Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 15. 4. 2014 22:05

zita44
♥♥-----

Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

Ahoj všichni, co si myslíte o domácím dětském hřišti? Nemyslím nic velké, nějaký domek, klouzačka, případně prolézačka. Viděla jsem na netu pár fotek a vypadá to pěkně. Myslíte, že se investice vyplatí? Kolik to tak může stát?

Není tady

#2 19. 4. 2014 21:33

EvaD89
♥------

Re: Dětská hřiště, skluzavky a houpačky

zita44 napsal(a):

Ahoj všichni, co si myslíte o domácím dětském hřišti? Nemyslím nic velké, nějaký domek, klouzačka, případně prolézačka. Viděla jsem na netu pár fotek a vypadá to pěkně. Myslíte, že se investice vyplatí? Kolik to tak může stát?

samozřejmě cena se odvíjí od toho, co všechno budeš chtít a jestli si něco uděláte sami. Nápad to není vůbec špatný. Dají se koupit samostané skluzavky ale i celé sady, cena se odvíjí tak 6-20tis. podle toho u jaké firmy si to necháš udělat. Známá něco takového má, tak zjistím u koho si to nechali dělat.

Není tady

#3 26. 4. 2014 10:40

zina75
♥------

podle mě je to dobrý nápad, pokud má člověk dvě a více dětí a zahradu, tak to určitě využije a děti se potěší smile ale netvrdím že jedno to nevyužije také smile třeba si jen dobře vybrat, něco kvalitní aby se to hned nerozsypalo, něco si možná udělejte sami, pokud si troufáte. V Tachlovicích je prodejna takových věcí, jen nevím jak se to tam jmenuje.

Není tady

#4 27. 4. 2014 10:44

EvaD89
♥------

zina ta firma je jungle-gym, včera jsem se ptala té známé kde si to kupovali tak řekla že tam. No osobně bych si netroufala nic udělat, ne že bych byla antitalent, ale přece jen to chce zručnější ruku, minimálně nějakého truhláře a samozřejmě sehnat materiál.

Není tady

#5 27. 4. 2014 12:11

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Ó bože! Kostěj Nesmrtelný znovu na scéně.  grater grater grater

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#6 17. 5. 2014 11:15

zina75
♥------

modrovous napsal(a):

Ó bože! Kostěj Nesmrtelný znovu na scéně.  grater grater grater

kdo? nějak se nechytám, i když už dlouho sleduju toto fórum, tak mi utíká koho nebo co myslíš ....

Není tady

#7 19. 5. 2014 22:15

EvaD89
♥------

ani já se nechytám ale si z toho nic nedělám: D jinak vy jste si dělali nějaké hřiště, nebo jste kupovali nebo vůbec žádné nemáte?

Není tady

#8 22. 5. 2014 22:48

zina75
♥------

ne ne my nic takového nemáme, alespoň prozatím, co bude časem je po*né, na to třeba i místo i peníze ... vím jen o té firmě neboť známá to řešila a nechávali si dělat nějaké prolézačky, domeček a co já vím co ještě, mají to dost velké a dali za to nějakých 25tis.

Není tady

#9 23. 5. 2014 12:29

zita44
♥♥-----

děkuji, 25 tis. to je docela dost ne? To je asi velmi velké hřiště. Přemýšlíme, zda není lepší si to udělat svépomocí, ale kde zorhnať dřevo a hlavně ho správně nařezat, dá se to někde sehnat? Myslíte, že v Bauhausu nebo Hornbachu něco takového bude?

Není tady

#10 26. 5. 2014 13:10

EvaD89
♥------

dřevo koupíš, to není takový problém, ale jde o to čí máte nástroje na to abyste to nařezali, obrousili, nalakovali a podobně. Vím že se dá v tachlovicích koupit řezivo a doma si to poskládáte jako skládačku, tam už toho moc netřeba, nějaké kladivo a stavíš. Mají i certifikát, takže jistotu u nich člověk má.

Není tady

#11 14. 6. 2014 10:34

sedlklara
♥------

doma nemáme nic z toho o čem se zde bavíte ale v rámci volného času jsem googlila a zalíbil se mi nápad mít hřiště ve tvaru lodi nebo vláčku. Nabízí to tan jungle gym co jste vzpomínali. Co se týče dřeva dá se koupit iv Hornbachu, bauMaxu a podobných obchodech jen si to budete muset vyměřit a nařezat.

Není tady

#12 14. 6. 2014 14:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Sice mi to připadá jako dotaz připravený pro reklamu, ale budiž....
Hřiště u domu se nevyplatí. My ho máme doma a jediné, co syn trochu využívá, je houpačka. Jinak to ostatní ho hned omrzelo. To si radši jde na hřiště, kde ještě nebyl. Sousedi mají hřiště také a je to jakbysmet.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#13 17. 6. 2014 22:05

zita44
♥♥-----

Tulipánka napsal(a):

Hřiště u domu se nevyplatí. My ho máme doma a jediné, co syn trochu využívá, je houpačka. Jinak to ostatní ho hned omrzelo. To si radši jde na hřiště, kde ještě nebyl. Sousedi mají hřiště také a je to jakbysmet.

a mohu vědět jak dlouho ho máte a co všechno na něm je? Máte pouze synka? To by mě mrzelo, kdybychom něco zajistili a o týden by o to nebyl zájem: (Ještě když můžu tak se zeptám, zda jste si ho dělali sami nebo jste to kupovali.

Není tady

#14 21. 6. 2014 13:00

sedlklara
♥------

proč když to tak je, že to děti omrzí a nehrají se si chce tolik lidí opatřit (koupit nebo udělat) hřiště? Myslím, že to by pak nevyžili ani ty firmy, které to dělají ... pokud jsem dobře pochopila máte jedno dítě, to se popravdě nedivím, že to nevyužívá, ani mě by nebavilo hrát se sama se sebou hmm

Není tady

#15 22. 6. 2014 23:10

Petra88
♥♥-----

zita44 napsal(a):

ahoj je to fajn pre deti vydle aosm to uz aj v byte ale velkom alebo najlepsie vonku no ja byvam zo synom sama v garzonke takze to nehrozi ale u babicky mame zahradní houpačku tarrington house oak najnovsie skluzavku ktera končí v nafukovacom bazéne bestway (momentalne je v akcii a hadam ten najlacnejsi to je) no a este ma odrazadlo v tvare auta formicky na pisek a už asi nič no jeste svoje skladacky atd klasika.vyhra sa a je spokojný a pak i ja:)

Není tady

#16 23. 6. 2014 11:22

beurra
♥------

určitě je dobré mít za domem malé hřiště. Pokud jsou na to finance pak je to dobrá věc.

Není tady

#17 23. 6. 2014 22:17

zita44
♥♥-----

finance by se našli. Otázkou je zda se to fakt vyplatí a kolik do toho investovat, případně co vůbec v tom hřišti mít. Představovala bych si domeček, houpačku, skluzavku, možná ještě něco na lezení. Kde si objevila ty věci? Nějaký speciální obchod?

Není tady

#18 25. 6. 2014 21:02

beurra
♥------

S kamarádkou jsem řešili jednou kvalitní ze Slovenska z tohohle webu http://www.detskeihriska.eu/detske_ihriska.htm

Není tady

#19 25. 6. 2014 21:54

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

zita44 napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

a mohu vědět jak dlouho ho máte a co všechno na něm je? Máte pouze synka? To by mě mrzelo, kdybychom něco zajistili a o týden by o to nebyl zájem: (Ještě když můžu tak se zeptám, zda jste si ho dělali sami nebo jste to kupovali.

Máme 6 letého syna a nemá sourozence. Hřiště jsme mu dělali, když mu byly asi 3 roky. Je ale pěkné, hezké trámy, pěkně natřené. Je tam dřevěný domeček, který jsem mu dokonce hezky pomalovala, je tam houpačka se zábranami, žebřík z lana na šplhání a pak ještě houpačka bez zábran.
Ze začátku si tam občas hrál se psem (hlavně ho zavíral do boudy), teď se tak jednou, dvakrát do měsíce chce nechat pohoupat, ale to je vše :-(
Teď je venku spoustu krásných hřišť, třeba u nás ve vesnici jsou 4 (Tomovy parky), jsou fakt vybavené a to je lepší, když nějaké hřiště potkáme než doma na to okoukané.

Není tady

#20 25. 6. 2014 21:57

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

sedlklara napsal(a):

proč když to tak je, že to děti omrzí a nehrají se si chce tolik lidí opatřit (koupit nebo udělat) hřiště? Myslím, že to by pak nevyžili ani ty firmy, které to dělají ... pokud jsem dobře pochopila máte jedno dítě, to se popravdě nedivím, že to nevyužívá, ani mě by nebavilo hrát se sama se sebou hmm

Víš, proč si to chce tolik lidí opatřit? Protože se jim to líbí a myslí si, že dětem se to bude také líbit. Ano, líbí se jim to. Ale každá hračka se ohraje. Ale je možné, že kdyby byla parta dětí, že by si na hřišti hráli častěji.
Sousedi mají ještě hezčí hřiště než my, mají 3 děti od 6 do 2 let a mají velkou skluzavku a na tom hřišti jsem je zatím viděla jen jednou.....

Upravil(a) Tulipánka (25. 6. 2014 21:57)

Není tady

#21 25. 6. 2014 22:03

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Tulipánko, nesnaž se. Tady s argumentama nepochodíš. Tady jde jen o to, nacpat sem odkaz na nějakou firmu.
Debilní reklama, jako na spoustě jiných vláken tady. usch

Jan Werich

Není tady

#22 25. 6. 2014 22:11

Petra88
♥♥-----

modrovous napsal(a):

Tulipánko, nesnaž se. Tady s argumentama nepochodíš. Tady jde jen o to, nacpat sem odkaz na nějakou firmu.

vsade na kazdu temu sa da nacpat reklama niekto sa pyta napriklad na pienky a stejne clovek sem musi dat fotku alebo stranku alebo znacku vsetky tri frazy su reklama bez toho to prote nejde aj ked to ten dany clovek nechcel riesit ako reklamu je to tazke mno vysvetlit nieco bez presneho pomenovania alebo obrazku ci url adreesy aby sme mali jasno mno
a ja to tiez nemyslim teraz ako reklamu ale dlhe roky sme mali taku tu klasicku houpacku  www.vsevyhodne.cz/sk/dum-a-zahrada/tarr … -3-osoby-2 vydrzala vazne asi 6 alebo 8 rokov az kym neprisiel  znami z ciech ktory mal vyse 200 kg  sylno sa rozhoupal a zlomil ju  ale houpacka to byla fajn :-)

Není tady

#23 25. 6. 2014 23:37

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Petra88 napsal(a):

modrovous napsal(a):

vsade na kazdu temu sa da nacpat reklama niekto sa pyta napriklad na pienky a stejne clovek sem musi dat fotku alebo stranku alebo znacku vsetky tri frazy su reklama bez toho to prote nejde aj ked to ten dany clovek nechcel riesit ako reklamu je to tazke mno vysvetlit nieco bez presneho pomenovania alebo obrazku ci url adreesy aby sme mali jasno mno
a ja to tiez nemyslim teraz ako reklamu ale dlhe roky sme mali taku tu klasicku houpacku  www.vsevyhodne.cz/sk/dum-a-zahrada/tarr … -3-osoby-2 vydrzala vazne asi 6 alebo 8 rokov az kym neprisiel  znami z ciech ktory mal vyse 200 kg  sylno sa rozhoupal a zlomil ju  ale houpacka to byla fajn :-)

Mno, tedy abychom měli/y jasno, jak říkáš, tak sdělit někomu, jestli se dětské hřiště u domu vyplatí budovat nebo ne, to zvládnu i bez toho, abych sem cpala odkazy na firmy se zahradním nábytkem. Když už dojde na konkrétní firmu, ať se týká jakéhokoliv zboží, dá se odkaz poslat formou soukromé zprávy.

Jan Werich

Není tady

#24 25. 6. 2014 23:46

Petra88
♥♥-----

modrovous napsal(a):

Petra88 napsal(a):

modrovous napsal(a):

Mno, tedy abychom měli/y jasno, jak říkáš, tak sdělit někomu, jestli se dětské hřiště u domu vyplatí budovat nebo ne, to zvládnu i bez toho, abych sem cpala odkazy na firmy se zahradním nábytkem. Když už dojde na konkrétní firmu, ať se týká jakéhokoliv zboží, dá se odkaz poslat formou soukromé zprávy.

jo to ano ked je len otazka a na nu chce clovek len odpoved alebo teda nazor ano nie tak je to jasne ale ludia sem daju radsej hned znacku alebo odkaz aby sa aj popisily napr. alebo posunuli svoje recenze dalej ked su stym spokojny to je uz reklama to ano ale co stym mno ludia su ludia bud ich vyhodia z tejto stranyka lebo nie, ja sa tiez naor rada obcas popisim ale zas to neprehanam

Není tady

#25 6. 7. 2014 14:33

sedlklara
♥------

modrovous napsal(a):

ne každý to bere tak, že pokud něco doporučí, dělá tím hned i reklamu, i když to častokrát tak vypadá. Osobně používám soukromé zprávy celkem málo a to pouze s lidmi, se kterými si mám co říct.
Tulipánko v to máš asi pravdu, že někdy si rodiče uspokojí své sny a myslí si že děti to využijí. Řeknou "my jsme to v dětství neměli, tak jim to dopřejme" ale přitom to dělají více pro sebe než pro ně.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí