Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 6. 4. 2014 15:06

mamcamimi
Zablokovaný

Konečně opravdová kartářka !!!

Holky, pokud si nevite rady a potrebujete nutne pomoc,poradit tak bych Vam chtela doporucit jednu suprovou kartarku-vedmu,je neuveritelna,byla jsem u vice kartarek a s zadnou jsem nebyla tak spokojena jako tady s touhnou,respektive od teto jedine,se mi vse vyplnilo,ma neco v sobe co me i svym zpusobem desi. A neni ani draha ,oproti ostatnim ´´kartarkam´´Navic dela vyklady i po emailu,ppokud se nekdo nemuze dostavit osobne,jako ja smile Pokud budete chtit,jeji email je : NEPOVOLENÁ REKLAMA

Upravil(a) Ronja (6. 4. 2014 15:37)

Není tady

#2 7. 4. 2014 7:31

karfice
♥♥♥♥---

Re: Konečně opravdová kartářka !!!

Také znám jednu dobrou kartářku. Je to paní Nováková Marie, bydlí na Fifejdách v Ostravě. Dělá i ajurvédské výklady.

Není tady

#3 10. 4. 2014 12:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

pěknou reklamu ji dělᚠ:-)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#4 13. 2. 2015 13:25

miliska
♥------

Prosim,shanim pani Novakovou ,dostala jsem na ni skvele reference ,ale bohuzel ji po mobilnim telefonu nemuzu sehnat. Nemate na ti nekdo telefon na pevnou linku nebo email? dekuji moc.

Není tady

#5 13. 2. 2015 13:26

miliska
♥------

Prosim,shanim pani Novakovou ,dostala jsem na ni skvele reference ,ale bohuzel ji po mobilnim telefonu nemuzu sehnat. Nemate na ti nekdo telefon na pevnou linku nebo email? dekuji moc.

Není tady

#6 13. 2. 2015 17:01

karfice
♥♥♥♥---

miliska napsal(a):

Mᚠna mysli paní Mgr. Novákovou z  Ostravy Fifejd, která se zabývá ajurvédou a výkladem? Ta u nás kdysi kupovala zájezdy do Thajska na pobočce, také mi vykládala - perfekní to žena, ale kontakt jen tak předat nemůžu.

Není tady

#7 24. 10. 2015 14:11

Bishop
♥------

Paní Nováková z Fifejd dělá skvělé asijské výklady. Maximální spokojenost. Vše se vyplnilo (Bohužel, bohudík smile)  Tel. číslo je: 608863557

Není tady

#8 24. 10. 2015 15:37

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Ze by reklama? To se zde nesmi!
A jestli to neni reklama, mas od ni povoleni jeji cislo zverejnovat?!?
Hm, ale Bishop ve Vetrelci byl fajn...

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí