvělé řešení pro vyvěšením .... !!


Pass your ccnp exam and security+ training course exams in first try by using our ccna course online - pass4-sure passguide and www.usna.edu

Není tady

 

#6 23. 1. 2015 13:25

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Miminko pred hospodou

Je to jejich život a přivolaná sociálka vůbec nic nevyřeší. Ani nebude mít zájem jít do konfliktu. Skončí to domluvou a najdou si jinou hospodu, kde budou vesele praktikovat to, co je baví.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů