Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 11. 4. 2014 12:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

Maciik napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jo, měly bychom to učit naše děti stolt
Na školách jim cpou spoustu pitomostí, které v životě k ničemu nebudou potřebovat a zapomenou je, ale tohle jim nikdo neřekne...

A přitom je to tak jasný, zapadá to do sebe, neubližuje...

Ale některý lidi dráždí k nepříčetnosti....wink Tedy než dospějí.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#127 11. 4. 2014 12:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

Tedy než dospějí.
Některý až nadosmrti... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#128 11. 4. 2014 12:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

Však říkám: než dospějí smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#129 11. 4. 2014 13:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

PPavlaa napsal(a):

mě teda přijdou rady jako jdi někam s kamarádkou, měj svoje koníčky a nevěšej se na něj tolik, jako hloupé. chlapi nejsou pitomí a pokud to doteď v sobě neměla a najednou to začne dělat, bude mu jasný, odkud vítr fouká a co je za tím vším.
a proč by se měla zdržovat komentářů a neříkat, co ji už sere ? kamarádce má vykládat, čím ji ten její prudí, místo, aby si to pořešila přímo s ním ? ježiši proč z toho dělat takovou komedii, aby náhodou chlápek nepráskl do bot ?
copak je to poslední chlap na světě ? v tom vztahu jsou snad dva, on by měl taky brát ohledy i na její pocity a ne že bude ona držet klapačku, aby se náhodou on nenaštval a dělat, že se vůbec, ale vůbec nic neděje, když by ho nejraději vzteky zatloukla do země ? a ještě se dělat vzácnou, hrát takovou komedii ? proč, není tenhle, bude jinej!

a osobně říkám, že mě by teda chlap co visí na mobilu a posílá všem okolo pusinky a srdíčka vůbec nezaujal. to nemá co dělat s tím, jestli je společenskej, empatickej a kdo ví, co všechno ještě.

Toto by ale mala robi kvôli SEBE, nie kvôli chlapovi... a keď to bude robi kvôli sebe a NAOZAJ sa odpúta, chlap to vycíti (chlapi nie sú väčšinou natvrdlí) a pochopí, že rovnováha vo vzahu sa vyrovnáva. A vovovovo tom to je. Inak, by sebestačnejšia, vedie sa sama zabavi a ma okruh svojich žudí je podža mňa základ aj v tom najlepšom vzahu, nielen v takomto komplikovanom (a kamarátka/nekamarátka - tá by sa asi nepáčila ani mne...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#130 11. 4. 2014 13:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

PPavlaa napsal(a):

Maciik napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mě teda přijdou rady jako jdi někam s kamarádkou, měj svoje koníčky a nevěšej se na něj tolik, jako hloupé. chlapi nejsou pitomí a pokud to doteď v sobě neměla a najednou to začne dělat, bude mu jasný, odkud vítr fouká a co je za tím vším.
a proč by se měla zdržovat komentářů a neříkat, co ji už sere ? kamarádce má vykládat, čím ji ten její prudí, místo, aby si to pořešila přímo s ním ? ježiši proč z toho dělat takovou komedii, aby náhodou chlápek nepráskl do bot ?
copak je to poslední chlap na světě ? v tom vztahu jsou snad dva, on by měl taky brát ohledy i na její pocity a ne že bude ona držet klapačku, aby se náhodou on nenaštval a dělat, že se vůbec, ale vůbec nic neděje, když by ho nejraději vzteky zatloukla do země ? a ještě se dělat vzácnou, hrát takovou komedii ? proč, není tenhle, bude jinej!

a osobně říkám, že mě by teda chlap co visí na mobilu a posílá všem okolo pusinky a srdíčka vůbec nezaujal. to nemá co dělat s tím, jestli je společenskej, empatickej a kdo ví, co všechno ještě.

Já jsem si nevšimla, že by Bartep někdo radil, aby hrála komedii. Dostala rady, aby měla svoje koníčky kvůli sobě - ne kvůli tomu, aby na ní chlap žárlil.
A vůbec se nemusí bát mu říct, co jí vadí, klidně pěkně od plic. Jenže aby to dokázala, tak musí mít sebevědomí, musí vědět, že na tomhle jednom chlapovi svět nestojí. Když to tak nebude, tak dokáže udělat akorát tak plačtivou scénu.

no tak to špatně čteš, když sis nevšimla.
navíc tyhle rady jsou tady hodně oblíbené. s každým chlapem se tady dělá jako s malovaným vejcem, aby náhodou chudák nepláchl. jako kdyby jich po světě nechodilo tolik.

Ono, keď ti na niekom záleží, tak proste nechceš aby ti TENTO JEDEN pláchl, aj keď okolo ich môžu by miliardy. Ale nič sa nemá preháňa, to je fakt.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#131 11. 4. 2014 13:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

PPavlaa napsal(a):

Maciik napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


no tak to špatně čteš, když sis nevšimla.
navíc tyhle rady jsou tady hodně oblíbené. s každým chlapem se tady dělá jako s malovaným vejcem, aby náhodou chudák nepláchl. jako kdyby jich po světě nechodilo tolik.

A ty to otáčíš tak, jak se ti to hodí - se mi zdá, nic ve zlým smile
Já konkrétě radím ve smyslu - udělej si hezkej život ty sama se sebou a sama za sebe.
To je to, co Bartep nikdo nevezme. A když jí chlap odejde, tak se z toho nepo****, protože to nebude středobod jejího vesmíru.

Co bys teda radila ty? Seřvat ho na dvě doby, kopnout do zadku a jít nasraná světem?

ale ona se z toho posere. protože on je pro ni středobodem vesmíru.

já bych ho neseřvávala, ani nikam nekopala. já bych s takovým týpkem vůbec nebyla. mě neberou chlapečci, co mají mobil přirostlý k ruce, posílají srdíčka a pusinky běžně na všechny strany a schovávají to za to, jak jsou společenští, empatičtí a bůh ví, co ještě. ale pravda - za tohle to může schovávat jen ona sama.

Tak našastie, žudia - a aj chlapi wink - majú rôzny vkus a každý si môže vybra podža seba... A tu to máme podané len z jednej strany, takže by som bola opatrnejšia v úsudkoch a nevkladala tma to svoje. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#132 11. 4. 2014 13:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

Bartep napsal(a):

kdyby neměl povahu jakou má, tak bych si myslela, že ke kamarádce opravdu něco cítí...ale takhle je to strašně těžký holky...vidím i jak se chová k jejímu manželovi, prostě nedokážu uvěřit tomu, že by všem tak lhal a i mě...to on takový prostě není...většina z vᚠsi bude myslet, že jsem naivní...

Kamošku by som neriešila, to fakt nevyriešiš... Skôr jeho správanie k tebe, city k tebe... balans vo vzahu, ktorý nikdy nie je ideálny, ale keď je príliš rozkolísaný, môže to vzahovú loďku prevráti... Neber vzah ako niečo navždy dané, ale ako živý organizmus, ktorý sa mení každým dňom hodinou, každou povedanu vetou, každým urobeným činom. stolt wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#133 11. 4. 2014 13:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelova nejlepší kamarádka

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Maciik napsal(a):


A ty to otáčíš tak, jak se ti to hodí - se mi zdá, nic ve zlým smile
Já konkrétě radím ve smyslu - udělej si hezkej život ty sama se sebou a sama za sebe.
To je to, co Bartep nikdo nevezme. A když jí chlap odejde, tak se z toho nepo****, protože to nebude středobod jejího vesmíru.

Co bys teda radila ty? Seřvat ho na dvě doby, kopnout do zadku a jít nasraná světem?

ale ona se z toho posere. protože on je pro ni středobodem vesmíru.

já bych ho neseřvávala, ani nikam nekopala. já bych s takovým týpkem vůbec nebyla. mě neberou chlapečci, co mají mobil přirostlý k ruce, posílají srdíčka a pusinky běžně na všechny strany a schovávají to za to, jak jsou společenští, empatičtí a bůh ví, co ještě. ale pravda - za tohle to může schovávat jen ona sama.

Tak našastie, žudia - a aj chlapi wink - majú rôzny vkus a každý si môže vybra podža seba... A tu to máme podané len z jednej strany, takže by som bola opatrnejšia v úsudkoch a nevkladala tma to svoje. stolt

kde co vkládám svoje, jaké úsudky mᚠna mysli ?
všechno tady je vždycky jen z jedný strany. pokud to bereš takhle, tak by se teda neměl raději nikdo vyjadřovat k ničemu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů