Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#26 11. 7. 2014 11:11

zita44
♥♥-----

Re: Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

nerada jsem vyvolal pocit reklamy. Jen hledám informace, velmi mi nepomůže když mi napíšou že v brně jsme koupili ..., ale kde? No chápu na druhé straně, že si to někdo může i tak vyložit. Děkuji všem za příspěvky a rady. Mám alespoň záchytné body u koho se informovat.

Není tady

#27 16. 7. 2014 12:57

samm1
♥------

na různých fórech se mluví a sestavování dětských hřišť. Řekla bych že je to tak půl na půl s kupováním a vlastní výrobou. Kdo má dost financí tak si koupí, kdo má doma manžela truhláře, tak ten to udělá. Jsem překvapená jak se tento trend domácích hřišť tak rozrostl.

Není tady

#28 20. 7. 2014 16:26

zita44
♥♥-----

víš že já ani ne? Na některých hřištích je nepořádek po pejscích, protože ne každý majitel psa po něm i uklidí, najde se tam i sklo a podobně. Někteří zas mají hřiště daleko ... a vůbec, kdo chce ať si ho postaví smile Na googlu je mnoho obrázků různých sestav, ráda si je prohlížím a hledám inspirace.

Není tady

#29 12. 8. 2014 12:24

EvaD89
♥------

zaujala mne nabídka koupě skluzavky a přípojkou na vodu. Pokud se najde někdo co má takovou nebo podobnou skluzavku doma, ráda bych věděla jak jste vyřešili připojení vody a hlavně kam ta voda pak odtéká, aby nebyla celá zem kolem rozmočená. Existují na to nějaké finty?

Není tady

#30 15. 8. 2014 9:38

zita44
♥♥-----

když trochu pogoogliš tak najdeš inspirace a řešení. Například jsem našla fotky jak mají na skluzavce napojenou klasickou zahradní hadici a před skluzem vykopán a proveden malý bazének. Skluzavku měli s jemným skluzem, aspoň tak vypadala a nejdříve jim to funguje smile

Není tady

#31 20. 8. 2014 11:11

EvaD89
♥------

tak to zkusím a budu hledat. Připojení bych vyřešila i já klasickou hadicí, to si myslím, že to je jedno z jaké hadice jde ta voda. Spíš mě trápí ten odtok, nejlepší asi bude najít nějakého odborníka a poradit se s ním.

Není tady

#32 23. 8. 2014 12:21

samm1
♥------

bazén se k takové skluzavce dokonale hodí. Nevím jaký je cenový rozdíl mezi obyčejnou a tou s přípojkou, pokud to není mnoho raději bych i já koupila s přípojkou, člověk nikdy nevím co do budoucna vymyslí ai kdyby nebyl bazén tak na ochlazení pustit proud vody by pomohlo.

Není tady

#33 10. 9. 2014 13:16

EvaD89
♥------

tak jsem to vymyslela a také se poradila, takže problém vyřešený a klouzačka s přípojkou mohu objednat smile Když to bude hotové a podaří se to určitě se ozvu a pochlubím smile

Není tady

#34 19. 9. 2014 9:21

zita44
♥♥-----

ještě jsem objevila příspěvek jedné paní, která napsala, že mají také takovou skluzavku a že udělali cestičku od skluzavky po kanál co mají na dvoře, dali tam takovou tu nepromokavou podložku, co se dává pod zahradní jezírka a vysypali to kamínky. Že to funguje, nepromokne jim tráva a děti jsou spokojené.

Není tady

#35 21. 9. 2014 11:46

samm1
♥------

jednoduché a asi i účinné řešení, ale možná by na dopad byly lepší ty dopadové podložky co se dávají ke skluzavkam než kamínky nebo pak ten bazén. Zjišťovala jsem si sama ceny s přípojkou a bez a je to minimální rozdíl, navíc na ty s přípojkou je momentálně 10% sleva.

Není tady

#36 28. 2. 2015 13:27

AnetaS
♥------

Hřiště je super investice, osobně jsem koupila pro děti loď od firmy Dětská sportoviště viz stránky http://www.detskasportoviste.cz/. Super komunikace, spolehlivost a rychlost dodání :-) Pokud máte malé sviště, děti si vyhrají na hřišti a vy si můžete dát v klidu kafíčko :-) Hodnotím 10/10

--------------------
Aneta Srbová
www.lentilkydetem.cz

Není tady

#37 1. 6. 2015 13:13

barabarab
♥------

tak holky. Průlezky za domem na zahradě máme a děti si na nich hrají i po roce. Hlavne po zimě jsou na nich jak splašený. Když byli malí, postačila jim kopa písku a pár hraček, ted mají houpačku s průlezkama, super je, že na ně z kuchyně a z terasy vidím a nemusím se starat

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí